Článek

Starosta Velkého Týnce: Jsem prost politických ambicí…

 
Mandát krajského zastupitele unikl Petru Hanuškovi (Nestraníci) před třemi lety jen o krůček. Již počtvrté ale obhájil mandát starosty. V rozhovoru, který poskytl naší redakci, zhodnotil nejen úroveň médií v Česku včetně jejich skupování jedním z nejvlivnějších politiků. Jako bývalý vysokoškolský učitel se vyjádřil ale také k odvolání ministra Chládka. A rozpovídal se i o svých vlastních plánech či novinkách, které v obci plánuje.
10.06.2015 14:31 |

podobné články

Podobné články

Prost by měl v Renaultu nahradit podvodníka Briatoreho

 
Prost si šéfování umí představit
22.09.2009 23:45 |

podobné články

ACH JO!!! Francie si ve formuli 1 sáhla na dno, říká Prost

 
Čtyřnásobný mistr světa Alain Prost s velkou nelibostí sleduje, jak Francie vyklízí poslední pozice ve formuli 1, už nemá ani svůj tým.
10.12.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Alain Prost (3 články)

Leslie z Teorie velkého třesku: Že jsem lesba, jsem poznala s Leonardem

 
Osmatřicetiletá herečka Sara Gilbertová přiznala, že svou odlišnou sexuální orientaci si uvědomila, když randila s hereckým kolegou Johnnym Galeckim. Dohromady se dali v 90. letech při natáčení seriálu Roseanne a později si zahráli také v Teorii velkého třesku. Další články k tématu: Zpěvačka Linda Perry se zasnoubila s herečkou ze seriálu Roseanne Penny z Teorie velkého třesku vyměnila Supermana za tenistu Potvrzeno: Superman sbalil Penny z Teorie velkého třesku Věda v Big Bang Theory: Leonard balí Penny na holografický princip Teorie velkého třesku se vrací, Leonarda čeká citová maturita s Penny Profesor Proton se vrátí do Teorie velkého třesku. I s hereckou cenou
14.09.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Perry (13 článků) , Roseanne Barr (29 článků) , Johnny Galecki (9 článků) , Sara Gilbert (10 článků) , Linda Perry (13 článků) , Linda Leonard (1 článek)

Nehoda u Panenského Týnce: Za 8 mrtvých 6,5 let vězení

 
Jednu z nejtragičtějších dopravních nehod, při níž loni 13. února zemřelo u Panenského Týnce osm pracovníků postoloprtské firmy ZIKI, uzavřel v pondělí senát Okresního soudu v Lounech.
13.07.2009 19:00 |

podobné články

Nehoda čtyř aut u Panenského Týnce si vyžádala jeden život

 
U Panenského Týnce na Lounsku se srazila tři osobní auta a dodávka. Silnice R7 je v místě tragické nehody neprůjezdná, policie odklání dopravu. Policejní mluvčí Šárka Poláčková ČTK řekla, že při nehodě zemřel jeden člověk, šest jich je zraněno.     
06.08.2013 16:40 |

podobné články

Smutná bilance na silnicích pokračuje! Zemřel řidič u Týnce

 
Tragická bilance na českých silnicích bohužel pokračuje i v sobotu. V pátek zemřelo osm lidí, v noci na sobotu se tato statistika rozšířila. U Hrochova Týnce zemřel po nárazu do stromu řidič.
27.09.2014 10:40 |

podobné články

Kaley Cuoco z Teorie velkého třesku se na Silvestra vdala

 
Výročí svatby si budou herečka Kaley Cuoco a tenista Ryan Sweeting dobře pamatovat a bude ho s nimi slavit celý svět. Vzali se totiž poslední den roku. Další články k tématu: Kaley Cuoco z Teorie velkého třesku je zasnoubená, vezme si tenistu Penny z Teorie velkého třesku vyměnila Supermana za tenistu Potvrzeno: Superman sbalil Penny z Teorie velkého třesku Teorie velkého třesku se vrací, Leonarda čeká citová maturita s Penny
02.01.2014 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Kaley Cuoco (74 článků) , Ryan Sweeting (21 článků)

Starosta Velkého Týnce: Tato země jde kupředu

 
Uplynulý rok se nesl ve znamení oslav 25. výročí sametové revoluce a nejen o proměně společnosti a o tom, jak vidí naši budoucnost, jsme hovořili se starostou Petr Hanuška (Nestraníci). V komunálních volbách získal nejvíce hlasů a s přehledem obhájil mandát. Jaké jsou jeho cíle pro nadcházející volební období? A jak zpětně hodně uplynulý rok? I na to odpovídal pro ParlamentníListy.cz
14.01.2015 10:12 |

podobné články

Hana Lipovská: ÚDHPSPH - Nový rok s novým úřadem

 
První den nového roku nabyl účinnosti zákon č. 302/2016 Sb., kterým se mění zákon č. 424/1991 Sb., o sdružování v politických stranách a v politických hnutích. Nový zákon zavádí dlouho diskutované limity na financování politických stran a volebních kampaní a zároveň zakládá nový Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí[1].
02.01.2017 14:45 |

podobné články

Prezident republiky jmenoval členy Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí

