Článek

Striptéři z Dreamboys: Máme dost IQ, abychom uměli vydělat velké peníze

 
Ženy po nich šílejí, muži před nimi závistí skřípou zuby. Aby snížili kredit svalovců z britské striptýzové skupiny Dreamboys, zdůrazňují, že jsou jen horami svalů bez mozku. Jenže členové této exkluzivní taneční formace tvrdí, že jsou nejen krásní a svalnatí, ale navíc inteligentní. Minimálně na to, že vědí, jak si vydělat velké peníze.
28.07.2016 13:05 |

podobné články

Podobné články

Striptéři se bojí eboly. Jsou v karanténě a prosí o peníze

 
Dva američtí striptéři přišli do kontaktu se ženou, u které byla diagnostikovaná ebola. Ze strachu se dobrovolně zavřeli do izolace a prosí veřejnost o příspěvek na výdaje.
24.10.2014 08:00 |

podobné články

Striptéři Chippendales: Fanynky po nás chtějí sex!

 
Svalnatí američtí striptéři Chippendales nadchli dámské publikum v Praze již loni. V říjnu se pánové vrací a ještě před tím dlouhovlasý krasavec Kevin Cornell (30) poskytl Blesku exkluzivní rozhovor.
24.09.2009 19:45 |

podobné články

Striptéři z ODS vs. Růžoví pařmeni z ČSSD

 
Politika vybízí k parodování. O tom žádná. Vtipálci si servítky neberou. Jak dopadli dva největší čeští političtí rivalové po nájezdu šprýmařů? Ze členů ODS se stali striptéři, špičky ČSSD vyrazily na mejdan. V růžovém!
23.04.2010 15:40 |

podobné články

Sexy Klára s vtípkem

 
Záznamník telefonu vaší babičky a dědečka: "Dobré jitro momentálně nejsme doma. Po zaznění zvukového signálu zanechte prosím vzkaz: - jestliže jste jedno z našich dětí, zmáčkněte jedničku a dále číslo od jedné do pěti podle pořadí, jak jste se nám narodili, abychom věděli, koho z vás máme očekávat - jestliže potřebujete, abychom vám hlídali vaše děti, zmáčkněte dvojku - potřebujete-li si půjčit naše auto, zmáčkněte trojku - jestliže potřebujete, abychom vám vyprali a vyžehlili prádlo, zmáčkněte čtyřku - chcete-li, aby dnes u nás spala vnoučata, zmáčkněte pětku
22.11.2013 06:17 |

podobné články

Jak si bez práce vydělat? Japonské ženy pronajímají svá stehna

 
Mladé Japonky přišly na to, jak si vydělat vydělat a příliš se nenadřít. Pronajímají totiž svá stehna firemním logům a vydělají si tak měsíčně pěkný balík peněz.
24.07.2013 13:15 |

podobné články

Bon Jovi si najali rockového psychiatra!

 
Bon Jovi na sebe práskli, že chodili k rockovému psychiatrovi, aby upevnili své přátelství po potížích na tour v devadesátých letech. Kapela učinila přiznání v novém dokumentu nazvaném Bon Jovi: Když jsme byli krásní. Uvádí to WENN. Frontman Jon Bon Jovi k tomu říká: „Řekl nám o něm manager Aerosmith. O tom týpkovi jménem Lou Cox. Neměl žádný skrytý motiv, žádné provize. Přišel a jen nás přiměl spolu mluvit líp než kdykoliv předtím. Stal se naším zachráncem a bylo to naše tajemství roky a roky.“ Klávesista David Bryan dodal: „Napřed jsem si říkal, ty jo, to je pro nemocné lidi. Ale on se pokoušel každého přimět komunikovat. A to jsme dělali a opravdu nám to pomohlo. Abych byl upřímný, udělalo to hodně a my byli schopni jít dál.“ Bubeník Tico Torres souhlasí: „Pomohl naší skupině hodně, abychom se uměli spolu normálně bavit. Málem jsme skončili.“
30.10.2009 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků) , David Bryan (2 články) , Tico Torres (1 článek)

Vostrá (KSČM): Papír snese vše

 
Programové prohlášení vlády je dokument důležitý pro všechny. Bylo by dobré, abychom se s ním uměli ztotožnit ve většině bodů, aby toto prohlášení bylo prospěšné a na období vlády Bohuslava Sobotky zajistilo maximálně možnou stabilitu České republiky. Slib premiéra, že doplní požadavky zaměstnavatelů i odborářů je sice hezký a nezarmoutí, ale uvidíme.
12.02.2014 11:25 |

podobné články

Andrea Verešová: Musím být dobrá máma i manželka, očekává se to

 
Slovenská modelka Andrea Verešová (34) si na rodinný kolotoč už zvykla. Jak říká v rozhovoru pro iDNES.cz, očekává se, že bude "super" máma i manželka zároveň, a když dojdou síly, rezervy se najdou. "Život ostatně umí zařídit, abychom si v těžkých chvílích uměli hrábnout do nějakých zásob," zdůrazňuje.
20.08.2014 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1032 článků)

Naši předci hýbali ušima jako psi

 
Lidské tělo má stále řadu částí a zakrnělých orgánů, které vypovídají o tom, že je evoluce vyřadila z provozu. Slepé střevo sloužilo k trávení rostlinných částí, zuby moudrosti k drcení obilek, ochlupení jako termoregulace a mechanická ochrana kůže. A svaly za ušima k orientaci boltce ke zdroji zvuku. U některých lidí jsou dodnes částečně funkční a umějí tak hýbat ušima. Před miliony let jsme to uměli všichni. Jako psi jsme totiž nastavovali boltce směrem ke zdroji zvuku, abychom lépe slyšeli.
20.10.2015 13:00 |

podobné články

VIDEO Polonahý Nečas, Langer, Bém a další... Striptéři z ODS na pódiu!

