Článek

Starosta Teplé: KSČM si nechává vyzobávat program a ztrácí tím své potencionální voliče

 
Je to, jako bych se znovu narodil a po čtyřech měsících jsem ve fázi, kdy začínám lézt po čtyřech a možná ani to ne. Tak zhodnotil první měsíce ve funkci Karel Hermann (KSČM). Nepříjemně jej překvapila také míra byrokracie, která je vyšší, než očekával. O co by se chtěl v Teplé zasadit? A jak se bude chtít vypořádat s problémy, které městu přináší soužití mezi majoritou a minoritou? Sám je přesvědčen, že je třeba s integrací dětí začít mnohem dříve než na základní škole, ale jak je nediskriminačně donutit? I nad tím se zamyslel v rozhovoru pro naše stánky.
26.03.2015 13:26 |

podobné články

Podobné články

Liška se svléknul v gay klubu: Lákal voliče na zelené spodky

 
Boj o voliče je v posledních dnech tak silný, že čím větší bizarnost, tím (možná) větší úspěch. Své o tom vědí všechny politické strany, avšak jejich spoty často pokulhávají stejně jako volební program. Docela zajímavou cestou jdou ale zelení. Třeba jejich šéf Ondřej Liška láká voliče na svoje spodky!
20.10.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Liška (365 článků)

VIDEO O vaše hlasy budu se starat jako o svoje vlasy, pravila Dominika Myslivcová

 
„Růžová“ Dominika Myslivcová, nezávislá kandidátka do krajských voleb v Moravskoslezském kraji v barvách Úsvitu, která na sebe nedávno upozornila protiislámským hitem „Změnu my tu nechcem“, se rozhodla oblažit své potencionální voliče dalším muzikantským počinem – vyzpívala jim svůj volební program.
04.10.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (190 článků)

Těhotná Krainová přiznala, že si do čela nechává píchat botox

 
Modelka Simona Krainová  (39) se jako jedna z mála krásek nebrání zásahům plastických chirurgů. A přiznala, že si od vrásek nechává pomáhat botoxem. "Byla jsem na botoxu, doporučuji ho ženám, tím nemyslím mladé dvacítky. Na odstranění vrásek je to skvělá věc. Ale všeho s mírou," řekla Super.cz Krainová, o které se také často psalo, že si nechává vyplnit rty, aby byly ještě smyslnější.
21.06.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1757 článků)

Nádherná seriálová hvězda z novácké Ordinace se svlékla do naha: Žhavé fotky jen pro dospělé!

 
Herečka Bára Mottlová (26) už evidentně nechce v seriálech jen vyzobávat menší role, které z ní áčkovou celebritu neudělají. Vilma Dobrovská z "Růžovky", Natálka z Ošklivky Katky či Irena z Cest domů - to jsou role, ve kterých jste ji možná zaznamenali. Pánské osazenstvo redakce zase rajcovala coby moderátorka pořadu Natoč si svůj klip na Óčku.
03.06.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (87 článků)

Šperky a kabelky Nagyové, Rittig a binec u Nečase. Čtěte více ke kanonádě dnešních informací

 
Nejpropíranější osobou posledních hodin se v českých médiích stala Jana Nagyová, přestože hlavní pozornost vzbudilo její zadržení už před více než osmi měsíci. Oslovení odborníci to přičítají jednak tomu, že se lépe bojují staré bitvy, ale také tomu, že nejčtenější tuzemský seriózní deník začal vyzobávat atraktivní informace z předvánoční repliky Ivo Ištvana pro Ústavní soud.
20.02.2014 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1496 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)

Rekordní blesky, kvůli kterým se musí přepisovat poučky

 
Standardní blesky se vybijí v zlomku sekundy a dosahují délky maximálně několika kilometrů. Sítě specializovaných senzorů ale meteorologům a nadšencům do hledání extrémních atmosférických výkyvů umožňují sledovat velké oblasti a "vyzobávat" rekordní výboje.
27.09.2016 17:55 |

podobné články

To musíte vidět: Miss Bučková si nechává píchat botox. Byli jsme u toho!

 
Česká Miss Eliška Bučková  (22) přiznala, že si nechává píchat botox. A Super.cz dokonce vzala přímo na kliniku plastické chirurgie na sál. Botox si překvapivě nenechává aplikovat kvůli vráskám, ale injekčně si ho nechává píchat do podpaží.
22.11.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (915 článků)

Z toho vám poběží mráz po zádech: Monika Marešová si nechává do čela píchat jed: Máme foto!

