Článek

Stejný scénář jako na Ukrajině se prý už chystá i pro jinou zemi. A píše o něm velmi zběhlý znalec Washingtonu

 
Ekonom Paul Craig Roberts varoval v rozhovorech v Jerevanském geopolitickém klubu, že se možná pro Arménii chystá stejný scénář, jaký proběhl na Ukrajině. Jinými slovy USA mohou shánět lidi, kteří by vyrazili do ulic v okamžiku, až bude třeba hrát "noty", jež by Washingtonu zněly lahodněji.
01.03.2015 21:31 |

podobné články

Osobnosti: Craig Roberts (56 článků) , Craig Roberts (59 článků) , Paul Craig (56 článků)
Podobné články

Exministr zahraničí o Ukrajině: Nová světová válka už běží. Má jen jinou podobu

 
Nová světová válka už běží. Má jen jinou podobu, protože je na území státu, a ne mezi státy, řekl o situaci na Ukrajině v rozhovoru pro dnešní Lidové noviny bývalý ministr zahraničí Cyril Svoboda (KDU-ČSL). EU by nyní měla počkat na výsledek ukrajinských prezidentských voleb. Situaci na Ukrajině ale podle něj nepůjde vyřešit bez Ruska, či dokonce proti Rusku. Poukázal v této souvislosti na situaci v Sýrii. Tamní konflikt se prý nepodařilo vyřešit kvůli tomu, že „jsme nebyli schopni se dohodnout s Ruskem“.
03.05.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (351 článků)

Znalec řekl, že extremisté jsou stupidní hovada. Soud ho odvolal

 
V případu místopředsedkyně Dělnické mládeže Lucie Šlégrové byl odvolán znalec na extremismus Ivo Svoboda. Označil totiž extremisty za „stupidní deprivovaná hovada“. Podle soudu tím mohl být znalec podjatý.
10.04.2012 17:15 |

podobné články

Kauza Kramný: Zabít elektřinou dokáže i laik! Tvrdí soudní znalec Karel Benda

 
Soudní znalec Karel Benda se zabýval několika případy, když vražedným nástrojem byla elektřina. Pokud Petr K. skutečně vraždil, nepovažuje znalec za pravděpodobné, že by útok směřoval jen na manželku a dcera zemřela náhodou.
14.05.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (182 článků)

Znalec, který se zastal Kramného, jde před soud!

 
Role se vyměnily. Zdravotní sestra Věra Marešová (54) je volná, před soud teď míří znalec Radek Matlach (44), podle jehož posudku zabila draslíkem šest pacientů v nemocnici v Rumburku. Hrozilo jí doživotí, viny ale byla zproštěna. Znalec bude muset obhájit svůj posudek, který je podle obhájkyně Marešové nepravdivý.
14.10.2016 11:00 |

podobné články

Trosky lávky v Troji bude zkoumat znalec: Řeší se, kdy je z vody vyzvednou

 
Teprve znalec určí, proč lávka, která spojuje Císařský ostrov a Troju, se v sobotu zřítila do vody. V té době po ní šli lidé, čtyři z nich se zranili. Podle mluvčí Barbory Liškové, Technická správa komunikací hlavního města Prahy (TSK), která se o většinu mostů v Praze stará, nyní teď jedná s dodavatelem, který zbytky mostu z vody vytáhne. Trojskou lávku dočasně nahradí na jaře pontonový most. Do té doby bude lidi přepravovat tamější přívoz. Trosky zřícené lávky, která spojovala Císařský ostrov a Tróju, nyní bude zkoumat znalec v nedaleké betonárce.
04.12.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Lišková (8 článků)

John (VV): Ukrajinská krize - černý scénář

 
Černý scénář ukrajinské krize jsem se chystal napsat už několikrát. Ale rychlý spád událostí na Ukrajině dokázal můj pesimismus, při odhadech vývoje Ukrajinské krize, zatím vždy ještě víc prohloubit. Nezbývá než doufat, že nás v následujících týdnech nezaskočí scénář ještě černější než tento.
08.04.2014 09:05 |

podobné články

Stejný hotel, stejný pokoj. Cena? Poloviční!

