Článek

Starosta Lipnice přiznal „kulišárny“ a vyvázl s tříletou podmínkou

 
Za finanční machinace podmíněný tříletý trest. Tolik ve středu vyměřil Krajský soud v Hradci Králové bývalému starostovi Lipnice nad Sázavou na Havlíčkobrodsku Ladislavu Horkému, zkušební dobu soud určil na pět let. Šest let Horký nesmí vykonávat veřejné funkce. Trest mu soud uložil za zneužití pravomoci úřední osoby a padělání a pozměňování veřejné listiny.
30.12.2015 15:30 |

podobné články

Podobné články

Nezletilý mladík znásilnil dívku a chlapce, přesto vyvázl jenom s podmínkou

 
Nebylo mu ještě ani osmnáct let, ale přesto už spáchal naprosto ohyzdné činy. Nezletilý mladík na Hradecku znásilnil malou dívku a chlapce. Přesto od soudu vyvázl jenom s tříletou podmínkou. Soud mu nařídil ochranné psychiatrické léčení a poté, co opustí léčebnu, i dozor probačního úředníka. Rozsudek není pravomocný.
27.01.2016 17:40 |

podobné články

Ředitel základní školy zneužíval žákyni. Vyvázl jen s podmínkou!

 
Ředitel základní školy se údajně zamiloval do 14leté žákyně, se kterou měl pohlavní styk. U soudu nyní vyvázl jen s podmínkou.
10.04.2012 16:40 |

podobné články

Mel Gibson: Oksanu zmlátil, vyvázl jen s podmínkou!

 
Prošlo mu to! Mel Gibson (55) se v pátek opět přiznal, že pořádně proplesknul svoji bývalou ruskou partnerku, slíbil, že bude navštěvovat kurz pro násilnictví, a od soudu odešel s podmínkou.
14.03.2011 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (331 článků)

Gibson do vězení za násilí nepůjde, vyvázl s tříletou podmínkou

 
Hollywoodský herec a režisér Mel Gibson, který čelil obvinění z ublížení na zdraví bývalé přítelkyni, dostal tříletý podmíněný trest. Pětapadesátiletý herec svou vinu nepopíral, což mu ve finále pomohlo, jelikož mu původně hrozilo i vězení.
12.03.2011 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (331 článků)

Mel Gibson musí manželce vyplácet polovinu své penze

 
Robyn Gibsonová po rozvodu se svým slavným manželem Melem získala polovinu z jeho majetku, která činí v přepočtu asi 16,7 miliardy korun. Teď navíc ze soudních dokumentů vyšlo najevo, že jí do smrti po jednatřiceti letech manželství bude vyplácet také polovinu své penze. Další články k tématu: Rozchody roku 2011: Gibsonův drahý rozvod, O´Connor rekordmankou Mel Gibson je rozvedený, manželce musel dát polovinu majetku Gibson se dohodl s bývalou přítelkyní na vyrovnání, zaplatí jí miliony Gibson do vězení za násilí nepůjde, vyvázl s tříletou podmínkou Gibson se chce přiznat k napadení expřítelkyně, vyhne se tak vězení
08.09.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (331 článků)

Bývalý úředník ministerstva Koval se vyhne vězení. Za korupci dostal podmínku

 
Bývalý ředitel odboru na ministerstvu pro místní rozvoj a ostravský zastupitel Vladislav Koval (dříve ANO) vyvázl od soudu jen s tříletou podmínkou a pokutou 30 tisíc korun. Podle obžaloby žádal úplatek výměnou za to, že firmě Protum Servis zajistí na ministerstvu zakázku. Podle Kovala šlo o špatné manažerské rozhodnutí. Za korupci mu hrozilo až 10 let ve vězení nebo propadnutí majetku.
27.08.2015 14:15 |

podobné články

Zmlátil slepce: Vyvázl jen s podmínkou!

 
Neuvěřitelné! Skandální případ, kdy útočník (64) surově napadl a zmlátil nevidomého muže (64), má šokující dohru. Agresor totiž vyvázl jen s podmínečným trestem!
08.04.2011 12:10 |

podobné články

Padly první tresty po zátazích na growshopy

 
V souvislosti s loňským policejním zátahem proti growshopům, tedy obchodům, kde lze koupit i potřeby pro pěstování marihuany, soudci uložili první tresty. Soudy v Brně a v Jaroměři uložily roční trest Viktoru Koppovi a Veronice Švorcové, muži s dvouletou podmínkou, ženě s tříletou podmínkou.
13.02.2014 11:05 |

podobné články

Lupiči kabelek dostali pětileté tresty, jeden odešel s podmínkou

 
Pět let ve vězení stráví lupiči David Frei a Denis Černý, kteří olupovali starší ženy o kabelky, když jim je z jedoucího auta strhávali z ramen. Jejich komplic Jiří Sýkora vyvázl s dvouletou podmínkou.
13.04.2011 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Černý (58 článků) , Jiří Černý (58 článků) , David Denis (16 článků) , Jiří David (97 článků) , David Černý (250 článků)

Když vám celebrity zničí fotku: 6 mega vtipných obrázků slavných, kteří se vloupali na cizí snímky

