Článek

Stát vyhazuje Němce z bytů: Uvolněte místo pro uprchlíky

 
V Německu dochází k fenoménu, který nejspíše jen posílí protipřistěhovalecké nálady. Úřady vystěhovávají německé občany z bytů, kde žili desítky let, aby tam mohli nastěhovat běžence. Chování úřadů Němce pobouřilo, radní se brání tím, že prý nemají na výběr. Někde uprchlíci hlavu složit musí.
01.10.2015 15:35 |

podobné články

Podobné články

Radnice vyhazuje důchodkyni z bytu, přestože za něj řádně platí

 
Čtyřiadvacet let platí Libuše Pastelaková z Ostravy řádně nájem v obecním bytě, přesto ji radnice vyhazuje na ulici.
03.05.2010 14:45 |

podobné články

Kraus vyhodil z Uvolněte se, prosím Davida Černého a jeho dvojníky

 
Moderátor pořadu Uvolněte se, prosím Jan Kraus podle Lidových novin odmítl natáčet s výtvarníkem Davidem Černým. Ten přišel do pořadu pozdě, navíc si přivedl tři dvojníky.
19.06.2009 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1019 článků) , David Černý (250 článků)

Kraus vyrazil Černého z Uvolněte, se prosím!

 
PRAHA – Kontroverzní výtvarník David Černý (41) rozzuřil Jana Krause (54) tak, že ho moderátor pořadu Uvolněte se, prosím nechal vyvést z natáčení.
20.06.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1019 článků) , David Černý (250 článků)

ČT mi zakázala reprízu pořadu s Jacques a biomasou, stěžuje si Kraus

 
Programové vedení ČT zakázalo podle moderátora Jana Krause letní reprízu pořadu Uvolněte se, prosím s poslankyní Strany zelených Kateřinou Jacques. Místopředsedkyně zelených Jacques se před eurovolbami veřejně zesměšnila při faux pas, kdy nebyla schopna vysvětlit, co je to biomasa. ČT tvrdí, že sledovanost letních repríz poměrně čerstvých vydání pořadu Uvolněte se, prosím klesala.
11.08.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1019 článků) , Kateřina Jacques (121 článků)

Kraus v Uvolněte se, prosím! nadržoval Vondráčkové, zlobí se radní ČT

 
Moderátor Jan Kraus si do pátečního večerního pořadu (vysíláno 16. října) České televize Uvolněte se, prosím! pozval Helenu Vondráčkovou, na čemž by nebylo nic divného, kdyby ovšem se zpěvačkou neprobíral téměř výlučně její konflikt s kolegyní Martou Kubišovou. Spor se týká zrušeného turné k 40. výročí pěveckého tria Golden Kids a následného soudního jednání.
19.10.2009 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (929 článků) , Jan Kraus (1019 článků) , Marta Kubišová (398 článků)

Mesarošová v Uvolněte se, prosím: Umlčí „kata“ Krause svými silikony?!

 
Modelka Dominika Mesarošová (24) buď neví, do čeho jde, nebo si hodně věří. Kývla totiž na nabídku přijít do talkshow Uvolněte se, prosím. Její moderátor Jan Kraus (54) přitom svoje hosty rozhodně nešetří. Ustojí to Dominika?!
01.12.2009 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1019 článků) , Dominika Mesarošová (561 článků)

Jan Kraus končí s Uvolněte se, prosím na ČT

 
Populární moderátor Jan Kraus, který uváděl páteční pořad na ČT Uvolněte se, prosím, už v něm nechce pokračovat. Novinkám to sdělil mluvčí České televize Ladislav Šticha. Informaci potvrdil Novinkám i Kraus s tím, že mu vadila arogance a nezájem ve vedení ČT.
26.05.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1019 článků)

Krausovo Uvolněte se na Primě: jiný název, obsah i čas stejný

 
Moderátor a herec Jan Kraus se s pořadem Uvolněte se, prosím kompletně přesouvá na Primu. Pořad, který vtrhne na obrazovky od podzimu, ponese název Show Jana Krause. Formát ani čas vysílání se nijak nezmění. "Bude to to jediné, co Kraus umí," řekl moderátor.
29.06.2010 11:49 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1019 článků)

Agáta se sektem: Uvolněte cestu těhotné!

 
Modelka Agáta Hanychová (25) si hraje! Své údajné těhotenství před novináři tvrdě popírá, když je však na akci, vykřikuje: "Uvolněte cestu těhotné!". Hned nato u vchodu v baru, kde ji Blesk.cz potkal, popadne první skleničku s alkoholem a demonstrativně se s ní fotí.
13.01.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2555 článků)

