Článek

Stabilizace Slavie? Minimálně dva roky, říká Šimáně

 
Nečekejte zázraky. To je vzkaz Jiřího Šimáněho směrem k fanouškům Slavie. Nový spoluvlastník nejstaršího českého fotbalového klubu je žádá, aby byli trpěliví a počítali s tím, že stabilizace "červenobílých" bude trvat minimálně dva roky.
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimáně (6 článků)
Podobné články

Úspěšný byznysmen Šimáně hovoří o Babišovi. A dává mu radu

 
Jiří Šimáně se pravidelně umísťuje v žebříčku nejbohatších Čechů. Majitel letecké společnosti Travel Service či donedávna spoluvlastník sítě obchodů OBI v rozhovoru pro Hospodářské noviny prozradil, že očekával od Andreje Babiše řadu pozitivních změn v české politice, ovšem skutečnost prý ještě překonává jeho očekávání.
18.04.2014 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7812 článků) , Jiří Šimáně (6 článků)

Šéf fotbalové Slavie, kterou si koupila čínská společnost, rezignoval

 
Jiří Šimáně rezignoval na pozici předsedy představenstva fotbalové Slavie, která tak přišla o šéfa. Stojí za tím neshody s většinovým vlastníkem, kterým je v zastoupení Jaroslava Tvrdíka čínská společnost CEFC. Informují Lidovky.cz.
04.04.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimáně (6 článků)

MF: Stabilizace státního dluhu

 
Reakce Jana Gregora na polemiku Erika Besta ohledně stabilizace státního dluhu
21.08.2014 14:50 |

podobné články

Letecký boss: Kalousek a další prodali ČSA za cenu poloviny jednoho motoru

 
Spolumajitel soukromé letecké společnosti Travel Service Jiří Šimáně má za to, že stát mohl za prodej ČSA získat podstatně více peněz. Podíl ve výši 44 procent v ČSA koupila jihokorejská Korean Air za šedesát sedm a půl milionu korun, což je cena poloviny motoru Boeingu 737 série 800. Jinak ale v rozhovoru pro čtvrteční Lidové noviny hodnotí Korean Air jako zajímavého partnera pro ČSA.
14.03.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimáně (6 článků)

Číňané zbavili fotbalovou Slavii Řebíčka. Klub koupil čínský gigant

 
Fotbalovou Slavii koupila čínská finanční a energetická společnost CEFC. Firma o tom informovala v tiskové zprávě, podle které budou Číňané mít 60 procent, zbytek získá Jiří Šimáně, spolumajitel letecké společnosti Travel Service. Dosavadním majitelem klubu byl bývalý ministr dopravy Aleš Řebíček.
04.09.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimáně (6 článků) , Aleš Řebíček (93 článků)

Fotbalovou Slavii koupili Číňané

 
Fotbalový klub Slávia Praha dnes koupila čínská společnost CEFC China Energy Company Limited. Bude mít 60% podíl, zbytek vlastní Jiří Šimáně, miliardář a spolumajitel společnosti Travel Service. Informuje server Neovlivni.cz
04.09.2015 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimáně (6 článků)

Trenér Slavie Straka: Srazily nás individuální chyby, dva góly na body nestačily

 
Jarní trápení fotbalistů Slavie Praha pokračuje i po nedělní prohře 2:3 v Mladé Boleslavi, „sešívaní“ se ani tentokrát nedočkali tříbodového zisku a v tabulce jsou až na 11. pozici. Trenér Slavie František Straka hledal příčiny porážky v individuálních taktických chybách.
05.03.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: František Straka (140 článků)

Ředitel Slavie Platil: Rozmyslím si svou další budoucnost

 
Generální ředitel fotbalistů Slavie Praha Miroslav Platil vyjádřil velké zklamání nad chováním části fanoušků, kteří agresivním chováním přerušili čtvrteční zápas s Olomoucí. V rozhovoru pro web Slavie Platil prohlásil, že si přes víkend rozmyslí své další účinkování v „sešívaném“ celku.
06.05.2011 10:55 |

podobné články

Natland boj o záchranu Slavie rozhodně NEVZDÁVÁ

 
Společnost Natland Group jedná o převzetí Slavie na všech frontách. Zda se ale podaří vyjednat záchranu Slavie, není vůbec jasné.
11.05.2011 19:50 |

