Střídání stráží? Zacha v New Jersey debutoval, Eliáš zřejmě skončil

Zbývalo šestnáct vteřin do konce zápasu, základní části a v případě New Jersey i do konce ročníku, když Patrik Eliáš udělal svojí přesnou trefou gólovou tečku za 19. sezonou v dresu Ďáblů. A zřejmě i tou poslední. Čtyřicetiletému útočníkovi končí v létě smlouva a nové už se pravděpodobně nedočká. Pokud se tento scénář naplní, bude jeho odchod z New Jersey vskutku symbolický – jeho poslední zápas se totiž kryje s debutem o jednadvacet let mladšího českého forvarda Pavla Zachy.
11.04.2016 19:35 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků)

Šestatřicetiletý hokejový útočník New Jersey Patrik Eliáš si na konci prázdnin odskočil za prodejní pult. Coby vyslanec dobré vůle UNICEF nabízel koláčky a pečivo v jedné z pražských obchodních pasáží. Další články k tématu: Hokejista Eliáš poprvé ukázal dceru a nabízel charitativní koblihy Tohle léto pojmu jinak. Budu víc odpočívat a hrát tenis, plánuje Eliáš Eliáš převzal Zlatou hokejku. Ve Varech jsem nebyl kvůli operaci, řekl
02.09.2012 10:50 |

Radost v New Jersey. Eliáš i Brodeur jsou připraveni hrát

Český hokejový útočník Patrik Eliáš z New Jersey dnes trénoval a bude podle svých slov připraven na čtvrteční úvodní zápas Devils v nové sezoně NHL na ledě Pittsburghu. Po pohřbu otce se vrátil do přípravy New Jersey také brankář Martin Brodeur.
01.10.2013 09:30 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Martin Brodeur (13 článků)

Eliáš vstřelil vítězný gól New Jersey

Český útočník Patrik Eliáš dovedl hokejisty New Jersey k výhře na ledě Anaheimu 2:1. Eliáš vstřelil vítězný gól, když v 42. minutě ranou bez přípravy zlomil nerozhodný stav 1:1 a připsal si druhou trefu v sezoně. Mezi střelce se v pátečních zápasech NHL zapsali také Tomáš Plekanec z Montrealu a Aleš Hemský z Edmontonu.
13.10.2010 18:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Aleš Hemský (81 článků) , Tomáš Plekanec (268 článků)

Eliáš se Sýkorou zařídili výhru New Jersey

Útočníci Patrik Eliáš a Petr Sýkora se v úterním utkání NHL výraznou měrou zasloužili o vítězství hokejistů New Jersey na ledě Los Angeles 3:0. Eliáš vstřelil svůj čtvrtý gól v sezoně a na další přihrál, Sýkora si připsal dvě asistence.
26.10.2011 09:05 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Petr Sýkora (96 článků) , Petr Sýkora (96 článků) , Patrik Sýkora (19 článků)

New Jersey vyškolilo Buffalo. Eliaš se podílel gólem a asistencí

Český hokejový útočník Patrik Eliáš zazářil ve středečním utkání NHL, když gólem a asistencí přispěl k výhře New Jersey 5:3 na ledě Buffala. Eliáš byl vyhlášen první hvězdou zápasu a se 17 body se dotáhl na dva nejproduktivnější Čechy v lize Jaromíra Jágra a Tomáše Fleischmanna.
17.11.2011 09:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků) , Patrik Eliáš (245 článků) , Tomáš Fleischmann (63 článků)

JÁGR se poprvé trefil, gól dal i Eliáš. New Jersey přesto prohrálo

Hokejisté New Jersey v dramatickém pondělním utkání NHL podlehli v Edmontonu 4:5 po samostatných nájezdech. V základní hrací době se za poražené Devils, kteří v zápase promarnili vedení 3:0, poprvé v sezoně trefili Jaromír Jágr i Patrik Eliáš. Slavnější český útočník otevřel skóre utkání a Eliáš po obratu Oilers zachránil hostům v závěrečné minutě gólem v oslabení alespoň bod.
08.10.2013 07:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků) , Patrik Eliáš (245 článků)

Jágr i Eliáš skórovali, ale New Jersey prohrálo po nájezdech

Hokejisté New Jersey v dramatickém pondělním utkání NHL podlehli v Edmontonu 4:5 po samostatných nájezdech. V základní hrací době se za poražené Devils, kteří v zápase promarnili vedení 3:0, poprvé v sezoně trefili Jaromír Jágr i Patrik Eliáš. Letní posila Jágr otevřela skóre utkání a Eliáš po obratu Oilers zachránil hostům v závěrečné minutě gólem v oslabení alespoň bod.
08.10.2013 10:55 |

