Článek

Střílí nám do dětí, a uprchlice nás bude dojímat? Promluvil slovenský miliardář- předseda Boris Kollár

 
Miliardář Boris Kollár, slovenský poslanec a otec osmi dětí, se razantně vyjádřil k případu uprchlice postřelené na maďarsko-slovenské hranici. Žena byla postřelena poté, co automobil odmítl zastavit na namátkovou kontrolu a slovenští celníci sáhli ke zbraním.
09.05.2016 20:20 |

podobné články

Podobné články

Tahle luxusní kost v šatech za půl miliónu je milenkou slovenského miliardáře, který chodil i s Kateřinou Brožovou

 
Slovenský miliardář Boris Kollár, po jehož boku se pár měsíců objevovala i česká herečka Kateřina Brožová  (44) , je u našich sousedů považován za velkého playboye. Jen těžko se dopočítá i to, kolik má vlastně dětí a s kolika ženami. Mluví se o pěti dětech s pěti ženami, ale jisté to není. V Česku se začala objevovat jeho aktuální přítelkyně.
02.06.2012 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (392 článků)

Budete se bavit i dojímat: Tohle dnes uvidíte ve speciálním benefičním díle StarDance

 
Dnes se u sledování StarDance nebudete jen bavit, ale stoprocentně také dojímat. Všechny přeživší páry v soutěži totiž předvedou to, co k vidění na obrazovkách České televize ještě dosud nebylo
28.11.2015 17:55 |

podobné články

Miliardář Boris Kollár: 5 dětí s 5 milenkami! A spal i s Brožovou!

 
To, kam posunul pojem nevěra, je neskutečné! Tak hovoří o slovenském milionáři Borisu Kollárovi (43) jeho expartnerka. Kollárovo zalíbení v ženách dokazuje hlavně to, že má čtyři děti, každé s jinou. A čeká páté! Pochopitelně s další milenkou...
06.08.2009 05:15 |

podobné články

Odežeňte od počítače děti a slyšte předsedu: Odstraňte bosorku Merkelovou. Eurohajzlové, černí příživníci, pasáci koz...

 
Multimilionář Boris Kollár je novou výraznou postavou slovenské politiky. Jeho strana Sme rodina pronikla do parlamentu, ačkoliv se stala terčem mnoha vtipálků poukazujících zejména na to, že extravagantní miliardář má k rodině, umístěné do názvu strany, dost svérázný přístup, když svých osm dětí má s celkem sedmi partnerkami. Nuda s ním však podle všeho nebude ani po volbách.
04.05.2016 10:15 |

podobné články

„Na uprchlice sexuálně útočí, děti mizí.“ Europoslankyně lobbovaly za nové kvóty

 
Rozdělení uprchlíků není v EU spravedlivé. Staví se nové ploty, nové zdi. Mladé uprchlice jsou terčem sexuálního násilí. A děti uprchlíků v Evropě mizí, jen v Německu jich postrádají šest tisíc. Tato varování padala v úterý v europarlamentu. Ze strany političek a politiků, kteří lobbovali pro nové přerozdělování uprchlíků i kvóty. Tomu se čeští politici počínaje premiérem Sobotkou i prezidentem Zemanem vytrvale brání. Kvóty odmítají.
12.04.2016 10:15 |

podobné články

Politik srovnal Romy s opicemi

 
Slovenský podnikatel, poslanec a předseda hnutí Sme rodina Boris Kollár se ve svém videorozhovoru pro server Aktuálne.sk vyjádřil především k Romům.
24.05.2016 11:40 |

podobné články

Do prdele s nimi všemi, pravil parlamentní předseda o uprchlících

 
Kvůli násilnému útoku mladého afghánského utečence v jednom z německých vlaků, ke kterému došlo v pondělí večer, se rozlítil předseda slovenského hnutí Sme rodina Boris Kollár i předseda ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba. Píše to server ParlamentnéListy.sk.
20.07.2016 13:20 |

podobné články

Dovolená podle Borise Beckera: děti, manželka i ex, všichni najednou

 
Čtyřiačtyřicetiletý tenista Boris Becker si to umí zařídit. Na dovolenou do Španělska vzal celou svou rodinu. Kromě manželky a jejich syna jim dělala společnost také jeho bývalá žena s dětmi. Další články k tématu: Borise Beckera žaluje pastor, bývalý tenista mu nezaplatil za svatbu Bývalý tenista Boris Becker podstoupil plastiku obličeje Bývalý tenista Boris Becker má čtvrté dítě Dárek oslavenci Beckerovi: Gott mu na plese tenistů zazpíval Máju Bývalý tenista Boris Becker se podruhé oženil Becker se stěhuje do Švýcarska
22.08.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (44 článků)

Uprchlice jménem Angela Merkel! Imigrantka pojmenovala dceru po německé kancléřce

 
Německá kancléřka Angela Merkel má novou jmenovkyni! Šestadvacetiletá uprchlice z Ghany Ophelya Adéová podle ní pojmenovala svou novorozenou holčičku. Má dívenka nakročeno k velké budoucnosti?
14.08.2015 09:30 |

podobné články

Uprchlice dotáhla loď plnou migrantů k břehu, teď míří jako plavkyně na olympiádu

