Článek

Stoupenec IS, kterého zastřelili v Rusku, má prý rodinu v Německu. My to nevíme, krčí rameny tamní ministerstvo

 
Stoupenec Islámského státu, který byl nedávno zastřelen poté, co v Rusku napadl se sekyrou v ruce policejního důstojníka, plánoval cestu do Německa, kde žije část jeho rodiny, informuje Reuters.
31.08.2016 17:15 |

podobné články

Podobné články

Policejní odboráři krčí rameny. Fakt nevíme, jestli nám klesnou platy, říkají

 
Klesnou či neklesnou policistům platy poté, co vláda schválila systemizaci počtů policistů? Zatímco všechna média se dnes předhánějí v konstatování, že materiál, který připravil policejní prezident Martin Červíček do vlády stanoví, že v roce 2013 policistům klesne plat v průměru asi o 700 korun na 30 616 korun, sami odboráři krčí rameny. „Musíme si o tom zjistit víc,“ řekli ParlamentnímListům.cz.
12.09.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (300 článků)

Amnestovali mi dlužníka, co mám dělat? Právníci krčí rameny

 
Kvůli novoroční amnestii soud odblokoval majetek Vladislavu Větrovcovi obžalovanému v kauze konkurzních podvodů. Původně ale měl tento majetek propadnout ve prospěch poškozených. Co ti teď budou dělat? I právníci nad tím krčí rameny. Může se podle nich totiž stát, že v občanskoprávním řizení se mohou o své peníze handrkovat dlouhá léta. Naděje na výhru je přitom prý pramalá.
12.05.2013 19:05 |

podobné články

Jihočeši 2012: Nový způsob vládnutí - šíření paniky?

 
Taky u vás budou rušit školu? Nevíme. A proč vlastně? Nevíme. Kam půjdou děti? Nevíme. Co udělá radnice s prázdnou budovou? Taky nevíme. Nikdo nic neví.
30.08.2013 11:15 |

podobné články

Brněnský útulek zachraňuje zvířata už 13 let: Hugo na vlídný domov čeká léta

 
Jmenuje se Hugo, je mu devět let. Léta marně čeká v útulku na někoho, kdo by naplnil rčení, že člověk je nejlepším přítelem psa. „Hugo je náš rekordman, staráme se o něj pátým rokem. Komu patřil, nevíme. Neměl čip ani obojek se známkou,“ krčí rameny vedoucí útulku Městské policie v Brně Renata Sísová.
01.10.2016 13:35 |

podobné články

Muž natočil superrychlé UFO, letečtí experti jen krčí rameny

 
Velké kontroverze vzbudil extrémně rychle se pohybující objekt, který byl minimálně dvakrát natočen nad americkým Denverem. Při pokusu o objasnění oslovila tamní televizní stanice KDRV leteckého experta, ten však nebyl schopen podat uspokojivé vysvětlení. Zatímco jedni mluví o UFO, druzí posměšně tvrdí, že se jedná o obyčejné brouky.
12.11.2012 15:10 |

podobné články

Nekrást a nebrat úplatky. To doporučila Peake poslancům

 
Pod taktovkou vicepremiérky pro boj s korupcí Karolíny Peake vzniká nový etický kodex pro poslance. Kromě klasického "neber úplatky, neber úplatky" v něm bude nejspíše i "slibuji, že nebudu zaměstnávat rodinu". Kritici krčí rameny, kodex podle nich nebude nijak vymahatelný.
24.01.2012 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1606 článků)

