Článek

Starosta Tábora: Doufám v pud evropské sebezáchovy

 
Jan Fišer (Tábor 2020) je přesvědčen, že Evropská unie čelí největší existenciální krizi v historii, jejíž důsledky budou bolet ještě dlouho a možná krvácet… Jak také prozradil naší redakci, město může ubytovat omezený počet lidí, kteří ale v horizontu hodin budou pokračovat dále. Nikoliv tedy natrvalo. Rozpovídal se ale i o novinkách, které radnice ve městě plánuje, a vyjádřil se k výsledkům projektu Zdravého města či k možnému vstupu nového investora do Tábora.
27.10.2015 15:31 |

podobné články

Podobné články

Vodička (ČSSD): Pud sebezáchovy velí - obnovme důvěru!

 
Důvěra a morálka je v celém postkomunistickém prostoru - čili rovněž u nás - nedostatkovým zbožím. Nejhorší, co se politické straně může stát, je proto ztráta věrohodnosti. Taková strana zmizí v propadlišti dějin. Pud sebezáchovy velí: Obnovme důvěru!
05.11.2013 21:25 |

podobné články

Žádné uprchlíky tady nechceme. Nejde o milosrdenství, ale o pud sebezáchovy. Putovali jsme v Polsku k soše Krista a toto jsme se dozvěděli od našich sousedů

 
REPORTÁŽ Jde o pud sebezáchovy. Podívejte se na teroristické útoky, násilnosti a strach v západní Evropě. Poláci ve světě bordel nedělají. To řekli ParlamentnímListům.cz poutníci, kteří se vydali k obří soše Ježíše Krista do polského Świebodzinu. Poláci totiž většinově odmítají přijímat uprchlíky z Afriky a Blízkého východu.
26.05.2017 20:20 |

podobné články

Zvyšování platů soudcům? Ztráta pudu sebezáchovy, kritizuje Vaše věc

 
Na serveru předsedy NS-LEV 21 Jiřího Paroubka se Jaromír Novotný pustil do vlády. Podle něj jasně dokázala, že ve chvíli, kdy chce zvedat platy soudcům o desítky tisíc měsíčně, naprosto ztratila pud sebezáchovy.
18.07.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Jiří Novotný (169 článků)

Veronika Žilková o problémech s imigranty: Je to u nich pud přírody. Časem k těm novým samcům půjdeme dobrovolně. Musíme zavést multikulti výchovu do každé školy

 
ROZHOVOR „Není to sexuální agrese, ale silný pud přírody. I mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům...,“ zamýšlí se v rozhovoru ParlamentníchListů.cz populární herečka Veronika Žilková nad příčinami napadení některých žen v Německu, v Rakousku, ale i v dalších zemích. A přidává i příhodu, která se jí v souvislosti s muslimem stala před dvaceti lety na filmovém festivalu v jedné z arabských zemí, kde se po projekci nezávazně bavila s jedním vysoce postaveným místním podnikatelem, Arabem, který si ji chtěl přivlastnit. „Jen pláč a fotky mých dětí mě uchránily,“ svěřuje se k tomu zastupitelka (v Praze-Suchdole), ale také manželka ministra obrany Martina Stropnického (ANO).
15.01.2016 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1690 článků)

Mezinárodní konference ukázala význam sledování kvality půdy

 
Ve dnech 1. - 2. 2. 2017 proběhla v Brně mezinárodní konference k 25 letům monitoringu půd v ČR, která se setkala se zájmem 220 účastníků z řad státních i výzkumných organizací a zástupců zemědělské praxe. Konference ukázala jak významným nástrojem je monitoring půd pro pořizování objektivních výsledků stavu půd v České republice a tím i jedním z důležitých podkladů pro rozhodování o směřování ochrany zemědělského půdního fondu a racionálního využívání půdy.
12.02.2017 13:40 |

podobné články

Fiala (ODS): Pokud evropské státy ještě zcela neztratily pud sebezáchovy, navrhované změny odmítnou

 
Slíbit Turecku bezvízový styk v době, kdy neplní podmínky pro jeho získání, je špatné řešení.
06.05.2016 06:35 |

podobné články

Čvančarová: Chybí mi pud sebezáchovy

 
Spát v opuštěné chatrči a na procházky chodit do nebezpečné džungle. V takových dovolených si libuje herečka Jitka Čvančarová (31).
16.02.2010 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (703 článků)

Liška se vydala drancovat do kurníku, slepice ji uklovaly

 
Když se do kurníku dostane liška, zbudou chovateli drůbeže většinou jen oči pro pláč, protože psovitá šelma nedá slepicím šanci a všechny roztrhá. Ovšem jinak tomu bylo v případě kohouta a jeho tří družek z anglického Basildonu. V opeřencích se totiž probudil tak silný pud sebezáchovy, že dokázali lišku doslova uklovat k smrti. Útočili na hlavu, což se jim vyplatilo.
03.03.2010 16:25 |

podobné články

Britský učitel se ubránil třímetrovému krokodýlovi

 
Sedmadvacetiletý učitel Antony Blackmore si užíval koupání v africkém jezeře Malawi do chvíle, než ho napadl přes tři metry dlouhý krokodýl a stáhl ho pod vodu. Přestože se Antony pomalu loučil se životem, probudil se v něm pud sebezáchovy a setkání s vodním monstrem přežil, uvedl britský deník Daily Telegraph.
01.04.2010 11:45 |

podobné články

Žraloky drbu na břiše

 
Cestovatel, režisér, producent, spisovatel a dobrodruh Steve Loveček Lichtag přiznává, že má potlačený pud sebezáchovy. Potápí se bez ochranné klece mezi pětimetrové bílé žraloky a filmuje je z takové blízkosti, že se jich může dotknout. Největší radost má, když se mu žralok zakousne do kamery, aby zjistil, zda to není k jídlu. To je pak záběr!
16.08.2011 04:25 |

podobné články

Osobnosti: Steve Lichtag (6 článků)