 
Všichni to moc dobře známe. Necháváme se fotit, abychom měli na co vzpomínat, ale ne všechny snímky se vždy vydaří a občas za to mohou i škodolibé duše, které nám fotky zničí schválně tím, že nenápadně vstoupí do záběru. Podobné kulišárny dělají i slavní. Pojďte se společně s námi podívat na pár těch, kteří chtěně či nechtěně mnohým snímky pěkně narušili.
26.12.2013 08:27 |

podobné články

Ekonom: Babiš plánuje rozpočet jak za dob socialismu, na financích se dějí kulišárny. Jeho opatření zvýší korupci

 
ROZHOVOR Hlavní ekonom finanční skupiny Roklen Lukáš Kovanda vysvětluje, proč je letos zatím nižší výběr daní. Má podezření, že státní rozpočet je Ministerstvem financí projektován s nadhodnocenými výdaji, aby Ministerstvo financí "splnilo plán" a mělo rezervu. Pokud jde o elektronickou evidenci tržeb, tak by měl mít stát stejný bič sám na sebe jako na podnikatele. Stát dále evidentně nešetří ani tam, kde by snadno mohl. Zpřísnění kontroly samo o sobě v důsledku jen zvýší cenu obcházení zákona, což může mít za následek i nárůst korupce.
17.03.2015 17:01 |

podobné články

,,Otec od nich odešel, maminka byla přísná, do školy chodil s děvčaty." Spisovatel poodkrývá tvář Miloše Zemana, dávného přítele

 
ROZHOVOR „Miloš Zeman neumí takové ty intriky, kulišárny, bez kterých se politici neobejdou,“ říká jeho dávný přítel, novinář a spisovatel Jan Bauer s tím, že právě proto se v prezidentově okolí objevují takoví lidé jako dříve třeba Miroslav Šlouf nebo nyní kancléř Mynář. Známý spisovatel se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz mimo jiné vyjádřil i k vraždě novináře na Slovensku. „Ten chlapec nebyl investigativec. To je hluboký omyl. Podle jednoho jeho šéfredaktora to byl spíš analytik. Ale hodí se to, říkat – investigativní novinář je najednou zabit, podívejte se, na tom Slovensku to spěje od deseti k pěti... Fico má krvavé ruce…,“ vysvětluje spisovatel Jan Bauer.
22.03.2018 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bauer (37 článků) , Jan Bauer (37 článků) , Jan Bauer (37 článků) , Miloš Zeman (20457 článků) , Jan Bauer (10 článků)

Poslanecký luxus zeje prázdnotou

 
Luxusní hotel s tenisovým kurtem, krytým bazénem a saunou, vše uprostřed krásné přírody a ubytování za 43 korun na den... To je asi sen nejedné české rodiny, pro poslance však jen "nuda, za kterou my, daňoví poplatníci, vyhazujeme zbytečně přes 3 miliony ročně! Rekreační středisko pro poslance Lipnice nad Sázavou totiž zeje prázdnotou.
20.07.2009 06:45 |

podobné články

Ministr Kalousek připravuje zmrazení už tak bídných důchodů! Důchodkyně Hana Hetfleišová: Nemám co do žaludku!

 
Nakupovat pouze důležité věci, pokud možno zlevněné! Vařit jídlo hned na několik dní! A zapomenout na nějakou tu parádu na sebe! Tak dnes žije řada důchodců. Je to i případ Hany Hetfleišové (70) z Lipnice u Dvora Králové. Každý měsíc musí vyžít s ani ne desetitisícovou penzí, což při jejích nutných výdajích a dnešních vysokých cenách není vůbec jednoduché.
22.02.2012 12:06 |

podobné články

Důchodkyně Hana Hetfleišová: Nemám co do žaludku... A Kalousek dál připravuje zmrazení už tak bídných důchodů!

 
Nakupovat pouze důležité věci, pokud možno zlevněné! Vařit jídlo hned na několik dní! A zapomenout na nějakou tu parádu na sebe! Tak dnes žije řada důchodců. Je to i případ Hany Hetfleišové (70) z Lipnice u Dvora Králové. Každý měsíc musí vyžít s ani ne desetitisícovou penzí, což při jejích nutných výdajích a dnešních vysokých cenách není vůbec jednoduché.
22.02.2012 13:10 |

podobné články

Žárlivec vzal na ženu kladivo a praštil jí do hlavy. Jako zázrakem přežila

 
Brutální případ pokusu o vraždu vyšetřují policisté na Vysočině. Pětačtyřicetileetý muž z Lipnice nad Sázavou chtěl svou ženu umlátit k smrti dvoukilovým kladivem.
21.05.2012 13:10 |

podobné články

Havel (ČSSD): Zastupitelé dětem přispějí na dopravu

 
Celkem 22 žáků ZŠ Truhlářská Karlovy Vary pojede na pětidenní zážitkový kurz v rámci vzdělávacího projektu občanského sdružení Prázdninová škola Lipnice.
06.04.2013 09:20 |

podobné články

Zážitky, odvaha, dobrodružství: „Prázdninovka“ zveřejnila další sezónu kurzů

 
Prázdninová škola Lipnice, centrum zážitkové pedagogiky zveřejnila očekávaný přehled kurzů na rok 2014. Sedmatřicátá sezóna představuje autorské kurzy osvědčené, ale i několik překvapivých novinek.
10.03.2014 14:40 |

podobné články

Už jen 30 registrací na Volkswagen Marathon Praha 11/5/2014

 
Prázdninová škola Lipnice ve spolupráci s partnerem Prague International Marathon nabízí posledních 30 registrací na Volkswagen Marathon Prague, který proběhne 11. května 2014.
22.04.2014 16:10 |

podobné články