Štěpánek vyhrál s Paesem dva grandslamy, teď proti němu nastoupí v baráži

Baráž o účast ve Světové skupině Davisova poháru v Indii bude pro Radka Štěpánka kromě důležitosti duelu výjimečná ještě z jednoho důvodu. Není totiž vyloučeno, že nastoupí proti Leandru Paesovi, s nímž v deblu dvakrát triumfoval na grandslamovém turnaji.
13.09.2015 19:05 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků)

Štěpánek s Paesem mají další velký titul, tentokrát kralovali v Miami

Český tenista Radek Štěpánek s Indem Leandrem Paesem vyhráli na turnaji v Miami čtyřhru, když ve finále porazili bělorusko-kanadskou dvojici Max Mirnyj a Daniel Nestor. Pro Štěpánka s Paesem se po vítězství na Australian Open jedná o druhý velký triumf sezony.
31.03.2012 20:50 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , Daniel Nestor (17 článků) , Max Mirnyj (8 článků)

Štěpánek s Paesem podlehli v Londýně Verdascovi s Marrerem

Česko-indický pár Radek Štěpánek, Leander Paes na tenisovém Turnaji mistrů druhé vítězství nepřidal, se Španěly Fernandem Verdascem a Davidem Marrerem dnes prohrál 4:6 a 6:7. Vítězové už mohou slavit postup do semifinále, Štěpánek s Paesem o něj budou bojovat v pátek.
06.11.2013 15:46 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , Leander Paes (29 článků)

Štěpánek si v Miami zahraje s Paesem ve finále čtyřhry

Radek Štěpánek v páru s Indem Leanderem Paesem porazili v semifinále čtyřhry bratry Bryanovy 6:4, 6:4 a ve finále je čekají Max Mirnyj a Daniel Nestor.
30.03.2012 09:20 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , Daniel Nestor (17 článků) , Leander Paes (29 článků) , Max Mirnyj (8 článků)

Štěpánek s Paesem titul nezískali, nestačili na bratry Bryanovy

Radek Štěpánek svůj druhý grandslamový titul nevybojoval. Spolu s Indem Leandrem Paesem podlehli ve finále čtyřhry na US Open domácí dvojici bratrů Brianových 3:6, 4:6.
07.09.2012 20:40 |

Štěpánek s Paesem vyhráli Masters. Po nich kraloval Djokovič

Radek Štěpánek si na své konto připsal už třetí letošní vítězství ve čtyřhře. Společně s Indem Leanderem Paesem vyhráli turnaj Masters v čínské Šanghaji. Ve dvouhře kraloval Novak Djokovič, který utekl z lopaty Andy Murraymu.
14.10.2012 12:10 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , Novak Djokovič (531 článků) , Leander Paes (29 článků)

Štěpánek s Paesem na Turnaji mistrů podruhé vyhráli a jsou v semifinále

Český tenista Radek Štěpánek si poprvé zahraje semifinále na Turnaji mistrů. Ve čtyřhře s Leandrem Paesem porazili ve svém druhém vystoupení Španěly Marcela Granollerse a Marca Lopeze a v Londýně mají jistotu semifinále.
08.11.2012 15:05 |

Radek Štěpánek se s Indem Paesem na Turnaji mistrů vyloženě baví. Nejenže hrají skvěle, ale ještě umí i pobavit diváky svými oslavami. Dáváme palec nahoru.
09.11.2012 08:10 |

Štěpánek s Paesem ve Wimbledonu válí. Jsou už v semifinále!

Radek Štěpánek je prvním českým semifinalistou letošního Wimbledonu. Společně s Indem Leandrem Paesem, s nímž tvoří čtvrtý nasazený pár, zdolali ve čtvrtfinále čtyřhry francouzsko-srbskou dvojici Julien Benneteau, Nenad Zimonjič 4:6, 6:4, 6:3, 6:4.
02.07.2013 14:35 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

ON-LINE: Štěpánek s Paesem ve finále čtyřhry nebudou, pátý set prohráli

Český tenista Radek Štěpánek s Indem Leandrem Paesem prohráli semifinále Wimbledonu ve čtyřhře s chorvatsko-brazilskou dvojicí Ivan Dodig, Marcelo Melo v pěti setech.
04.07.2013 09:25 |

Štěpánek to dokázal! S Paesem vybojoval na US Open titul ve čtyřhře

Tenista Radek Štěpánek získal druhý grandslamový titul v kariéře. Čtyřiatřicetiletý český hráč dnes s Indem Leanderem Paesem porazili ve finále US Open rakousko-brazilský pár Alexander Peya, Bruno Soares 6:1 a 6:3.
08.09.2013 20:25 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , Leander Paes (29 článků) , Bruno Soares (6 článků)

