Článek

Střelec v americkém Colorado Springs zabil tři lidi. Policie ho zastřelila

 
Tři lidé se v sobotu stali oběťmi muže střílejícího v centru amerického města Colorado Springs. Střelec poté v přestřelce s policisty zemřel, sdělily místní úřady.
01.11.2015 08:25 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Po útoku na kliniku, kde se provádějí potraty, zůstali na zemi tři mrtví. Kdo střílel?

 
Střelec v americkém městě Colorado Springs zabil tři lidi. Útočil na kliniku plánovaného rodičovství, kde se provádějí také potraty. Přestřelka s policií trvala několik hodin. Před budovou střelec zřejmě nastražil také výbušninu.
28.11.2015 09:45 |

podobné články

Stav katastrofy: Colorado sužuje nejhorší požár v historii

 
VIDEO. Americký prezident Barack Obama vyhlásil stav katastrofy ve státě Colorado, který už skoro týden sužují mohutné požáry. V Colorado Springs našli v troskách shořelého domu první oběť.
29.06.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2367 článků)

V Coloradu bylo kvůli rozsáhlému požáru evakuováno přes 11.000 lidí

 
Přes 11.000 lidí muselo v americkém státu Colorado opustit domovy kvůli lesnímu požáru, který se rychle šíří nedaleko města Colorado Springs. Plameny od soboty spálily území o rozloze 1000 hektarů a hasičům se je dosud nepodařilo dostat pod kontrolu. Úřady vyhlásily v oblasti stav ohrožení, uvedla dnes agentura AP.
25.06.2012 09:20 |

podobné články

Útok na kliniku v USA: Vraždil odpůrce vlády a potratů

 
Sedmapadesátiletý muž, který v pátek zastřelil tři lidi a devět dalších zranil v ústavu plánovaného rodičovství v americkém městě Colorado Springs, byl prý podivín, samotář a odpůrce vlády. Policie ještě motiv činu neuvedla. Starosta města ale prohlásil, že lidé „si motiv mohou odvodit od místa činu“, napsala agentura AP.
29.11.2015 08:45 |

podobné články

Útok na potratovou kliniku v USA: Při střelbě zahynuli tři lidé, 9 zraněných

 
Tři mrtvé a devět zraněných si podle nejnovější bilance vyžádala páteční střelba v ústavu plánovaného rodičovství v americkém městě Colorado Springs. Informovala o tom v sobotu agentura AP. Policistům se podařilo útočníka zadržet.
28.11.2015 00:05 |

podobné články

Hvězda amerického country se zastřelila dva dny po propuštění z protidrogového léčení

 
V sedmatřiceti letech si dobrovolně vzala život americká country zpěvačka Mindy McCready. Její rodina potvrdila, že se zastřelila ve svém domě v Heber Springs v Arkansasu. Stalo se tak přitom pouhé dva dny po propuštění z léčení, kde lékař shledal zpěvačku mentálně stabilní a s překonanou závislostí na drogy a alkohol.
18.02.2013 08:00 |

podobné články

Šílený střelec z Denveru byl podle soudu nepříčetný: Vyhne se nejspíš trestu smrti!

 
Americký soud dnes uznal, že denverský střelec James Holmes se může v chystaném procesu hájit jako nevinný z důvodu nepříčetnosti. Pětadvacetiletý muž, který podle obžaloby zastřelil loni v kině v americkém státě Colorado 12 lidí, se tak může vyhnout trestu smrti.
04.06.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: James Holmes (35 článků)

Střelec Holmes se podle soudu může hájit svou nepříčetností

 
Americký soud dnes uznal, že denverský střelec James Holmes se může v chystaném procesu hájit jako nevinný z důvodu nepříčetnosti. Informovala o tom agentura AP. Pětadvacetiletý muž, který podle obžaloby zastřelil loni v kině v americkém státě Colorado 12 lidí a téměř sedm desítek zranil, se tak může vyhnout trestu smrti, který pro něj požaduje prokuratura. 
04.06.2013 20:35 |

podobné články

Osobnosti: James Holmes (35 článků)