V Bagdádu zastřelili šéfa tamní odbočky Rádia Svobodná Evropa

 
V Bagdádu dnes zastřelili šéfa tamní odbočky americké rozhlasové stanice Rádio Svobodná Evropa/Rádio Svoboda (RFE/RL). Incident se stal na kontrolním stanovišti nedaleko prezidentského paláce. Střelec byl identifikován jako člen prezidentské stráže, informovala v prohlášení RFE/RL. Stanice požaduje, aby úřady záležitost důkladně prošetřily a zahájily trestní stíhání. 
22.03.2014 21:20 |

podobné články

Kauza Diag Human: O zabavení majetku v USA nevíme, tvrdí ministerstvo

 
Česku podle některých médií skutečně hrozí, že i ve Spojených státech mohou tamní soudy rozhodnout o exekuci na majetek České republiky a to v souvislosti s arbitráží kolem Diag Human. Jak ParlamentnímListům.cz potvrdil ředitel právního odboru ministerstva zdravotnictví David Kotris, spis z USA má již dokonce resort k dispozici. „Ještě ale nevíme, zda hrozí, že bude v USA nějaký majetek zabaven. Ta věc je čerstvá, spis zatím studujeme a překládáme,“ řekl Kotris.
05.09.2011 15:50 |

podobné články

Kalousek se nemusí omlouvat, ani platit. Němcová v ČT jen krčila rameny

 
Předsedkyně Mandátového a imunitního výboru Poslanecké sněmovny ČR Miroslava Němcová (ODS) byla hostem čtvrtečního Interview ČT24. Vyjadřovala se k případu omluvy - neomluvy Miroslava Kalouska (TOP 09) za „komunistického fízla“. První místopředseda TOP 09 se omlouvat nemusí. Poslankyně jen bezmocně krčila rameny nad tím, jak dnes sněmovna pracuje. Ostrostí a délkou debat prý ale nevybočuje z evropského průměru.
25.09.2014 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1339 článků) , Miroslav Kalousek (6281 článků)

S ekonomikou je to prý na mašli. Čísla hrozivá a zlepšení v nedohlednu

 
Alarmující čísla dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Průmyslová produkce v ČR totiž v únoru meziročně klesla o 5,7 procenta a hodnota nových zakázek šla dolů o 10,2 procent. Podle ČSÚ pak dokonce prudce klesá i domácí import. Ekonomové ale nad čísly krčí rameny. Podle Jiřího Rusnoka bude mít pozitivní vliv na naši ekonomiku prý až to, pokud se pohne evropská ekonomika. Ta se totiž teď také dostala do recese.
08.04.2013 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1824 článků)

Pavlína Filipovská se přimlouvá za imigranty: Jsem křesťan, navíc věřící. Pamatuji si, jak naši generaci pořád lustrovali a prohlíželi. Od Vietnamců si dneska taky klidně kupujete jahody

 
ROZHOVOR Herečka, zpěvačka a moderátorka Pavlína Filipovská věří prý politikům v EU, že Evropu dokážou ze šlamastiky obrovské uprchlické vlny vysekat. Krčí ale rameny nad tím, zda by se měli imigranti ve velkém vracet zpátky do svých domovů. „Kdo posoudí, kdo je vhodný pro přijetí v Evropě a kdo ne? Poslat je zpátky by bylo moc jednoduché a možná že by tím docházelo dokonce k humanitárním zločinům,“ zmínila k tomu Filipovská v rozhovoru ParlamentníchListů.cz. Na druhou stranu ji ale prý překvapuje, že už nyní mají uprchlíci v Řecku mnohdy přemrštěné požadavky...
18.06.2015 17:02 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Filipovská (43 článků)

Nečas to podepsal kvapem a tajně jako uličník, rýpal na Primě Hašek. Kuba krčil rameny

 
Zatímco místopředseda ODS a ministr průmyslu Martin Kuba kvůli otázce vyrovnání státu s církvemi v pořadu Partie televize Prima Family krčil často rameny, a dokonce k neexistenci seznamu církevního majetku ani neuměl odvětit, místopředseda ČSSD Michal Hašek byl slovně na koni. Na konto premiéra, který v pátek podepsal s církvemi smlouvy o finančním vyrovnání, dokonce řekl, že se zachoval jako uličník.
24.02.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2290 článků) , Martin Kuba (393 článků)

Proč se netočí nové díly První republiky? Mohou za to peníze, ani herci nedostávali zaplaceno

