Strýcová a Koukalová se v Bastadu nepotkají, do semifinále neprošly

Tenistky Barbora Strýcová ani Klára Koukalová nedosáhly na semifinále antukového turnaje v Bastadu, v němž si mohly zahrát proti sobě. Třetí nasazená Strýcová prohrála 2:6, 3:6 s domácí Johannou Larssonovou, Koukalová podlehla na antuce ve Švédsku 3:6, 4:6 Julii Putincevové z Kazachstánu.
17.07.2015 14:36 |

Osobnosti: Klára Koukalová (26 článků) , Barbora Strýcová (171 článků)

Strýcová a Koukalová zpět mezi elitou, byť se štěstím

Barbora Strýcová a Klára Koukalová se dostaly na antuce v Bastadu do čtvrtfinále. Koukalová těžila ze zranění světové jedničky Sereny Williamsové, která do duelu druhého kola nenastoupila kvůli zraněnému loktu.
16.07.2015 19:10 |

Berdych nadělil Alundovi "kanára" a je v Bastadu ve čtvrtfinále

Tomáši Berdychovi vyšel přechod z wimbledonské trávy na antuku a na turnaji ve švédském Bastadu postoupil do čtvrtfinále. Argentinského tenistu Martina Alunda porazil suverénně 6:3 a 6:0. V Bastadu je světová šestka nejvýše nasazeným hráčem a dvojnásobným finalistou z let 2005 a 2008.
11.07.2013 14:35 |

Berdych si v Bastadu hladce zajistil semifinále, vyzve domácího Söderlinga

Český tenista Tomáš Berdych postoupil na turnaji ve švédském Bastadu do semifinále poté, co zdolal Slovince Blaže Kavčiče 6:1, 6:4. O finále si světová osmička zahraje s domácí turnajovou jedničkou Robinem Söderlingem.
15.07.2011 13:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Robin Söderling (41 článků)

Zakopalová v Bastadu zopakovala semifinále z Palerma

Česká tenistka Klára Zakopalová porazila na turnaji v Bastadu Nizozemku Richél Hogenkampovou 6:2, 6:3 a stejně jako před týdnem v Palermu bude hrát semifinále. V něm se utká buď se Španělkou Lourdes Domínguezovou, nebo první nasazenou Američankou Serenou Williamsovou.
19.07.2013 12:45 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků) , Serena Williams (273 článků)

Dvě české tenistky postoupily v Bastadu do druhého kola

Lucie Šafářová a Barbora Záhlavová-Strýcová zvládly úspěšně vstup do turnaje ve švédském Bastadu. Premiéru na okruhu WTA zvládla Ondrášková.
06.07.2010 17:45 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Barbora Strýcová (171 článků)

Záhlavová-Strýcová je v Bastadu v semifinále

Barbora Záhlavová-Strýcová přehrála ve čtvrtfinále ve švédském Bastaddu ve třech setech Italku Pennettaovou.
07.07.2011 22:50 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (171 článků)

Koukalová se těší na závěr sezony, s obhajobou prvenství ve SP to ale vidí černě

Po úspěšném představení na mistrovství světa v Hochfilzenu se Gabriela Koukalová chystá na poslední tři podniky letošního ročníku Světového poháru. Česká biatlonistka dnes odcestovala do Pchjongčchangu, kde se v příštím roce uskuteční zimní olympijské hry. Koukalová momentálně ztrácí 46 bodů na vedoucí ženu průběžného pořadí SP Lauru Dahlmeierovou, sama ale nevěří tomu, že by rozjetou Němku ještě mohla připravit o velký křišťálový glóbus.
27.02.2017 18:20 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (216 článků)

Berdych smetl v Bastadu Kavčiče a je už v semifinále

Český tenista Tomáš Berdych nepřipustil ve čtvrtfinálovém utkání turnaje ve švédském Bastadu překvapení a postoupil mezi nejlepší čtyřku.
15.07.2011 14:10 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků)

Záhlavová-Strýcová je v Bastadu ve čtvrtfinále

Česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová porazila ve 2. kole dvouhry Bělorusku Anastazii Jakimovovou po setech 7:5, 4:6, 6:3 a postoupila do čtvrtfinále.
06.07.2011 15:40 |

