Štafeta biatlonistů se dohoupala na páté místo. Kouč zná viníka

Mužská štafeta ve složení Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr a Michal Krčmář skončila na Světovém poháru v Ruhpoldingu na pátém místě. Medailové ambice vzaly za své po Soukupově trestném kole, nepomohla ani Šlesingrova famózní jízda. Zlato získali Norové i s legendárním Ole Einarem Björndalenem.
11.01.2017 19:05 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Krčmář (18 článků)

Štafeta biatlonistů dojela na 12. místě, ženy kvůli mlze nedojely

Štafeta českých biatlonistů Michal Šlesingr, Tomáš Krupčík, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec skončila dvanáctá v posledním závodu Světového poháru před olympijskými hrami v Soči.
19.01.2014 16:50 |

Smíšená štafeta rozjásala Nové Město. Vybojovala stříbro!

Pro stříbro si doběhla česká smíšená štafeta v závodě Světového poháru biatlonistů v Novém Městě na Moravě. Kvarteto ve složení Veronika Vítková, Gabriela Soukalová, Michal Šlesingr a Ondřej Moravec nestačilo jen na Nory. Třetí místo patří Ukrajincům.
06.02.2015 21:41 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků)

Štafeta biatlonistů na MS nepřekvapila, skončila desátá

Štafetový závod biatlonistů na mistrovství světa v Chanty Mansijsku vyhrálo favorizované Norsko. Česká čtveřice obsadila stejně jako na minulém šampionátu v Pchjongčchangu v roce 2009 desátou pozici.
11.03.2011 16:55 |

Francouzi vyhráli štafetu biatlonistů v Anterselvě, Češi čtrnáctí

Francouzská štafeta zvítězila v závodě na 4 x 7,5 kilometru, který byl v italské Anterselvě součástí šestého kola Světového poháru biatlonistů.
22.01.2012 17:15 |

Štafeta po Krčmářově pádu a bídné střelbě v Oberhofu nedojela

Štafeta biatlonistů nedokázala v německém Oberhofu navázat na středeční famózní vítězství ženského kvarteta. V obtížných podmínkách odstoupila ze závodu Světového poháru už během prvního úseku. Michal Krčmář na zledovatělé trati spadl, nedařilo se mu ani při střelbě a trenéři ho nakonec stáhli.
08.01.2015 17:23 |

Osobnosti: Michal Krčmář (18 článků)

Smíšená štafeta biatlonistů na nejlepší nestačila, zlato míří do Francie

Česká smíšená štafeta nedokázala v pozměněném složení obhájit zlato z loňského šampionátu a na mistrovství světa skončila daleko za medailovými pozicemi. Z titulu světových šampionů se v norském Holmenkollenu radovali Francouzi, druzí skončili Němci a třetí domácí Norové.
03.03.2016 17:55 |

Česká štafeta vyrovnala historické maximum, Björndalen oslavil dvacáté zlato

Biatlonová štafeta ve složení Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr obsadila na mistrovství světa v Oslu páté místo. Reprezentační kvarteto tak vyrovnalo nejlepší český týmový výsledek mužů v historii šampionátů. Z vítězství se radovali domácí Norové, stříbrnou příčku urvali Němci a pro bronz si překvapivě doběhli outsideři z Kanady.
12.03.2016 17:30 |

Krupčík odstřelil sobě a Vítkové evropský titul. Čtyřčlenná štafeta skončila pátá

Český biatlon byl blízko zisku titulu v závodu smíšených dvojic na mistrovství Evropy v polském Duszniki Zdroj. Veronika Vítková předávala českou štafetu před posledním úsekem na prvním místě, ale Tomáš Krupčík nezvládl střelbu a české duo kleslo na osmou příčku. Česka smíšená štafeta čtyřčlenných týmů obsadila páté místo.
29.01.2017 13:30 |

Osobnosti: Veronika Vítková (9 článků)

Světový pohár biatlonistů v Novém Městě vyvrcholí stíhacími závody

Páté kolo Světového poháru biatlonistů v Novém Městě na Moravě vyvrcholí v neděli posledními dvěma závody, na programu jsou stíhací závod žen na deset kilometrů a mužů na dvanáct a půl kilometru.
15.01.2012 13:10 |