 
Monika Marešová  (38) je další známou tváří, která se přiznala, že si nechává do čela píchat jed. Monice se stárnutí a přibývající vrásky vůbec nelíbí, a tak si pravidelně nechává injekcí do čela a kolem očí aplikovat botox. Super.cz byl u toho a má exkluzivní fotky.
26.04.2013 12:40 |

podobné články

Zabiju ho jak hada, čtenář vynadal Kalouskovi za složenku

 
VIDEO: Strana TOP 09 vytáhla do předvolebního boje s 'těžkým kalibrem'. Své potencionální voliče obeslala složenkami na 121 tisíc korun s výzvou "Upomínka - ihned uhraďte dluh". Složenka rozrušila desítky lidí. Čtenáři Blesk.cz tento drsný žertík většinou považují za pořádně nejapný...
14.05.2010 05:05 |

podobné články

Nice jako odplata za Libyi, Francie splácí své dluhy. Akce NATO se mohou vrátit i nám, varuje poslanec KSČM

 
ROZHOVOR Ozbrojená revolta migrantů ve Francii nemusí vyrůstat jen z podhoubí na Středním východě či z Afriky. Všeobecně se ví, jak katastrofální situace panuje ve francouzských věznicích, kde jsou tři čtvrtiny delikventů arabského původu, myslí si poslanec Alexandr Černý (KSČM), který se specializuje na bezpečnostní problematiku. Podle něj se právě tam rekrutují potencionální teroristé, kteří si budují i svoje struktury. „Evropské elity si musí uvědomit, že pokud vyvolávají konflikty v různých zemích, tak se jim to postupem času vrátí,“ ještě dodává.
17.07.2016 12:25 |

podobné články

Hrůza: Fenomenální skladatel Petr Hapka ztrácí paměť, nepoznává své blízké

 
Vypadá to, že česká hudba postupně ztrácí jednoho z nejtalentovanějších skladatelů současnosti. Autor mimo jiné fenomenálních šansonů Hany Hegerové totiž postupně ztrácí paměť. Testy na Alzheimerovu nemoc se sice ještě nepotvrdily, ale Petr Hapka prý už nepoznává ani své blízké.
29.04.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hapka (243 článků) , Hana Hegerová (133 článků)

Dovolená mimo sezónu přináší řadu výhod

 
Prázdniny klepou na dveře a vy si děláte vrásky s tím, že ještě nemáte vybráno místo pobytu vaší dovolené a netušíte na kdy si v práci vzít volno? Nezoufejte si, protože vám přinášíme pár tipů, proč jet na dovolenou právě po sezóně. Dovolená těsně po prázdninách – tedy v září přináší nejen mnohem nižší ceny, ale i příjemné teploty a mnohem méně turistů. Stejný luxus, ale za nižší cenu Nabídky zájezdů nekončí dnem 31.7, ale pokračují i po sezóně. Mnoho lidí záměrně čeká na tento okamžik, protože na pláži není tolik nahuštěno, ceny jsou už přijatelnější, teploty úžasné a rozhodně vám neunikne nic z tohoto luxusu. Teplé moře a příjemné teploty V mnoha zemích se pyšní tím, že i po ukončení hlavní turistické sezóny se teploty stále pohybují na příjemných 25 – 30 stupňů. V měsíci září je moře stále ještě příjemné teplé ve srovnání s jarními měsíci. Vhodné je například Řecko, Itálie, Sardinie, Sicílie, Tunisko či Egypt. Nabídka je skutečně velmi pestrá a je z čeho vybírat. Klid, relaxace a žádný stres Po sezóně nebudou tak přelidněné pláže, hotely, bary a ulice. Rovněž místní obyvatelé si užívají příjemných teplot bez spěchu a stresu, který odezněl s větším počtem turistů. Také ceny potravin a některého druhu zboží jsou lákavější. Jestliže plánujete i výlety a prohlídky, vyhnete se dlouhým frontám při čekání na vstupenky. Zaměstnavatel to také ocení V případě, že nemáte celozávodní dovolenou i váš zaměstnavatel ocení, že alespoň někdo bude přes prázdniny pracovat. Aby to nebylo pro vás tak zdlouhavé, a také jste si léta trochu užili, můžete si vzít volno třeba v pátek a pondělí a udělat si prodloužený víkend, kdy zavítáte na koupaliště či přehradu někde u nás. Vaše vysněná a zasloužená dovolená vám neuteče a naopak tím, že si ušetříte nějakou tu kačku, můžete sobě a svým blízkým udělat ještě i radost výletem za krásami České republiky. U... Čtěte více Příspěvek Dovolená mimo sezónu přináší řadu výhod pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.06.2015 09:06 |

