Článek

Šťovíček (STAN): Ministr Mládek by měl rezignovat

 
Skandální a nepřijatelné je včerejší vyjádření ministra průmyslu k dalšímu odkladu rozhodnutí vlády o těžbě za územními limity, které chrání Horní Jiřetín, Litvínov a další obce.
20.07.2015 22:36 |

podobné články

Podobné články

Šťovíček se rozhodl spojit síly s vládním hnutím STAN

 
Poslanec a litvínovský starosta Milan Šťovíček (dříve VV) oznámil, že se rozhodl spojit síly s vládním hnutím Starostové a nezávislí (STAN). Uvedl to v neděli večer v prohlášení. Poměr sil ve Sněmovně se tím nijak výrazně nezmění. Šťovíček vládní koalici podporoval již dříve, což ho stálo místo v řadách nyní opozičních Věcí veřejných.
07.04.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Ivan Mládek předvedl spořádaný život, na křest vzal ženu, syna i vnučky

 
Muzikant Ivan Mládek, který letos slaví životní jubileum, pojal křest bilančního trojalba jako rodinnou sešlost. Dorazil v doprovodu manželky Evy, syna Štěpána i vnuček. Ukázal tak, že rodinný život vede spořádaně. Další články k tématu: Ivan Mládek oslaví sedmdesátiny. Vydá 3CD a dostane platinovou desku Ivan Mládek vystoupil v Rusku, Jožina, který se dotkl Putina, omluvil VIDEO: Ivan Mládek dobyl Polsko, Michal Hrůza má políčeno na Indii Ivan Mládek: Prezident Klaus v mé kapele hrát nechce
02.02.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (152 článků) , Michal Hrůza (249 článků)

Šťovíček nepodepíše dohodu o podpoře vlády. Stačí jeho slovo

 
Milan Šťovíček zůstává členem poslaneckého klubu Věcí veřejných a bude prý podporovat vládu, pokud bude naplňovat své původní prohlášení. Nic podepisovat ale Šťovíček nehodlá.
25.04.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Poslanec Šťovíček podpoří vládu, pokud nebudou prolomeny těžební limity

 
Poslanec VV Milan Šťovíček podpoří vládu, pokud bude dodržovat původní koaliční smlouvu a programové prohlášení. Šťovíček se jako starosta Litvínova zajímá hlavně o změnu horního zákona, který by zrušil možnost vyvlastnění a další omezení vlastnických práv majitelů nemovitostí v dobývacích prostorech. Informoval server iDnes.cz.
25.04.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Šťovíček to má ve Véčkách nahnuté. Podporuje vládu

 
Poslanec Věcí veřejných Milan Šťovíček to nemá ve své straně jisté. Nelíbí se jí totiž, že nehlasuje se svými spolustraníky, ale spíše s vládou. Projevilo se to i v hlasování o nedůvěře vládě, kdy ji Šťovíček podpořil.
19.07.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Odpadlík z VV Šťovíček koketuje s klubem TOP 09

 
Nezařazený poslanec Milan Šťovíček by podle informací Práva mohl posílit 41členný klub TOP 09 a Starostové. O nedávno vyloučeného člena Věcí veřejných (VV) sice usiluje LIDEM Karolíny Peake, ale vzhledem k tomu, že Šťovíček je i litvínovským starostou, jeho přestup ke Starostům se přímo nabízí.
16.11.2012 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1607 článků) , Milan Šťovíček (95 článků)

Odpadlík z VV Šťovíček strká hlavu do klubu TOP 09

 
Nedávno vyloučený poslanec Věcí veřejných Milan Šťovíček by podle informací Práva mohl rozšířit klub TOP 09 a Starostové. O Šťovíčka má sice zájem strana LIDEM vicepremiérky Karolíny Peake, ale s přihlédnutím k tomu, že je Šťovíček zároveň litvínovským starostou, jeho přestup ke Starostům se nabízí.
16.11.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1607 článků) , Milan Šťovíček (95 článků)

Poslanec Šťovíček je členem sněmovního klubu TOP 09 a Starostů

 
Dosud nezařazený poslanec Milan Šťovíček (dříve VV) se dnes stal členem poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů. Klub podle informací ČTK dopoledne odhlasoval jeho vstup. Vládní strana tak má nyní 42 zákonodárců. Šťovíček ale s koalicí hlasoval i dříve, poměr sil ve sněmovně, kde mají vládní strany těsnou většinu, se nemění.
07.05.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Milan Šťovíček (dříve VV) se stal členem poslaneckého klubu TOP 09

 
Dosud nezařazený poslanec Milan Šťovíček (dříve VV) se dnes stal členem poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů. Klub dopoledne odhlasoval jeho vstup, oznámila mluvčí strany Alžběta Plívová. Vládní strana tak má nyní 42 zákonodárců. Šťovíček ale s koalicí hlasoval i dříve, poměr sil ve Sněmovně, kde mají vládní strany těsnou většinu, se nemění. 
07.05.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Šťovíček (STAN): Musíme se postavit za obce, nad nimiž visí Damoklův meč těžby

 
Jednoznačnou podporu získal od delegátů celostátního sněmu STAN místostarosta Litvínova Milan Šťovíček v pátek 17. dubna, když navrhl, aby se hnutí postavilo za obce Ústeckého kraje, které jsou bezprostředně ohroženy těžbou hnědého uhlí.
20.04.2015 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Těžba uhlí škodí zdraví, horníků i všech ostatních, kázala v Partii předsedkyně Zelených. A pak spustil vydrážděný ministr Mládek...

