Článek

Strunz (Svobodní): Dohled EU nad státními rozpočty. Ticho po pěšině

 
Komentář k souhlasu ministrů financí členských států EU s radikálním dohledem nad národními rozpočty.
19.03.2011 16:35 |

podobné články

Podobné články

Znepokojivé mediální ticho kolem Babišova Agrotecu

 
Firma prvního místopředsedy vlády a ministra financí Andreje Babiše, který svoji politickou kariéru postavil na rétorickém boji proti korupci a proti rozkrádání státu, jde před soud kvůli manipulaci se státní zakázkou.  A… Ticho po pěšině. To mediální ticho děsí, píše Hlídacípes.org .
17.06.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13041 článků)

Agáta a Jakub den po svatbě: První manželské urážky!

 
Agáta je pověstná tím, že všechno komentuje, ke každému konání si zve novináře, využije pro reklamu každou příležitost. V případě vlastní svatby nic, ticho po pěšině. A kdyby ticho, padly dokonce urážky.
22.04.2013 05:10 |

podobné články

Havlová (VV): Ticho po pěšině D47. Byl Kočica u Žáka na koberečku?

 
Musím se přiznat, že ticho kolem odvolání šéfky Úseku kontroly kvality staveb ŘSD Dr. Miloslavy Pošvářové mě opravdu rozčiluje.
22.01.2014 13:40 |

podobné články

Pánek (Svobodní): Posílat rozpočty do Brusele? A zdraví slouží?

 
Brusel vytváří 84 % našich zákonů. V podstatě jediná pravomoc, která zbyla členským státům, je fiskální autonomie. Takže si státní vlády mohou dělat rozpočty podle toho, jak chtějí voliči ve volbách.
21.02.2012 20:15 |

podobné články

Stačí jim to už jen na čtyři roky. Martin Koller šokuje teorií o rychlosti "muslimské invaze"

 
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Vojenský analytik se zamýšlí nad vojenskými úspěchy a státními rozpočty Saúdské Arábie i Ruské federace. A též nad otázkami Sýrie a nad bratislavskou bezpečnostní konferencí, kde se hojně varovalo před nebezpečím Ruska.
18.04.2016 18:25 |

podobné články

Otazníky nad dědictvím herečky Jiráskové (†81): Komu připadnou Malenice?

 
Netrpělivě očekávané dědictví po Jiřině Jiráskové (†81) je stále v nedohlednu. Herečka zemřela 7. ledna, a skoro měsíc po její smrti je ticho po pěšině. „Notář má dost času,“ řekla Blesku jedna z blízkých kamarádek Jany Svítivé (57).
04.02.2013 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (423 článků)

Rodiče Ornelly Štikové: Beze stopy zmizeli před exekutory!

 
Byla jich plná média, a teď je najednou ticho po pěšině. Rodina Štikových zmizela z luxusního domu za Prahou jako pára nad hrncem!
14.01.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1046 článků)

Svoje zdroje si vyčerpali a teď chtějí ty naše, píše politik o uprchlících

 
Předseda Strany zdravého rozumu Petr Hannig se zamýšlí nad tím, proč už je tak trochu ticho po pěšině, pokud jde o počty uprchlíků proudících do Evropy přes moře či po souši. Přitom bychom to podle něj měli vědět, neboť prý do Evropy směřují lidé, kteří si na Blízkém východě či v Africe vyčerpali vlastní zdroje a teď chtějí vyčerpávat naše. Navíc si s sebou nesou i své staré sváry.
04.10.2015 19:56 |

podobné články

6 jednoduchých fíglů, jak zařídit, aby mu po vás bylo opravdu smutno!

 
Znáte ten pocit, kdy zažijete naprosto skvělé rande, vášnivou noc nebo krásný rozhovor nad skleničkou vína... A pak nastane ticho po pěšině? Možná, že váš protějšek ohýbá situaci ve svůj prospěch. Buďte proto chytřejší!
22.11.2016 07:05 |

podobné články

Strunz (Svobodní): Školné na vysokých školách – kolik?

