Strachová znovu na 'bedně'! V Mariboru skončila třetí

Šárka Strachová potvrdila, že má skvělou formu. Po zisku bronzové medaile ze slalomu mistrovství světa obsadila ve stejné disciplíně stejné místo také v závodě Světového poháru v Mariboru. Českou lyžařku předčily jen vítězka Mikaela Shiffrinová z USA a Slovenka Veronika Velez-Zuzulová.
22.02.2015 18:25 |

Osobnosti: Šárka Strachová (205 článků) , Veronika Zuzulová (8 článků)

Vlajkonošem olympijské výpravy v Soči bude slalomářka Strachová

Vlajkonošem české olympijské výpravy při slavnostním zahájení zimních her v Soči bude slalomářka Šárka Strachová. Rozhodla o tom Komise sportovců Českého olympijského výboru, jejíž předseda badmintonista Petr Koukal nesl zástavu při zahájení her v Londýně. Strachová bude po rychlobruslařce Martině Sáblíkové (Turín 2006) a kajakářce Štěpánce Hilgertové (Peking 2008) třetí ženou v dějinách samostatné České republiky, které se této pocty dostane.
01.01.2014 10:35 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (399 článků) , Petr Koukal (105 článků) , Štěpánka Hilgertová (36 článků) , Petr Koukal (105 článků)

Strachová se po roce dostala na stupně vítězů, v Záhřebu byly rychlejší jen Slovenky

Lyžařka Šárka Strachová si v dnešním slalomu Světového poháru v Záhřebu dojela pro nejlepší výsledek v sezoně. Česká reprezentantka skončila třetí a poprvé od loňského ledna vystoupala na stupně vítězů. Z výhry se radovala Slovenka Veronika Velez-Zuzulová, druhá skončila její krajanka Petra Vlhová.
03.01.2017 18:00 |

Strachová skončila v Crans Montaně sedmá, Shiffrinová prožila vítězný návrat

Lyžařka Šárka Strachová skončila sedmá v dnešním slalomu Světového poháru ve švýcarské Crans Montaně. Na body dosáhla také Martina Dubovská, která obsadila 26. místo. Z vítězství se radovala Američanka Mikaela Shiffrinová.
15.02.2016 14:45 |

Osobnosti: Šárka Strachová (205 článků) , Martina Dubovská (5 článků)

Zklamaná Strachová skončila ve prvním slalomu sezony sedmá

Česká lyžařka Šárka Strachová skončila v úvodním slalomu Světového poháru sedmá. Ve finském Levi vyhrála Američanka Mikaela Shiffrinová, která navázala na pět triumfů z minulé sezony.
12.11.2016 15:05 |

Osobnosti: Šárka Strachová (205 článků)

Strachová dojela pátá a v průběžném hodnocení disciplíny klesla o jedno místo

Šárka Strachová skončila ve slalomu Světového poháru ve Flachau pátá a klesla v pořadí disciplíny na třetí místo. Před ní se dostala Slovenka Veronika Velez-Zuzulová, která dnes v rakouském středisku vyhrála stejně jako v úterý. Úspěch slovenských lyžařek korunovala třetím místem Petra Vlhová. Druhá byla Švédka Frida Hansdotterová a dál vévodí hodnocení slalomu.
15.01.2016 20:35 |

Výborně! Strachová dojela v Aspenu třetí

Česká slalomářka Šárka Strachová dojela třetí  ve slalomu Světového poháru v americkém Aspenu, když nestačila pouze na fenomenální slalomovou specialistku Mikaelu Shiffrinovou a Švédku Fridu Handsotterovou.
29.11.2015 22:31 |

Znovu stříbrná! Strachová skončila druhá i ve slalomu ve Flachau

Lyžařka Šárka Strachová se v závodu Světového poháru v rakouském Flachau umístila podruhé za sebou na stříbrné příčce. Ve slalomu nestačila pouze na Slovenku Veronikou Velez-Zuzulovou, za kterou zaostala o 31 setin. Česká závodnice se drží na druhém místě v hodnocení disciplíny.
13.01.2016 08:30 |

Strachová znovu útočila na 'bednu', v Záhřebu ale nedojela

Po stříbru z Kühtai útočila sjezdařka Šárka Strachová na stupně vítězů také v následujícím závodu Světového poháru. Po první slalomové jízdě v Záhřebu byla třetí, ale v polovině druhého kola se nevešla do branky a vyjela z trati. Z výhry se opět radovala Američanka Mikaela Shiffrinová.