 
Kdykoli jsme potkali herce, kteří hráli v seriálu První republika, a ptali se jich, jestli už natáčejí avizované pokračování, krčili rameny. "Mělo by se točit na podzim," řekla nám loni v létě Zdena Studénková. "Vůbec netuším, jak to bude," krčila rameny Barbora Mottlová  (28) . A vrcholem bylo, když Markéta Plánková  (36) vzala roli v seriálu Cesty domů. Bylo jasné, že se děje něco divného.
21.01.2015 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (98 článků)

John: Nečasovi jsem sms zprávu k jednání K9 zaslal, ale on mlčí

 
Zatímco prezident Václav Klaus jasně národu sdělil, že demisi ministra dopravy Víta Bárty a návrhy na odvolání dalších ministrů Věcí veřejných Josefa Dobeše a Radka Johna přijme poté, až bude na stole další plán na fungování vlády, tak předseda Věcí veřejných krčí rameny. Nečasovi prý John posílal sms zprávu na svolání K9 již včera. Ovšem od té doby podle Johnových slov premiér mlčí.
11.04.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8850 článků) , Radek John (2465 článků) , Vít Bárta (2828 článků) , Václav Bárta (1112 článků)

Problém Bárty a Klasnové? Trable se psy, hovínky a předpisy

 
Deník Blesk přináší informaci o tom, že Kateřina Klasnová z Věcí veřejných VV) nechává své psy volně pobíhat tam, kde je to zakázáno. Konkrétně na pražském Klárově. Dokonce i pro ty méně chápavé je zde zákaz vyznačen na ceduli jednoduchým piktogramem. A Klasnová? Viditelně ji prý porušení předpisů nijak netrápí. „Nejsem sama,“ krčí nad tím rameny.
17.05.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (516 článků)

Patrik Eliáš s Petrou Volákovou ukázali prvorozenou dceru Sophii. Komu je víc podobná?

 
Držitel Stanley cupu, člen týmu New Jersey Devils Patrik Eliáš s manželkou, bývalou rosničkou Petrou Volákovou, přijeli do Čech ukázat prvorozenou dceru. "Teď je jí sedm měsíců a myslím, že je celá táta," řekla Super.cz Petra Eliáš Voláková. Dcerka je prý velmi hodná a skoro nepláče. "Ještě jí ale nezačaly růst zoubky," krčí rameny.
06.08.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Petra Eliáš Voláková (19 článků) , Petr Čech (1043 článků)

Brožová má milence. Nikoho nepřekvapí, že zase pracháče

 
Po třech letech samoty se Kateřině Brožové (43) rýsuje konečně zase partnerský život. O herečku totiž projevil vážný zájem krásný a úspěšný muž, Čech, jehož totožnost Kateřina tají. Nápadník ji prý už dokonce pozval na týden do New Yorku, ale romantiku v zárodku Kateřině nemilosrdně zatrhl František Janeček. „Odletět mi nedovolila práce,“ krčí rameny smutná zpěvačka.
08.11.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (416 článků) , František Janeček (294 článků)

Bártův soudce krčí rameny: Nechápu, proč bych měl politiky šetřit

 
Jan Šott, který v pátek odsoudil véčkaře Víta Bártu a Jaroslava Škárku, na Kristýnu Kočí trestní oznámení podávat nebude. To, že v rozsudku uvedl, že by se o ni měla policie zajímat, prý jako podnět stačí. Kritiku, že ze soudu s véčkaři udělal mediální show, nebere vážně. Neměl totiž podle svých slov žádné zákonné důvody pro vyloučení médií z jednání.
16.04.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2828 článků) , Kristýna Kočí (696 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků) , Jan Bárta (158 článků)

Ben Cristovao po rozchodu: Monika mi vůbec nechybí

 
Žádné lkaní ani smutek. Na to, že má Ben Cristovao  (24) jen krátce po rozchodu s kolegyní Monikou Bagárovou  (17) , vypadá hodně spokojeně. "Život jde dál, naše cesty se rozešly a každý jdeme tou vlastní," krčí rameny mladý zpěvák. Monika mu prý neschází.
23.04.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (409 článků) , Monika Bagárová (370 článků)