 
Studenti středních škol podstupují právě na maturity a chystají se na zkoušky na vysoké školy. Je tudíž vhodná chvíle zamyslet se nad financováním vysokých škol, zejména těch veřejných, na kterých studentům školné platí stát.
07.05.2018 10:40 |

podobné články

Chystá se velký návrat skupiny Lunetic

 
Ke konci devadesátých let způsobila v České republice masový poprask chlapecká skupina Lunetic. Čtveřice pohledných mladíků uhranula na několik let srdce tehdy pubertálních dívek, pak bylo dlouhou dobu ticho po pěšině, a teď zřejmě dojde ke znovuobnovení legendární partičky!
09.09.2010 17:05 |

podobné články

Série GTA se konečně dostane i na Macy

 
Starší trilogie GTA brzy vyjde na počítače od Applu, o GTA 4 ale stále ticho po pěšině.
13.09.2010 22:30 |

podobné články

Kdy uvidíme střílečky Overstrike a proč nebyla na E3?

 
Insomniac Games oznámili na loňské E3 svůj první multiplatformní titul, stylovou akční střílečku Overstrike. Jenže od té doby bylo ticho po pěšině a tak se zraky hráčů upíraly na letošní E3. Tam jsme se ale nedočkali ničeho a pesimisté už hře prorokovali smrt. Naštěstí se na E3 ozval alespoň Frank Gibeau z EA Labels a ujistil nás, že Overstrike pořád existuje. Na...
13.12.2010 11:20 |

podobné články

ODS dráždí Kubkovu komoru: Odboráři, přijdete o moc

 
Přestože bylo nějaký čas ticho po pěšině, zdá se, že Česká lékařská komora vyhráno nemá. ODS jí chce jít po krku a rozhodně hodlá řešit její kompetence i dosud povinné členství lékařů. Strana se přitom opírá o dohodu vzniklou při vyjednávání koalice. Jak to ale vypadá, nebude moci strana čítat s podporou Věcí veřejných. Její poslanci se k dohodě už nehlásí.
31.03.2011 07:15 |

podobné články

Lucie Bílá už nemluví s úžasným tanečníkem Šimčíkem z Talentu. Víme proč!

 
Hvězda první řady soutěže Česko Slovensko má talent František Šimčík (13) uchvátil svým tancem před rokem celý národ. A přestože se nedostal ani do finále, porotkyni Lucii Bílou  (45) nadchl tak, že se rozhodla ho dál finančně podporovat. Jenže po největší vlně mediálního zájmu vztahy ochladly a je ticho po pěšině. Vykašlala se na něj snad zpěvačka, která nechce plnit své sliby?
09.09.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2257 článků) , František Šimčík (17 článků)

Kolem kauzy ProMoPro vládne po roce ticho po pěšině

 
Ani téměř po roce od chvíle, kdy Právo koncem ledna 2011 jako první zveřejnilo, že ministerstvo financí podalo trestní oznámení kvůli předražené půlmiliardové zakázce na audiovizuální služby pro firmu ProMoPro, nepadlo v této kauze žádné obvinění. A to protikorupční policie zahájila úkony trestního řízení kvůli možnému porušování povinnosti při správě cizího majetku už loni 7. února.
05.01.2012 06:15 |

podobné články

Štengl (SPOZ): Ticho po pěšině

 
Je až neuvěřitelné, v jaké jednotě a s jakou dokonalostí předstírají všechna média naprostý nezájem o středeční hlasování Senátu.
08.02.2012 14:45 |

podobné články

Jessica Simpson se těhotenstvím změnila k nepoznání, podaří se jí desítky kilogramů navíc shodit?

 
Přestože se při pohledu na americkou herečku a zpěvačku Jessicu Simpson (31) už několik týdnů zdá, že musí porodit každým dnem, zatím je stále ticho po pěšině a žádné náznaky, že by se chystala přivést miminko na svět co nejdřív, se nekonají. Naopak, Jessica si vesele jezdí se snoubencem a budoucím tatínkem jejich dítěte Ericem Johnsonem (32) na výlety, nebo se například o víkendu vydala s mladší sestrou Ashley (27) na svatbu své kamarádky, kde byly obě za družičky. Jedno je ale jasné, Jessica popustila uzdu svým chutím a nedávno přiznala, že přibrala už 20 kilogramů. Ty se na její jinak malé a drobné postavě opravdu hodně podepsaly...
29.03.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (137 článků) , Eric Johnson (19 článků)

Marta Jandová už rok slibuje sólovou desku. Víme, proč to ještě nestihla

 
Zpěvačka Marta Jandová  (38) už rok slibuje, že vydá svoji sólovou desku. Zatím je ale ticho po pěšině. "Sama si za to nadávám, ale pořád se rozptyluju něčím jiným," přiznala Super.cz Marta. Sice už připravovala písničky v Americe, kam jela za známými muzikanty, ale její fanoušci si ještě musejí počkat.
25.05.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (887 článků)