Článek

Surovost ve sportu teď může přijít na statisíce

 
Výše odškodění za zranění, která způsobí soupeřům při fotbalových, hokejových nebo obecně sportovních zápasech suroví hráči, není zákonem nijak ohraničena. S novým občanským zákoníkem záleží na soudci. Ten zváží, zda šlo o běžný faul v zápalu hry, nebo o újmu způsobenou obzvlášť surovým zákrokem zcela mimo pravidla hry, či dokonce při bitce dávno po odpískání rozhodčím.
03.10.2015 19:05 |

podobné články

Podobné články

Potřebujeme založit ministerstvo sportu, jinak tu budou tlusté děti. Doktor Jansta už začal podnikat první kroky, aby jej prosadil

 
Předseda České unie sportu Miroslav Jansta trvá na tom, že potřebujeme ministra sportu. Pokud nebudeme mít člověka, který by se v kabinetu systematicky staral o podporu sportu, pak brzy spláčeme nad výdělkem. Už teď se prý totiž ukazuje, že se české děti málo pohybují a je těžké mezi nimi vybrat budoucí úspěšné sportovce. Razantně přitom odmítá argument, že by došlo toliko ke zbytečnému nabobtnání již tak dost početného státního aparátu.
06.08.2016 16:00 |

podobné články

Vládce českého sportu chce nové ministerstvo. Spoléhá na kamaráda Babiše

 
Vládce českého sportu Miroslav Jansta zazářil. Od ministerstva školství získal pro sport na další rok šest miliard korun. Tím ale ambice muže, který dal dohromady Babiše s ČSSD už v 90. letech, zdaleka nekončí. Touží rovnou po celém ministerstvu sportu. Úřadu, který by pouze vysával státní kasu a sportu by vůbec nepomohl.
07.04.2016 11:30 |

podobné články

Velká debata vlivných osobností z českého sportu. Řeč byla o novém ministerstvu či ministrovi

 
„Sportovci potřebují především stabilitu a dlouholetou předvídatelnost finančních prostředků,“ prohlásil ve čtvrtek na akci kulatý stůl na téma „Kam kráčí český sport“ senátor Ivo Valenta. Kromě něho zde bylo přítomno mnoho vlivných osob z oblasti sportu a někteří zástupci ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Kulatý stůl se shodl na tom, že je potřeba, aby sport v České republice měl jakéhosi lídra, nejlépe ministerstvo sportu, nebo alespoň ministra sportu. Kulatý stůl se pořádal pod záštitou předsedy Výboru pro sport Senátu ČR Jozefa Regece a místopředsedy téhož výboru senátora Ivo Valenty.
05.06.2015 08:51 |

podobné články

Praha – Evropské hlavní město sportu 2016 - představila svoje ambasadory

 
Náměstek primátorky hlavního města Prahy Petr Dolínek přivítal na Staroměstské radnici sportovní hvězdy, které se staly ambasadory právě probíhajícího projektu Evropské hlavní město sportu 2016, a představil aktivity, které v letošním roce v rámci projektu probíhají. „Hlavním cílem titulu Evropské hlavní město sportu je představit Prahu jako metropoli, která nabízí široké možnosti pro sportování a inspiruje Pražany, aby svůj volný čas trávili aktivně. S tím má také pomoci řada sportovních osobností, jejichž kariéra je s Prahou neodmyslitelně spjata,“ říká Petr Dolínek, náměstek primátorky zodpovědný za oblast dopravy a sportu.
07.06.2016 21:10 |

podobné články

Které sporty jsou pro ženy nejvhodnější?

