Článek

Srdcervoucí video nemocné vloggerky! Hned poté zemřela…

 
Mladé devatenáctilté dívce lékaři diagnostikovali vzácnou formu rakoviny mozku. Po velkém boji zemřela.
06.03.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Holčička (†5) ze srdcervoucí fotografie s dědečkem zemřela: Rakovina jí nedala šanci

 
Boj s rakovinou vyhrát nemohla. Stejně jako jejímu dědečkovi Seanu Petersonovi i malé Braylynn Lawhon (†5) lékaři diagnostikovali nevyléčitelnou podobu zákeřné nemoci. Svět obletělo srdcervoucí foto obou umírajících, které zvěčnila matka dívenky Ally Parker. Nyní došlo na nejhorší, malá holčička zemřela.
17.01.2018 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Sean Parker (1 článek)

Srdcervoucí výpověď fridexem otrávené Terezky (6): Máma chtěla, abych umřela!

 
Srdcervoucí výpověď zazněla včera v plzeňské soudní síni.
10.03.2011 12:05 |

podobné články

Jindřichohradecká nemocnice rozšíří péči o nevyléčitelně nemocné

 
Nemocnice Jindřichův Hradec, a. s., rozšíří péči o nevyléčitelně nemocné, tzv. paliativní péči. Nemocnice v současné době zahajuje provoz dvou lůžek pro nevyléčitelně nemocné pacienty, o které bude pečovat multidisciplinární tým ve složení: lékaři, nelékařský zdravotnický personál, sociální pracovník, psycholog, duchovní, dobrovolníci a další specialisté.
02.11.2016 17:25 |

podobné články

DOJEMNÉ VIDEO: Pejsek se stará o nemocné koťátko!

 
Tohle video vás dojme. Jeho hrdinou je pes, který se stará o nemocné koťátko!
11.05.2014 19:00 |

podobné články

Tenhle sympaťák umírá. Snoubenka mu proto vystrojila svatbu snů!

 
Co byste udělali, kdyby vám doktoři oznámili, že vám zbývá "několik posledních měsíců života":http://www.extra.cz/srdcervouci-pribeh-osmnactileteho-chlapce-ktery-vedel-ze-umira-video-z-poslednich-dnu-jeho-zivota-by-si-mel-pustit-kazdy? Jednačtyřicetiletý Chris Clark nezaváhal ani na okamžik a bezprostředně poté, co se dozvěděl krutou diagnózu, požádal svoji o rok mladší přítelkyni Charlotte o ruku.
20.06.2013 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Chris Clark (3 články)

Gemma (†31): Vypravila syna do školy a zemřela...

 
Srdcervoucí je příběh mladé Britky Gemmy Hogg (†31). Na smrt nemocná matka vstala doslova ze smrtelného lože, odešla z hospicu, kde o ni pečovali, a odvedla svého synka poprvé do školy. Den nato usnula a už se nevzbudila.
21.09.2010 11:40 |

podobné články

Pohřeb krásné záchranářky: Tajné loučení s přítelem

 
Navždy se s ní rozloučili. Srdcervoucí pláč přátel a rodiny a houkání sirén vyprovodily v sobotu na poslední cestě záchranářku Lucii Bakovou (†22), která zemřela při tragické autonehodě. Pohřbu se účastnilo okolo 800 lidí.
03.04.2011 13:20 |

podobné články

Raději bych zemřela doma v Sýrii, než v tomto hnusu. Britští novináři vyrazili na slovinskou hranici a přinesli odtud srdcervoucí reportáž

 
Britský list The Daily Telegraph přináší dramatickou reportáž z pomezí Srbska, Chorvatska a Slovinska. Zde uvízly tisíce běženců, jdoucích po „balkánské cestě“ za vysněným lepším životem v Evropě. A zatímco jednotlivé země si vyměňují výtky, kdo za současný stav může, britský deník přináší srdceryvnou reportáž o utrpení lidí, kteří vzkazují, že kdyby toto věděli, raději by zůstali v Sýrii.
21.10.2015 10:11 |

podobné články

Srdcervoucí příběh mladé dívky, která zemřela! Co se stalo?

 
Dospívající dívce byla diagnostikována vzácná forma rakoviny a lékaři jí daly rok života. Jak to dopadlo?
21.02.2016 12:20 |

podobné články

VIDEO Horor v zábavním parku: Dívka (†14) zemřela poté, co za jízdy vypadla z atrakce mezi dav lidí!

