Článek

Starostka Valašských Klobouk: Nejtěžší je pro mě vyrovnat se s neoprávněnou kritikou

 
Mám za sebou nejnáročnější období, které s přechodem do politiky souvisí, říká pro ParlamentníListy.cz Eliška Olšáková (Kandidátka mladých). Vypořádat se musela nejen s běžnou povolební agendou, ale také s dopady výbuchu muničního skladu ve Vrběticích. Sama je přesvědčena, že kraj a stát udělaly dosud maximum. Kdo je ale podle ní za výbuchy odpovědný? Nejen to zajímalo naši redakci. Prozradila nám také, jak bude chtít zastavit odchod mladých lidí z města, a pozvala nás na třetí ročník Klobouckého kulturního léta.
15.07.2015 14:11 |

podobné články

Podobné články

3 rady jak se vyrovnat s rozchodem

 
Dostaneme-li od naší drahé polovičky nečekané kopačky a vztah, do kterého jsme vkládali tolik úsilí a snahy se náhle rozplyne jako pára nad hrncem, pak nás tahle situace zaručeně dostane na kolena a my si začneme pohrávat s myšlenkou, jak se vyrovnat s rozchodem. Zvláště pokud jste nezaznamenali žádnou změnu a náhlé odloučení jste tak vůbec nečekali pro vás může být zpráva o rozchodu zdrcující a může vás dokonale vykolejit. Každý z nás se s rozchodem vypořádá po svém. Zatímco někdo se opije doslova do němoty a všechny bolístky tak vyplaví z hlavy, jiný se obklopí kamarády, další zase kopcem zmrzliny. Možná i vy máte za sebou těžký rozchod a teď přemýšlíte, jak se co nejrychleji dostat z tohoto nepříjemného splínu. Hledáte-li rady, jak se vyrovnat s rozchodem, je náš dnešní článek stvořený právě pro vaše bolavé srdce. Poradíme vám jak se vyrovnat s rozchodem Zasáhla vás zpráva o rozchodu přímo do srdce a rozervala jej na tisíce malých kousků? Trápíte se pro společně zažité okamžiky, litujete každé hádky a pláčete nad tím, jak to všechno dopadlo. Rozchod dokáže srazit na kolena i toho největšího siláka, vždycky je to rána pod pás. Proto pro vás máme 3 skromné rady, jak se s rozchodem vyrovnat co možná nejrychleji a tak, aby to nejméně bolelo. Buďte s přáteli Po rozchodu by nikdo neměl být sám. A když říkáme nikdo, tak myslíme nikdo. Nezáleží na tom, zda jste s dotyčným byli půl roku nebo šest let – tak či onak je to zásah do důvěry a je potřeba to vstřebat. A ve dvou se to lépe táhne – a ve více lidech ještě lépe! Proto nebuďte sami a obklopte se dobrými přáteli, kteří vás přivedou na jiné myšlenky a pomohou vám se odreagovat. Udělejte si radost Dostat kopačky není nic příjemného. Je to věc, která... Čtěte více Příspěvek 3 rady jak se vyrovnat s rozchodem pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
15.02.2017 21:35 |

podobné články

Zeman Valachem: Nasadil klobouk a hlásal o špatných a dobrých lidech

 
Slušivý valašský klobouk ale také další insignie vládnutí nad Valašskem dostal prezident Miloš Zeman při návštěvě Valašských Klobouk. Na tamní strunu ale nehrál. Mluvil o práci a výsledcích, bohužel ale v kraji, kde je největší nezaměstnanost. A aby toho nebylo málo, završil to větou: „Teď záleží na tom, jestli jsme dobří nebo špatní. A o tom místo narození nerozhoduje.“
05.09.2013 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků)

Ve Valašských Kloboukách začala výstava plakátů

 
Kolekci originálních dobových plakátů, které v minulém století zvaly obyvatele Valašských Klobouk na divadelní představení a společenská setkání, jsou od pátku k vidění ve valašskoklobouckém Městském muzeu.
14.05.2010 14:10 |

podobné články

Opilého řidiče, který ujel od dopravní nehody, vypátrali policisté z Valašských Klobouk