podobné články

PODEPSÁNO! Gólman Černý se po osmi letech vrací do Slávie

 
Brankář Radek Černý stvrdil svůj návrat do pražské Slavie podpisem roční smlouvy. Devětatřicetiletý veterán, který naposledy působil v anglickém týmu Queens Park Rangers, byl se svým mateřským klubem už na herním soustředění v Rakousku. Do Slavie se vrátil po více než osmi letech.
10.07.2013 11:30 |

podobné články

Novým trenérem fotbalové Slavie bude Koubek

 
Novým trenérem fotbalistů Slavie Praha se stane Miroslav Koubek, do funkce bude uveden ve čtvrtek dopoledne. Na lavičce nahradí Michala Petrouše, který rezignoval po sobotní ligové porážce 0:4 s Mladou Boleslaví, řekla tisková mluvčí Slavie Soňa Nouzáková.
18.09.2013 17:30 |

podobné články

KONEČNĚ POSILA: Do krizí zmítané Slavie jde Pospěch

 
Fotbalisté Slavie se konečně dočkaly první posily. O záchranu bude ve dresu sešívaných bojovat Zbyňek Pospěch, který bude v klubu minimálně půl roku hostovat. Slávisté dál vyjednávají o příchodu Chigoua z Dukly.
02.02.2011 13:30 |

podobné články

Kanonýr Slavie Škoda: Tabulku střelců mi asi vystřihne taťka

 
Útočník pražské Slavie Milan Škoda po dvou nedělních gólech Liberci (4:1) bude minimálně do pátku nejlepším kanonýrem první ligy, což se mu prý nikdy v kariéře nepovedlo.
11.08.2014 11:15 |

podobné články

Petr Rada se stal novým trenérem Slavie Praha

 
Třiapadesátiletý Petr Rada se stal novým trenérem fotbalistů pražské Slavie. Rada v Edenu podepíše smlouvu na dva roky.
23.05.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (157 článků)

ČEZ Teplárenská: Loňský rok byl ve znamení priorit na severu Čech a Moravy

 
Severní Čechy - Celková bilance roku loňského a strategický výhled na roky příští, včetně letošního; tak by se dal stručně shrnout obsah Výroční zprávy 2015 společnosti ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ. Hlavním úkolem společnosti v roce 2015 bylo přitom dosažení provozní stabilizace záložního plynového zdroje v areálu Elektrárny Ledvice, což pochopitelně přispělo i ke stabilitě dodávek tepla v lokalitách Bílina, Ledvice a Teplice. Zároveň tak mohl být odstaven technicky zastaralý, na provoz finančně náročný a hlavně neekologický zdroj – výtopna v Proboštově.
16.07.2016 17:40 |

podobné články

Ostrý poslanec: Vláda je Jurský park. Složený z korytářů, kmotrů a dinosaurů

 
TÝDEN S KUBEROU A KOSKUBOU Napjatý týden plný zvratů komentují dva muži opačného politického spektra - poslanec ČSSD Jiří Koskuba a senátor ODS Jaroslav Kubera. Tématem je další (de)stabilizace vlády kvůli rozkladu Věcí veřejných, posilování KSČM na posametovém maximu a sobotní demonstrace odborů, které chtějí demisi současné vlády.
21.04.2012 08:56 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (515 článků) , Jiří Koskuba (187 článků)

Odvolal jsem jen dva lidi, brání se Dohnal po setkání s ministrem

 
Staronový šéf Vězeňské služby Petr Dohnal se s ministrem spravedlnosti Robertem Pelikánem (ANO) na dnešní první schůzce po Dohnalově návratu do čela sboru shodli na tom, že věznice fungují dobře. Problémem je situace na generálním ředitelství, Dohnalovým prioritním úkolem bude její stabilizace.
22.12.2015 15:10 |

podobné články

A máme jasno: Blanarovičová promluvila o vztahu s charismatickým fotbalistou Slavie

 
Herečce a zpěvačce Yvettě Blanarovičové  (49) už média za poslední roky „šoupla do postele“ nejednoho známého sportovce . Naposledy ji zvedl ze židle bulvární článek, podle něhož se má topit v slzách a bušit hlavou do zdi, jelikož jí dal vale fotbalista Slavie Kamil Čontofalský kvůli mladé kočičce, s níž ho paparazzi načapali na nočním tahu Prahou.
22.04.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (249 článků) , Kamil Čontofalský (13 článků)

Hašek jednal s údajným majitelem Slavie. Mám z toho dobrý pocit, říká

 
Údajný majitel fotbalové Slavie Antonín Franc a generální ředitel Pražanů Miroslav Platil dnes dopoledne řešili s předsedou ČMFS Ivanem Haškem situaci v zadluženém klubu z Edenu.
21.04.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (179 článků)