 
Stejné město, stejný hotel, stejný pokoj. Ale cena? Ta se může výrazně lišit. A tak vaše kolegyně z práce pojede na úplně stejnou dovolenou jako vy, ale zaplatí za ni polovinu. Jakto? Zřejmě používá populární srovnávače hotelů. Dnes totiž existují už i takové, které Vám ušetří tisíce.
23.04.2013 00:20 |

podobné články

Klausovy zápisky z USA v Právu: Kritika EU a stejný pokoj ve Washingtonu

 
Prezident Václav Klaus je na návštěvě Spojených států amerických a opět pro deník Právo píše svoje zápisky z cest. Prezident jel do New Yorku na Valné shromáždění OSN a i letos se zastavil ve Washingtonu také v kanadském Waterloo, kde se nachází University of Guelph.
21.09.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9029 článků)

Unikl tajný scénář Hany Maciuchové ze seriálu Ulice. Víme o něm vše

 
Na pražském Barrandově, v sídle televize Nova, zavládlo obrovské zděšení! Herečka Hana Maciuchová  (65) se coby kantorka Hejlová po dlouhé pauze znovu vrací do nekonečného seriálu Ulice. Jenže dosud přísně tajný scénář 1322. dílu, jenž se vysílá 1. listopadu a v němž k návratu dojde, se podařilo získat redakci Super.cz. Scénář je podepsaný jménem herečky a tak se rozeběhlo interní vyšetřování, zda materiál neposkytla novinářům sama hvězda Ulice. Přečtěte si pouze u nás v článku a ve fotogalerii, na co se s Hejlovou v Ulici můžete těšit!
25.10.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Maciuchová (303 článků)

Znalec americké politiky: Šílenství ve Washingtonu dosáhlo zcela nových výšin. Jde o nový ruský sankční seznam

 
Americký ekonom Paul Craig Roberts vyložil čtenářům svůj názor na to, co se momentálně odehrává v USA. Nový sankční seznam namířený proti Rusku podle Robertse dokazuje, že hladina šílenství ve Washingtonu dosahuje nových výšin.
01.02.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Craig Roberts (56 článků) , Craig Roberts (59 článků) , Paul Craig (56 článků)

Naklepaný řízek Sobotka, agrofertizace republiky. Přečtěte si, za co sklidil na VŠE aplaus novinář, zběhlý z Babišových novin

 
Na půdě Vysoké školy ekonomické se včera uskutečnil seminář pořádaný Institutem pro studium ekonomiky a politiky (ISEP) u příležitosti 25. výročí od pádu komunistického režimu v naší zemi. Pozvání přijali novinář Daniel Kaiser, předseda správní rady ISEP Ivo Strejček a ekonom Martin Slaný. Seminář moderoval ekonom a předseda vědecké rady ISEP Ladislav Tajovský.
12.12.2014 07:46 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Strejček (135 článků) , Dan Martin (115 článků) , Daniel Martin (116 článků) , Martin Sobotka (234 článků) , Daniel Martin (53 článků)

Jan Urbach: Macron vyhraje obě dvě kola prezidentských voleb?

 
Podle nejnovějšího průzkumu veřejného mínění získal Emmanuel Macron velmi mírnou převahu nad Marií Le Penovou. Podle výzkumného pracoviště Ordoxa může tento zběhlý socialista získat nejvyšší počet hlasů v obou kolech voleb.
20.03.2017 09:40 |

podobné články

Černý scénář: Rusko zavře kohouty úplně. A nikdo neví, co by se dělo

 
Do začátku zimy zbývají tři měsíce a Česko se kvůli konfliktu na Ukrajině začíná chystat na úplný výpadek ruského plynu. Černý scénář počítá s tím, že tato surovina dojde úplně. Více o něm řekl zvláštní velvyslanec pro energetickou bezpečnost Václav Bartuška.
11.09.2014 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Václav Černý (53 článků)