Zakopalová a Záhlavová-Strýcová jsou ve čtvrtfinále

Zakopalová uspěla v Budapešti, Strýcová v Bastadu
06.07.2011 16:00 |

Záhlavová-Strýcová si finále ve Švédsku nezahraje

Česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová si na turnaji v Bastadu finále nezahraje. V napínavém semifinálovém duelu podlehla Slovince Poloně Hercogové 2:6, 6:4 a 5:7. Postup si vybojovala i Švédka Johanna Larssonová, která přehrála ve dvou setech krajanku Sofii Arvidssonovou.
09.07.2011 08:50 |

Šafářová překvapivě nezvládla 1. kolo v Bastadu

Lucie Šafářová podlehla na úvod ve švédském Bastadu Rusce Doloncové ve dvou setech.
04.07.2011 18:45 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků)

Berdych hladce postoupil v Bastadu do čtvrtfinále

Český tenista Tomáš Berdych porazil ve druhém kole turnaje v Bastadu Rusa Teimuraze Gabašviliho dvakrát 6:2 a postoupil do čtvrtfinále.
13.07.2011 21:20 |

Berdych se ve čtvrtfinále v Bastadu utká s Kavčičem

Dalším soupeřem českého tenisty Tomáše Berdycha na turnaji v Bastadu bude Blaž Kavčič. Slovinský hráč postoupil do čtvrtfinále bez boje, protože Argentinec Juan Monaco před zápasem druhého kola kvůli zranění nohy odstoupil.
14.07.2011 15:30 |

Berdych v Bastadu skončil ve čtvrtfinále, nestačil na De Bakkera

Český tenista Tomáš Berdych skončil na turnaji v Bastadu ve čtvrtfinále. První nasazený hráč podlehl po setech 5:7 a 5:7 Nizozemci Thiemu de Bakkerovi, který si tak zahraje o finále s Argentincem Carlosem Berlocqem.
12.07.2013 18:15 |

Berdych na antuce v Bastadu zklamal. Skončil už ve čtvrtfinále

12.07.2013 21:25 |

Strýcová v Tokiu prošla do druhého kola. V Soulu se Češkám nedařilo

Barbora Strýcová po porážce domácí hráčky Naomi Osakaové postoupila na tenisovém turnaji v Tokiu do Druhého kola. Sedmnáctiletou držitelku divoké karty porazila 7:5, 6:2 a v dalším kole se postaví třetí nasazené Španělce Garbiňe Muguruzaové. Zato v Soulu se Češkám nedařilo, Kristýna Plíšková nakonec podlehla nasazené dvojce Anně Karolíně Schmiedlové 6:3, 3:6, 4:6. Klára Koukalová vzdala v druhém setu souboj s Magdalénou Rybárikovou.
21.09.2015 13:01 |

Osobnosti: Klára Koukalová (26 článků) , Barbora Strýcová (171 článků) , Magdaléna Rybáriková (6 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků) , Karolína Plíšková (261 článků)

Záhlavová-Strýcová v Palermu překvapila a je v semifinále

Český tenista Jan Hájek porazil ve čtvrtfinále dvouhry Estonce Jürgena Zoppa po setech 6:3, 4:6, 6:3 a v semifinále si zahraje s Nicolasem Almagrem ze Španělska. Na turnaji v Palermu postoupila mezi čtyřku nejlepších Barbora Záhlavová-Strýcová, která porazila favorizovanou Němku Julii Görgesovou po setech 7:6, 6:7 a 6:1.
13.07.2012 19:35 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (171 článků) , Jan Hájek (172 článků) , Jan Hájek (170 článků)

Tenistka Záhlavová-Strýcová je ve čtvrtfinále pražského turnaje

Barbora Záhlavová-Strýcová zachránila čest českých tenistek v dnešním programu ECM Prague Open. Po odstoupení nejvýše nasazené Lucie Šafářová a prohře Evy Hrdinové se Záhlavová-Strýcová stala první domácí čtvrtfinalistkou turnaje.
14.07.2010 19:00 |