Článek

Šťovíček (STAN): Přijdeme na severu o dalších 15 tisíc míst!

 
Hnutí Starostové a nezávislí Ústeckého kraje přijalo v březnu na svém krajském sněmu v Malých Žernosekách usnesení podporující zachování limitů těžby.
17.03.2015 15:31 |

podobné články

Podobné články

Šťovíček se rozhodl spojit síly s vládním hnutím STAN

 
Poslanec a litvínovský starosta Milan Šťovíček (dříve VV) oznámil, že se rozhodl spojit síly s vládním hnutím Starostové a nezávislí (STAN). Uvedl to v neděli večer v prohlášení. Poměr sil ve Sněmovně se tím nijak výrazně nezmění. Šťovíček vládní koalici podporoval již dříve, což ho stálo místo v řadách nyní opozičních Věcí veřejných.
07.04.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Šťovíček nepodepíše dohodu o podpoře vlády. Stačí jeho slovo

 
Milan Šťovíček zůstává členem poslaneckého klubu Věcí veřejných a bude prý podporovat vládu, pokud bude naplňovat své původní prohlášení. Nic podepisovat ale Šťovíček nehodlá.
25.04.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Poslanec Šťovíček podpoří vládu, pokud nebudou prolomeny těžební limity

 
Poslanec VV Milan Šťovíček podpoří vládu, pokud bude dodržovat původní koaliční smlouvu a programové prohlášení. Šťovíček se jako starosta Litvínova zajímá hlavně o změnu horního zákona, který by zrušil možnost vyvlastnění a další omezení vlastnických práv majitelů nemovitostí v dobývacích prostorech. Informoval server iDnes.cz.
25.04.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Šťovíček to má ve Véčkách nahnuté. Podporuje vládu

 
Poslanec Věcí veřejných Milan Šťovíček to nemá ve své straně jisté. Nelíbí se jí totiž, že nehlasuje se svými spolustraníky, ale spíše s vládou. Projevilo se to i v hlasování o nedůvěře vládě, kdy ji Šťovíček podpořil.
19.07.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Odpadlík z VV Šťovíček koketuje s klubem TOP 09

 
Nezařazený poslanec Milan Šťovíček by podle informací Práva mohl posílit 41členný klub TOP 09 a Starostové. O nedávno vyloučeného člena Věcí veřejných (VV) sice usiluje LIDEM Karolíny Peake, ale vzhledem k tomu, že Šťovíček je i litvínovským starostou, jeho přestup ke Starostům se přímo nabízí.
16.11.2012 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1607 článků) , Milan Šťovíček (95 článků)

Odpadlík z VV Šťovíček strká hlavu do klubu TOP 09

 
Nedávno vyloučený poslanec Věcí veřejných Milan Šťovíček by podle informací Práva mohl rozšířit klub TOP 09 a Starostové. O Šťovíčka má sice zájem strana LIDEM vicepremiérky Karolíny Peake, ale s přihlédnutím k tomu, že je Šťovíček zároveň litvínovským starostou, jeho přestup ke Starostům se nabízí.
16.11.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1607 článků) , Milan Šťovíček (95 článků)

Poslanec Šťovíček je členem sněmovního klubu TOP 09 a Starostů

 
Dosud nezařazený poslanec Milan Šťovíček (dříve VV) se dnes stal členem poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů. Klub podle informací ČTK dopoledne odhlasoval jeho vstup. Vládní strana tak má nyní 42 zákonodárců. Šťovíček ale s koalicí hlasoval i dříve, poměr sil ve sněmovně, kde mají vládní strany těsnou většinu, se nemění.
07.05.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Milan Šťovíček (dříve VV) se stal členem poslaneckého klubu TOP 09

 
Dosud nezařazený poslanec Milan Šťovíček (dříve VV) se dnes stal členem poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů. Klub dopoledne odhlasoval jeho vstup, oznámila mluvčí strany Alžběta Plívová. Vládní strana tak má nyní 42 zákonodárců. Šťovíček ale s koalicí hlasoval i dříve, poměr sil ve Sněmovně, kde mají vládní strany těsnou většinu, se nemění. 
07.05.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Šťovíček (STAN): Musíme se postavit za obce, nad nimiž visí Damoklův meč těžby

 
Jednoznačnou podporu získal od delegátů celostátního sněmu STAN místostarosta Litvínova Milan Šťovíček v pátek 17. dubna, když navrhl, aby se hnutí postavilo za obce Ústeckého kraje, které jsou bezprostředně ohroženy těžbou hnědého uhlí.
20.04.2015 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Odpadlík z VV Šťovíček se spojí s Gazdíkovými Starosty

 
Poslanec a litvínovský starosta Milan Šťovíček (dříve VV) oznámil, že se rozhodl spojit síly s vládním hnutím Starostové a nezávislí (STAN). Uvedl to včera večer v prohlášení, které ČTK zaslal jeho asistent. Poměr sil ve Sněmovně se tím nijak výrazně nezmění.
08.04.2013 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Exposlanec Šťovíček: Je smutné, že Miloš Zeman uvízl svým uvažováním v totalitním režimu

 
Milan Šťovíček (STAN) se dlouhodobě angažuje proti záměru prolomit těžební limity. Naši redakci zajímalo nejen, jak v tomto směru hodnotí kroky ministra průmyslu Jana Mládka, ale i celkové působení nové vlády. Vyjádřil se také k obvinění Martina Půty z korupce a rozpovídal se i o uplynulých komunálních volbách. Čemu přičítá ztrátu mandátů, ale i post starosty Litvínova? Nejen na to odpovídal pro ParlamentníListy.cz.
21.12.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20460 článků) , Milan Šťovíček (95 článků)

Kdo Nagyové nosil luxusní dárky? Šťovíček přišel s kabelkou "jen" za 15 tisíc!

