Článek

Ssss, Sámerovi syčel »náhrdelník«!

 
Nebezpeční hadi, velbloudi, osli, delfíni. Skupinka celebrit, která se vydala na týden do Tuniska, si nejen užívala místních krás, ale několikrát si zahrála i na krotitele divé zvěře. Zatímco Sámer Issa (30) klidně pózoval s hady, Ornella Koktová (23) se děsila velblouda, osla i delfína. Jana Bendiga (22) museli na oslíka vysadit a zpěvák Martin France (47) dokonce z velblouda spadl!
05.06.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Martin France (57 článků) , Jan Bendig (244 článků)
Podobné články

Ssss, Sámerovi syčel »náhrdelník«!

 
Nebezpeční hadi, velbloudi, osli, delfíni. Skupinka celebrit, která se vydala na týden do Tuniska, si nejen užívala místních krás, ale několikrát si zahrála i na krotitele divé zvěře. Zatímco Sámer Issa (30) klidně pózoval s hady, Ornella Koktová (23) se děsila velblouda, osla i delfína. Jana Bendiga (22) museli na oslíka vysadit a zpěvák Martin France (47) dokonce z velblouda spadl!
10.06.2016 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Martin France (57 článků) , Jan Bendig (244 článků)

Muž na strážníky útočil jako JEŠTĚRKA! Vyplazoval jazyk a syčel, poté lovil hmyz!

 
Svým očím nevěřili v sobotu strážníci městské policie v Ústí nad Labem. Když chtěli pomoct ležícímu muži, začal se chovat jako ještěrka. Na strážníky syčel a vyplazoval jazyk, pak se odplazil lovit hmyz.
03.02.2014 17:55 |

podobné články

Táta Maláčové šel dceři po krku: To je náhrdelník za 170 tisíc!

 
Ředitelka České Miss Michaela Maláčová (38) zažila v sobotu večer šok. Zezadu se k ní totiž přikradl její tatínek a začal přede všemi zkoumat její diamantový náhrdelník!
23.03.2010 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maláčová (252 článků)

Přiznání zlobivé Lindsay Lohan: Ukradla jsem náhrdelník za 44 tisíc korun!

 
Americká herečka Lindsay Lohan (24) je známá svými pletkami se zákonem. Vždy tvrdila, že je nevinná. Teď však bývalá dětská hvězda přiznala, že v klenotnictví v Los Angeles ukradla náhrdelník.
15.05.2011 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků)

Ke$ha čeká na zuby fanoušků. Udělá si z nich náhrdelník

 
Zpěvačka Ke$ha sbírá zuby svých obdivovatelů. Posílat svoje stoličky, třenové zuby, špičáky či řezáky mohou fanoušci z celého světa. Čtyřiadvacetiletá hvězda si z nich chce udělat náhrdelník a na Twitteru dokonce zveřejnila adresu, na kterou zuby mohou nadšenci zasílat.
19.05.2011 17:00 |

podobné články

Grilovaný náhrdelník

 
Zeleninu si předem připravíme nakrájenou na větší kostky. Nebát se a nechat skutečně větší kusy, protože na ohebné grilovací jehle se pohodlně grilují. Žampiony můžeme napíchnou celé, pokud odpovídají velikosti cca ping pong míčku. Na ohebnou grilovací jehlu FireWire, kterou můžeme mít položenou pohodlně v misce střídavě napíchneme všechny ingredience do 3/4. Grilovací zeleninovou směs rozmícháme v olivovém oleji a jednoduše potřeme přichystaný špíz ze všech stran. Nyní provlečeme jehlu grilovacího drátu skrz očko z druhé strany a jako náhrdelník položíme na rozpálený gril. Grilujeme z obou stran cca 10 minut a podáváme s čerstvou rukolou a chlebem. Kromě skvělé chuťe i velmi efektní podívaná při grilování. Dobrou chuť.
02.04.2012 15:00 |

podobné články

Takhle vypadá nejdražší náhrdelník na světě, jak se vám tato kupa zlata líbí?

 
Je to obrovská a nevkusná masa zlata a drahého kamení a přitom se jedná o nejdražší náhrdelník na světě. Stojí 2,4 milionu eur a jsme velice zvědavi, kdo si ho koupí. Respektive kdo ho bude nosit.
09.04.2013 12:30 |

podobné články

Pozor, máme pro vás nový módní tip! Nechte si vyrobit šperk podle vlastní vagíny

 
Jessica Marie je výtvarnice, feministka a velká fanynka divadelního představení Vagina monology, což je taková modla feministek. Ale díky tomu si teď začala vydělávat slušné peníze. Na počest této divadelní hry si totiž vyrobila náhrdelník s vyobrazením své vagíny, ukázala to kamarádkám a i ty hned chtěly také takový náhrdelník. A tak je začala vyrábět ve velkém.
03.05.2013 23:15 |

podobné články

Královna si usmiřuje vévodkyni Kate: Diamantový náhrdelník nedozírné ceny!