První pomoc pro vaše mazlíčky: Co dělat, když se zraní kočka

 
U koček stále funguje pud sebezáchovy a přežití tak jako u šelem ve volné přírodě. Není proto snadné poznat, jestli je kočka zraněná nebo má jiný problém. Úraz nebo onemocnění se snaží skrývat.
07.10.2011 20:30 |

podobné články

Dieta, nebo smrt: Žena vážila 178 kilo, zhubla na půlku

 
Musela si vybrat. Buď zhubne a bude žít, nebo se ují k smrti. Pud sebezáchovy zvítězil. Britka McLean (42) shodila 89 kilo a je o moc šťastnější.
02.11.2011 15:30 |

podobné články

Pud sebezáchovy. Tak popisuje Peake pohnutky k odchodu z VV

 
Po rozpadu VV se zdá, že se pravicovým a středovým stranám zrodí nová konkurence. Povede ji vicepremiérka Karolína Peake a bude s ní prosazovat čitelnou liberální politiku. Je ale také možné, že nová strana nezíská potřebnou podporu a pak je Peake připravena odejít z politiky. Podle vlastních slov přitom nezakládá žádnou ODS 2. Je třeba dodat, že prozatím nechce prozrazovat, kolik poslanců bude mít její nová frakce. Jako první se to prý dozví premiér.
19.04.2012 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1610 článků)

Peake popisuje pohnutky k odchodu z VeVerek: Pud sebezáchovy

 
Po rozpadu VV se zdá, že se pravicovým a středovým stranám zrodí nová konkurence. Povede ji vicepremiérka Karolína Peake a bude s ní prosazovat čitelnou liberální politiku. Je ale také možné, že nová strana nezíská potřebnou podporu a pak je Peake připravena odejít z politiky. Podle vlastních slov přitom nezakládá žádnou ODS 2. Je třeba dodat, že prozatím nechce prozrazovat, kolik poslanců bude mít její nová frakce. Jako první se to prý dozví premiér.
19.04.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1610 článků)

Valérie Zawadská: Zoře Jandové zničila kariéru! Za minulého režimu ji udala!

 
Dabérka Valérie Zawadská (53) vypadá na televizních obrazovkách jako nonšalantní dáma. V pořadu VIP Prostřeno! však působí až nadmíru zvídavě. Zlé jazyky proto začaly roztrubovat, že Zawadská v tom získala praxi už za minulého režimu. Tehdy u ní vyhrál pud sebezáchovy nad morálkou. Tím, že státní policii donášela na kamarádku Zoru Jandovou (53), jí poškodila kariéru.
09.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Zora Jandová (38 článků)

Tak dlouho provokujete žábu, až vás sežere

 
Na pud sebezáchovy zřejmě nemyslela housenka, která se rozhodla provokovat svého predátora. Místo toho, aby využila maskovacího zbarvení a schovala se před žábou v okolní zeleni, vlezla jí přímo pod nos. Žába sice chvíli váhala, ale poté se zachovala podle zákonů přírody.
08.09.2012 05:45 |

podobné články

Fiat Punto skočil do výšky 20 metrů. Cože?!

 
Na zábavné freestylové akci FMX Gladiator Games, s podtitulem Fiat Triple X se děly věci. Organizátor a jezdec Marek Rejman se se spolujezdcem Zdeňkem Fuskem rozjeli v naprosto sériovém Fiatu Punto na téměř dvacetimetrový skok. Zřejmě se úplně pomátli, nemají pud sebezáchovy a jsou to adrenalinoví feťáci. Ale jsou skvělí už jen proto, že do toho šli. Vše bylo zaznamenáno kamerami GoPro.
02.10.2012 17:45 |

podobné články

Vážné varování: Zdevastovaná pravice umře. A už se nevzchopí

 
Do konce roku chtějí vládní strany podepsat koaliční smlouvu. Vzhledem k jejich neustálým půtkám, kdy existence Nečasova kabinetu visí často na vlásku, se to může zdát skoro zbytečné. Politolog Jiří Pehe se ale domnívá, že to spolu vydrží až do řádných voleb v roce 2014. Oč méně politického a ekonomického umu prokázaly, o to více jim funguje pud sebezáchovy.
20.11.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (355 článků)

Boj zvířat o život: Vycítí nebezpečí a dávají se na úprk!

 
Nejen lidské životy, ale i oběti na volně žijících zvířatech si vybírá povodeň v Česku. Umírají po stovkách, přestože pud sebezáchovy jim velí bojovat do posledního dechu. „V ohrožení života plave každé zvíře. Nějaké vydrží víc, jiné méně,“ říká Karel Makoň z plzeňské záchranné stanice.
06.06.2013 12:15 |

podobné články