 
V sobotu dopoledne se vydal na výlet třicetiletý řidič Škody Octavia. Zřejmě pozapomněl, že pod vlivem alkoholu by za volantem sedět neměl. Jeho zapomnětlivost se mu ovšem vymstila. Při jízdě ve Valašských Kloboukách se rozhodl na nepřehledném úseku cesty předjíždět. Když uviděl v protisměru vozidlo řítící se proti němu, musel zareagovat, aby zabránil střetu. Strhl řízení vpravo ve snaze zařadit se před předjížděné vozidlo. Při tomto manévru ovšem narazil do zadní části auta jedoucího ve stejném směru.
28.07.2014 12:45 |

podobné články

Valašské Klobouky povede Olšáková z Kandidátky mladých

 
Ve Valašských Kloboukách se konalo první jednání nově zvoleného Zastupitelstva města Valašské Klobouky. Hlavním bodem zasedání byla volba orgánů města – starosty, místostarosty a radních. S patnácti hlasy se starostkou Valašských Klobouk stala Eliška Olšáková z Kandidátky mladých.
05.11.2014 20:50 |

podobné články

České dráhy: Historickým vlakem do Valašských Klobouk na rekonstrukci bitvy

 
České dráhy se tento víkend 22. července zapojí do akce, která připomene dění na Valašsku za první světové války. Na nádraží ve Valašských Kloboukách se uskuteční rekonstrukce bitvy a návštěvníci této události se na ni mohou přijet podívat stylově – historickým vlakem. V prostorách stanice je pak nachystaný doprovodný program.
20.07.2017 14:00 |

podobné články

Česká pošta odmítá neoprávněnou stávku menší odborové organizace

 
Vedení České pošty považuje dnešní akci pořádanou menší odborovou organizací SOS – 21 za neoprávněnou, vážně narušující doposud úspěšný sociální dialog a v přímém rozporu s předešlými tvrzeními předsedy organizace Petra Pohla.
22.02.2016 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pohl (5 článků)

Divadelní klobouk zase sežral ten mlsný kůň

 
Slaměný klobouk Eugéna Labicheho a Eduarda Martina oslavil v roce 2010 stošedesátku, je však stále fraškou nad jiné. Konkurovat mu mohou jen Charleyova teta nebo Jak je důležité míti Filipa. Klobouk uvedl nyní Milan Schejbal do Mostu.
02.06.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Eduard Martin (9 článků)

Hokejový brankář havířovských extraligových dorostenců přispěl na záchranu valašských pastvin, díky pomoci si přidával jako Jágr

 
Sedmnáctiletý hokejový brankář staršího dorostu AZ Havířov Václav Sonnek pomohl získat několik desítek tisíc korun pro rožnovskou pobočku Českého svazu ochránců přírody Salamandr, která sháněla peníze na záchranu valašských pastvin. Projekt podpořila Nadace ČEZ prostřednictvím své mobilní aplikace Pomáhej pohybem, a právě Vašek svým pohybem získal více než šestinu potřebných bodů.
26.06.2015 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Václav Český (431 článků)

Mikuláš ve Valašských Kloboukách: Vyražte na vyhlášený jarmek!

 
První prosincovou sobotu se můžete vydat na vyhlášený Valašský mikulášský jarmek (neboli jarmark) ve Valašských Kloboukách.
01.12.2017 15:35 |

podobné články

Premiér Bohuslav Sobotka navštíví Zlínský kraj

 
V pondělí 21. září 2015 zamíří předseda vlády Bohuslav Sobotka na pracovní návštěvu Zlínského kraje. Během dne navštíví město Chropyně, Domov pro seniory Luhačovice, bude jednat se zástupci Zlínského kraje či se zastupiteli Otrokovic a Valašských Klobouk. Na závěr cesty navštíví areál společnosti TVD.
17.09.2015 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Opilec vezl na čtyřkolce 5 dětí: Holčička (†8) po nehodě zemřela