podobné články

Paroubek láká voliče: V nemocnici bez poplatku. A chce zhrzené voliče ČSSD

 
Strana Jiřího Paroubka Národní socialisté - levice 21. století chce v podzimních krajských volbách voliče oslovit třemi základními programovými okruhy.
09.06.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3173 článků)

Pravice bude balamutit voliče psychologickými podpásovkami, varuje KSČM

 
Poslankyně KSČM Milada Halíková se ve svém článku na stránkách strany zamyslela nad výrokem předsedy klubu TOP 09 a Starostů Petra Gazdíka. V reakci na možný vstup Václava Klause zpět do politiky prohlásil, že se jeho strana soustředí na inteligentního voliče. To je prý jiná skupina lidí, než jsou voliči Suverenity, která připravuje návrat exprezidenta. Podle Halíkové jsou taková slova jen starým trikem pravice.
25.08.2013 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8477 článků) , Milada Halíková (9 článků) , Petr Gazdík (769 článků) , Petr Gazdík (758 článků)

ODS dělá hrubé chyby, které nahrávají levici, říká pravicový starosta

 
ROZHOVOR Starosta Aše Dalibor Blažek býval členem ODS, nyní působí jako nezávislý. Protože kandidoval ještě v modrém dresu, nechal se po vystoupení ze strany potvrdit ve funkci. Blažek dokonce působil jako předseda ašské organizace… Důvodem bylo, že vedení ODS ašskou pobočku zrušilo kvůli spolupráci s komunisty. Po volbách totiž vítězná ODS, která získala více než 34 procent, nabídla místo v městské radě i Michalu Oravcovi, který byl zvolený sice jako bezpartijní, ale na kandidátce KSČM. Přesto o své bývalé straně mluví starosta ještě celkem smířlivě a nedávné vítězství levice ho velmi mrzí…
08.11.2012 14:30 |

podobné články

Starosta Lysé nad Labem: ODS se nesnaží ve vládě prosazovat svůj volební program

 
Pokud po parlamentních volbách vznikne koalice ČSSD a KSČM, obává se starosta Jiří Havelka (ODS) nejen zavedení dalších daní, ale také omezení svobody tisku či jiných restrikcí. Jak ale vnímá současnou politiku ODS? S tím, ale i se svým názorem na nový územní plán města či na problémy s dopravou, kde se očekávaná stavba obchvatu zastavila na mrtvém bodě, se svěřil našim stránkám.
24.05.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Havelka (28 článků)

Dohoda o Řecku euru pomohla, česká měna ztrácí

 
Česká měna od rána ztrácí více než sedm haléřů a k euru se tak dostala na úroveň 25,40 CZK/EUR, k dolaru ztrácí až na 19,09 CZK/USD.
26.03.2010 11:45 |

podobné články

Izolovaný a smutný Karel Gott: Ztrácí přátele, ztrácí kontakt se světem. Jak tohle může skončit?

 
Legendární Karel Gott (77) se tak trochu ztrácí před očima. Působí hodně smutně a čím dál více se izoluje od společnosti. Kdo má prsty v životní změně mistra?
18.10.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4129 článků)

Pražský starosta z TOP si místo oficiálního portrétu pověsil Zemana ve člunu. Opozice zhnuseně odešla

 
Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09) nechal na radnici vyvěsit portrét prezidenta, čímž ovšem vyvolal bouři především v řadách opozičních ČSSD, ODS a KSČM. Zvolil totiž dobře známou fotografii Zemana odpočívajícího v gumovém člunu na dovolené. Opozice kvůli tomu dokonce sáhla k obstrukcím, ale starosta brání, že jen přistoupil na to, že je Zeman lidovým prezidentem, čemuž přizpůsobil i fotografii.
20.12.2014 20:25 |

podobné články