Patrik Eliáš a Jaromír Jágr ve čtvrtečním utkání NHL zařídili výhru New Jersey 3:2 v prodloužení na ledě Dallasu. Eliáš s Jágrovým přispěním vstřelil rozhodující gól, oba si navíc připsali ještě po jedné asistenci.
31.01.2014 07:35 |

Člen královské gardy si při střídání stráží uřízl ostudu

Nepříjemnou chvilku prožil v pondělí v Londýně jeden z gardistů při střídání stráží u Buckinghamského paláce. Ujely mu totiž nohy a k pobavení přihlížejících spadl na své pozadí.
11.08.2015 16:45 |

Eliáš zaznamenal gól i přihrávku a přispěl k výhře New Jersey. Jágr nehrál

Český hokejový útočník Patrik Eliáš se podílel gólem a asistencí na vítězství New Jersey v sobotním přípravném utkání na nový ročník NHL v Brooklynu nad New Yorkem Islanders 3:0.
22.09.2013 10:15 |

PŘÍPRAVA NHL: Eliáš rozhodl v prodloužení, Jágr opět nehrál

Petr Sýkora a Patrik Eliáš zařídili svými góly vítězství New Jersey Devils na ledě New Yorku Rangers 2:1 v prodloužení, Eliáš zápas rozhodl v čase 60:45.
22.09.2011 08:55 |

Eliáš v NHL asi přijde o derby. Je nemocný

Český hokejový centr Patrik Eliáš chyběl na pondělním tréninku svého New Jersey před prestižním úterním utkání proti týmu New York Rangers. Podle informace serveru nj.com je Eliáš nemocný.
19.12.2011 18:40 |

Jágr a Eliáš na vše nestačili, Devils na Yankee stadionu vyhořeli

Jaromír Jágr, Patrik Eliáš a Marek Židlický se svými New Jersey Devils prohráli před 50 tisíci diváky s New Yorkem Rangers 3:7. V nejsledovanějším utkání týdne v NHL se dvakrát trefil Patrik Eliáš, Češi ale na vše nestačili.
26.01.2014 18:50 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků) , Patrik Eliáš (245 článků) , Marek Židlický (85 článků)

Posledními postupujícími jsou New York Rangers a New Jersey

Hokejisté New Yorku Rangers a New Jersey uspěli v rozhodujících sedmých zápasech a prošli do druhého kola play off NHL. Rangers v domácím prostředí udolali Ottawu 2:1, Devils si vybojovali postup na ledě Floridy až ve druhém prodloužení - v 84. minutě zařídil hostům výhru 4:3 druhým gólem v utkání Adam Henrique. Rangers, nejlepší tým Východní konference, narazí v další fázi na Washington, New Jersey se střetne s Philadelphií.
27.04.2012 08:50 |

Eliáš výrazně pomohl New Jersey k vítězství nad Minnesotou

Český hokejista Patrik Eliáš se v sobotním utkání NHL podílel třemi asistencemi na výhře New Jersey 5:3 v Minnesotě.
02.01.2010 23:10 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Jiří Tlustý (95 článků) , Jiří Tlustý (95 článků)

Skvělý Eliáš zařídil výhru New Jersey nad obhájcem Stanleyova poháru

Český útočník Patrik Eliáš přispěl ve středečním utkání NHL gólem a přihrávkou k vítězství New Jersey 5:2 nad Pittsburghem a byl vyhlášený první hvězdou zápasu.
18.03.2010 08:00 |

Eliáš pomohl v NHL New Jersey k první domácí výhře v sezoně

Český útočník Patrik Eliáš přispěl dvěma asistencemi k výhře New Jersey nad Edmontonem 4:3 po prodloužení, Devils se tak vůbec poprvé v sezoně radovali z úspěchu na domácím ledě.
13.11.2010 09:10 |

FANTASTICKÝ ELIÁŠ! Třemi body dotáhl New Jersey k výhře

Gólem a dvěma asistencemi přispěl k výhře New Jersey český útočník Patrik Eliáš.
10.01.2011 07:50 |

Eliáš přihrál na vítězný gól New Jersey, Prospal se trefil za Rangers

New Jersey porazilo před vlastními diváky Pittsburgh 2:1 po prodloužení, vítězný gól vstřelil v 64. minutě Ilja Kovalčuk, kterému nahrál Patrik Eliáš.
05.03.2011 08:35 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Ilja Kovalčuk (31 článků)