 
Fyzický pohyb je pro každého z nás nesmírně důležitý. Každý dospělý člověk by se měl zdravému pohybu věnovat alespoň jednu hodinu denně. Když se řekne sport, vybaví si většina z nás fotbal, hokej, tenis florbal, což jsou sporty náročné na fyzičku. I ženy rády sportují, jejích cílem je ale najít takový druh sportu, který je bude nejen bavit, ale který jim především pomůže shodit přebytečná kila a zpevnit si postavu. Které sporty jsou nejvhodnější volbou právě pro ženy, kterým nejde ani tak o vrcholovou kondici, jako o lepší pocit ze sebe sama či redukci nadbytečné váhy? Na tuto otázku jsme se vám rozhodli odpovědět prostřednictvím dnešního článku plného sportů, kterým se mohou věnovat především ženy! Sporty vhodné pro ženy – vyberete si? Ačkoli se dnes budeme bavit o sportech vhodných pro něžné pohlaví, rozhodně tím nechceme říci, že se těmto aktivitám nemohou věnovat i muži. Klidně. My jsme se jen zaměřili na inspiraci pro ty z vás, kteří uvažují o nějakém sportu, ale neumí si vybrat nebo se rozhodnout. Tak se nechte inspirovat námi, troufneme si tvrdit, že rozhodně je z čeho vybírat! Běh – klasika, která se neomrzí Běhání patří mezi sporty, kterým se můžete věnovat prakticky kdykoli, kdekoli a v kterémkoli věku. Úžasné na něm je, že k němu rovněž nepotřebujete drahé vybavení a vystačíte si tak jen s kvalitní obuví a funkčním oblečením. Běhat se dá ráno i odpoledne, běhat můžete v lese nebo ve městě, rovněž můžete běhat solo nebo s někým, což je ihned větší zábava. A na otázku, zda se právě touto aktivitou dá zhubnout, máme jednu příjemnou odpověď: No samozřejmě! Pilates – typicky ženská záležitost Pilates se řadí mezi aktivity, které jsou tak nějak automaticky spojované právě s něžným pohlavím, byť se samozřejmě najdou mužské výjimky, které se tomuto sportu rovněž s oblibou... Čtěte více Příspěvek Které sporty jsou pro ženy nejvhodnější? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Nepřipoutaní mohou po nehodě přijít o statisíce

 
Lidé, kteří se nepřipoutají v autě bezpečnostním pásem, na to mohou v případě nehody doplatit nejen svým zdravím a někdy i životem, ale i výší pojistného plnění. Pojišťovny totiž mohou tento nešvar tvrdě postihnout a pojistné plnění výrazně krátit. V případě úmrtí mohou pozůstalí přijít až o statisíce korun.
10.10.2009 07:15 |

podobné články

Zloděj-ubožák: Ženu zbil boxerem a ukradl jí kabelku

 
VIDEO | Surovost, jaká nemá obdoby! Bezohledný lupič na pražském Proseku přepadl mladou ženu (23), která se ráno vracela z práce. Po násilníkovi teď pátrá policie.
07.02.2013 19:15 |

podobné články

Hádka miliardářů o uhlí: Statisíce lidí mohou být bez teplé vody!

 
Čeští miliardáři se hádají a mohou to odnést statisíce lidí. Společnost, kterou ovládá Pavel Tykač, odmítla dodávat uhlí do Elektrárny Opatovice, která zásobuje teplou vodu statisíce lidí.
07.06.2012 19:35 |

podobné články

Za pseudohumanisty typu Havel a Schwarzenberg jsou statisíce mrtvých a potoky krve, bezohlednost, utrpení. A Halík a plky od Moravce... Zákulisní hráč Tomáš Hrdlička se rozjel

 
ROZHOVOR Vlivný podnikatel Tomáš Hrdlička, který již není několik let členem ODS, kritizuje českou zahraniční politiku, která dle něho kopíruje bezmyšlenkovitě politiku USA a EU. Výsledkem americké politiky jsou rozvrácené státy, statisíce mrtvých a statisíce uprchlíků. Pseudohumanisté typu Karla Schwarzenberga se dle něho nehlásí k odpovědnosti za tisíce mrtvých a jenom papouškují, co se jim řekne ve Washingtonu. Často působí směšně, protože nestačí přehodit plášť dle nových větrů z Bílého domu. EU nemůže fungovat jako jeden stát a podobně ani euro. A uprchlíci, Ukrajina...
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hrdlička (102 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků)

Ministerstvo školství prý pomohlo obviněným v kauze rozdělování dotací pro sport. Jak?

 
Šéf České unie sportu Miroslav Jansta je jedním z obviněných v kauze údajného zneužití dotací do sportu rozdělovaných na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy. Advokát zastupující Českou unii sportu oznámil, že ministerstvo teď jeho klientovi pomohlo. Čím?
01.09.2017 09:05 |

podobné články

Mrtvý Michálek (†7 měsíců) znal jen nevěstinec

 
Nic lepšího než neutěšený život v nevěstinci a surovost svého »otčíma«-pasáka Michala N. (23) nezažil ve svém krátkém životě Michálek (†7 měsíců). Toho muž podle policie před několika dny zabil, a to na téže posteli, kde dnes už opět uspokojují své klienty kolegyně Michálkovy matky, prostitutky Lucie Ž. (18).
20.06.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Michálek (8 článků)

Otřesná surovost: Filipa mučil zarostlý řetěz!

