Článek

Streisandová vydá paměti

 
Americká herečka, zpěvačka a režisérka Barbra Streisandová vydá dlouho očekávané paměti.
22.05.2015 13:01 |

podobné články

Podobné články

Velký nos a křivé zuby jsou součástí mého dědictví, říká Streisandová

 
Jednasedmdesátiletá Barbra Streisandová to neměla na začátku kariéry lehké. Doma ji v jejím snu stát se herečkou a zpěvačkou nikdo nepodporoval. Podle otčíma byla moc ošklivá a matka po ní chtěla, aby si našla praktické zaměstnání. Další články k tématu: Streisandová se vrací za kameru, chce obsadit koktavého krále Firtha Streisandová slavila 70 let v taverně s Brosnanem, Travoltou a dalšími Nejdražší zpěvačkou světa je Streisandová Barbra Streisandová odhodila stud i podprsenku Barbra Streisandová je dražší než Madonna Barbra Streisandová spala s princem Charlesem
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Barbra Streisand (61 článků)

Streisandová slavila 70 let v taverně s Brosnanem, Travoltou a dalšími

 
Pro oslavu svých sedmdesátých narozenin zvolila herečka a zpěvačka Barbra Streisandová řeckou tavernu v kalifornském Malibu. Na večeři pozvala na 80 hostů. Mezi gratulanty byla řada hollywoodských hvězd. Další články k tématu: Nejdražší zpěvačkou světa je Streisandová Barbra Streisandová odhodila stud i podprsenku Barbra Streisandová je dražší než Madonna Barbra Streisandová spala s princem Charlesem
27.04.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Barbra Streisand (61 článků)

Nová CD - Mariah Careyová, Barbra Streisandová i Waldemar Matuška

 
Tento týden vychází nová deska Mariah Careyové Memoirs of an Imperfect Angel, legendární Barbara Streisandová přichází s jazzovou Love Is the Answer a průřez kariérou Waldemara Matušky se jmenuje Sbohem lásko...
30.09.2009 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (441 článků) , Barbra Streisand (61 článků) , Waldemar Matuška (316 článků)

Streisandová zazpívala ve sklepě pro kamarády. Je z toho neobvyklé DVD

 
Malý newyorský jazzklub Village Vanguard posloužil v roce 2009 k natočení jednoho z nejzvláštnějších koncertních DVD - One Night Only. Zapomeňte na světla, videoprojekce a kamery na jeřábech. Barbra Streisandová si prostě pozvala pár kamarádů do sklepního miniklubu a pět metrů před ni postavili kameru.
14.05.2010 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (61 článků)

Streisandová vydala hity z archívu

 
Zpěvačka a herečka Barbra Streisandová má pořádný domácí archív a občas tam najde něco, co by stálo za vydání. Přesně tak vzniklo album s názvem Release me.
30.01.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbra Streisand (61 článků)

Barbra Streisandová přiznala, že si nechala naklonovat psa

 
Zpěvačka Barbra Streisandová (75) se těžko srovnávala s tím, že přijde o svoji čtrnáctiletou fenku Samanthu. Investovala ohromné jmění, aby jí vědci pořídili její dokonalou kopii. A ne jednu. Nechala odebrat kmenové buňky ze Samanthy a po její smrti z ní v laboratoři vytvořili dva klony.
01.03.2018 16:15 |

podobné články

Metalista Blythe vydá paměti, zaměří se na soud v Praze

 
Zpěvák Randy Blythe, který byl v České republice souzen kvůli smrti fanouška na koncertě své metalové skupiny Lamb Of The God, vydá paměti. Oznámila to jeho manažerka Maria Ferrerová s tím, že kniha se soustředí především na poslední roky jeho života, zachytí i jeho zadržení a soud, ve kterém byl zproštěn obvinění.
02.07.2013 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Randy Blythe (59 článků)

Žena znásilněná Romanem Polanským vydá paměti

 
Žena, kterou v roce 1977 sexuálně napadl filmař Roman Polanski, když jí bylo teprve 13 let, vydá paměti. S odvoláním na francouzské nakladatelství o tom informovala agentura AFP.
06.08.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Roman Polanski (92 článků)

Evropská unie vydá nové dluhopisy na záchranu Portugalska

 
Evropská unie tento týden vydá nové dluhopisy se splatností deset let, z jejich výnosu pak bude financovat pomoc Portugalsku. Dluhopisy vydá prostřednictvím Evropského mechanismu finanční stability (EFSM), který je k těmto účelům primárně určen a za který země EU ručí unijním rozpočtem. Emise EFSM bude koordinována s Evropským fondem finanční stability (EFSF).
12.09.2011 21:20 |

podobné články

Dagmar Havlová vydá paměti

 
Nakladatelství XYZ uzavřelo exkluzivní smlouvu s Dagmar Havlovou na knižní vydání jejích autorizovaných pamětí s pracovním názvem Jeviště života. Herečka a bývalá první dáma na něm spolupracuje s překladatelem, spisovatelem a svým hereckým kolegou Jiřím Žákem, oznámila šéfredaktorka nakladatelství Jana Semelková.
21.06.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1142 článků) , Jiří Žák (38 článků) , Jiří Žák (38 článků) , Jiří Žák (35 článků)

