Článek

Strasti a slasti obchodní dohody mezi EU a USA

 
Obchodní dohoda mezi EU a Spojenými státy, známá jako Transatlantické investiční a obchodní partnerství (TTIP) stále vzbuzuje v Evropě velkou diskusi. Kritikům např. vadí, že by výsledná smlouva oslabila přísné unijní předpisy, které chrání evropské spotřebitele a především, že se sníží bezpečnost potravin. Podle zastánců dohody jde pouze o mýty a TTIP evropské spotřebitele ohrozit nemusí, ale naopak jim může pomoct.  
03.06.2015 12:46 |

podobné články

Podobné články

Kupujete byt? Připravte se na pasti a strasti!

 
Člověka, který pořizuje vlastní bydlení, čekají mnohdy nečekané strasti a překvapení. Po uzavření obchodní stránky věcí je nutné zvládnout celou řadu administrativně-právních úkonů.
04.08.2010 20:00 |

podobné články

Vláda bude jednat o vypovězení dohody s USA o ochraně investic

 
Vláda na svém středečním zasedání projedná mimo jiné návrh ministerstva financí a zahraničních věcí o ukončení platnosti dohody s USA o podpoře a vzájemné ochraně investic z roku 1991. Podle ministerstev jednání o úpravě dohody selhala. Vypovězením dohody chtějí snížit rizika vzniku mezinárodních arbitráží. Informuje agentura ČTK.
04.01.2012 08:50 |

podobné články

Totální propad lidové podpory obchodní dohody mezi USA a EU. Tak strašná čísla asi Obamu a Merkelovou nepotěší

 
Administrativou Baracka Obamy prosazovaná Transatlantická obchodní dohoda (TTIP) má podle aktuálních průzkumů mimořádně nízkou podporu mezi Američany i Němci. Jak uvádí zpravodajská agentura Reuters, v obou zemích uzavření dohody podporuje méně než pětina lidí.
25.04.2016 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2367 článků)

Petra vyhrála: Kvitovi slavili! Slasti a strasti tenisových rodičů!

 
To děvče jim dělá samou radost. Rodiče Petry Kvitové (22) Pavla a Jiří byli včera mezi 7000 diváky v ostravské hale a tleskali vítězství své dcery 6:4 6:3 nad Italkou Erraniovou v semifinále Fed Cupu.
22.04.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1458 článků)

Ministři zemí WTO se blíží schválení globální obchodní dohody

 
Ministři 159 členských zemí Světové obchodní organizace (WTO) se zřejmě blíží ke schválení první globální obchodní dohody od vzniku této organizace před 18 lety. Smlouvu dnes totiž na ministerské konferenci na indonéském ostrově Bali podle zahraničních agentur podpořila Indie, která byla až dosud hlavní brzdou dosažení shody.  
06.12.2013 18:35 |

podobné články

Prázdninový inspektor: Hitparáda kempů podle Blesku

 
Celé prázdniny sedm dní v týdnu cestovali inspektoři Blesku po republice i Slovensku a na vlastní kůži zažívali strasti a slasti kempování. Narazili na opravdu krásné areály, mluvili s rekreanty i správci, někde dokonce pomohli napravit drobné nešvary.
31.08.2009 05:15 |

podobné články

Slasti a strasti života s playboyem

 
Vypadá jako George Clooney a kamarádky vám ho nepokrytě závidí. Jste sice zamilovaná, ale život s ním není vždycky med!
11.11.2009 12:05 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (699 článků)

Hvězda Blesku Veronika pracuje v sexshopu a miluje rychlá auta

 
Prodavačka slasti, navíc s tváří a tělem andílka... Přesně tahle charakteristika sedí na Veroniku Macháčkovou (25), sobotní hvězdu Blesku. Nutno hned říci, že se zmíněnou slastí obchoduje ve vší počestnosti jako provozovatelka internetového sex shopu.
08.10.2011 05:15 |

podobné články

Jana Počtová (31): Lidé žijící sami nejsou divní

 
Od letošního července běží v kinech film Generace singles, který popisuje slasti a strasti těch, kteří žijí o samotě. Takže jestli potřebujete povzbudit, utěšit nebo zkrátka jen milujete časosběrné dokumenty, určitě se na něj běžte podívat. Mladé režisérce filmu jsme položily pár otázek na tělo.
11.10.2011 06:05 |

podobné články

Petra Němcová: Když jsem věděla, že se můj život chýlí ke konci, byl to moment čisté slasti

