Článek

Starosta Lázní Bělohrad: Se změnami v lázeňství jsem spokojen, ale…

 
Do příštích krajských voleb půjde STAN v Královéhradeckém kraji s Východočechy, a jak prozradil Pavel Šubr (STAN) naší redakci, svou kandidaturu za hnutí nevylučuje ani on sám. Co konkrétně mu nejvíce na současném vedení kraje vadí? A jak hodnotí rozchod a dosavadní spolupráci STAN s TOP 09? Oproti minulému volebnímu období má na radnici obtížnější pozici, navíc zatíženou o neshody s bývalým místostarostou. Jaký vliv to má na jeho priority? A co v nejbližší době plánuje ve městě nového?
28.06.2015 13:11 |

podobné články

Podobné články

Dotace často určují prioritu investic na úkor potřeby, povzdechl si starosta Lázní Bělohrad

 
Opatření z minulého roku byla pro lázeňství až příliš tvrdá, i když se domnívám, že některá byla správná, říká starosta Lázní Bělohrad. Co očekává od nové vlády? Pavel Šubr (STAN) je v čele města již od roku 1998. V rozhovoru, který poskytl naší redakci, jsme se ohlédli nejen za jeho současným působením na radnici, ale svěřil nám i své vize, kam by chtěl vést město do budoucna, pokud na podzim popáté obhájí svůj mandát.
31.05.2014 13:41 |

podobné články

Starosta Lázní Bělohrad: Přijatá opatření pro lázeňská zařízení jsou příliš tvrdé

 
Jaké škody napáchaly v Lázních Bělohrad povodně? Kdo městu nejvíce pomohl a jak celkově hodnotí starosta Pavel Šubr (STAN) zvládnutí situace? České lázeňství se také potýká s dramatickým poklesem zájemců o lázně, jak situaci vnímá a jaký dopad to má na město? On sám uvažuje příští rok obhájit popáté svůj mandát. Jak podle něj ale volby, a to nejen komunální, dopadnou?
23.06.2013 17:00 |

podobné články

Starosta Lázní Bělohrad: Přijatá opatření pro lázeňská zařízení jsou příliš tvrdá

 
Jaké škody napáchaly v Lázních Bělohrad povodně? Kdo městu nejvíce pomohl a jak celkově hodnotí starosta Pavel Šubr (STAN) zvládnutí situace? České lázeňství se také potýká s dramatickým poklesem zájemců o lázně, jak situaci vnímá a jaký dopad to má na město? On sám uvažuje příští rok obhájit popáté svůj mandát. Jak podle něj ale volby, a to nejen komunální, dopadnou?
23.06.2013 17:20 |

podobné články

Starosta Lázní Bělohrad: Spolupráce Starostů s TOP 09 ztratila svůj význam

 
V rozhovoru, který poskytl pro ParlamentníListy.cz Pavel Šubr (STAN), zhodnotil nejen uplynulý rok, včetně komunálních voleb, prozradil nám ale především své cíle pro ten letošní. Nepatrně v čase jsme se vrátili také ke konferenci Sdružení lázeňských míst ČR, která se loni poprvé konala v Lázních Bělohrad, a rozpovídal se i o situaci v českém lázeňství. Podle čeho soudí, že se blýská na lepší časy a jaké změny by preferoval?
24.01.2015 11:57 |

podobné články

Další vražda u Lázní Bělohrad: Mrtvola patřila pohřešovanému z Prahy!

 
Jen krátce po masakru v Lázních Bělohrad, kdy měl Martin P. (29) vyvraždit rodinu své přítelkyně včetně vlastního syna (†2), bylo objeveno další tělo v poli nedaleko místa trojnásobné vraždy. Nyní přišli se šokující informací – mrtvý člověk byl obětí vraždy!
28.08.2017 20:20 |

podobné články

V Lázních Bělohrad zabili sběratele mincí: Policie pátrá po mladém muži, byl prý na místě činu!

 
Mrtvý padesátiletý muž, který byl 14. srpna nalezen na poli u Lázní Bělohrad na Jičínsku, byl zavražděn. Potvrdila to pitva mrtvého. Vražda se stala asi letos 31. července, od kdy byl muž pohřešován. Podle všeho se jedná o sběratele mincí Evžena B.
29.08.2017 14:35 |

podobné články

Vláda má zájem na rozvoji lázeňství a udržení zaměstnanosti

 
Premiér Bohuslav Sobotka v rámci své další pracovní cesty v úterý 21. dubna 2015 zavítal na Karlovarsko, kde jednal s vedením kraje, navštívil společnost WITTE Automotive Nejdek a průmyslovou zónu v Ostrově nad Ohří. Sešel se také se zástupci lázní a hoteliérů, se kterými diskutoval o aktuální situaci v českém lázeňství a rehabilitační péči.
21.04.2015 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Gazdíkovský starosta: Měli bychom se odtrhnout od TOP 09

 
ROZHOVOR Starostové a nezávislí, které vede Petr Gazdík, by se měli odtrhnout od TOP 09, na kandidátkách jsme vítězili my, tvrdí starosta Lázní Bělohrad a královéhradecký zastupitel za TOP 09 a Starosty a nezávislé Pavel Šubr. Nelíbí se mu ani opakované hlasování na krajském zastupitelstvu, když nedopadne podle představ jeho vedení. Nejen na politiku kraje se ho ptaly ParlamentníListy.cz.
29.03.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (878 článků) , Petr Gazdík (867 článků)

