Stříbrní čeští hoši: Trochu smutný Veselý, Helcelet naopak v euforii

Zatímco pro jednoho je stříbro životní úspěch, pro druhého je to tak trochu zklamání. Desetibojař Adam Sebastian Helcelet slaví druhé místo na mistrovství Evropy. Také oštěpář Vítězslav Veselý vybojoval stříbro a zopakoval scénář z předloňského šampionátu v Curychu, podle jeho slov však nikoli vyhrál stříbrnou medaili, ale prohrál zlatou.
07.07.2016 22:10 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků)

Desetibojař Helcelet útočil na medaili. Nakonec skončil bez cenného kovu i limitu

Desetibojař Adam Sebastian Helcelet skončil na mistrovství Evropy atletů do 23 let v Ostravě čtvrtý. Vyhrál Belgičan Thomas van der Plaetsen o pět bodů před Bělorusem Eduardem Michanem a Mihailem Dudašem ze Srbska.
15.07.2011 21:00 |

Čtvrté místo je také pěkné, komentoval desetibojař Helcelet ztrátu medaile

Kvůli pokaženému závěru desetiboje na mistrovství Evropy atletů do 23 let v Ostravě přišel Čech Adam Sebastian Helcelet o medaili. Těžkou hlavu si z toho ale talentovaný atlet nedělal.
15.07.2011 23:20 |

Maslák v běhu na 400 metrů a Helcelet v sedmiboji berou na HMS pátá místa

Pavel Maslák v běhu na 400 metrů a Adam Sebastian Helcelet obsadili v sobotu pátá místa na halovém mistrovství světa v tureckém Istanbulu, Denisa Rosolová skončila na čtyřstovce šestá. Půlkař Jakub Holuša postoupil do finále nejrychlejším časem, výškař Jaroslav Bába neprošel kvalifikací.
10.03.2012 20:20 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Jakub Holuša (24 článků)

Šebrle se kvalifikoval na mistrovství Evropy, Klučinová na olympiádu

Roman Šebrle ani Adam Sebastian Helcelet nesplnili na atletickém TNT-Fortuna Meetingu v Kladně ostrý limit pro účast na olymijských hrách 8200 bodů, mohou se o něj pokusit na mistrovství Evropy v Helsinkách. Šebrle skončil v Kladně druhý, Helcelet čtvrtý, vítězem se stal Kazach Dmitrij Karpov.
10.06.2012 16:45 |

Osobnosti: Roman Šebrle (253 článků) , Dmitrij Karpov (2 články)

Šebrleho odstoupení jsem čekal. Ale chápu ho, řekl desetibojař Helcelet

Adam Helcelet je talentem českého desetiboje, který si moc přál, aby byl na olympiádě v Londýně. Jenže na ostrovy nakonec odletěl matador Roman Šebrle.
08.08.2012 19:35 |

Osobnosti: Roman Šebrle (253 článků)

FANTAZIE: Maslák vylepšil český rekord na 200m, Helcelet má z ME bronz

Adam Sebastian Helcelet má z mistrovství Evropy atletů do 23 let bronzovou medaili z desetiboje. V Tampere si vytvořil osobní rekord součtem 8252 bodů a maximum z letošního mítinku v Götzisu si vylepšil o plných 177 bodů. Zaskvěl se i Pavel Maslák, který v rozběhu na 200 metrů vytvořil český rekord časem 20,51 sekundy.
12.07.2013 21:40 |

Neporazitelný Eaton vyhrál v novém světovém rekordu, Helcelet jedenáctý

Desetibojařský král posledních let Američan Ashton Eaton v Pekingu o šest bodů překonal vlastní světový rekord, který vytvořil před třemi lety v Eugene výkonem 9 039 bodů. Čech Adam Sebastian Helcelet získal 8 234 bodů a obsadil konečné jedenácté místo.
29.08.2015 17:55 |

Ostuda tahounů týmu do 19 let: Dostali 4 góly od Znojma!

Musely to být vydatné oslavy… Stříbrní hoši z ME fotbalistů do 19 let se v pondělí vrátili ze šampionátu v Rumunsku jako hrdinové, včera už ovšem byli za ořezávátka. Šest vicemistrů Evropy nastoupilo v sestavě Sparty B, která doma podlehla průměrnému Znojmu 1:4!
07.08.2011 12:05 |

Kauza Promopro: Smutný Veselý jde na 9 let do vězení!

