Článek

Stíhaný náměstek Nečasovy vlády: Nastoupil jsem jen do rozjetého vlaku

 
Bývalý první náměstek ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka stanul znovu před soudem. Tentokrát se Vladimír Šiška musí bránit obžalobě ze zneužití svého postavení, protože chtěl miliardovou zakázku na kontrolu sociálních dávek „přihrát“ firmě IBM. Šiška se u soudu bránil tím, že projekt byl hotový už před jeho nástupem do funkce a on pouze naskočil do vlaku. Bývalého náměstka už v jiném případu soudce poslal, zatím nepravomocně, na sedm let do vězení za vydírání.
15.10.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1069 článků)
Podobné články

Vodka dělá divy: Do vlaku nastoupil, ale vzstoupit už nedokázal!

 
S lahví vodky nastoupil do vlaku v Českých Budějovicích, v Plzni ale nedokázal vystoupit. Za krkem muži (56) seděla pořádná opice.
07.05.2014 09:30 |

podobné články

Vodka dělá divy: Do vlaku nastoupil, ale vystoupit už nedokázal!

 
S lahví vodky nastoupil do vlaku v Českých Budějovicích, v Plzni ale nedokázal vystoupit. Za krkem muži (56) seděla pořádná opice.
07.05.2014 11:25 |

podobné články

Chlapík s pistolí ohrožoval lidi ve vlaku! Byly tam i děti

 
Jedenašedesátiletý muž z Kopidlna na Jičínsku ve středu ve vlaku předváděl svůj poplašný revolver. Lidé měli obavu, že jim ublíží, proto průvodčí vlaku zavolal policisty, kteří muže z vlaku vyvedli, uvedla ve čtvrtek policejní mluvčí Hana Klečalová.
29.12.2011 14:05 |

podobné články

Tragická nehoda vlaku plného svatebčanů. Zemřelo nejméně 119 lidí

 
Přinejmenším 119 mrtvých a kolem 150 zraněných si vyžádalo vykolejení čtrnácti vagonů osobního vlaku na severu Indie. Počet obětí nepřestává růst, naposledy indické zdroje uváděly 107 obětí. Záchranné práce, na něž byly kvůli těžce poškozeným vagonům nasazeny jeřáby a řezačky kovu, stále pokračují. Podle indických médií byla ve vlaku řada svatebních hostů. Jde o největší železniční nehodu v Indii od roku 2010, kdy při kolizi vlaků zemřelo v Západním Bengálsku 146 lidí.
20.11.2016 07:55 |

podobné články

České dráhy se „bijí do prsou“: Loni jelo na čas devět z deseti vlaků

 
Téměř devět z deseti vlaků Českých drah jelo vloni podle jízdního řádu. Včas, což podle mezinárodního standardu znamená se zpožděním maximálně do pěti minut, jelo vloni 89,9 procenta všech vlaků. V meziročním srovnání jde o růst o 3,3 procentního bodu. Většina zpoždění vznikla kvůli výlukám, křižování vlaků nebo při čekání na projetí důležitějšího spoje. V tiskové zprávě to uvedly České dráhy.
22.02.2017 14:00 |

podobné články

Ariana a Raven: Nastoupil k Policii ČR a pak se se mnou rozešel...

 
Dobrý den, Ariano a Ravene, před nějakým půl rokem můj přítel nastoupil do nového zaměstnání. Vybral si zaměstnání u Policie ČR a musel absolvovat školu. Nastoupil tedy do Hradce Králové na školu a po měsíci do Brna.
09.07.2009 08:05 |

podobné články

Nejstarší odsouzený válečný zločinec nastoupil doživotní trest

 
Devadesátiletý Heinrich Boere, odsouzený loni v březnu k doživotnímu vězení za zabití tří nizozemských civilistů za 2. světové války, nastoupil do vězení k odpykání trestu. Je jedním z nejstarších válečných zločinců, který v takovém věku nastoupil trest.
15.12.2011 14:15 |

podobné články

EVE Online vás láká novým stránkami a videem

 
EVE Online je určitě jedna z nejzajímavějších, nejpůsobivějších, nejoriginálnějších a vzhledem k systému politiky a tvorby obsahu i nejoriginálnějších MMORPG, k jakým se můžete dostat. Má jen jednu nevýhodu. Pokud se nyní dostáváte do hry, připadáte si, jako kdybyste měli párátkem pohnout se slonem, zatímco běžíte vedle rozjetého vlaku, na kterém ten slon je....
08.02.2012 13:10 |

podobné články

Stíhaný Rathův poradce Bušina rezignoval

 
Stíhaný poradce středočeského hejtmana Filip Bušina rezignoval na funkci ekonomického náměstka středočeských nemocnic. Je pravda, že jsem abdikoval na funkci, potvrdil Novinkám Bušina.
02.07.2009 15:00 |

podobné články

David Rath píše z vězení: Nastává konec demokracie

 
Vazebně stíhaný poslanec David Rath znovu píše z vězení: Jsem politickým vězněm. Tvrdí, že v naší zemi končí demokracie, přičemž k tomuto ostrému prohlášení sahá přesto, že jako vazebně stíhaný muž dostal možnost prakticky neomezeně dlouho hovořit před televizními kamerami ve sněmovně. Přesto trvá na tom, že v Česku vládne policejní zvůle, na kterou přistupuje část politické scény.
20.06.2012 07:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4272 článků)