Trenérem roku je kouč biatlonistů Rybář. Porazil i Vrbu

Šéftrenér českých biatlonistů Ondřej Rybář se stal nejlepším profesionálním trenérem za uplynulý rok 2014. V anketě pořádané Unií profesionálních trenérů (UPT) vyhrál před koučem fotbalové reprezentace Pavlem Vrbou a osobním trenérem tenistky Petry Kvitové Davidem Kotyzou.
17.02.2015 09:17 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1465 článků) , Pavel Vrba (391 článků) , David Kotyza (8 článků) , Pavel Vrba (385 článků)

Řidič po nehodě, při níž zemřeli dva lidé, zamkl auto a utekl! FOTO VINÍKA UVNITŘ

Dva muži přišli při tragické nehodě o život, další dva se zranili, přesto viníka řidiče bílé fabie z jihomoravskou registrační značkou nenapadlo nic lepšího, než zamknout auto a od nehody utéct. Podívejte se na foto viníka uvnitř článku.
28.04.2014 11:05 |

Srdce, pokora, skromnost, žádná pýcha. I to stojí za úspěchem biatlonistů

Biatlon se díky úspěchům na světové scéně těší obrovské popularitě. Cílem šéfa českých biatlonistů Jiřího Hamzy je, aby měl tento sport, který byl ještě před pár lety na okraji zájmu tuzemských diváků i sponzorů, pevné místo mezi předními českými zimními sporty.
16.03.2015 11:26 |

BRAVO! Čeští biatlonisté doběhli druzí ve štafetě SP v Oberhofu

Štafeta českých biatlonistů ve složení Zdeněk Vítek, Jaroslav Soukup, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr dosáhla v závodě Světového poháru v Oberhofu na druhé místo.
05.01.2011 19:55 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Zdeněk Vítek (7 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Jaroslav Soukup (68 článků) , Zdeněk Ondřej (24 článků)

Větrný závod biatlonových štafet vyhráli Italové, Češi byli až devátí

Italská štafeta vyhrála v německém Oberhofu závod na 4 x 7,5 kilometru v rámci SP biatlonistů, druzí doběhli Rusové, třetí místo patří Švédům. Česká čtveřice Zdeněk Vítek, Jaroslav Soukup, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr skončila devátá.
05.01.2012 20:40 |

Moravec chyboval při střelbě, biatlonová štafeta dojela devátá

Výborně rozjetý měla česká smíšená biatlonová štafeta úvodní závod Světového poháru v Östersundu. Michal Šlesingr dostal tým trenéra Ondřeje Rybáře na první místo, jenže finišman Ondřej Moravec měl na závěrečném úseku problémy při střelbě a český výběr skončil nakonec devátý.
30.11.2014 19:27 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků)

Česká štafeta sprinterů vybojovala stříbro na ME do 23 let

Česká štafeta sprinterů ve složení Marcel Kadlec, Michal Desenský, Jan Jirka a Zdeněk Stromšík obsadila na mistrovství Evropy atletů do 23 let v Tallinnu v závodu na 4x100 metrů druhé místo. V čase 39,39 sekundy nestačila pouze o dvě setiny na vítězné Francouze.
12.07.2015 19:11 |

Osobnosti: Michal Kadlec (128 článků) , Jan Kadlec (1 článek)

Naděje české štafety pohřbila nepřesná střelba. Zlato vybojovali Rusové

Česká biatlonová štafeta obsadila v dnešním závodě na mistrovství světa v Hochfilzenu až desáté místo. Naděje na medailový výsledek vzaly za své už po druhé střelbě, když Tomáš Krupčík čtyřikrát minul a musel na trestné kolo. Střelecky se nedařilo ani dalším českým reprezentantům. Závod vyhrála ruská štafeta, druhé bylo francouzské kvarteto a třetí skončili domácí Rakušané, kteří pro pořadatelskou zemi vybojovali první medaili na letošním MS.
18.02.2017 17:05 |

Nor Berger vyhrál sprint SP biatlonistů v Ruhpoldingu, Holubec skončil desátý

Nor Lars Berger vyhrál v pátek v německém Ruhpoldingu sprint Světového poháru biatlonistů na 10 kilometrů před Francouzem Martinem Fourcadem a Ivanem Čerezovem z Ruska.
14.01.2011 16:35 |

Osobnosti: Martin Fourcade (25 článků)

Švéd Ferry vyhrál stíhací závod biatlonistů v Ruhpoldingu

Švéd Björn Ferry vyhrál v neděli v německém Ruhpoldingu stíhací závod Světového poháru biatlonistů na 12,5 kilometrů před Francouzem Martinem Fourcadem a Michaelem Greisem z Německa.
16.01.2011 15:20 |