Jmenuje se Veselý, ale po včerejším rozsudku je to zřejmě nejsmutnější člověk široko daleko! Za kauzu Promopro, kdy stát přišel o 938 milionů korun, půjde Jaroslav Veselý na 9 let za mříže, a navíc musí vrátit 184 milionů!
05.01.2017 09:25 |

Skopeček (ODS): Andrej Babiš na ČT - Trochu groteska, trochu smutný příběh

Jen ať zvou Andreje Babiše do Událostí, komentářů jako dnes častěji. Klidně i znovu bez oponenta, on si stačí sám. Trochu groteska, trochu smutný příběh....
04.06.2014 07:25 |

Osobnosti: Andrej Babiš (7825 článků)

Rosický po Islandu krotil euforii: Postup je pořád jen teorie

Čeští fotbalisté mají v kvalifikaci mistrovství Evropy po čtyřech zápasech plný počet bodů, kapitán Tomáš Rosický ale po výhře 2:1 nad Islandem krotil postupovou euforii. Výkon v nedělním utkání však označil za nejlepší vystoupení pod trenérem Pavlem Vrbou.
17.11.2014 11:55 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (564 článků) , Pavel Vrba (389 článků) , Pavel Vrba (383 článků)

České čtvrtfinále v Číně. Veselý vyzve Berdycha

Ve čtvrtfinále turnaje v čínském Šen-čenu proti sobě nastoupí čeští tenisté Tomáš Berdych a Jiří Veselý. Veselý ve druhém kole přehrál domácího kvalifikanta   Čang Č'-čena 6:2 a 6:3, nejvýše nasazený Berdych porazil 7:5 a 6:3 Američana Austina Krajicka.
30.09.2015 16:46 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Jiří Veselý (126 článků) , Jiří Veselý (126 článků) , Jiří Veselý (126 článků)

Tak trochu jinak o Zemanovi. Hodně jinak. Po návratu z daleké cesty

Islámský stát má s islámem společného asi tolik, co kukluxklan s křesťanstvím. ParlamentnímListům.cz to řekl publicista Daniel Veselý, přispěvatel Českého rozhlasu, Britských listů a serveru Altpress. „Pokud je jednou ze strategií Daeše šíření strachu a nenávisti, totéž činí i prezident Zeman a další,“ míní Veselý s tím, že prezident svou přítomností na jednom pódiu s Martinem Konvičkou legitimizoval všechny jeho názory. Daniel Veselý považuje Konvičku za „otevřeného nacistu“.
24.11.2015 11:26 |

Osobnosti: Martin Zeman (213 článků) , Dan Martin (101 článků) , Daniel Martin (102 článků) , Daniel Martin (39 článků)

Češi jsou stříbrní ve street dance

5:00 – Čeští tanečníci ze skupiny Dancers4You oslavují! Na mistrovství světa ve street dance v polském městě Kalisz získali v kategorii velkých formací skvělé druhé místo, vítězi se stali Němci.
05.10.2009 02:30 |

Poslední den MS přinesl tři medaile. Kajakáři jsou mistři světa

Čeští sjezdaři na divoké vodě získali na mistrovství světa na řece Soča ve Slovinsku pět medailí. Po sobotním bronzu kajakáře Richarda Hály a deblkanoistů Ondřeje Rolence s Janem Šťastným vyhráli kajakáři nedělní závod hlídek, singlkanoisté byli stříbrní a v kategorii C2 brali Češi bronz.
17.06.2013 08:55 |

Režisér Jan Hřebejk na Berlinale: Nerad podléhám euforii

Film Kawasakiho růže měl u publika i kritiků výtečný ohlas a dlouhý potlesk už při své prvním promítání v nesoutěžní Panoramě, celkem z šesti festivalových projekcí. "Samozřejmě je nesmírně příjemné, že se film na takový festival dostal a hrál se na zahájení tak prestižní sekce. Já se ale snažím nikdy moc nepodléhat euforii, spíš mám potřebu ty pocity vyrovnat," řekl Jan Hřebejk režisér Kawasakiho růže.
15.02.2010 11:05 |

Osobnosti: Jan Hřebejk (300 článků)

Slovenští fanoušci v JAR byli z fotbalistů v euforii

Slovenští fanoušci, kteří přiletěli do Jihoafrické republiky za fotbalisty, si dnes konečně přišli na své. Někteří hovořili po vítězství nad Itálií 3:2 o historicky nejlepším zápase slovenského fotbalu. Ze stadionu Ellis Park v Johannesburgu odcházeli v euforii.
25.06.2010 12:45 |

Neskutečný pocit! Čerství držitelé Stanley Cupu jsou v euforii

Euforii po zisku premiérového Stanleyova poháru prožívali hokejový útočník Michael Frolík a obránce Michal Rozsíval z Chicaga. Počet českých vítězů slavné trofeje v play off NHL rozšířili po výhře nad Bostonem na čtyřiadvacet.
25.06.2013 11:40 |

Osobnosti: Michael Frolík (154 článků) , Michal Rozsíval (40 článků)

Česko v euforii, konečně lije! Nadšení vám vydrží do té doby, než si přečtete tuhle předpověď

Po vlně tropických veder, která nám dávala zabrat posledních pár týdnů, zažíváme při pohledu z okna euforii. Jak dlouho nám nadšení z deště vydrží?
17.08.2015 14:06 |