Článek

Srdcervoucí příběh mladé dívky, která zemřela! Co se stalo?

 
Dospívající dívce byla diagnostikována vzácná forma rakoviny a lékaři jí daly rok života. Jak to dopadlo?
21.02.2016 12:20 |

podobné články

Podobné články

Srdcervoucí výpověď fridexem otrávené Terezky (6): Máma chtěla, abych umřela!

 
Srdcervoucí výpověď zazněla včera v plzeňské soudní síni.
10.03.2011 12:05 |

podobné články

Srdcervoucí video nemocné vloggerky! Hned poté zemřela…

 
Mladé devatenáctilté dívce lékaři diagnostikovali vzácnou formu rakoviny mozku. Po velkém boji zemřela.
06.03.2016 12:05 |

podobné články

Gemma (†31): Vypravila syna do školy a zemřela...

 
Srdcervoucí je příběh mladé Britky Gemmy Hogg (†31). Na smrt nemocná matka vstala doslova ze smrtelného lože, odešla z hospicu, kde o ni pečovali, a odvedla svého synka poprvé do školy. Den nato usnula a už se nevzbudila.
21.09.2010 11:40 |

podobné články

Tomášek porazil rakovinu. Teď drží palce Šárce Záhrobské

 
Příběh lyžařky Šárky Záhrobské, která leží v nemocnici s podezřením na mozkový nádor, diváky TV Nova hluboce zasáhl. Srdcervoucí příběh, jak se dá porazit i ta nejzákeřnější nemoc, nám poslali manželé Polákovi.
07.07.2012 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků)

Dojemný příběh: Nechtěná holčička dostla jako dárek nové rodiče

 
Srdcervoucí příběh holčičky, kterou rodiče nechali na pospas, protože měla na obličeji obrovské černé mateřské znaménko, zahřívá teď duši lidí v USA. Dívenka slaví totiž Vánoce s novou maminkou a tatínkem.
24.12.2011 16:10 |

podobné články

Lovec dal pěstí klokanovi, který škrtil jeho psa: Za drsným videem stojí srdcervoucí příběh!

 
Jedni o něm tvrdí, že je to tyran, který si užil, když klokanovi dal pěstí. Jiní ho mají za hrdinu, který zachránil svého psa před škrcením zlým vačnatcem. Video s ošetřovatelem Greigem Tonkinsem, který zbil v Austrálii klokana, obletělo svět. Jenže se za ním skrývá srdceryvný příběh, který stojí za přečtení.
06.12.2016 17:35 |

podobné články

To jsou dívky, které v bouři zavalil reklamní panel: Klaudia (11) zemřela, Timea bojuje o život

 
Prudká bouřka na Slovensku si vyžádala lidský život. V obci Stropkov nevydržel drsné počasí betonový přístřešek a zavalil dvě mladé dívky. Jedenáctiletá Klaudia zemřela na místě, Timea bojuje o život.
23.06.2013 05:55 |

podobné články

„Kdyby se něco stalo, postarej se o naše syny,“ poslední slova mladé učitelky, než zemřela při porodu, doktor zapomněl vyndat kus placenty!

 
Soud v Anglii se zabývá dva roky starým případem Frances Cappuccini (†30), učitelky na základní škole, která zemřela při porodu. Rodina viní lékaře a personál za podcenění péče a odmítnutí přání pacientky. Frances si přála císařský řez, který doktoři odmítli. Provedli ho nakonec po dvanácti hodinách a operující lékař nevyndal kus placenty, která způsobila masivní krvácení a později i smrt mladé maminky.
04.01.2017 22:35 |

podobné články

Šťastný konec: Pohřešované dívky z Karlovarska byly nalezeny 430 km od domova

 
"Mami, až tohle budeš číst, budu už mrtvá," stálo v dopise jedné ze dvou pohřešovaných školaček. Vzkaz, který dívky před svým útěkem nechaly, byl hodně emotivní a rodiče dostal na samé dno. Příběh má tentokrát však šťastný konec. Policie dnes obě dívky nalezla v pořádku.
13.01.2016 18:01 |

podobné články

Záhadná smrt mladé dívky! Nadějná judistka Matea (16) zemřela při věšení prádla!

 
Matea Knego (16) byla mladá usměvavá dívka z chorvatské obce Donji Brgat. Zemřela v sobotu ráno, když odešla věšet prádlo. Co přesně se v obci, která leží nedaleko Dubrovníku, stalo, vyšetřují kriminalisté.
06.04.2015 13:06 |

podobné články

Mladé dívky se proměnily v džihádistky: Stálo je to zřejmě život!

