Článek

Suchardová (SZ): Dánové nemusí nikoho podplácet. Je cosi shnilého ve státě dánském?

 
V letadle do Kodaně se těším, že zjistím, jak to ti Dánové dělají, že se umisťují již řadu let jako nejméně zkorumpovaná země.
15.04.2015 04:30 |

podobné články

Podobné články

Ladislav Žák: Je cosi shnilého v království dánském…

 
Navštívil jsem představení Vajdičkova Hamleta na Hradě a daná inscenace se, alespoň v mých očích, zařadila do stále početnějšího klubu našich počinů, kterým se obecně říká promarněná příležitost. Hamleta mám rád a čekám s každou inscenací, zda se nějaký pokus o interpretaci tohoto díla přiblíží tomu, jak Hamleta vnímám já. Mé vidění této tragédie silně připomíná obraz, který poskytuje současná předvolební kampaň a česká politika obecně.
01.09.2017 13:05 |

podobné články

Pro velký úspěch! Prémiový chat s numeroložkou: Poví, co vás čeká!

 
Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová opět odpovídá na vaše dotazy! Na chat před týdnem jich přišlo totlik, že nové nelze bohužel posílat. Přední numeroložka odpovídá na ty, na něž se minule nedostalo. O numeroložce Lence Lippertové Suchardové se dozvíte i na www.numerologie-suchardova.eu
25.09.2013 13:30 |

podobné články

Zelení: Do evropských voleb nás povedou Liška a Suchardová

 
Zelení si zvolili čelní kandidáty do Evropského parlamentu (EP). Do voleb je povede předseda strany Ondřej Liška a právnička Michaela Suchardová. Zelení také schválili svůj program – ten klade důraz na ekonomické oživení a prosperitu Evropy, zajištění rovných šancí pro všechny a kvalitní život ve zdravém prostředí.
10.03.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Liška (366 článků)

Čtvrtfinále je ohrožené! Češi prohráli s Dánskem, nakonec selhal i Jágr

 
Čeští hokejisté prohráli na mistrovství světa Minsku s Dánskem 3:4 po nájezdech a zkomplikovali si boj o postup do čtvrtfinále. Češi vedli už 3:1, ale obrat dovršil v rozstřelu Mikkel Bødker, jenž rozhodl o první prohře národního mužstva s Dánskem v historii.
17.05.2014 19:15 |

podobné články

VIDEO: Teď půjdeš k zemi, řekl boxer Haye a jak slíbil, tak udělal

 
O duelu o boxerského šampiona mezi Davidem Hayem a Audleym Harrisonem lze říct, že je "něco shnilého ve státě dánském".
17.11.2010 21:15 |

podobné články

Osobnosti: David Haye (54 článků)

Úděsné. Je cosi shnilého v našem státě. Halíkův úmysl mi zavání inkvizicí. Koskuba promluvil i o Babišovi a Zemanovi

 
ROZHOVOR „Z pohledu kdysi ještě platné morálky je snad každý podvod podvodem, krádež krádeží a zločin zločinem. Je smutné, že nejen záplava současných zákonů tento možná sice primitivní pohled zcela popírá. Uvítal bych, kdyby opravdu naprosto každý v této zemi, kdo podvádí, zneužívá, až krade ze společné ‚spíže‘, byl rychle pohnán k odpovědnosti. Spravedlivě ztrestán, nečestně nabytý majetek zkonfiskován, postižení odškodněni,“ uvedl poslanec Jiří Koskuba ke kauze Čapího hnízda.
19.09.2017 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Koskuba (206 článků) , Jiří Zeman (1111 článků)

Český trapas s Dánskem! Zkázu dovršil Jágr, který nedal nájezd

 
Česká hokejová reprezentace ztratila v utkání s Dánskem dva důležité body. Svěřenci Vladimíra Růžičky sice vedli 2:0 a 3:1, ale nakonec Dánové v poslední minutě dokázali vyrovnat na 3:3. V nájezdech pak selhal i Jaromír Jágr.
17.05.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hertl (35 článků)

Další zaváhání! Junioři nezvládli zápas s Dánskem, znovu berou jen bod

 
Hokejová dvacítka si na juniorském šampionátu v Kanadě připsala další neuspokojivý výsledek. Stejně jako v úterý proti Švýcarsku i dnešní střetnutí s Dánskem skončilo pro národní tým porážkou 2:3 po prodloužení. Svěřenci trenéra Jakuba Petra sice po většinu zápasu vedli, avšak Dánové dokázali v 54. minutě podruhé dorovnat skóre a v nastaveném čase rozhodl o jejich triumfu individuální akcí útočník From.
29.12.2016 22:40 |

podobné články

Kováčik (KSČM): Je cosi shnilého v řízení hospodaření Lesů ČR

 
Projev na 27. schůzi PS PČR, dne 3. 11. 2011.
03.11.2011 12:45 |

podobné články

Bez knížete jste v háji! Nečas rozlítil TOP 09 a schytal to: Nemá prý charisma

 
Svým vyjádřením, že TOP 09 by byla bez Schwarzenberga s Kalouskem "v háji" notně popudil premiér Nečas svého koaličního partnera. A z poslaneckých řad Topky zní, že "v ODS je cosi shnilého", nebo že Nečas postrádá charisma.
26.03.2013 13:05 |

podobné články

Je cosi shnilého ve světě kladenské burzy?