 
Už fakt neví jak upoutat. To napadlo asi každého, kdo dopoledne navštívil stránky ODS. Několik hodin tu vévodilo video, na němž špičky nejsilnější pravicové strany tancovaly a dokonce předváděly striptýz! Video už na stranickém webu nevisí, my jej ale máme. Podívejte se!
23.04.2010 13:10 |

podobné články

Vdova po muzikantu Brabcovi Šárka Rezková je finančně na dně: Chce vydělat na smrti milovaného muže

 
Zpěvačka Šárka Rezková je zadlužená až po uši. Loni na podzim jí nezaplatilo několik klientů v termínu a ona se dostala do pořádné šlamastiky. Má velké dluhy, se kterými se jí nyní snaží pomoci její blízcí. Z úplného dna ji vytáhl syn František, nyní se pokusí peníze vydělat sama a chce nazpívat písně svého zesnulého manžela, muzikanta Jiřího Brabce, který před deseti lety spáchal sebevraždu.
09.05.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Rezková (64 článků)

KAUZA IVETA: Na DŽAMBULCE se dají vydělat velké peníze! Víte, jak?

 
Italská dovolená Ivety Bartošové je téma, na kterém se dá slušně vydělat. Své o tom ví i pan Jiří Herman, který si nechal registrovat doménu dzambulka.cz.
13.07.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6578 článků)

Přicházejí nelegálně, nechtějí tu pracovat a my je máme živit? Na anonymní sociální pomoc řízenou byrokracií neslyším, říká rozhodně spisovatel Vondruška

 
HISTORIE A SOUČASNOST OČIMA VLASTIMILA VONDRUŠKY Chce se po nás, abychom byli sociálně solidární s migranty, a to částkami skoro astronomickými. Máme pomáhat lidem, kteří sem přicházejí nelegálně a podle posledních průzkumů renomovaných německých agentur tu nechtějí pracovat, chtějí, abychom je živili. Spisovatel a historik Vlastimil Vondruška se zamýšlí nad tím, kam mizí křesťanství, solidarita a cit a proč spolu s ním sdílí většina jeho známých pocit, že bychom masám běženců neměli rozdávat ze svého.
28.08.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Vondruška (84 článků)

Chcete si vydělat pořádný balík? Stačí se pořádně "vydělat". Nevěříte?

 
I když to zní jako utopie nebo dost mizerný vtip, opak je pravdou. V dnešní době si můžete "vykakat" majlant a ještě tím prospět nemocným.
09.02.2015 12:36 |

podobné články

Učitel a politolog ve svém komentáři připomíná: Máme opět holé ruce...

 
KOMENTÁŘ Onehdy jsem si vybavil svá studentská léta a s nimi kantory historie, kteří třeba nebyli non plus ultra odborníky, ale uměli včas převléknout kabát, píše Kopecký ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz. A připomíná, že se daly najít jejich diplomky, dizertace či jiné zásadní práce, kde vyzdvihovali kolektivizaci československé vesnice či jiné problematické činy minulého zřízení.
28.10.2012 17:55 |

podobné články

České Do naha!: fotbalové pařby svlékly Ondráčkovou i Noska

 
Nechvalně proslulé flámování českých fotbalistů ve společnosti profesionálních společnic se dočkalo kabaretního zpracování. V jedné z hlavních rolí komedie Branky, Body, Striptéři zazáří Jaromír Nosek či Marta Ondráčková, kteří se speciálně kvůli představení neváhali svléknout. Sérii fotografií exkluzivně přináší Revue iDNES.cz.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nosek (41 článků) , Marta Ondráčková (86 článků)

Ondráčková ze Snídaně na Nově si nechala líbat prsa od ženy!

 
Známá moderátorka z nováckého ranního pořadu Marta Ondráčková (26) se v poslední době objevuje v kabaretním představení Branky, Body, Striptéři. Na jedné afterparty po představení jsme ji zachytili v situaci, kdy jí jazykem ve výstřihu rejdila jedna žena.
11.03.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (86 článků)

Nosek z Vyprávěj ukázal svoje vypracované tělo!

 
Jaromír Nosek (32), jenž se do povědomí diváků dostal rolemi v Románu pro ženy nebo seriálem Vyprávěj, který běží v České televizi, momentálně exceluje v představení Branky, Body, Striptéři.
24.03.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nosek (41 článků)

Rottrová má dvojnici: Chlupatá svalnatka...

 
Už i zpěvačka Marie Rottrová (68) má svou dvojnici. Tou není nikdo jiný než herec Jiří Hána, který si v komedii Branky, Body, Striptéři střihne vystoupení v převleku za naši populární zpěvačku.
18.05.2010 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (244 článků) , Jiří Hána (27 článků)