 
Vévodkyně Kate si musí připadat jako v Jiříkově vidění. Královna Alžběta II. si po ostré kritice nyní snaží Kate udobřit. Po jejím návratu z dovolené, kterou trávila jen s rodinou Middletonových a malým Georgem v Karibiku, jí totiž na jednu z oficiálních akcí půjčila náhrdelník nedozírné ceny!
12.02.2014 11:10 |

podobné články

To je ironie: Ženě ukradli náhrdelník v živém vysílání, když mluvila o nedostatku policistů!

 
Z nedostatku policistů v ulicích Rio de Janeira byla již zoufalá, a tak se o situaci rozhodla promluvit na televizní kameru. Během interview v živém vysílání však k Brazilce přiběhl zloděj a z krku jí utrhl zlatý náhrdelník.
11.04.2014 22:55 |

podobné články

Krásná Emily Blunt dostala od manžela za dceru diamantový náhrdelník

 
Herečka Emily Blunt letos v únoru porodila své první dítě. Dceru Hazel počala s manželem Johnem Krasinski. A ten si chtěl pojistit, že to nebude jejich potomek zároveň poslední. Tak své choti věnoval luxusní diamantový náhrdelník, jehož kamínky tvoří dohromady písmenko H, iniciálu dceřina jména.
29.05.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Emily Blunt (34 článků) , John Krasinski (14 článků)

Velká dětská diamantová loupež: Školačka ukradla náhrdelník za 115 milionů

 
Zatímco tři její společníci odvedli pozornost zaměstnanců klenotnictví, dívka s tváří andílka si strčila do kapsy zlatý náhrdelník s diamanty v ceně 115 milionů korun a nezpozorována odešla pryč. Zaměstnanci si loupeže všimli až za několik hodin…
26.01.2015 12:31 |

podobné články

Dánská princezna Mary „zrecyklovala“ náhrdelník, má z něj tiáru

 
Dánská korunní princezna Mary (44) nemá problém vzít si na slavnost šaty, které měla na sobě už několikrát. Na banket s mexickým prezidentem si vzala svou oblíbenou červenou róbu. Kromě šatů se jí podařilo „zrecyklovat“ náhrdelník, z něhož jí udělali korunku.
14.04.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Mary Mara (322 článků)

Nepříjemná návštěva: Obrovský pavouk syčel a stavěl se na zadní

 
Pavoučci se prý nemají vyhánět obydlí, aby se s nim nevyhnalo také štěstí. Pavouka, kterého objevil čtenář ze slovenského města Senec, pan domácí vyprovodil s radostí. Naštěstí tohoto asi šesticentimetrového tvora nezlikvidoval, hrozila by mu totiž pokuta.
10.10.2010 12:05 |

podobné články

Šmejdská sestava: Znáte někoho z těchto prodejců?

 
Předváděčka v Neratovicích, kam autobus horko těžko posbíral a přivezl pětadvacet seniorů, byla pod taktovkou několika prodejců. Své role měli rozděleny, jako kdyby hráli divadlo – a že to divadlo bylo. Jeden seniory umravňoval, syčel na ně, aby mlčeli, další byl v roli nosiče vysavačů a v neposlední řadě a nejspíš na nejvyšším postu byl pán v růžové košilce, údajný šéf. Poznáváte je?
22.04.2013 06:15 |

podobné články

Muž na strážníky útočil jako ještěrka, syčel a vyplazoval jazyk

 
Dne 1.2.2014 v 06,20 hod., byl na žádost operačního střediska městské policie proveden výjezd do ulice Sklářská v Ústí nad Labem, kde měl dle neznámého oznamovatele ležet na vozovce muž, který zřejmě není v normálním psychickém stavu. Na místě hlídka strážníků zjistila muže, který ležel na zemi , nehýbal se a na podněty strážníků nijak nereagoval.
03.02.2014 17:40 |

podobné články

Ústeckou policii zaskočil schizofrenik, který se choval jako ještěrka: Lovil hmyz, lezl po stromech a syčel! Vrchol show ale měl teprve přijít...

 
Strážníci ústecké městské policie se v noci na sobotu potýkali se skoro dvoumetrovou ještěrkou, ve kterou se podle Policejního deníku proměnil schizofrenik, ke kterému byli původně nad ránem přivoláni s tím, že muž leží na chodníku a divně se chová.
05.02.2014 15:25 |

podobné články

Mašlíková a Issa: Chodí spolu? Jak to mezi nimi je!

 
Modelka Hanka Mašlíková se svíjela po Sámerovi.
11.04.2009 10:27 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků)

Victoria ukazovala Sámerovi bříško. France se říznul

 
Martin France pořádal narozeninovou party
22.04.2009 15:09 |

podobné články

Osobnosti: Martin France (57 článků)