Sexuální oběť Polanského píše paměti

 
Žena, kterou v roce 1977 sexuálně napadl filmař Roman Polanski, když jí bylo teprve 13 let, vydá paměti. 
06.08.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Roman Polanski (92 článků)

David Lynch vydá knižní paměti

 
Režisér David Lynch už pilně natáčí třetí sérii Městečka Twin Peaks. Fanoušci se však můžou těšit příští rok nejen na nové příběhy detektiva Dala Coopera, ale také na informace z režisérova života. Hodlá totiž vydat knižní paměti nazvané Life & Work, které se budou opírat o rozhovory s novinářkou a spisovatelkou Kristine MCKenn.
21.10.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: David Lynch (63 článků) , David Lynch (63 článků)

Saudkova vdova vydá paměti: Bude to skandál jako hrom! Požene ji slavný fotograf k soudu?

 
Johana Saudková (68), vdova po slavném kreslíři Kájovi Saudkovi (†80) se rozhodla vydat knihu pamětí. V knize popíše 50 let jejich soužití, ale i to, proč je chtěl jeho bratr rozvést…
11.01.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (88 článků)

Fidel Castro představil první díl své knihy pamětí

 
Bývalý kubánský vůdce Fidel Castro v pondělí osobně v Havaně představil první díl své knihy pamětí. Svazek čítající asi 900 stran nese v překladu název Strategické vítězství a pojednává o Castrově vítězství nad armádou diktátora Fulgencia Batisty, které ho v roce 1959 vyneslo k moci. Kniha se má na pultech objevit v nejbližších dnech, druhý díl pamětí prý bude brzy následovat, napsaly agentury DPA a AP.
03.08.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Fidel Castro (192 článků)

Paroubek: Amnézie Miloše Zemana

 
M. Zeman má potíže s pamětí. A předpokládá také, že i jiní mají problémy s pamětí. Čtenáři mají většinou pochopitelné problémy s pamětí, protože mají jiné věci na práci, nežli si pamatovat hlouposti. Potud je to v pořádku.
22.02.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20457 článků)

Exkluzivní ukázky: Štrougalovy paměti z tiskárny rovnou na ParlamentníListy.cz

 
Paměti komunistického premiéra Lubomíra Štrougala mají druhý díl s názvem Ještě pár odpovědí. Nakladatelství Epocha je dnes dostalo z tiskárny, takže se na knižních pultech objeví během následujících dnů. Jak říká ředitel nakladatelství Zdeněk Pobuda, spolupráce se Štrougalem, jemuž je již sedmaosmdesát let, byla perfektní. Aktuální kniha je prý vlastně takovou reakcí na dopisy čtenářů, které autor dostal po vydání prvního dílu Paměti a úvahy.
07.11.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Štrougal (83 článků)

Byl Babiš agentem StB? Slovenský Ústav paměti národa za to neručí

 
Slovenský Ústav paměti národa, jenž má v držení dokumenty, které popisují miliardáře Andreje Babiše jako spolupracovníka StB, tvrdí, že pravost dokumentů neověřoval a ani ji ověřovat nemusí. Je tedy možné, že Babiš agentem nebyl. Konečné slovo však může vyřknout až soud, pokud se na něj miliardář obrátí. Nebyl by zdaleka prvním člověkem, který by tak učinil. Za zmínku ovšem stojí, že polovinu sporů před soudem nakonec vyhraje Ústav paměti národa.
05.12.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12398 článků)

Dny paměti pomáhají odhalit Alzheimerovu demenci

 
Geriatrická ambulance písecké nemocnice zajišťuje bezplatné preventivní vyšetření paměti, a tím napomáhá k oddálení její případné ztráty. Zájemci zde zjistí, zda jejich zapomínání je normální, nebo se jedná o stav, který signalizuje zdravotní problémy. V rámci Dnů paměti zde zjistí pomocí testů příznaky Alzheimerovy choroby.
23.01.2015 11:37 |

podobné články

Proč je třeba věnovat pozornost paměti?

 
Geriatrická ambulance písecké nemocnice zajišťuje bezplatné preventivní vyšetření paměti, a tím napomáhá k oddálení její případné ztráty. Zájemci zde zjistí, zda jejich zapomínání je normální, nebo se jedná o stav, který signalizuje zdravotní problémy. V rámci Dnů paměti zde zjistí pomocí testů příznaky Alzheimerovy choroby.
15.02.2015 19:26 |

podobné články