 
AKTUALIZOVÁNO: Opilý muž, který vezl na čtyřkolce pět malých dětí, havaroval. Osmiletá holčička v nočních hodinách po převozu do nemocnice zemřela. Tragédie se odehrála v sobotu okolo 19. hodiny na soukromém ranči u Valašských Klobouk.
27.09.2009 12:25 |

podobné články

Dívku vozil na čtyřkolce opilý muž, po havárii je v nemocnici

 
Těžká zranění utrpěla při nehodě osmiletá dívka z Valašských Klobouk na Zlínsku, kterou na čtyřkolce vozil podnapilý muž.
27.09.2009 13:10 |

podobné články

Na Moravě chystají továrnu na recyklaci raketového paliva

 
Továrna na recyklaci nepoužitého raketového paliva má už brzy vzniknout ve Vrběticích u Valašských Klobouk.
06.07.2010 22:05 |

podobné články

Prvňák Štěpán Lacný do školy nechodí, ale...Za rok přečetl 103 knih!

 
Na první pohled úplně obyčejný bystrý klučina. Jenže Štěpán Lacný (7) z Valašských Klobouk na Zlínsku dokázal za uplynulý rok přečíst neskutečných 103 knih! Víc, než mnoho dospělých za celý život.
20.03.2013 07:20 |

podobné články

Starosta Valašských Klobouk: Chování vrcholných politiků je nedůstojné a trapné

 
Dalibor Maniš je starostou již 15 let a má v plánu mandát obhájit i popáté. Co považuje za své největší úspěchy a je naopak něco, co se mu nepodařilo prosadit? Jako starostu ho trápí především špatná doprava a vysoká míra nezaměstnanosti ve městě. Naopak jako nadstandardní hodnotí spolupráci Policie ČR s městským úřadem. Je však podle něj provést radikální reorganizaci Policie ČR a začít řešit zákon o výsluhách. Nevyhnuli jsme se ani hodnocení práce vrcholných politiků a slova starosty nebyla lichotivá.
30.07.2013 08:45 |

podobné články

Starosta Valašských Klobouk: Nemyslím, že by byl premiér hloupý, ale…

 
Dalibor Maniš (BPP) je v čele města již 16 let a na podzim neúspěšně kandidoval za zemanovce do sněmovny. Ti ve volbách úplně propadli. On sám však nevěří v úspěch strany ani v letošním roce. Skeptický je také ke schválení zákona o referendu a nevěří, že strany mají skutečný zájem jej schválit. Proč? Neopomněli jsme také téma nezaměstnanosti, jež je na jihovýchodním Valašsku dlouhodobě okolo 20 procent. Ten, kdo slibuje masivní snižování nezaměstnanosti, podle starosty jen blábolí a lže.
18.03.2014 11:10 |

podobné články

Letní pecky naplnily léto v kraji zážitky

 
Třetí ročník, cestovatelské soutěže Pardubického kraje Letní pecky, poznej všecky zná své vítěze. Hlavní cenu získal Vladimír Balouch z Újezdu u Valašských Klobouk ve Zlínském kraji, který navštívil 17 z celkem 20 soutěžních míst. Jeho razítky téměř zaplněnou Vandrovní knížku ještě předčil výherce doprovodné soutěže Vyfoť kód & vyhraj tablet Ondřej Plíva, který nevynechal žádnou destinaci zapojenou do Letních pecek a v každé správně odpověděl na soutěžní otázku. Navíc QR kódové soutěži kraloval už podruhé.
02.10.2014 11:30 |

podobné články

Bouchnout to všechno, otřásl by se Zlín i Trenčín, zaznělo k muničnímu skladu na zastupitelstvu

 
Pokud by vybuchla veškerá munice, která je ve skladech v areálu v okolí Vlachovic-Vrbětic na Zlínsku, byly by důsledky srovnatelné s explozí jaderné pumy bez radioaktivního záření. Na jednání krajského zastupitelstva Zlínského kraje to řekl zastupitel a bývalý starosta Valašských Klobouk Dalibor Maniš (SPOZ).
10.12.2014 13:22 |

podobné články