 
V zábavním parku v Číně se stala obrovská tragédie, které přihlíželi rodiče i malé děti. Teenagerka (†14) zemřela poté, co kvůli technické závadě vypadla za jízdy z pouťové atrakce a dopadla mezi dav lidí. Podle místních médií se nehoda stala v pátek odpoledne. Celou hrůzu zachytil jeden z návštěvníků na video.
03.02.2017 21:35 |

podobné články

Otevřenou rakev Jakoubka, kterého zavalilo v obchodě dřevo, zalili rodiče slzami

 
Zemřel zcela nečekaně a naprosto zbytečně. Jakoubek (†3) podlehl zraněním, která utrpěl při nákupu v hobby marketu poté, co na něj spadly dřevěné hranoly. Jakoubkův pohřeb byl opravdu srdcervoucí záležitostí. Pláč rodičů malého chlapce neustával…
13.05.2015 12:30 |

podobné články

Zoufalý syn: Pomoc, tati, nech mě u sebe!

 
Zoufalý Guillaume Ritchie křičí: „Pomoz mi tati, nech mě tady!“ Srdcervoucí video zachycuje okamžiky, kdy desetiletého chlapce odtrhly od milovaného otce ze Skotska sociální pracovnice a matka, aby ho odvezly zpět do Francie.
23.04.2010 13:25 |

podobné články

VIDEO Srdcervoucí duet Bartošové a Itala: Je to horší než Heja, heja!

 
Rozhodněte, který singl je "lepší"!
01.06.2011 11:35 |

podobné články

Chlapeček se narodil bez očí

 
Malý Christian trpí vzácnou vývojovou vadou. Nemá oči. Jeho maminka nyní natočila dojemné video, na kterém vypověděla srdcervoucí příběh svého ročního syna.
14.05.2012 11:40 |

podobné články

Zoufalá dívka prosí: Pomozte mi a darujte orgány, jinak zemřu!

 
Holly Pereira (19) trpí od narození vážnou, nevyléčitelnou chorobou. Nutně potřebuje transplantaci plic, a proto se rozhodla dát na internet srdcervoucí video s žádostí o pomoc. Hrozí jí totiž, že se nedožije ani svých 21. narozenin.
19.09.2012 14:15 |

podobné články

VIDEO: Srdcervoucí podívaná: Srnky uvězněné na hřbitově!

 
Dvě srny v pasti! Sen opilého pytláka? Nikoliv! Srdcerovucí podívaná v Olomouci. Zvířata se tam včera dopoledne chytila do plotu u hřbitova. Bezmocně se zmítala až do příjezdu hasičů.
08.11.2012 11:30 |

podobné články

Srdcervoucí příběh osmnáctiletého chlapce, který věděl, že umírá: Video z posledních dnů jeho života by si měl pustit každý

 
Zach Sobiech byl jeden z těch lidí, kteří milují život, kteří ho užívají plnými doušky, všechno je baví a na nic si neztěžují. Zach Sobiech byl jeden z těch lidí, kterému rakovina nekompromisně sebrala vítr z plachet.
26.05.2013 19:06 |

podobné články

Záběry, ze kterých běhá mráz po zádech. Poslední vystoupení těžce nemocného Pavla Bobka (†76) vás dojme

 
Byl to zážitek, na který stále nezapomněli ani diváci v sále, ani ti, kteří v tu chvíli seděli u televizních obrazovek. Ve středu zesnulý Pavel Bobek  (✝76) se naposledy na veřejnosti ukázal v březnu 2013 ve chvíli, kdy ho během předávání cen Anděl uvedli do Síně slávy. Z muže vždy plného životní síly už tehdy byl uzlíček, který jen těžko zakrýval šílené bolesti. Každému bylo jasné, že hvězdu české country vidí naposledy. Podívejte se sami na srdcervoucí video…
20.11.2013 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bobek (115 článků) , Pavel Anděl (33 článků)

Lovec dal pěstí klokanovi, který škrtil jeho psa: Za drsným videem stojí srdcervoucí příběh!

 
Jedni o něm tvrdí, že je to tyran, který si užil, když klokanovi dal pěstí. Jiní ho mají za hrdinu, který zachránil svého psa před škrcením zlým vačnatcem. Video s ošetřovatelem Greigem Tonkinsem, který zbil v Austrálii klokana, obletělo svět. Jenže se za ním skrývá srdceryvný příběh, který stojí za přečtení.
06.12.2016 17:35 |

podobné články