Pravici očistí jediné. ČSSD namočená v kauze Rath, tvrdí Gazdíkův starosta

 
ROZHOVOR Pravici by pomohlo, kdyby bylo prokázáno propojení mezi financemi exhejtmana Davida Ratha a sociální demokracií. Zatýkání na Úřadu vlády jednoznačně nahrává levici do dalších voleb, myslí si starosta Lázní Bělohrad a královéhradecký zastupitel za TOP 09 a Starosty a nezávislé Pavel Šubr. Na současnou politickou situaci se ho ptaly ParlamentníListy.cz.
07.07.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4394 článků)

OBRAZEM: Finalisté Muže roku odpočívají v lázních i s modelkami

 
Finalisté Muže roku si necelé tři týdny před náchodským finále dopřávají pracovní odpočinek. V rámci každoročního soustředění tentokrát zamířili do lázní, přesněji Lázní Bělohrad, kde využívají služby čtyřhvězdičkového relaxačního hotelu.
07.08.2010 17:39 |

podobné články

Europoslanec Zdechovský se chystá do lázní. Kvůli pobytům turistů z Číny

 
V pátek 6. března v 9 hodin navštíví europoslanec Tomáš Zdechovský lázeňský komplex Lázně Bělohrad. S vedením lázní bude jednat o možnostech zdravotně-relaxačních pobytů turistů z Číny.
06.03.2015 05:36 |

podobné články

Svaz lázní bije na poplach. Hegerova vyhláška je může zlikvidovat

 
Vyhláška ministra Hegera údajně ohrožuje lázeňství a v některých oblastech může obor zničit docela. Už zkrachovaly lázně Velichovky. O důvodech hovořil Eduard Bláha ze Svazu léčebných lázní.
09.09.2013 18:15 |

podobné články

První čínské děti se přijedou léčit do českých lázní

 
Do lázní Karlova Studánka se přijede léčit prvních 120 čínských dětí s dýchacími potížemi. Na základě dohody s čínskou stranou to ve středu oznámilo ministerstvo zdravotnictví, které si od čínské klientely slibuje oživení českého lázeňství.
05.11.2014 10:55 |

podobné články

Birke (ČSSD): Plníme si sny. Díky všem, kteří to nevzdali

 
V sobotu 24. března 2018 proběhlo v Náchodě v Bělovsi slavnostní zahájení výstavby repliky Malých lázní s kolonádou a novými pítky. Slavnostního poklepání na základní kámen se zúčastnili poslanec a náchodský zastupitel Pavel Bělobrádek, starosta města Náchoda Jan Birke, místostarostové - Pavla Maršíková, Miroslav Brát a Jan Čtvrtečka, náchodští radní a zastupitelé, starostové partnerských měst ze sousedního Polska - Piotr Maziarz (Kudowa-Zdrój) a Piotr Lewandowski (Duszniky-Zdrój), za dodavatele stavby firmu GREEN PROJEKT, s.r.o. pan Lukáš Novotný, za projektanty - Ateliér Tsunami - pan Aleš Krtička, za nového vlastníka lázní firmu IDA Spamed, s.r.o. - Tomáš Šubert, Jan Falta - ředitel příspěvkové organizace Správa přírodních zdrojů a lázní Běloves a řada občanů Náchoda a okolí, kteří si nenechali ujít tuto historickou událost.
25.03.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1496 článků) , Jan Birke (9 článků) , Pavel Novotný (517 článků) , Miroslav Novotný (37 článků) , Tomáš Novotný (52 článků) , Tomáš Novotný (52 článků) , Tomáš Novotný (48 článků) , Pavel Lukáš (51 článků) , Miroslav Novotný (14 článků)

Masakr v Lázních Bělohrad: Do domu se nastěhovali teprve před 3 měsíci, nyní jsou mrtví

 
Jedno mrtvé tělo v domě, druhé na zahradě, třetí v altánku… Zavražděnou maminku Annu (†55), sestru Markétu (†29) a synovce Filípka (†2) našel v neděli po sedmé ráno muž v domě v Lázních Bělohrad.
14.08.2017 05:15 |

podobné články

Tři mrtví v Lázních Bělohrad: Vraždil milenec Markéty?!

 
Hrůzný pohled se naskytl Jiřímu V. (35) v Lázních Bělohrad na Jičínsku, když se po noční vrátil včera ráno domů. Jeho tři nejbližší – matka, sestra a synovec, byli mrtví! Policie už má podezřelého.
14.08.2017 05:20 |

podobné články

V Lázních Bělohrad našli další mrtvolu: Kousek od místa trojnásobné vraždy

 
Čtyři mrtví během dvou dnů! Lázněmi Bělohrad otřásá po nedělní trojnásobné vraždě nález dalšího těla. To objevil náhodný kolemjdoucí jen pár set metrů od místa masakru.
15.08.2017 08:50 |

podobné články

Masakr v Lázních Bělohrad: Z vraždy Filípka, jeho maminky a babičky obvinili Martina P.

 
Policisté ve čtvrtek obvinili devětadvacetiletého muže z trojnásobné vraždy v Lázních Bělohrad na Jičínsku. V případě prokázání viny mu hrozí až výjimečný trest. Na webu to uvedl mluvčí královéhradecké policie Jan Čížkovský.
17.08.2017 11:30 |

podobné články

Trojnásobná vražda v Lázních Bělohrad: Filípkovi, jeho mamince a babičce chystají společný pohřeb!

 
Těžké chvíle čekají v poslední srpnový pátek pozůstalé obětí trojnásobného vraha Martina P. (29). Dají poslední sbohem jeho družce Markétě (†29), jejich synovi Filípkovi (†2) a partnerčině matce Anně (†55), které předminulou neděli pozabíjel v rodinném domě v Lázních Bělohrad.
22.08.2017 18:10 |

podobné články