Článek

Strany se předhánějí, která přijde s nudnějším sloganem

 
Soudě podle sloganů, se kterými se vytasily politické strany pět měsíců před říjnovými krajskými a senátními volbami, to vypadá, že Česko čeká růžová budoucnost. Tytam jsou útočné slogany. Na pozitivní hesla sázejí babišovci, ODS, TOP 09 i Starostové. Ale celkově je to zatím jedna velká nuda.
04.05.2016 04:10 |

podobné články

Podobné články

Móda z hudebních cen: Sexy Sharon Stone i nudná cudná Nicole Kidmanová

 
Na udílení country hudebních cen se na červeném koberci předvedly dámy v nejrůznějších outfitech. Některé vsadily na rafinovanost a sexy výstřihy, nebo rozparky. Jiné zase daly přednost klasice nebo trochu nudnějším modelům. Podívejte se, jak to celebritám slušelo na CMA Awards v americkém Nashvillu.
03.11.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (261 článků)

Daně a jak na ně? Množit se!

 
Jak lze zvýšit porodnost? Buď dlouhodobým výpadkem proudu, nebo ještě nudnějším televizním programem, než je ten současný... Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (48, ČSSD) šla jinou cestou – navrhla, aby rodiče dvou a více dětí platili nižší nebo žádné odvody na sociální pojištění. A vláda na to většinově kývla!
07.04.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (451 článků)

Aleš Mazurek (Svobodní a Soukromníci): Vrátíme Burzu středních škol

 
V posledních letech se všichni politici od krajských po vrcholové předhánějí v tom, jak podpořit řemesla a jak naplnit volání trhu práce po šikovných elektrikářích, zámečnících, stolařích, truhlářích, tesařích automechanicích a spoustě dalších a dalších řemesel, která dnes abys lupou pohledal. Krajští úředníci napříč republikou se předhánějí ve vymýšlení projektů, ve kterých topí statisíce a těmi chtějí motivovat žáky, aby si zvolili právě řemesla.
30.08.2016 10:55 |

podobné články

Výrobci luxusních aut se předhánějí ve slevách pro politiky

 
Audiny, škodovky, bavoráky. To jsou služební vozy, v nichž povětšinou jezdí čeští politici. Pro výrobce jsou VIP zákazníci dobrou reklamou, a tak není divu, že se předhánějí ve slevách. S výhodnými nabídkami se prosazuje Škoda Auto se superby. Využívají je úřad vlády, finance, školství, průmysl a obchod i další ministerstva.
21.01.2011 05:10 |

podobné články

Strany se předhánějí, která víc zjednoduší daňový systém. Dodrží po volbách sliby?

 
Všechny hlavní parlamentní strany slibují ve svých předvolebních programech změny v daních, zpravidla zjednodušení celého systému. Strany se většinou shodují na zrušení superhrubé mzdy. ODS, TOP 09 nebo Piráti slibují nižší zdanění práce, většinou snížení odvodů na sociální pojištění. ČSSD nebo KSČM navrhují progresivní zdanění, lidovci další zvýšení daňových slev na děti. Hnutí ANO přišlo se zaměstnaneckým výdajovým paušálem 500 korun měsíčně, připomíná ČTK.
23.07.2017 10:05 |

podobné články

Babišovo hnutí zahájilo volební kampaň. Zpočátku bude sázet hlavně na billboardy

 
Hnutí ANO zahájilo kampaň pro podzimní krajské a senátní volby se sloganem Chceme lepší Česko. Chce se soustředit na zdravotnictví, bezpečnost, školství, dopravní infrastrukturu, sociální služby a efektivní a transparentní řízení úřadů. Do prázdnin bude dominovat billboardová kampaň, hlavní fáze přijde na konci léta, uvedlo hnutí v tiskové zprávě. Na centrální úrovni by na oslovení voličů před hlasováním mělo jít 60 milionů korun.
03.05.2016 12:55 |

podobné články

ODS a TOP 09 se předhánějí, kdo pozve Klause na stranický sjezd

 
Koncem října bude na politické pravici rušno. Dvě hlavní konzervativní strany si totiž naplánovaly na stejný víkend své sjezdy. Poslední před sérií voleb, která začne příští rok. Na roztrhání bude prezident Václav Klaus – obě strany ho přes různé slovní přestřelky s Hradem pozvou, TOP 09, která se sejde v neděli 23. října v Hradci Králové, už tak dokonce učinila.
07.09.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8977 článků)

Zelení v předvolebním spotu ženou Česko kupředu

 
Politické strany se snaží přilákat lidi k blížícím se eurovolbám a usilovně pracují na svých předvolebních kampaních. Jedním z hlavních taháků jsou klasicky spoty. Strana zelených jde do boje se sloganem „Česko dopředu“.
07.05.2014 17:20 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Potřebujete zvracet a nejde vám to? Tak si prostudujte volební program TOP 09

