Článek

Stíhaný exředitel tajné služby Páleník šéfuje bezpečnostní agentuře

 
Někdejší ředitel Vojenského obranného zpravodajství Ondřej Páleník, který byl nedávno nepravomocně zproštěn obžaloby kvůli zneužití této tajné služby v tzv. kauze Nagyová, stojí od března v čele soukromé bezpečnostní agentury.
02.07.2015 04:30 |

podobné články

Podobné články

Ministr Picek se chystá na Páleníkovu židli. Víme, co s ním chce udělat

 
Ministr obrany v demisi Vlastimil Picek podle zdroje ParlamentníchListů.cz už řeší, co bude dělat po odchodu z vlády Jiřího Rusnoka. Má zájem o vedení Správy hmotných rezerv, které nyní šéfuje Ondřej Páleník. Exředitel Vojenského zpravodajství čelí obvinění v kauze Nagyová.
12.12.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1823 článků) , Vlastimil Picek (275 článků)

Německé tajné služby prý selhaly. O hrozbě útoků měly vědět dopředu

 
Německý list Die Welt přináší informace o tom, že německé tajné služby měly indicie o tom, že hrozí teroristický útok. České čtenáře o tom informoval SecurityMagazin.cz, podle něhož se německé tajné služby zařadily po bok francouzských a belgických. Tajné služby prý do třetice selhaly.
20.12.2016 20:45 |

podobné články

Reality show Farma zná vítěze, milion získal Michal Páleník

 
Reality show Novy Farma zná svého vítěze. Velké finále vyhrál jednadvacetiletý Michal Páleník, který tak porazil soupeřku a kamarádku v jedné osobě Šárku Havrlíkovou. Další články k tématu: Jakub z Farmy si užíval s novým milencem v Chorvatsku VIDEO: Soutěžící na Farmě pomohli na svět teleti Reality show Farma vzniká v Žítkové, místní na ni volali policii VIDEO: V reality show Farma se už hádají, stačilo nenařezat dřevo
26.08.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Páleník (6 článků) , Šárka Havrlíková (7 článků) , Jakub Šárka (10 článků)

Dobrodružnou reality show Farma vyhrál Michal Páleník: Získal pohádkovou sumu milión korun

 
Vítězem novácké dobrodružné reality show Farma se stal Michal Páleník, který ve velkém finále porazil Šárku Havrlíkovou.
26.08.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Páleník (6 článků) , Šárka Havrlíková (7 článků)

Michal z Farmy je volný: S miliónem v kapse dal košem exmilence Issy Dubné

 
Vítěz reality show Farma Michal Páleník se ještě před nástupem do soutěže pusinkoval s Pavlínou Dubnou  (26) , která je také bývalou přítelkyní Sámera Issy  (27) (krátce chodila i s Mírou Hrabětem ). Tomu je ale teď konec. Když má nyní milión v kapse, k houslistce se nehlásí. Prý to ale kvůli penězům není. „Už to mezi náma nebylo hezký,“ svěřil Super.cz Páleník.
09.09.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (612 článků) , Pavlína Dubná (29 článků) , Michal Páleník (6 článků)

Šéf vojenské rozvědky Páleník: Situací, kdy šlo o život, bylo hodně

 
Sedmačtyřicetiletý Ondrej Páleník končí k poslednímu říjnu v čele Vojenského zpravodajství, kde ho nahradí jeho blízký spolupracovník Milan Kovanda. Jako velitel 601. skupiny speciálních sil se podílel na operacích v Afghánistánu. V rozhovoru pro Právo přiznává, že nebezpečných situací zažil se svou jednotkou skutečně mnoho.
28.10.2012 16:15 |

podobné články

Ve vazbě skončil také exšéf vojenských zpravodajců Páleník

 
Ostravský okresní soud poslal do vazby bývalého šéfa Vojenského zpravodajství Ondreje Páleníka. Novinářům to řekl jeho obhájce Jiří Novák. V kauze Nagyové je Páleník kvůli nelegálnímu sledování obviněn ze neužití pravomoci úřední osoby. Před soudem dnes stanou i ostatní obvinění - Páleníkův nástupce Milan Kovanda a další ze zpravodajců Jan Pohůnka. Blízká spolupracovnice premiéra Jana Nagyová už ve vazbě je.
15.06.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1534 článků) , Jiří Novák (98 článků) , Jana Nagyová (1527 článků) , Jan Novák (133 článků) , Jan Novák (130 článků) , Jan Novák (75 článků) , Jan Novák (133 článků)

Novináři odkrývají děsivé zážitky. V zákulisí stojí "démon" generál Páleník

 
Ostří chlápci před barákem novináře, razie v České televizi kvůli materiálům o bývalém šéfovi vojenských zpravodajců. To se dělo v době, kdy byl ředitelem Vojenského zpravodajství Ondrej Páleník, ale důkazy o jeho zapojení v těchto akcích chybí. Nicméně na novináře Jana Gazdíka zpravodajci sbírali materiály o jeho minulosti. To bylo prokázáno. ParlamentníListy.cz naopak sesbíraly podivné zážitky různých žurnalistů.
06.07.2013 08:25 |

podobné články

Konec vazby: Nagyová, Páleník i Boček budou propuštěni

 
Krajský soud v Ostravě vyhověl žádosti bývalé vrchní ředitelky kanceláře předsedy vlády Jany Nagyové na propuštění z vazby, ve které je držena od poloviny června. Nagyová, stejně jako další obvinění Roman Boček a Ondrej Páleník, tak jdou na svobodu.
19.07.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1534 článků) , Jana Nagyová (1527 článků)