Obří slalom SP žen v Mariboru byl zrušen

Sobotní závod v obřím slalomu Světového poháru alpských lyžařek ve slovinském Mariboru byl kvůli velmi špatnému stavu sjezdovky po odjetí pětadvaceti závodnic zrušen.
15.01.2011 13:30 |

V Mariboru byl zrušen i slalom Světového poháru sjezdařek

Nedělní závod ve slalomu Světového poháru alpských lyžařek ve slovinském Mariboru byl zrušen kvůli velmi špatnému počasí a nevyhovujícímu stavu sjezdovky.
16.01.2011 10:25 |

Víme, jak na Plzeň, hlásí sebevědomě kouč Mariboru a věří v postup

Fotbalisté Mariboru přijeli do Plzně na úterní úvodní zápas 4. předkola Ligy mistrů s velkým sebevědomím. Trenér Ante Čačič věří, že našel recept na hru domácích. Viktorii sice považuje za mírného favorita, ale zároveň je přesvědčen o tom, že Maribor má kvalitu na to, aby postoupil do hlavní soutěže.
19.08.2013 20:00 |

Plzeň odletěla do Mariboru pro MILIONY, Liga mistrů je blízko

Jediný krok dělí fotbalisty Plzně od postupu do základní skupiny Ligy mistrů. V odvetě 4. předkola musí na vyprodaném stadionu Mariboru uhájit náskok 3:1 z prvního utkání. Pokud uspějí, Viktoria se může těšit na 220 millionů korun.
27.08.2013 11:15 |

Plzeň jde v Mariboru bojovat o postup do Ligy mistrů

Fotbalisté Plzně nastoupí v dnešní odvetě 4. předkola Ligy mistrů proti Mariboru v očekávané sestavě. Na hrotu útoku dostává stejně jako v minulém ligovém kole proti Slovácku přednost Stanislav Tecl, který by měl svou rychlostí trestat soupeře z brejků.
28.08.2013 11:00 |

ON-LINE: Plzeň vyhrála v Mariboru 1:0 a zahraje si Ligu mistrů

Fotbalisté Plzně udělali poslední krok k tomu, aby si zahráli v Lize mistrů. V odvetě 4. předkola Ligy mistrů vyhráli v Mariboru 1:0 a stvrdili tak přechozí vítězství 3:1 ze Štruncových sadů. Utkání jste mohli sledovat v ON-LINE reportáži.
28.08.2013 20:35 |

Bezbranná štěňata skončila vyhozena v bedně u kontejneru

Chtěli si po dlouhé cestě autem z Prahy na Vysočinu chvíli odpočinout! V bedně odložené u kontejneru na silničním odpočívadle za Ledčí nad Sázavou je však zaujalo naříkavé pískání.
03.12.2013 23:40 |

Ve slalomu v Aspenu bodovaly Strachová i Dubovská

Obě české sjezdařky bodovaly ve slalomu Světového poháru v Aspenu. Šárka Strachová obsadila šesté místo a svůj životní závod má za sebou Martina Dubovská, která skončila překvapivě na 22. místě. Bez bodového zisku naopak v nové sezoně zůstává i po úvodním superobřím slalomu Ondřej Bank.
01.12.2014 11:32 |

Osobnosti: Šárka Strachová (205 článků) , Ondřej Bank (121 článků) , Martina Dubovská (5 článků)