 
Ta definice je vcelku prostá. Veškeré státní instituce mohou uskutečňovat nákupy energií přes komoditní burzy. Mohou obchodovat buďto samy, případně přes takzvané dohodce. Největší procento obchodů je dohodnuto na Českomoravské komoditní burze v Kladně. Naše redakce se některým věcem, které do tohoto ranku spadají, snažila podívat na kloub.
21.03.2017 09:00 |

podobné články

Den daňové svobody: Češi dnes přestali vydělávat na stát

 
Na dnešní den připadá podle výpočtů Liberálního institutu den daňové svobody. Jako den daňové svobody se označuje pomyslný okamžik, od kterého jde veškerá mzda na konto občana. Do té doby naopak veškerý příjem připadá státu. Češi tak letos budou na stát pracovat 161 dní. Loni připadl den daňové svobody na 9. června. 
11.06.2013 08:25 |

podobné články

Europarlament vyšetřuje nekalé daňové praktiky a chce transparentní daňové systémy v EU

 
Problematice daní se Evropský parlament věnuje už delší dobu. V souvislosti s finanční krizí se začal více zaměřovat na boj proti daňovým rájům. Parlamentní výbory vyšetřují nekalé daňové praktiky a poslanci se zasazují o větší transparentnost v odvodech daní. Nedávné skandály Lux Leaks a Panama Papers dodaly těmto snahám další impuls. Připravili jsme pro vás přehled toho, na čem v oblasti daňové transparentnosti poslanci aktuálně pracují.
21.05.2016 11:20 |

podobné články

Češi vydělávají na stát rekordně rychle. Den daňové svobody bude už v květnu

 
Den daňové svobody připadá letos podle výpočtů Liberálního institutu na 29. května, loni to bylo 2. června. Češi tak budou na stát letos pracovat 149 dní, což je nejméně od roku 2000. Zásluhu na tom má zejména hospodářský růst. Institut, který údaje o dni daňové svobody zveřejňuje právě od roku 2000, to v úterý uvedl v tiskové zprávě. Jako den daňové svobody se označuje pomyslný okamžik, od kterého jde veškerá mzda na konto občana. Do té doby veškerý jeho příjem připadá státu.
02.05.2017 14:40 |

podobné články

Filmové premiéry: Zmizení, 2 zbraně, Kapitál, Cosi je ve vzduchu a Kameňák 4

 
Detektivní žánr má v kinech zase jednou velmi dobrého zástupce, jímž je americký film Zmizení. Akční krimi se stopou humoru, to je film 2 zbraně, který vychází z comicsové minisérie. Příběh o vlivu moci a peněz na člověka natočil pod názvem Kapitál jeden z předních francouzských režisérů, řecký rodák Costa-Gavras. Letošní Febiofest vyhrál francouzský film Cosi je ve vzduchu. A milovníky Kameňáků může a nemusí potěšit Kameňák 4 – tentokrát ho totiž netočil Zdeněk Troška.
10.10.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (463 článků) , Costa-Gavras (1 článek)

Daňové přiznání na poslední chvíli: Do kdy máte čas a kdy se bez něj obejdete?

 
Vyplňujete daňové přiznání na poslední chvíli? Letos se musí podat nejpozději do 3. dubna, proto neváhejte. Víte, jak správně formulář vyplnit? A kdo by měl podávat daňové přiznání a kdo nemusí? Přečtěte si užitečné rady a triky.
21.03.2018 15:35 |

podobné články

Magrethe II.- nekonvenční intelektuálka na dánském trůnu

 
Historicky druhá žena na dánském trůnu Margrethe II. stvrzuje královský majestát i svou nebývale vysokou postavou a výjimečnou inteligencí.
14.04.2010 10:45 |

podobné články

ON-LINE: Češi hráli s Dánskem 0:0, Seveřané neproměnili penaltu

 
Poslední zápas letošního roku české fotbalové reprezentace, která změřila v Aarhusu síly s Dánskem, jsme vám přinesli v podrobné ON-LINE reportáži.
17.11.2010 20:10 |

podobné články

Derby fotbalové kvalifikace: Wales se pokusí překvapit Anglii, Norska hraje s Dánskem

 
Nejen soubojem českých fotbalistů s mistry světa Španěly pokračuje kvalifikace o mistrovství Evropy 2012. Víkendový program přinese hned dvě zajímavá derby mezi Walesem a Anglií a Norskem a Dánskem.
24.03.2011 15:55 |

podobné články