Článek

Starosta Otrokovic: ČSSD svým programem reflektuje potřeby občanů a rozvoje země

 
Koalice se ve svém programovém prohlášení zavázala udržovat rozpočet města v kladných číslech. Jak ale přiznává starosta Jaroslav Budek (ČSSD) pro naše stránky, ve světle současných problémů a propadů z příjmů daní nejde o snadný úkol. Jaký vliv to bude mít na rozvoj města? Zajímalo nás také, jak vidí budoucnost ČSSD a jak hodnotí úlohu strany ve vládě. A nejen to…
14.06.2015 11:46 |

podobné články

Podobné články

Prezident pozval starostu Otrokovic Budka (ČSSD) na oslavy státního svátku

 
K příležitosti státního svátku ke Dni vzniku Československa se dostalo významného pozvání starostovi Otrokovic Jaroslavu Budkovi z Kanceláře prezidenta republiky. Na Pražský hrad zavítá 28. října 2014 starosta i se svojí manželkou.
28.10.2014 09:25 |

podobné články

U Otrokovic srazil vlak člověka, provoz na trati je omezený

 
U Otrokovic na Zlínsku srazil večer osobní vlak člověka, který svým zraněním podlehl. Byl v místě, kam nemá veřejnost přístup. Řekl to mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz na trati Přerov Břeclav byl zhruba na hodinu zcela přerušen, vlaky nyní jezdí po jedné ze dvou kolejí. Je to dnes již třetí člověk usmrcený vlakem. 
04.02.2013 20:55 |

podobné články

Vlak srazil mladého muže na trati z Otrokovic

 
Nákladní vlak v noci na neděli srazil na trati z Otrokovic do Tlumačova na Zlínsku devatenáctiletého muže. Strojvůdce ani nikdo jiný chodce nezaregistroval. Bezvládné tělo bylo v kolejišti objeveno až o dvě hodiny později.
10.05.2009 12:30 |

podobné články

Bárta poslal miliony na jihovýchodní obchvat Otrokovic

 
Ministr dopravy Vít Bárta (VV) uvolnil 50 milionů korun na výkupy pozemků nezbytných k dokončení obchvatu Otrokovic na Zlínsku. S realizací projektu se přitom dosud v nejbližších letech nepočítalo.
05.03.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

U Otrokovic havaroval kamion. Po silnici tekly LITRY PIVA

 
Na rychlostní silnici u Otrokovic se vysypal kamion naložený lahvemi piva. Řidič se přiznal, že nevěnoval řízení pozornost.
28.03.2011 13:40 |

podobné články

Dívka z Otrokovic trpí tuberkulózou, která by se už neměla vyskytovat

 
Hygienici ve Zlínském kraji řeší ojedinělý případ dětské tuberkulózy. S podobným případem se lékaři nesetkali už asi 20 let. Onemocněla jedenáctiletá školačka z Otrokovic, která už leží v brněnské nemocnici.
03.04.2012 10:20 |

podobné články

U Otrokovic zemřel při nehodě řidič, na Liberecku sjelo auto ze srázu

 
Tragická nehoda se stala na Zlínsku u Otrokovic, po nehodě s náklaďákem zemřel řidič osobního auta. Na Liberecku zase sjelo auto do hlubokého srázu.
15.08.2012 20:45 |

podobné články

U Otrokovic zemřeli dva lidé. Auto spadlo z mostu

 
Při havárii osobního automobilu u Otrokovic na Zlínsku zemřeli o víkendu dva lidé. Podle prvních informacích to byli muži ve středních letech.
04.05.2013 09:35 |

podobné články

Šílené fotky z nehody u Otrokovic! V tomto autě bojovali o život tři lidé

 
Hrozivá nehoda u Otrokovic se stala v noci ze soboty na neděli. Naštěstí nejsou oběti na životech.
26.01.2014 11:05 |

podobné články

Václav (79) z Otrokovic naletěl podvodníkům: Předražené nádobí ale nemůže vrátit!