 
Hosty nedělní Partie FTV Prima byli ministr obchodu a průmyslu Jan Mládek (ČSSD), poslankyně Věra Kovářová (STAN) a předsedkyně Zelených Jana Drápalová. Řeč byla o prolamování limitů těžby uhlí i o nelehkém osudu ostravských horníků. Ministr Mládek si nebral servítky, když obvinil TOP 09, že straně zřejmě vůbec nezáleží na lidech z paneláků, zatímco ČSSD o ně starost má. Předsedkyně Zelených vyzvala k následování Německa.
13.09.2015 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (667 článků)

Odpadlík z VV Šťovíček se spojí s Gazdíkovými Starosty

 
Poslanec a litvínovský starosta Milan Šťovíček (dříve VV) oznámil, že se rozhodl spojit síly s vládním hnutím Starostové a nezávislí (STAN). Uvedl to včera večer v prohlášení, které ČTK zaslal jeho asistent. Poměr sil ve Sněmovně se tím nijak výrazně nezmění.
08.04.2013 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků)

Exposlanec Šťovíček: Je smutné, že Miloš Zeman uvízl svým uvažováním v totalitním režimu

 
Milan Šťovíček (STAN) se dlouhodobě angažuje proti záměru prolomit těžební limity. Naši redakci zajímalo nejen, jak v tomto směru hodnotí kroky ministra průmyslu Jana Mládka, ale i celkové působení nové vlády. Vyjádřil se také k obvinění Martina Půty z korupce a rozpovídal se i o uplynulých komunálních volbách. Čemu přičítá ztrátu mandátů, ale i post starosty Litvínova? Nejen na to odpovídal pro ParlamentníListy.cz.
21.12.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20436 článků) , Milan Šťovíček (95 článků)

Ministr Mládek jede do Litvínova kvůli limitům těžby uhlí

 
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) jede dnes do Litvínova na Mostecku. S místními politiky bude diskutovat o limitech těžby uhlí. Na místě bude i místostarosta Litvínova Milan Šťovíček, který se dožadoval rezignace ministra kvůli jeho návrhu odložit rozhodnutí o budoucnosti dolu ČSA o pět let.
28.07.2015 06:16 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šťovíček (95 článků) , Jan Mládek (667 článků)

Další ministr z kola ven. Besser by měl rezignovat, říká Paroubek

 
Ministr kultury Jiří Besser je podezřelý z toho, že zatajil své angažmá v americké společnosti Comoros Group. „Pan ministr by měl celou věc vysvětlit. Pokud tak neučiní, měl by se zachovat podobně, jako bývalý ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek (ODS) a na svou funkci rezignovat,“ uvedl předseda Národních socialistů Jiří Paroubek. A podobně nekompromisní jsou i další politici.
02.12.2011 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3423 článků) , Jiří Besser (317 článků)

Paraziti a „Honza Kapsa“. Dojatý Mládek na derniéře útočil na Sobotku a Babiše

 
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) poprvé promluvil poté, co premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) oznámil návrh na jeho odvolání z vlády. Mládek se hájí tím, že záležitosti, kvůli nimž byl v posledních dnech pod palbou kritiky, jsou jen na komunikační úrovni. Podle svých slov byl terčem mediální kampaně a předseda vlády se rozhodl nikoli na základě jeho výsledků, ale podle svých PR poradců. Připomeňme si i výroky a přezdívky, kterými se Mládek v minulosti „vyznamenal“.
20.02.2017 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Jan Mládek (667 článků)

Kandidát Mládek byl u Zemana. Ten mu prý dával otcovské rady

 
Kandidát na ministra průmyslu Jan Mládek z ČSSD se s prezidentem Milošem Zemanem shodl na přístupu k prolomení těžebních limitů v severních Čechách i v názoru na dostavbu Temelína. Mládek připustil částečné prolomení limitů. Oba politici jsou podle Mládka i pro výstavbu dalších bloků v jaderné elektrárně Temelín. Novinářům to po setkání se Zemanem oznámil Mládek.
23.01.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20436 článků) , Jan Mládek (667 článků)

Schwarzenberg byl hlavní škodnou vztahů s Ruskem, řekl Mládek

 
Stínový ministr financí ČSSD Jan Mládek obvinil Karla Schwarzenberga (TOP 09), že jako ministr zahraničí dělal vše pro to, aby vztahy ČR s Ruskem a Čínou nefungovaly. Mládek předpovídá, že se přístup ČR k Rusku po nástupu levicové vlády změní k lepšímu. Bývalý ministr zahraničí Mládkovo tvrzení odmítá. Právu řekl, že za jeho působení v Černínském paláci obchod s Ruskem i Čínou vzrostl.
27.08.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Jan Mládek (667 článků)

Ministr Mládek odvolal pověřeného ředitele CzechTradu

 
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) odvolal pověřeného ředitele státní agentury CzechTrade Zdeňka Vališe. Agenturu dočasně povede Milan Ráž, který dosud v agentuře působil v pozici ředitele sekce služeb pro exportéry. Ministerstvo na pozici šéfa CzechTrade vyhlásí výběrového řízení. ČTK to ve středu potvrdil ministr Mládek.
19.02.2014 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (667 článků)