Ben Affleck opět propadl alkoholu

 
Ben Affleck má problémy s alkoholem. Před lety se těžce vzpamatovával z nekonečných večírků, během nichž do sebe nalil litry vodky. Z rozjetého vlaku sice stačil včas vyskočit, ale teď se do něj podle všeho opět pohodlně usadil. Jeho manželka Jennifer Garner se obává, že bude muset její choť opět na léčení.
08.02.2010 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (196 článků) , Jennifer Garner (80 článků)

Ben Affleck opět propadl alkoholu

 
Ben Affleck má problémy s alkoholem. Před lety se těžce vzpamatovával z nekonečných večírků, během nichž do sebe nalil litry vodky. Z rozjetého vlaku sice stačil včas vyskočit, ale teď se do něj podle všeho opět pohodlně usadil. Jeho manželka Jennifer Garnerová se obává, že bude muset její choť opět na léčení.
08.02.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (196 článků) , Jennifer Garner (80 článků)

Bára Štěpánová - Už točí Ordinaci!

 
Herečka Bára Štěpánová (50) naskočila do rozjetého vlaku »seriálu« Ordinace v růžové zahradě 2! „Budu taková druhá Iva Janžurová z první Nemocnice na kraji města, která ale bude mít trable se svým tatínkem,“ prozrazuje oblíbená vnadná zrzka, která v kamenické nemocnici posílí tým zdravotních sester.
22.05.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (140 článků) , Iva Janžurová (369 článků)

Star Wars: The Old Republic - příhody otylého Jedie #2

 
Na začátku jsou k sobě všichni moc milí a vstřícní ke každému problému, který se objeví. Tak bych shrnul první dny ve světě Hvězdných válek. Když začnete s nějakou MMO hrou třeba o tři roky později, nastupujete do rozjetého vlaku a najít v počátečních zónách někoho, kdo vám pomůže s těžkým úkolem, je mnohdy mnohem složitější, než samotný quest. V prvních...
30.11.2010 09:50 |

podobné články

Důchodce zemřel pod koly vlaku poté, co naskakoval za jízdy

 
O život přišel v neděli po 13. hodině 66letý důchodce ze Sokolova, který za jízdy naskakoval na karlovarském Horním nádraží do rozjetého rychlíku z Chebu do Prahy a skončil zapříčen mezi koly vagónu.
12.06.2011 15:15 |

podobné články

Klaus jmenoval ministryni kultury. Nečase přitom označil za prezidenta

 
Prezident Václav Klaus jmenoval novou ministryni kultury Alenu Hanákovou (TOP 09 a STAN). Popřál jí, aby do rozjetého vládního vlaku nastoupila razantně a ve svém rezortu něco dokázala. V proslovu se také dopustil drobného přeřeknutí, když premiéra Petra Nečase (ODS) v první chvíli označil za prezidenta.
20.12.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8473 článků) , Petr Nečas (9189 článků) , Alena Hanáková (318 článků)

Jitka Čvančarová poprvé po porodu na jevišti: Zasahovala záchranka!

 
Herečka Jitka Čvančarová (34) je zpět na divadelních prknech! Po třech měsících naskočila do dobře rozjetého muzikálového vlaku s názvem Bídníci a společně s ní se v divadle GOJA Music Hall objevila i dcera Emilie. Potřebuje totiž mámino mléko, a tak ji tatínek tanečník Petr Čadek pravidelné vozí na krmení. Jenže Jitčino premiérové představení se neobešlo úplně bez problému. Musela totiž zasahovat záchranka!
23.04.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (621 článků) , Petr Čadek (175 článků)

Martin Kraus na nákupech: Neumí si ani zavázat kravatu!

 
Mladý smíšek Martin Kraus (29), který před nedávnem naskočil do rozjetého primáckého vlaku Cesty domů, je doslova lamačem ženských srdcí.
05.06.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kraus (145 článků) , Martin Kraus (145 článků)

Záběry mladíka, který prolezl mezi koly rozjetého vlaku, šokují

 
Video pocházející ze Severní Ameriky ukazuje mladíka, kterak leží pod jedoucím vlakem a své extrémně nebezpečné jednání si zjevně užívá. Spolu s kamarádem, který celý záznam pořídil, teď musí místním úřadům vysvětlit, jaký tento šílený čin měl smysl.
21.06.2012 16:00 |

podobné články