 
S neuvěřitelnou krutostí naložil s křížencem pinče Filipem jeho bývalý majitel. Když se asi roční vyhublý pejsek dostal do děčínského útulku, vyčníval mu ze zhnisané rány na krku řetěz.
04.04.2011 12:05 |

podobné články

Surovec v Olomouci mlátil svou ženu do hlavy kovovou trubkou!

 
Neuvěřitelnou surovost předvedl agresivní muž z Olomouce. U zimního stadionu tam brutálně zbil svoji manželku - dokonce i kovou tyčí.
20.11.2011 13:10 |

podobné články

Surovost, ovce, vzteklina. Křik kolem Zemanova úderu na novináře pokračuje

 
Miloš Zeman jistě tušil, když ve svém inauguračním projevu označil za třetí ostrov negativní deviace podstatnou část českých médií, jaký povyk tím vyvolá. Ze žurnalistické obce přilétla hned odezva, že to bylo nešťastné vyjádření, ale i razantnější, že když mluvil o manipulaci s veřejným míněním, mluvil o sobě. Někteří mediální analytici jsou ale s hlavou státu zajedno.
12.03.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20465 článků)

Chudák pes! Rentgen odhalil, že byl 100x střelen! Neuvěříte čím...

 
Neuvěřitelné! Surovost některých lidí opravdu "nezná mezí":http://www.extra.cz/sok-na-hristi-podivejte-se-co-argentinsky-fotbalista-udelal-nevinnemu-psovi. Své o tom ví i tato roztomilá fenka černého labradora, kterou neznámí pachatelé přibližně 100x postřelili vzduchovkou. Ubohé zvíře se toulalo po americkém státě Maine, dokud si ho nevšiml jeden z místních obyvatel. Dobrosrdečný muž neváhal, naložil psa do auta a odvezl ho do útulku v Lincoln County k ošetření.
17.06.2013 21:35 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 1x poukaz na zájezd

 
Co mají společného Zanzibar, Keňa a Srí Lanka? Splní vaše sny o  nepoznaném ráji. V každém z těchto třech míst pocítíte surovost země, která má oproti vyspělým státům co dohánět, na druhou stranu v tom je jejich krása. Jsou jako neopracovaný diamant. Získejte poukázku na zájezd v hodnotě 25 000 Kč! Cestovní kancelář ITS BILLA Travel pro vás připravila výhru v podobě poukázky v hodnotě 25 tisíc korun. Vybírat přitom můžete z celé aktuální nabídky pobytů a zájezdů cestovní kanceláře a můžete vyrazit za sluncem nebo do hor třeba s celou rodinou. Jediná podmínka je, že musíte správně zodpovědět naši soutěžní otázku a poslat nám odpověď formou SMS. Nápovědu najdete na www.itsbilla.cz.
02.10.2013 00:15 |

podobné články

Drtinová v ČT trápila Schwarzenberga kritickými dotazy. Kníže se rozčiloval

 
Viditelně nachlazený – během rozhovoru dokonce jednou mohutně kýchl – dorazil na rozhovor ve veřejnoprávní televizi lídr pražské kandidátky TOP 09 Karel Schwarzenberg. Připustil surovost sociálních škrtů Nečasovy vlády, postavil se za projekt sKaret i za zavedení druhého pilíře důchodového pojištění. A nevyloučil povolební koalici se sociální demokracií.
07.10.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků)

Soud s matkou (21), která zabila dva novorozence: Dostane doživotí?

 
Odporná surovost! Lucie K. (21) podle obžaloby dvakrát tajně porodila a tělíčka novorozenců odhodila venku. U soudu, před kterým dnes v Hradci Králové stanula, se hájila tím, že to udělala ze strachu z ostudy.
01.09.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Králová (299 článků)

Zvrácená zrůda se zbavila svých miminek: Jak děti umíraly?

 
Odporná surovost! Lucie K. (21) podle obžaloby dvakrát tajně porodila a novorozence odhodila na ulici. Případ včera začal řešit královéhradecký soud.
02.09.2014 05:15 |

podobné články