 
Bylo jí teprve 17 let, ale věděla, že v domovské Sýrii zmítané boji dlouho nepřežije. Uprchlice Yusra Mardini (dnes 18) proto loni sebrala sestru a společně pláchly do Turecka, kde nasedly do lodě, která s nimi měla odplout za svobodou – do Řecka. Jenže lodi se rozbil motor. Yusra neváhala ani chvilku, skočila do vody a loď s pomocí sestry překvapivě dotáhla na břeh. Teď míří jako plavkyně na olympiádu.
18.03.2016 21:20 |

podobné články

Děláš bordel, tak jdi do prdele! Předseda parlamentní strany dostal nápad

 
Velmi ostře se vyjádřil na adresu nepřizpůsobivých lídr slovenského hnutí Sme rodina Boris Kollár. Kollárovci navíc v Národní radě SR předložili zákon o ochraně před nepřizpůsobivou osobou, který zavádí její definici, a dokonce počítá s možností nepřizpůsobivé vystěhovat. Píší to ParlamentnéListy.sk.
25.08.2016 09:20 |

podobné články

Policie vyšetřuje transakci ČEZ. Slovenský miliardář může mít tisíc procent výnos

 
Slovenský miliardář Pavol Krůpa vydělal na vyrovnání ČEZu s minoritními akcionáři Severomoravské energetiky 166 milionů. V rozhovoru pro Lidové noviny řekl, že o možnosti zapojit se do mimosoudního vyrovnání se dozvěděl z výroční zprávy ČEZ. Peníze jsou sice zablokované policií, ale miliardář je přesvědčen, že budou odblokovány.
29.03.2014 10:30 |

podobné články

Slováci přijeli mluvit o záchraně eura. A varovali nás: Pozor, diktatura

 
REPORTÁŽ Začátkem června by poslanci měli rozhodovat o Evropském stabilizačním mechanismu (ESM), z něhož pro ČR vyplývá finanční závazek ve výši 350 miliard korun. Konferenci na stejné téma včera pořádalo pravicové sdružení Reformy.cz, kde mimo jiné vystoupil i slovenský poslanec Jozef Kollár, který před schválením české poslance důrazně varoval.
25.05.2012 15:30 |

podobné články

České lékaře přirovnal k okupantům. Za pomoc se děkuje, kritizují ho Slováci

 
Slovenský odborářský předák Marián Kollár přirovnal pomoc českých vojenských lékařů na Slovensku k sovětské okupaci z roku 1968. Ze strany slovenské politické moci i veřejnosti za to sklidil hlasité odsouzení.
06.12.2011 09:45 |

podobné články

Varování ze Slovenska: Neschvalujte miliardy pro Brusel

 
Začátkem června by poslanci měli rozhodovat o Evropském stabilizačním mechanismu (ESM), z něhož pro ČR vyplývá finanční závazek ve výši 350 miliard korun. Konferenci na stejné téma včera pořádalo pravicové sdružení Reformy.cz, kde mimo jiné vystoupil i slovenský poslanec Jozef Kollár, který před schválením české poslance důrazně varoval.
25.05.2012 15:55 |

podobné články

Boris Becker: Sakra, proč mi je ta holka tak podobná!

 
Tenista Boris Becker (41) je bez sebe vzteky. Rozzuřila ho matka jeho nemanželské dcery Angela Jermakovová (41). "Sprostě využívá toho, že každý hned pozná, že holčička, která ji sedí na klině, je moje dcera!" durdí se Boris. "Vůbec jí nedochází, že tím mé dítě zneužívá. Proto se obracím na soud."
28.05.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Boris Becker (44 článků)

Djokovič konečně vyhrál turnaj! Asi proto, že u toho nebyl Boris

 
Prestižní turnaj v Indian Wells se stal kořistí Novaka Djokoviče. V minulých letech by to nebyl žádný zázrak. Jenže fakt je ten, že srbský borec vyhrál turnaj ATP poprvé od doby, co ho vede Boris Becker. Možná proto, že Boris v Kalifornii vůbec nebyl...
18.03.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Novak Djokovič (528 článků) , Boris Becker (44 článků)

Slovenský miliardář našel úkryt před mafií v Čechách

 
Když slovenský miliardář Miroslav Dokupil (40) utíkal před třemi lety do Čech, měl v patách mafii a její vyděrače. Utéci musel. Hrozili mu fyzickou likvidací a vypálením domu.
06.12.2009 05:05 |

podobné články

Šok: Wimbledonskou vítězku Petru Kvitovou obluzuje slovenský miliardář

 
Wimbledonská vítězka Petra Kvitová (21) absolvuje kondiční trénink ve Vysokých Tatrách. Super.cz získal její exkluzivní fotografie z hotelu FIS, což je tradiční hotel pro sportovce v nadmořské výšce 1300 metrů. Mají tam prý ideální podmínky pro trénink. S Petrou ale není jen její trenér a fyzioterapeut Jozef Ivanko. Podezřele často se v její přítomnosti objevuje také slovenský miliardář Igor Rattaj.
21.07.2011 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1409 článků)