Dejme Ukrajině zbraně. Europoslankyně z KDU-ČSL na ČT hovořila o Ukrajině i homosexuálech

 
Hostem pátečního Interview ČT24 byla europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL). Hned v úvodu se vyjadřovala k situaci na Ukrajině, a to i proto, že se připojila k řetězové hladovce na podporu ukrajinské poslankyně a dříve pilotky Naděždy Savčenkové. Poslankyně má prý na Ukrajině řadu přátel a volá případně i po vojenské pomoci této zemi. Hovořila také o Rusku, Řecku a Slovensku, kde proběhne zvláštní referendum.
06.02.2015 19:31 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Šojdrová (106 článků)

Rusko prý chystá útok na východě Ukrajiny. Server shromáždil tyto informace

 
Karel Dolejší shrnuje na serveru Blisty.cz aktuální vojenské dění na Ukrajině a varuje, že příměří je jen zdánlivé, prý jen ještě „nezačala ruská ofenzíva“. Ruský senátor údajně již připravil scénář pro Donbas a vůdce Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko prý oznámil plány pro dobytí Donbasu. Nedávno se prý také zjistilo, že bývalý šéf amerického senátu Trent Lott zbohatl díky lobbistickým zakázkám Kremlu.
23.05.2015 18:26 |

podobné články

Řepka a Erbová: Společné žhavé fotky!

 
Rošťácky, jako zběhlý erotoman, zasunul dlaň své milence za kalhotky. Přímo před objektivem! Pak se zhoupl v bocích a rozpustile předvedl pár kopulačních pohybů. Fotbalový raubíř Tomáš Řepka (37) si focení s Vlaďkou Erbovou (29) užíval po svém. Chechtal se, bavil sebe i štáb, ale jinak trpělivě pózoval jako profík.
07.06.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1008 článků) , Vlaďka Erbová (930 článků)

Tomu se říká trapas: Dvě známé krásky si oblékly v jeden večer úplně stejný top. Obě bez podprsenky

 
Moderátorka a módní bloggerka Nikol Moravcová a Česká Miss Earth Nikola Buranská si v jeden večer oblékly stejný top. Naštěstí v něm každá vyrazila na jinou akci. Nikol si nenechala ujít módní přehlídku, krásná Miss zase párty ve stylu Velký Gatsby v kubánském baru.
03.08.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (240 článků) , Nikola Buranská (64 článků)

Vašut si zahrál boha ve videoklipu, pro Podhůrského točil zdarma

 
Marek Vašut jen tak ve videoklipech neúčinkuje. Kvůli svému kamarádovi Zdeňkovi Podhůrskému to však udělal už podruhé. Oba pány totiž spojují vzpomínky, jako malí kluci si hrávali na indiány a pak spolu studovali na DAMU. Další články k tématu: Podhůrský řádil pod vodou s nahou kráskou, testoval její talent Podhůrský už je dědeček, sám by přitom chtěl další dítě LÁSKA POD LUPOU: Podhůrský s mladší partnerkou odhalili nejen těla Potvrzeno: Vašut dostane od bulváru milionové odškodné Vašut je díky sporu s bulvárem zběhlý v právu, Kraus by si ho najal Marek Vašut trhl rekord, vysoudil na bulváru milionové odškodné
19.11.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (107 článků)

Zemřel přední český znalec a popularizátor astronautiky Antonín Vítek

 
Ve věku 72 let v úterý zemřel přední český znalec a popularizátor astronautiky Antonín Vítek. Informovala o tom Akademie věd, kde Vítek pracoval. "Dnes ráno se vydal na svou planetku nesmírně vzdělaný, slušný a laskavý člověk," řekl o něm jeden z jeho kolegů.
28.02.2012 12:00 |

podobné články