 
Pomalu, ale jistě se začíná krystalizovat struktura štědrých donátorů, kteří nosili někdejší šéfce Úřadu vlády Janě Nagyové drahé dárky. Policie na základě šetření zjistila, že mezi sponzory Nagyové patřil například i bývalý ředitel Státního pozemkového fondu Petr Štovíček či ředitel ČEZu Daniel Beneš.
26.02.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1540 článků) , Jana Nagyová (1533 článků)

Zase přijdeme, slíbili Babišovi na rozloučenou demonstranti na Václaváku. Víme, co se dělo předtím...

 
V pondělí večer se téměř ve dvaceti českých městech konaly demonstrace proti premiérovi v demisi a předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi. V městech se sešly tisíce protestujících. Největší shromáždění se konalo v Praze. Petici, kterou podepsalo podle serveru Novinky.cz více než 236 tisíc lidí, vyzývá, aby v pozici premiéra skončil. Oficiální demonstrace na Václavském náměstí skončila krátce po 20. hodině hymnou v podání operní pěvkyně Dagmar Peckové. Lidé se rozešli, přičemž volali hesla jako: „Zase přijdeme.“
09.04.2018 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Pecková (50 článků)

7 naprosto božích míst, kam se nikdy nepodíváte: Tady panuje přísný zákaz vstupu!

 
Na světě je spousta míst, kam byste se chtěli v životě podívat a o kterých víte, že to nikdy nejspíš nestihnete, a je vám to líto. Pak jsou tu místa "přímo strašidelná":http://www.extra.cz/6-nejzahadnejsich-mist-na-planete-zemi-dovolena-jen-pro-otrle-dobrodruhy, kam byste možná rádi, ale jejich "děsivá pověst návštěvníky odrazuje":http://www.extra.cz/dalsich-6-zahadnych-mist-na-planete-zemi-kde-byste-nechteli-travit-noc. A nakonec je pár míst, kam by bylo velmi zajímavé se vydat, ale to se nikdy nestane.
13.12.2013 23:00 |

podobné články

Czech POINTY hospodářské komory už vydaly desítky tisíc výpisů pro podnikatele

 
Hospodářská komora České republiky k pololetí letošního roku provozuje 48 Kontaktních míst veřejné správy (Czech POINT). Už od svého vzniku tato místa výrazně napomáhají podnikatelům, nejen při zajišťování výpisů z různých registrů státu, ale v řadě dalších situací souvisejících s podnikáním. Od spuštění projektu Czech POINT pracovníci kontaktních míst provozovaných v síti HK ČR vydali na 30 tisíc výpisů z obchodního rejstříku, na 20 tisíc výpisů z rejstříku trestů či 15 tisíc výpisů z katastru nemovitostí, provedeno bylo několik stovek tisíc dalších úkonů.
29.07.2015 09:17 |

podobné články

STAN: Matěje Stropnického jako náměstka primátora nechceme

 
Starostové a nezávislí (STAN) v rámci pražské Trojkoalice (Strana zelených, KDU-ČSL a STAN) odmítají, aby byl Matěj Stropnický (SZ) náměstkem primátora. "Názory pana Stropnického jsou příliš levicové," řekla ČTK předsedkyně pražské organizace STAN a kandidátka na pražskou radní Jana Plamínková (STAN). Na rozpor upozornil deník Echo24. Stropnický dnes nechtěl spor moc komentovat. Trojkoalice nyní vyjednává o vládě na pražském magistrátu s hnutím ANO a ČSSD.
07.11.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (444 článků)

STAN a ODS ve středních Čechách sestavily stínovou vládu s cílem kontrolovat práci koalice

 
Hnutí STAN a ODS ve středních Čechách sestavily stínovou krajskou vládu. Cílem je společně kontrolovat práci koalice a postupovat koordinovaně. Kromě bývalých radních za STAN a ODS jsou ve stínové radě například poslankyně STAN Věra Kovářová nebo starostka Smečna Pavla Štrobachová (za STAN). Na starosti budou mít dopravu, respektive sociální věci.
05.12.2017 21:00 |

podobné články

Bártu by mohl na ministerstvu nahradit Skokan, Dobeše Šťovíček

 
Očekávané uvolnění tří ministerských postů obsazených kandidáty Věcí veřejných vyvolává otázky, kdo by mohl na uprázdněná místa nastoupit. V kuloárech se spekuluje, že ministra dopravy Víta Bártu by mohl nahradit poslanec Petr Skokan. Právu to potvrdily zdroje z VV. Ministra školství Josefa Dobeše by mohl nahradit poslanec VV Milan Šťovíček.
12.04.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Petr Skokan (133 článků) , Milan Šťovíček (95 článků)

Šťovíček si od Litvínova půjčil přes milion

 
Starosta Litvínova a místopředseda Věcí veřejných Milan Šťovíček si od své domoviny půjčil víc než milion. Hospodářské noviny původně informovaly o sedmisettisícové půjčce, ukázalo se ale, že šlo o víc.
18.07.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)