Uvolněte tělo i mysl pomocí jógy

 
Jóga je slovíčko složené ze čtyř písmen, ale přitom existuje několik druhů jógy. A každá účinkuje odlišně. Zatímco jedna může být zaměřená na zhubnutí pár kilo, jiná na pročištění organismu, tišení bolesti zad či celkové zklidnění. Jóga je především prastará nauka, která spojuje tělesné i duševní cvičení. Vznikla před více než 5 tisíci lety v Indii a samotné slovo pochází ze sanskrtu: jazyk, který zaznamenává mnoho posvátných textů jogínů a znamená sjednocení. Pod tímto slovíčkem se také rozumí určitý životní styl. Pochopení vlastního Já   Díky jógy je možné porozumět vlastnímu Já a naučit se naslouchat. Je to způsob otevírání svého nitra a očišťování se. Mezi kladné vlastnosti nepatří pouze pružnější tělo, svaly, lepší zdraví, ale zpomalení stárnutí, udržení vitality, lepší psychika, tvarování a udržení štíhlé linie.  Tradiční typy jógy vznikaly v Indii a dnes se využívají po celém světě. Pocit štěstí, zastavení a úsměv na tváři – to je jóga. Lidé, kteří začali jógu cvičit, se na svět dívají jinýma očima a cítí se nejen v lepší fyzické, ale i psychické kondici. Cvičení můžete absolvovat jak v některém sportovním centru, tak z pohodlí domova. Zkušení lektoři vás celým procesem provedou online. Jógou ke štěstí a pevnějšímu zdraví Důležitá je znalost anatomie a fyziologie lidského těla, kde jóga využívá propracovaného systému tělesných cvičení a očistných technik. Pomocí dechu učí pracovat s jemnou energií – pránou. Pevné zdraví nelze získat, jestliže trpíme stresy, cítíme úzkost a napětí. Jedním z cílů jógy je dosažení klidu mysli a rovnováhy. Je to velmi široká nauka, která zahrnuje cesty a směry, které odpovídají různému založení a orientací lidí. Cíl je vždy pokaždé stejný: sjednotit tělo i mysl. Naučit se poslouchat své srdce a poznat lépe sám sebe. Příspěvek Uvolněte tělo i mysl pomocí jógy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.08.2015 08:21 |

podobné články

Řepka vyhazuje Křetínského! Bude živit Spartu z blikajících bedýnek?

 
Nová doba! Fotbalista vyhazuje majitele klubu! Tomáš Řepka (38) si v dresu Českých Budějovic na Spartě (rupnul 0:3) náramně užil zbožňování své osoby rudými příznivci a jak byl v ráži, tak si pustil pusu na špacír.
14.05.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1007 článků)

Chce všechny zabít? Řidič tmavého BMW v tunelu vyhazuje petardy!

 
Neznámý řidič BMW ohrožuje životy lidí v dálničním tunelu u Klimkovic na Novojičínsku. Za jízdy vyhazuje z auta petardy a dýmovnice.
01.03.2014 05:05 |

podobné články

Místo luxusních bytů uprchlické centrum: Podnikatel chce na migrantech vydělávat

 
Na Slovensku bude stát integrační centrum pro uprchlíky v jedné z luxusnějších čtvrtí v Bratislavě. Místo zamýšlených bytů ho postaví podnikatel, který zde vlastní slušný pozemek.
23.07.2015 10:20 |

podobné články

Romský aktivista: Kdybyste nevyhnali Němce a více se zajímali o Romy, nemuseli jste teď mít takový problém s uprchlíky

 
Předseda nevládní organizace Společenství Romů na Moravě Karel Holomek se na blogu serveru Aktuálně.cz rozepsal o sudetských Němcích, Romech a dnešních uprchlících mířících do Evropy. Kdybychom si prý před mnoha desítkami let nevyhnali Němce a zároveň se více snažili Romy integrovat, byli bychom prý dnes mnohem lépe připraveni na možný příchod uprchlíků.
18.02.2016 20:55 |

podobné články

Komisař OSN pro uprchlíky apeluje na střední Evropu: Nemůžete se na uprchlíky před válkou koukat tak škaredě. A z Maďarska mu odepsali...

 
Úřad vysokého komisaře pro uprchlíky (UNHCR) při OSN apeluje na státy střední Evropy, aby přehodnotily své negativní postoje vůči lidem prchajícím před válkou a nezůstaly stát stranou v humanitární krizi. A z Maďarska přišla odpověď. Země se prý připravuje na další uprchlickou vlnu, která se může na jaře vrátit. V uprchlické krizi stát totiž vidí i vojenskou hrozbu.
14.02.2016 15:55 |

podobné články

Paroubek: Jen malí lidé mají malé cíle

 
Krasoduchové v médiích jásají, že stát nevyhodí ze státního rozpočtu, no považte, celou miliardu, (podobnou částku stát ovšem vyhazuje např. na zbytečnou účast naší armády v Afghánistánu), na pořízení moderní infrastruktury na pozemku, kde poté soukromý investor a ne stát ze svých dvou až tří miliard vybuduje národní fotbalový stadion.
27.03.2014 16:25 |

podobné články

Řekové začali vracet uprchlíky Turkům. Dobrovolníci řeší, kde dál pomáhat

 
V pondělí při úsvitu vypluly první dvě lodě s uprchlíky z řeckého ostrova Lesbos zpět do Turecka. Deportace ale podle analytika spolku Pomáháme lidem na útěku Dalimila Petriláka není jediný fakt, který uprchlíky znervózňuje. Není prý totiž jasné, co bude se 40 tisíci uprchlíky, kteří jsou na řecké pevnině.
04.04.2016 16:25 |

podobné články

Putin si brousí zuby i na vás, varuje ukrajinský prezident Porošenko Němce

 
Ukrajinský prezident Petro Porošenko v rozhovoru pro německý deník Bild varoval Němce. Pokud EU hodí Ukrajinu přes palubu, může se stát, že se Putin rozhodne napadnout postupně každou zemi, kde žijí Rusové. Tedy i Německo. Vysvětlil také, proč reformy na Ukrajině nepostupují rychleji.
04.02.2016 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Petro Porošenko (143 článků)

dTest: Jak se mění podmínky nájmu při změně vlastníka bytu

 
V průběhu nájmu může dojít k prodeji či darování pronajatého bytu. Tato okolnost sama o sobě neznamená, že nájem bytu skončí a nájemce bude muset pronajatý byt opustit. Změnit se ale mohou některé podmínky nájmu. Pro nového pronajímatele například nejsou závazná ustanovení smlouvy, která si nájemce s původním vlastníkem bytu sjednali nad rámec zákona.
18.05.2017 10:55 |

podobné články