Bývalý náčelník Páleník opustil věznici: Nic jsem neudělal, tvrdí po propuštění

 
Bývalý náčelník Vojenského zpravodajství Ondrej Páleník, který je obviněný v kauze Nagyová, po měsíci opustil vazební věznici v Olomouci. Roman Boček čeká stále na právníka, který jej má vyzvednout.
19.07.2013 12:10 |

podobné články

Páleník vyšel z věznice a začal se bránit: Neporušil jsem zákon

 
Krajský soud v Ostravě dnes dopoledne nařídil propuštění vazebně stíhaných v kauze Jany Nagyové. Jako první dnes před polednem opustil prostory vazební věznice bývalý náčelník Vojenského zpravodajství Ondrej Páleník.
19.07.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1534 článků) , Jana Nagyová (1527 článků)

Páleník po propuštění z vazby: Zažil jsem už horší podmínky

 
Bývalý šéf Vojenského zpravodajství Ondrej Páleník, obviněný v kauze Nagyová, po měsíci opustil v pátek krátce před polednem vazební věznici v Olomouci. Vazbu označil za nátlakovou, ale zároveň uvedl, že „zažil i horší podmínky”.
19.07.2013 13:15 |

podobné články

Obviněný generál Páleník naznačuje, že Nečas o činnosti vojenské rozvědky kvůli své rodině věděl

 
Bývalý ředitel Vojenského zpravodajství generál Ondrej Páleník je obviněn v kauze Jany Nagyové, v případě nasazení Vojenského zpravodajství v rodině bývalého premiéra Nečase. Po čtyřech měsících od obvinění se rozhodl exkluzivně pro Právo promluvit.
18.10.2013 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1534 článků) , Jana Nagyová (1527 článků)

Bývalý šéf vojenské rozvědky Páleník na policii odmítl vypovídat

 
Bývalý ředitel vojenského zpravodajství Ondrej Páleník ve čtvrtek dopoledne dorazil na policii k výslechu v kauze někdejší šéfky kabinetu expremiéra Petra Nečase Jany Nagyové. Vypovídat odmítl, jen prohlásil, že postupoval v souladu se zákonem, a odmítl, že by ho Jana Nagyová úkolovala.
24.10.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1534 článků) , Petr Nečas (9249 článků) , Jana Nagyová (1527 článků)

Co prozradil Páleník u soudu: Sledování manželky si objednal Nečas

 
Už od pondělí probíhá ostře sledovaný soud s Janou Nečasovou, dříve Nagyovou, a dalšími třemi obžalovanými ze zneužití Vojenského zpravodajství. A co pondělí řekl u soudu jeden z obžalovaných Ondrej Páleník?
15.01.2015 07:36 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1534 článků) , Petr Páleník (2 články) , Jana Nagyová (1527 článků)

Exšéf Vojenského zpravodajství Páleník promluvil ke kauze Nagyová

 
Bývalý ředitel Vojenského zpravodajství Ondrej Páleník se rozpovídal v rozhovoru pro MF Dnes o kauze Jany Nagyové v údajném sledování exmanželky někdejšího premiéra Petra Nečase. Případ považuje podle svých slov za společenskou a kariérní devastaci.
13.06.2015 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1534 článků) , Petr Nečas (9249 článků) , Jana Nagyová (1527 článků)

Mynář nemá bezpečnostní prověrku. Když se řeší tajné, musí za dveře

 
Hradní kancléř Vratislav Mynář stále nemá bezpečnostní prověrku na stupeň tajné nebo přísně tajné. Žádost o ni navíc pozastavil. Informuje o tom dnešní Mladá fronta Dnes. Podle ní Mynářovi nechce Národní bezpečnostní úřad prověrku udělit kvůli kancléřovým stykům s kontroverzními lidmi.
27.09.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (859 článků)

Exředitel DPP: Vedení Prahy mě neiformovalo a neřešilo problémy

 
Exředitel pražského dopravního podniku (DPP) Milan Křístek tvrdí, že politické vedení hlavního města jej neinformovalo o jednání o dodávkách tramvají pro dopravní podnik a že neřeší problémy spojené s dostavbou trasy metra A do Motola. Křístek to dnes napsal v tiskovém prohlášení. Primátor Tomáš Hudeček (TOP 09) Křístkovo tvrzení odmítl.
30.09.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (652 článků)

Skandál v Plzni: Ředitel věznice opsal diplomku, ale potrestán nebude!

 
Skandál. Exředitel plzeňské věznice Petr Folk opsal diplomku podřízeného. Čekalo se, jaký flastr za podvod dostane. Jenže ouha… Exředitel potrestán nebude, a proto mu také zůstane jeho tučná renta.
23.05.2014 07:10 |

podobné články