 
Naletěli podvodníkům! Koupili »výhodně« nádobí, a když ho chtěli vrátit, mají smůlu. Václav (79) z Otrokovic chce varovat před firmou Sweet Garden.
20.09.2014 12:15 |

podobné články

Denisa (35) z Otrokovic zmizela po odchodu z restaurace: Pohřešovaná je už tři týdny

 
Už více než 14 dní pátrají zlínští policisté po pětatřicetileté Denise Teichmannové z Otrokovic. Žena 8. prosince odešla z restaurace, kde byla s partnerem a už se nevrátila. Neviděli jste ji?
30.12.2016 08:15 |

podobné články

ČSSD si s volebním programem hlavu lámat nemusí, míní politolog

 
ČSSD si nemusí dávat s volebním programem příliš velkou práci, k vítězství by jí mělo stačit opakování motivu z roku 1998 – spálená země a dominance na levici. Uvedl to politolog a historik Přemysl Houda pro Českou pozici.
09.03.2013 21:40 |

podobné články

Starosta Otrokovic: ČSSD se musí otevřít také dalším skupinám obyvatel

 
Svého rozhodnutí vstoupit do politiky Jaroslav Budek (ČSSD) nikdy nelitoval a ve své práci by rád pokračoval i po podzimních komunálních volbách. Proč si ale vybral zrovna ČSSD a jak vidí její budoucnost? V rozhovoru, který poskytl naší redakci, jsme se ohlédli nejen za jeho současným působením v čele radnice, ale pozval nás i k oslavám výročí 100 let od narození Tomáše Bati jr. Rozpovídal se také o cestovním ruchu ve městě a nejen o tom.
21.06.2014 14:10 |

podobné články

Středočeský kraj aktualizoval Koncepci podpory knihoven z krajského rozpočtu

 
Středočeský kraj aktualizoval stávající Koncepci podpory knihoven z rozpočtu Středočeského kraje, která platila od roku 2005 a byla již nevyhovující a zastaralá. Jde tak o další změnu v rámci regionálního fungování knihoven, která reflektuje současné potřeby a trendy.
22.12.2013 09:47 |

podobné články

Starosta Otrokovic: Rukojmí z našich občanů si dělat nenecháme

 
Nepřípustné a v rozporu se smluvním ujednáním, tak mluví samospráva města o uzavření sportovního areálu včetně in-line dráhy na Trávníkách, za kterým stojí vedení FC Viktoria Otrokovice.
05.04.2011 09:10 |

podobné články

Současná koalice pošlapala politickou kulturu v zemi, míní poslanec ČSSD

 
Poslanec Antonín Seďa (ČSSD) má za to, že české politické kultuře by nepomohlo zavedení tzv. konstruktivního vyjádření nedůvěry vládě, které dovoluje opozici svrhnout vládu pouze v případě, že získá většinu pro dosazení jiného premiéra. Model užívaný např. v Německu podle Seďova názoru nedostatečně reflektuje možnost, že vláda ztratí důvěru většiny občanů.
21.04.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (107 článků)

Sehnalová (ČSSD): Hlavní ambicí Cílů udržitelného rozvoje je ukončit chudobu

 
Evropský parlament přijal zprávu o úsilí EU v oblasti udržitelnosti a zavázal se k naplňování sedmnácti cílů udržitelného rozvoje OSN. Zpráva se věnuje širokému spektru témat, která jsou ve vzájemně propojených cílech obsažena - boji proti chudobě, opatřením na zlepšování životního prostředí a proti změně klimatu či dostupnosti vzdělání. Hlavní zásadou Cílů udržitelného rozvoje je přitom „nikoho neopomenout“.
07.07.2017 15:30 |

podobné články

Starosta Otrokovic: Postavení Bohuslava Sobotky v čele současné vlády je složité

 
Ačkoliv přivedl ČSSD v Otrokovicích k jasnému vítězství, po volbách ho někteří straníci vyzvali, aby okamžitě přestal rozkládat sociální demokracii kvůli svým osobním zájmům. Naši redakci zajímala nejen jeho reakce, ale hovořili jsme také o vnitrostranické situaci uvnitř strany. V čase jsme se také vrátili k hodnocení uplynulého roku a prozradil nám své cíle, jež si stanovil pro nadcházející roky. A nejen to…
01.02.2015 13:41 |

podobné články

Prezident dnes vystoupí na programové konferenci Strany práv občanů

 
Prezident Miloš Zeman dnes v Praze vystoupí na sjezdu Strany práv občanů (SPO), který se bude zabývat hlavně programem strany. Prezident je čestným předsedou této politické organizace, která dříve nesla název Strana práv občanů - zemanovci. Mezi její hlavní cíle v minulosti patřilo dostat Zemana jako kandidáta strany na Hrad, což se v roce 2013 podařilo při první přímé volbě hlavy státu.
07.11.2015 06:21 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20457 článků)