Štěpánek s Paesem vyhráli na Turnaji mistrů svou úvodní čtyřhru

Tenista Radek Štěpánek s Indem Leanderem Paesem zahájili Turnaj mistrů v Londýně vítězně. Ve skupině B zdolali Brazilce Bruna Soarese s Rakušanem Alexandrem Peyou 6:3, 5:7 a 10:8.
05.11.2013 17:55 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (809 článků) , Leander Paes (29 článků) , Radek Bruna (7 článků)

Štěpánek s Paesem už jsou v semifinále! Vyhrají i Wimbledon?

Radek Štěpánek sice v singlu vypadl, ale přízeň wimbledonského publika si v duelu s Novakem Djokovičem získal. Nyní usiluje o co nejlepší výsledek ve čtyřhře. Spolu s Leanderem Paesem už jsou v semifinále!
03.07.2014 18:25 |

Dlouhý s Paesem vyhráli čtyřhru na US Open

Tenista Lukáš Dlouhý vyhrál čtyřhru na grandslamovém US Open. Spolu s Indem Leanderem Paesem porazili Inda Maheše Bhúpathího a Marka Knowlese z Baham 3:6, 6:3 a 6:2 za 123 minut.
13.09.2009 23:50 |

Osobnosti: Lukáš Dlouhý (37 článků) , Mark Knowles (3 články) , Leander Paes (29 článků)

Davis Cup: Berdych i Štěpánek by mohli nastoupit

Tomáš Berdych i Radek Štěpánek v Bukurešti trénují a žije tak naděje, že v daviscupové baráži v Rumunsku nastoupí.
13.09.2011 19:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Radek Štěpánek (809 článků)

Štěpánek s Paesem řádí! Porazili i bratry Bryany

Radek Štěpánek a Leander Paes proplouvají Turnajem mistrů bez zaváhání. Třetí nasazený pár vyhrál i své třetí utkání ve skupině, vítězstvím 2:1 na sety a poslal ze hry bratrskou dvojici Boba a Mika Bryanovy.
10.11.2012 15:50 |

Tenista Štěpánek se rozvádí s Nicole Vaidišovou: Připomeňte si 10 nejkrásnějších okamžiků z jejich svatby, která stála miliony

Byla to velkolepá svatba, která nemá obdoby. Když si bral 17. července 2010 tenista "Radek Štěpánek":http://www.extra.cz/tema/radek-stepanek (34) "Nicole Vaidišovou":http://www.extra.cz/tema/nicole-vaidisova (24), považovali všichni příznivci bílého sportu tento akt za událost roku. Bohužel už po deseti měsících nastaly v manželství problémy a dnes mluvčí daviscupového i fedcupového týmu Karel Tejkal potvrdil, že se "Štěpánek s Vaidišovou rozvádí":http://www.extra.cz/tenisova-vymena-stoleti-radek-stepanek-se-rozvadi-s-vaidisovou-a-randi-s-kvitovou-posledni-spolecne-foto-s-manzelkou.
20.06.2013 21:20 |

Osobnosti: Nicole Vaidišová (99 článků) , Radek Štěpánek (809 článků) , Karel Štěpánek (13 článků)

Dlouhý s Paesem prohráli finále na trávě v Hertogenboschi

Český tenista Lukáš Dlouhý spolu s tradičním partnerem Leandrem Paesem z Indie prohráli finále generálky na Wimbledon na travnatém turnaji v Hertogenboschi.
19.06.2010 18:40 |

Osobnosti: Lukáš Dlouhý (37 článků)

Dlouhý s Paesem prohráli v Londýně i druhý zápas Turnaje mistrů

Český tenista Lukáš Dlouhý nezvládl spolu se svým indickým parťákem Leandrem Paesem ani druhé vystoupení mezi elitou v Londýně.
23.11.2010 17:05 |

KONEC! Murray se rozešel s Lendlem! Vyhraje ještě nějaký grandslam?

Ivan Lendl po dvou letech skončil jako trenér Andyho Murrayho. Britský tenista i díky české legendě vyhrál dva grandslamy a olympijské hry v Londýně. Rozchod prý proběhl po vzájemné dohodě.
19.03.2014 14:30 |

Osobnosti: Andy Murray (181 článků) , Ivan Lendl (106 článků)