 
Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval, podle § 19e odst. 1 zákona č. 424/1991 Sb., o sdružování v politických stranách a v politických hnutích, ve znění zákona č. 302/2016 Sb., na návrh Senátu daný usnesením o volbě kandidátů č. 74 ze 4. schůze konané dne 18. ledna 2017, s účinností od 1. února 2017 Mgr. et Mgr. Tomáše Hudečka, Mgr. et Mgr. Jiřího Navrátila, Ph.D. a Ing. Františka Siveru členy Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí.
31.01.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Navrátil (22 článků) , František Sivera (2 články) , Miloš Zeman (20900 článků) , Tomáš Hudeček (656 článků)

Fergie přibírala kvůli roli a líbilo se jí to

 
Fergie musela přibrat pro svou roli ve filmu Nine skoro osm kilo a „kynutí“ se jí líbilo. „Dostat kila nahoru bylo snadné, legrace a já jsem to milovala,“ uvedla zpěvačka v interview pro noviny Scotland Daily Record. „Jedla jsem smažená jídla, všechno. A vůbec jsem necvičila. Nebála jsem se toho, nemyslela jsem na to. Byla to skvělá zkušenost.“ „Takhle jsem si užívala nejdéle od doby školy. Ala pak, když jsem začala cvičit, byl to těžký úkol dostat se zpátky na původní váhu. Trvalo to chvíli, než jsem se mentálně vrátila ke své rutině. Teď mám trenéra, který je skvělý a pomáhá mi udržet si motivaci.“ Zpěvačka se také svěřila, proč přestala užívat metadon, který může vyvolávat schizofrenii. „Jednu chvíli jsem si dokonce myslela, že po mně jde FBI. Řekla jsem si, že jestli projdu těmi dveřmi a nikdo tam není, je to drogou,“ vykládá zpěvačka. „Bože, byl to úplně jiný život. Jsem tak ráda, že minulost už je daleko. Stoprocentně jsem z toho venku.“
09.10.2009 07:30 |

podobné články

Amy z Teorie velkého třesku se rozvedla. Bylo to těžké pro děti, říká

 
Sedmatřicetiletá Mayim Bialiková se proslavila rolí podivínské neurobioložky Amy Farrah Fowlerové v seriálu Teorie velkého třesku. Herečka, která i ve skutečnosti má doktorát z neurobiologie, se nyní po deseti letech rozvedla. Další články k tématu: Teorie velkého třesku se vrací, Leonarda čeká citová maturita s Penny Fanoušci se mohou na dálku ptát hrdinů Teorie velkého třesku
29.05.2013 16:40 |

podobné články

Primátor Svoboda má ambici vstoupit do úzkého vedení ODS

 
Pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS) má ambici v příštích letech vstoupit do úzkého celostátního vedení občanských demokratů. V dnešním pořadu České televize Otázky Václava Moravce připustil, že by se chtěl ucházel o funkci místopředsedy ODS.
04.12.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (702 článků) , Václav Svoboda (186 článků)

Nečas o svých oponentech: Hodně ambicí, schopností už méně

 
Na kongresu ODS lze očekávat verbální uragán, ale s reálným vyzyvatelem to vypadá čím dál méně pravděpodobně. To si myslí premiér Petr Nečas, především proto, že na straně svých oponentů vidí mnoho ambicí, ale již méně talentu. To sdělil v interview časopisu Týden.
29.10.2012 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9266 článků)

Nečas o svých oponentech: Hodně ambicí, schopností už méně

 
Na kongresu ODS lze očekávat verbální uragán, ale s reálným vyzyvatelem to vypadá čím dál méně pravděpodobně. To si myslí premiér Petr Nečas, především proto, že na straně svých oponentů vidí mnoho ambicí, ale již méně talentu.
29.10.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9266 článků)

Poslanec Dobeš: Zakládám hnutí, jež má ambici soupeřit s politickými stranami

 
Poslanec a bývalý ministr školství Josef Dobeš by mohl být rozhodujícím hlasem v rozhodování o pádu kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS). Zda vládu podpoří, ale zatím nijak komentovat nechce. Věnuje se totiž naplno svému novému uskupení, které má podle jeho slov ambici soupeřit s politickými stranami.
03.11.2012 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9266 článků)

Lidovci mají ambici ovládnout Senát: Chceme být pojistkou ústavy, v dnešní situaci to bude klíčové

 
Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek prozradil, že ambicí lidovců je stát se nejsilnější stranou v horní komoře Parlamentu a pokusit se učinit ze Senátu pojistku ústavy a demokracie, což je podle něj v současné české politické situaci velmi potřebná věc. Rádi by tím zabránili nebezpečným nuancím, které se ve Sněmovně často objevují.
03.04.2018 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1504 článků)

Šedesátiletý Ozzy konečně udělal řidičák

 
LOS ANGELES (Famous) – Třicet let marných pokusů úspěchem konečně završil zpěvák Ozzy Osbourne při zkouškách na řidičský průkaz. V šedesáti letech je snad poprvé v životě dostatečně střízlivý a prost drog ve své krvi, aby byl schopen testy úspěšně dokončit. Za třicet let, co se o licenci snažil, prý propadl tolikrát, že si to už ani sám nepamatuje.
14.10.2009 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (246 článků)

Prost káže Räikkönenovi: Varuj se lenosti i alkoholu

 
Finského pilota čeká rok v rallye
26.11.2009 19:05 |

podobné články