Strachová znovu na 'bedně'! V Mariboru skončila třetí

Šárka Strachová potvrdila, že má skvělou formu. Po zisku bronzové medaile ze slalomu mistrovství světa obsadila ve stejné disciplíně stejné místo také v závodě Světového poháru v Mariboru. Českou lyžařku předčily jen vítězka Mikaela Shiffrinová z USA a Slovenka Veronika Velez-Zuzulová.
22.02.2015 18:25 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků) , Veronika Zuzulová (8 článků)

Vlajkonošem olympijské výpravy v Soči bude slalomářka Strachová

Vlajkonošem české olympijské výpravy při slavnostním zahájení zimních her v Soči bude slalomářka Šárka Strachová. Rozhodla o tom Komise sportovců Českého olympijského výboru, jejíž předseda badmintonista Petr Koukal nesl zástavu při zahájení her v Londýně. Strachová bude po rychlobruslařce Martině Sáblíkové (Turín 2006) a kajakářce Štěpánce Hilgertové (Peking 2008) třetí ženou v dějinách samostatné České republiky, které se této pocty dostane.
01.01.2014 10:35 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (418 článků) , Petr Koukal (113 článků) , Štěpánka Hilgertová (36 článků) , Petr Koukal (113 článků)

Strachová se po roce dostala na stupně vítězů, v Záhřebu byly rychlejší jen Slovenky

Lyžařka Šárka Strachová si v dnešním slalomu Světového poháru v Záhřebu dojela pro nejlepší výsledek v sezoně. Česká reprezentantka skončila třetí a poprvé od loňského ledna vystoupala na stupně vítězů. Z výhry se radovala Slovenka Veronika Velez-Zuzulová, druhá skončila její krajanka Petra Vlhová.
03.01.2017 18:00 |

Strachová skončila v Crans Montaně sedmá, Shiffrinová prožila vítězný návrat

Lyžařka Šárka Strachová skončila sedmá v dnešním slalomu Světového poháru ve švýcarské Crans Montaně. Na body dosáhla také Martina Dubovská, která obsadila 26. místo. Z vítězství se radovala Američanka Mikaela Shiffrinová.
15.02.2016 14:45 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků) , Martina Dubovská (5 článků)

Zklamaná Strachová skončila ve prvním slalomu sezony sedmá

Česká lyžařka Šárka Strachová skončila v úvodním slalomu Světového poháru sedmá. Ve finském Levi vyhrála Američanka Mikaela Shiffrinová, která navázala na pět triumfů z minulé sezony.
12.11.2016 15:05 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků)

Strachová dojela pátá a v průběžném hodnocení disciplíny klesla o jedno místo

Šárka Strachová skončila ve slalomu Světového poháru ve Flachau pátá a klesla v pořadí disciplíny na třetí místo. Před ní se dostala Slovenka Veronika Velez-Zuzulová, která dnes v rakouském středisku vyhrála stejně jako v úterý. Úspěch slovenských lyžařek korunovala třetím místem Petra Vlhová. Druhá byla Švédka Frida Hansdotterová a dál vévodí hodnocení slalomu.
15.01.2016 20:35 |

Útok na medaili nevyšel. Strachová skončila na svém posledním MS pátá

Lyžařka Šárka Strachová obsadila páté místo ve slalomu na svém posledním mistrovství světa ve Svatém Mořici. Česká reprezentantka byla po úvodní jízdě devátá, ve druhém kole ale zajela druhý nejrychlejší čas a polepšila si o čtyři místa. Suverénně vyhrála americká favoritka Mikaela Shiffrinová, která získala třetí světové zlato ve slalomu za sebou.
18.02.2017 15:00 |

Výborně! Strachová dojela v Aspenu třetí

Česká slalomářka Šárka Strachová dojela třetí  ve slalomu Světového poháru v americkém Aspenu, když nestačila pouze na fenomenální slalomovou specialistku Mikaelu Shiffrinovou a Švédku Fridu Handsotterovou.
29.11.2015 22:31 |

Znovu stříbrná! Strachová skončila druhá i ve slalomu ve Flachau

Lyžařka Šárka Strachová se v závodu Světového poháru v rakouském Flachau umístila podruhé za sebou na stříbrné příčce. Ve slalomu nestačila pouze na Slovenku Veronikou Velez-Zuzulovou, za kterou zaostala o 31 setin. Česká závodnice se drží na druhém místě v hodnocení disciplíny.
13.01.2016 08:30 |

Strachová znovu útočila na 'bednu', v Záhřebu ale nedojela

Po stříbru z Kühtai útočila sjezdařka Šárka Strachová na stupně vítězů také v následujícím závodu Světového poháru. Po první slalomové jízdě v Záhřebu byla třetí, ale v polovině druhého kola se nevešla do branky a vyjela z trati. Z výhry se opět radovala Američanka Mikaela Shiffrinová.

Obří slalom SP žen v Mariboru byl zrušen

Sobotní závod v obřím slalomu Světového poháru alpských lyžařek ve slovinském Mariboru byl kvůli velmi špatnému stavu sjezdovky po odjetí pětadvaceti závodnic zrušen.
15.01.2011 13:30 |

V Mariboru byl zrušen i slalom Světového poháru sjezdařek

Nedělní závod ve slalomu Světového poháru alpských lyžařek ve slovinském Mariboru byl zrušen kvůli velmi špatnému počasí a nevyhovujícímu stavu sjezdovky.
16.01.2011 10:25 |

Víme, jak na Plzeň, hlásí sebevědomě kouč Mariboru a věří v postup

Fotbalisté Mariboru přijeli do Plzně na úterní úvodní zápas 4. předkola Ligy mistrů s velkým sebevědomím. Trenér Ante Čačič věří, že našel recept na hru domácích. Viktorii sice považuje za mírného favorita, ale zároveň je přesvědčen o tom, že Maribor má kvalitu na to, aby postoupil do hlavní soutěže.
19.08.2013 20:00 |

Plzeň odletěla do Mariboru pro MILIONY, Liga mistrů je blízko

Jediný krok dělí fotbalisty Plzně od postupu do základní skupiny Ligy mistrů. V odvetě 4. předkola musí na vyprodaném stadionu Mariboru uhájit náskok 3:1 z prvního utkání. Pokud uspějí, Viktoria se může těšit na 220 millionů korun.
27.08.2013 11:15 |

Plzeň jde v Mariboru bojovat o postup do Ligy mistrů

Fotbalisté Plzně nastoupí v dnešní odvetě 4. předkola Ligy mistrů proti Mariboru v očekávané sestavě. Na hrotu útoku dostává stejně jako v minulém ligovém kole proti Slovácku přednost Stanislav Tecl, který by měl svou rychlostí trestat soupeře z brejků.
28.08.2013 11:00 |

ON-LINE: Plzeň vyhrála v Mariboru 1:0 a zahraje si Ligu mistrů

Fotbalisté Plzně udělali poslední krok k tomu, aby si zahráli v Lize mistrů. V odvetě 4. předkola Ligy mistrů vyhráli v Mariboru 1:0 a stvrdili tak přechozí vítězství 3:1 ze Štruncových sadů. Utkání jste mohli sledovat v ON-LINE reportáži.
28.08.2013 20:35 |