 
Česká topmodelka Petra Němcová (32) se v rozhovoru pro britský Daily Mail opět rozpovídala o své otřesné zkušenosti z roku 2004. Při zničující vlně tsunami tehdy přišla o svého milovaného snoubence Simona Atleeho a sama zůstala osm hodin viset na palmě v příšerných bolestech s rozdrcenou pánví. Petra přiznala, že ji záchranáři našli na poslední chvíli. Prý již věděla, že je její život u konce a tento moment popsala jako pocit čisté slasti.
23.10.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (517 článků) , Simon Atlee (5 článků)

Najděte cestu ke společnému orgasmu

 
Také vás zaráží, jak ve filmech dosahují milenci společného výbuchu slasti a v jeden jediný okamžik prožijí orgasmus velký jako tornádo? Možná se nejedná jen o filmařský výmysl a stačí jen na společné cestě ke slasti zapracovat.
03.06.2013 07:10 |

podobné články

Autorka Sexu ve městě se zaměřila na vdané čtenářky

 
Scénáristka amerického seriálu Sex ve městě opouští téma svobodných žen nad třicet a vydává novou knihu. Tentokrát se zaměřila na slasti a strasti rodinného života.
20.01.2014 00:00 |

podobné články

Autorka Sexu ve městě se zaměřila na vdané čtenářky

 
Scénáristka amerického seriálu Sex ve městě opouští téma svobodných žen nad třicet a vydává novou knihu. Tentokrát se zaměřila na slasti a strasti rodinného života.
20.01.2014 00:05 |

podobné články

I slizká láska dojme: Když šnek šneka líbá!

 
Láska není slastí a strastí pouze lidí. Kvete i ve zvířecí říši! A nejsou to jen savci, kteří se dokážou zamilovat. Celý svět o tom na ojedinělé fotografii přesvědčili dva šneci.
27.03.2014 09:05 |

podobné články

Kam na dovolenou? Slasti a strasti chaty k pronajmutí

 
Máte chatu nebo chalupu, na kterou během roku moc nechodíte? Nebo naopak nemovitost nevlastníte a rádi byste na týden dva vyrazili do přírody? V tom případě byste měli zauvažovat o chatě k pronajmutí.
11.07.2014 00:15 |

podobné články

Strasti a slasti života s kočkou

 
Mít kočku je radost, až z toho někdy vstávají majiteli vlasy hrůzou. Máte doma chlupaté, čtyřnohé zlato? Tak to se možná poznáte ve slastech a strastech (skoro) každého kočkofila. A pokud teprve zvažujete, že si mícu pořídíte, pořádně si to promyslete. Protože vás čekají…
21.07.2014 16:10 |

podobné články

Děsivé proměny závisláků: Tohle z nich udělaly drogy!

 
Své partnery, děti, práci a každodenní strasti i slasti vyměnili za jedinou věc – drogy. Fet je postavil na hranu zákona. Kvůli drogám kradli, přepadávali, a někdy se dokonce uchýlili k násilí. Tohle jsou jejich děsivé proměny...
27.11.2014 19:00 |

podobné články

Čeho se nejvíc bojí inteligentní lidé?!

 
Vyšší inteligence s sebou nese řadu slastí i strastí. Krom větší šance uspět mají lidé s vyšším IQ také více obav. Mozek lidí s nadprůměrnou inteligencí je zřejmě více propojený a funguje efektivněji. To ale také znamená více vzruchů v obvodech, které souvisejí s úzkostmi a obavami. Podle kanadských psychologů se lidé s vyšším IQ skutečně obávají více než jedinci průměrně inteligentní.
13.01.2015 15:01 |

podobné články

Potíže Zdeny Hadrbolcové z Ulice: Nejhorší je to po ránu...

 
Už je to letos 10 let, co září v nekonečném seriálu Ulice televize Nova! Legendární herečka Zdena Hadrbolcová (77) v něm ztvárňuje Růženu Habartovou. Jak teď ale sama přiznala, zažívá během práce na Ulici nejen slasti, ale také strasti.
18.04.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdena Hadrbolcová (19 článků) , Růžena Habartová (3 články)