 
Obě byly mladé, krásné, ale v rakouské Vídni, kde vyrůstaly, si osvojily radikální myšlenky extremistů. Sabina Selimovičová (15) a Samra Kesinovičová (16) odjely do Sýrie, kde se přidaly k islamistům. Obě to nejspíš stálo život.
16.09.2014 20:35 |

podobné články

Pohřeb krásné záchranářky: Tajné loučení s přítelem

 
Navždy se s ní rozloučili. Srdcervoucí pláč přátel a rodiny a houkání sirén vyprovodily v sobotu na poslední cestě záchranářku Lucii Bakovou (†22), která zemřela při tragické autonehodě. Pohřbu se účastnilo okolo 800 lidí.
03.04.2011 13:20 |

podobné články

Krásné dívky, hlaste se: Tahle parádní zrzečka s ďáblem v těle loni vyhrála Supermiss a teď máte šanci i vy

 
Mladé, krásné, sympatické, zajímavé a chytré dívky mají opět šanci! Také letos se koná populární soutěž krásy Supermiss, která už příští týden rozjede castingy pro všechny atraktivní dívky toužící po prestižním titulu královny krásy.
15.11.2012 17:10 |

podobné články

Dívka telefonovala se svým otcem, když se stalo něco strašného a ona zemřela

 
Tato obrovská tragédie snad nemá obdoby. Ve vesnici v Astrachaňské oblasti na jihozápadě Ruska zemřela teprve jedenáctiletá dívka Arina. Její smrt přišla nečekaně. Zemřela, když jí zrovna volal její otec. Co se stalo?
22.04.2016 17:30 |

podobné články

Samička datla bojovala s třímetrovým hadem o své hnízdo na život a na smrt

 
Srdcervoucí záběry se podařilo natočit Izraelci Assafu Admonimu během svého výletu na řeku Yarapa v Peru v Amazonském pralese. Samička datla tam svedla předem prohraný souboj s třímetrovým hadem v boji o své mladé. Had ji několikrát kousl, ale ona na něj při ochraně stromu útočila dál a dál. Svůj zoufalý boj ale nakonec přece jen prohrála.
22.12.2009 15:35 |

podobné články

Raději bych zemřela doma v Sýrii, než v tomto hnusu. Britští novináři vyrazili na slovinskou hranici a přinesli odtud srdcervoucí reportáž

 
Britský list The Daily Telegraph přináší dramatickou reportáž z pomezí Srbska, Chorvatska a Slovinska. Zde uvízly tisíce běženců, jdoucích po „balkánské cestě“ za vysněným lepším životem v Evropě. A zatímco jednotlivé země si vyměňují výtky, kdo za současný stav může, britský deník přináší srdceryvnou reportáž o utrpení lidí, kteří vzkazují, že kdyby toto věděli, raději by zůstali v Sýrii.
21.10.2015 10:11 |

podobné články

Srdcervoucí příběh Nikolky (14): Choroba jí zničila tělo!

 
Už jen pohled na čtrnáctiletou Nikolku bolí. Její obličej, ruce, nohy, vlastně celé tělo vypadají jako popáleniny nejvyššího stupně. Tak to ale není. Mladá dívka trpí vzácnou nemocí, při které postiženým rohovatí pokožka a musí se natírat silnou vrstvou krému. "Nejhorší je, že se mě cizí rodiče a děti bojí," se slzami v očích vypráví Nikolka.
08.09.2010 16:00 |

podobné články

Otec o nemocném Davídkovi (7) z Talentmanie: Konec v soutěži! Nova ho nutí běhat…

 
Je to srdcervoucí příběh, od začátku malý Davídek Dostál (7) působil spíše na city diváků. Emoce a okamžiky, kdy se postavil na vlastní nohy a udělal první krůček, měly nalákat k televizním obrazovkám co nejvíce diváků. Davídkovi rodiče ale řekli dost! „Měl být jenom lákadlo pro lidi, vycítil jsem, že teď už se Nově nehodíme,“ přiznal deníku Aha! jeho otce Ladislav Dostál, který se i s manželkou rozhodl, že za měsíc ohlásí konec. Nechá Nova jen tak bez pokuty odstoupit handicapovaného Davídka?
13.10.2010 12:05 |

podobné články

Chlapeček se narodil bez očí

 
Malý Christian trpí vzácnou vývojovou vadou. Nemá oči. Jeho maminka nyní natočila dojemné video, na kterém vypověděla srdcervoucí příběh svého ročního syna.
14.05.2012 11:40 |

podobné články