 
NEUHNEME! S tímto sloganem vytáhla Topka do předvolebního boje. To by samo o sobě nebylo ještě tak zlé, ale ten, kdož se detailně seznámí s celým programem této politické strany a dá si to vše hezky dohromady, vzpomene si na období Nečasovy vlády a na chování Topky jako celku, tak má o poblití zcela jistě postaráno.
31.05.2017 15:50 |

podobné články

Strany se předhánějí v reklamě, propagují je trika, kalendáře i vůně do auta

 
Politické strany si našly nový způsob, jak utužovat přesvědčení svých voličů a ještě přitom vydělat. Zatímco dříve se pouze na mítincích rozdávaly drobné dárky, dnes si lze pomocí internetových e-shopů koupit oblečení či doplňky se stranickými motivy.
17.12.2009 05:00 |

podobné články

Strany loví na 1. máje voliče přes jejich děti

 
Výlet parníkem, soutěž v nošení vody, opičí dráha nebo skákací hrad. V lákání na návštěvu oslav Svátku práce se letos politické strany předhánějí a spíš než na voliče cílí na jejich děti. O politickou agitaci má jít tentokrát až v druhé řadě.
29.04.2015 05:00 |

podobné články

Hamplová (NEZ): Komunální volby jsou o lidské, ne politické značce

 
Strany se dnes předhánějí, která je pro komunální volby ta nejlepší značka. Mám pro ně smutnou zprávu. Žádná. Není-li podložena jmény, která mají lidi léta prověřená, je značka pár nevolitelných písmen bez obsahu.
10.09.2014 09:11 |

podobné články

Zwyrtek Hamplová (Nezávislí): Komunální volby jsou o lidské, ne politické značce

 
Strany se dnes předhánějí, která je pro komunální volby ta nejlepší značka. Mám pro ně smutnou zprávu. Žádná. Není-li podložena jmény, která mají lidi léta prověřená, je značka pár nevolitelných písmen bez obsahu.
10.09.2014 09:21 |

podobné články

Peštová (41) je modelka v důchodu, ale pořád sexy!

 
Modelka Daniela Peštová (41) je na vrcholu i po čtyřicítce. Módní magazíny se předhánějí v tom, kdo získá její snímky a Peštová si tak i v modelingovém důchodu přijde na slušné peníze.
28.03.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Peštová (341 článků)

Trpké vzpomínky VyVoleného Vladka: Dětství strávil mezi odpadky!

 
Účastníci reality show hrají divákům na city a předhánějí se v tom, kdo přijde s dojemnější historkou. Romana se už hlásila k závislosti na automatech, Eva přiznala závratné dluhy a Vladko je obě strčil do kapsy svými uslzenými vzpomínkami.
16.10.2013 19:00 |

podobné články

Tomu se říká mít srdce na správném místě: Vyplatila se známé zpěvačce sázka na lascivní kostým?

 
V době, kdy Miley Cyrus  (21) na pódiu převádí gesta jako z filmů pro dospělé, nemají zpěvačky s konzervativním stylem příliš šancí uspět. Na kostýmech se tak šetří a interpretky se předhánějí v tom, kdo přijde s hanbatějším outfitem.
10.08.2014 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (845 článků)

AIDS je masový vrah stejně jako... Hitler, Stalin, Hussajn

 
Hodně velkou vlnu emocí vyvolala nová kampaň upozorňující na problematiku smrtící choroby AIDS, která už na světě zabila přes 30 milionů lidí. Na transparentech totiž souloží světoví tyrani Adolf Hitler, Josef Stalin a Saddám Hussajn doplnění sloganem: AIDS je masový vrah!
22.09.2009 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (636 článků)

Nahé ochránkyně chlupáčů: Která ze slavných krásek je nejvíc sexy?

 
Jsou krásné, známé a neváhají se svléct pro dobrou věc. Řeč je o ženách, které se sloganem „Radši budu nahá, než nosit kožešinu“ jdou do boje za práva zvířat.
23.10.2011 16:30 |

podobné články

Podprsenkový souboj: Obstála Miranda Kerr v rajcovní kampani lépe než o 10 let starší Eva Herzigová?

 
Je tomu už dvacet let, co Eva Herzigová  (41) ve spodním prádle visela na obřím billboardu nad newyorským Times Square a zvyšovala dopravní nehodovost. Značka Wonderbra díky krásné Češce v kombinaci se sloganem Hello Boys toho roku zvýšila zisky o úctyhodných 43 procent. Od té doby legendární podprsenku s push-up efektem propagovala slušná řádka modelek včetně Mirandy Kerr  (31) , která po odchodu od konkurenční Victoria’s Secret plní úlohu hlavní tváře značky.
18.10.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (409 článků) , Miranda Kerr (335 článků)