Záplavy pustoší Colorado. Domov opustily tisíce lidí

 
Tisíce dalších lidí dostaly příkaz k evakuaci ze zaplaveného města Boulder a okolí v americkém státě Colorado, kde přívalové deště zvedly hladiny vodních toků na nebezpečnou úroveň. Oznámily to místní úřady. Dnes by se měl déšť zmírnit, nebezpečí povodní ale trvá.
13.09.2013 22:50 |

podobné články

Colorado je pod vodou! Čtyři lidé zemřeli, osm desítek se jich pohřešuje

 
Rozsáhlé záplavy v americkém státě Colorado si již vyžádaly nejméně čtyři lidské životy, dalších 80 lidí se pohřešuje.  Tisíce lidí musely být kvůli záplavám evakuovány.
14.09.2013 10:15 |

podobné články

Šílenec postřílel 4 lidi během návštěvy Baracka Obamy! Včetně své rodiny

 
Střelec v americkém městě Santa Monica v Kalifornii v pátek zabil čtyři lidi. Poté zasáhla policie a muže zastřelila. Incident se stal v době, kdy město navštívil americký prezident Barack Obama.
08.06.2013 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2367 článků)

Střelec ve Finsku zabil dva lidi, sedm lidí zranil. Policie ho dopadla

 
AKTUALIZOVÁNO. Osmnáctiletý střelec dnes nad ránem ve městě Hyvinkää na jihu Finska dva lidi zabil a sedm dalších zranil. Informovala o tom policie, která už útočníka zadržela. Při zatýkání nekladl odpor.
26.05.2012 08:40 |

podobné články

V Coloradu se narodilo tele se sedmi nohama

 
Ve městě Steamboat Springs v americkém státě Colorado se ve čtvrtek narodilo tele se sedmi nohama a dvěma páteřemi. Jedna z nohou měla navíc dvě kopýtka. Tele, které muselo na svět přijít císařským řezem ve veterinární nemocnici, žilo pouze deset minut.
24.05.2009 14:05 |

podobné články

Transsexuální dítě nechce škola pouštět na dámské záchodky. Rodiče se soudí

 
Je v pořádku, aby šestiletý transsexuál chodil ve škole na dámské toalety? To je otázka, která teď zaměstnává úřady v americkém městě Colorado Springs. Zatímco rodiče dítěte v tom problém nevidí, škola ano. Celý případ zřejmě skončí až u soudu.
20.03.2013 13:10 |

podobné články

Střelec v USA zabil tři lidi, zlikvidoval ho úředník

 
Střelec v městské budově na severovýchodě amerického státu Pensylvánie zabil tři lidi a několik dalších zranil. Útočníka, který byl nakonec postřelen vlastní zbraní, přemohl podle svědků jeden z úředníků. 
06.08.2013 08:35 |

podobné články

Policie o masakru v Newtownu: Matka nechtěla, ať střelec bere antidepresiva!

 
Americká policie zveřejnila kompletní zprávu o loňském masakru v základní škole v Newtownu v americkém státu Connecticut, při kterém střelec Adam Lanza zabil 26 lidí. Stojí v ní, že jeho matka nechtěla, ať bere antidepresiva.
28.12.2013 22:23 |

podobné články

VIDEO: Lupič držel rukojmí. UKLOUZL na ledě a policie ho zastřelila

 
V americkém státě Maryland zastřelila v pátek policie bankovního lupiče, který držel rukojmí. Stalo se tak poté, co uklouzl na zledovatělé ulici a sněhu, který na severovýchod Spojených států v uplynulých dnech přinesla sněhová bouře. Informovala o tom agentura AP.
29.01.2011 07:55 |

podobné články

Policie v USA zastřelila dítě: Hrálo si s replikou pistole!

 
Bylo mu teprve 12 let, když si vyrazil s kamarády hrát na hřiště. Domů k mámě už se ale nikdy nevrátí. Policie v americkém Clevelandu zastřelila dvanáctiletého chlapce, o kterém se domnívala, že má zbraň. Šlo však jen o repliku pistole. Muži zákona vypálili na hocha dvě střely poté, co údajně neuposlechl výzvu, aby dal ruce vzhůru.
24.11.2014 07:30 |

podobné články

Policie v USA zastřelila malého chlapce s dětskou pistolí

 
Policie v americkém Clevelandu zastřelila dvanáctiletého chlapce, o kterém se domnívala, že má zbraň. Šlo však jen o repliku pistole. Muži zákona vypálili na hocha dvě střely poté, co údajně neuposlechl výzvu, aby dal ruce vzhůru.
24.11.2014 07:45 |

podobné články