Spurtér Cavendish vyhrál na Tour čtvrtou etapu

Britský cyklista Mark Cavendish vyhrál v hromadném spurtu 18. etapu Tour de France s cílem v Bordeaux a připsal si letos už čtvrté dílčí vítězství. Před sobotní rozhodující časovkou nedošlo k žádným změnám v průběžném pořadí - vede Španěl Alberto Contador o osm sekund před Lucemburčanem Andym Schleckem. Český jezdec Roman Kreuziger je devátý.
24.07.2010 09:55 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

Cyklista Cavendish se stal otcem, jeho přítelkyně porodila dceru

Cyklistický mistr světa Mark Cavendish a jeho přítelkyně Peta Toddová svou dceru pojmenovali Delilah Grace. Jak sami říkají, je dítětem Tour de France, protože právě během tohoto závodu byla počata. Další články k tématu: Cyklista Cavendish bude otcem, dítě prý počal při Tour de France Helma, se kterou cyklista Cavendish vyhrál MS, je proti pravidlům Cavendish se vrátil na dráhu a vyhrál. Byl to jen výlet, ujistil Cavendish bude jezdit za Sky, prý je to jako návrat domů Faltus vzpomíná, jak křísil Cavendishe. A pak mu rozjížděl spurty
05.04.2012 10:20 |

Není spurter jako spurter. Cavendish zbaběle utekl, Sagan dostane královský plat

I když bylo úterý na Tour de France volným dnem, dva nejlepší sprinteři byli opět k nepřehlédnutí. Vítěz čtyř etap Brit Mark Cavendish překvapivě ze závodu odstoupil. Slovenskému rychlíku Peteru Saganovi tak odpadl největší konkurent v boji o zelený trikot. Navíc jeho současný šéf Oleg Tiňkov prozradil, že Sagan bude od příštího roku závodit za německý tým Bora. S platem šest milionů eur ročně se stane jednoznačně nejbohatším mužem v pelotonu, který strčí do kapsy i výdělek hvězdného Chrise Froomea.
20.07.2016 11:45 |

Osobnosti: Peter Mark (4 články)

Rychlík Cavendish vyhrál pátou etapu Gira

Brit Mark Cavendish z týmu Sky vyhrál čtvrteční pátou etapu cyklistického Giro d´Italia, která se jela z Modeny do Fana a měřila 209 kilometrů. Cavendish získal už letošní druhé etapové vítězství, na čele průběžného pořadí zůstal Litevec Ramunas Navardauskas ze stáje Garmin.
10.05.2012 18:50 |

Poslední klidnou etapu Tour vyhrál spurtér Hushovd

Šestou etapu nejslavnějšího cyklistického závodu světa vyhrál norský spurtér přesto, že až do cílové rovinky mířil za triumfem uprchlík David Millar.
09.07.2009 18:10 |

Cavendish vyhrál již třetí etapu na letošní Tour

Jedenáctou etapu Tour de France vyhrál po spurtu celého pelotonu Brit Mark Cavendish ze stáje Columbia. Pětadvacetiletý specialista na hromadné dojezdy si připsal letos již třetí dílčí prvenství. Celkovým pořadím etapa ze Sisteronu do Bourg-les-Valence nezamíchala.
16.07.2010 14:35 |

Cavendish v těsném spurtu vyhrál druhou etapu Tour de France

Mark Cavendish vyhrál pondělní druhou etapu 99. ročníku nejslavnějšího etapového závodu Tour de France, která vedla z Visé do Tournai a měřila 207,5 kilometru.
02.07.2012 18:40 |

Cavedish ovládl pátou etapu Tour, celkem má na kontě 24 prvenství

Pátou etapu cyklistické Tour de France vyhrál hvězdný britský spurtér Mark Cavendish.
03.07.2013 20:40 |

Střela z ostrova Man: Cavendish ovládl 5. etapu Gira

Nejlepší spurtér světa Mark Cavendish ovládl v hromadném dojezdu pátou etapu Giro d´Italia.
10.05.2012 18:00 |

Tour de France: Cavendish letos válí, vyhrál už čtvrtou etapu

Vítězem 15. etapy Tour de France se stal Mark Cavendish. Pro britského cyklistu to byl už čtvrtý triumf v letošním závodě. Žlutý trikot udržel domácí Thomas Voeckler, český jezdec Roman Kreuziger dojel na 159. místě.
17.07.2011 19:05 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Mark Thomas (6 článků) , Mark Thomas (3 články) , Mark Thomas (3 články)

Osmnáctou etapu Tour ovládl Cavendish, celkově vede Wiggins

Páteční osmnáctou etapu cyklistické Tour de France vyhrál ve spurtu Brit Mark Cavendish před Australanem Matthewem Gossem a Slovákem Peterem Saganem.
20.07.2012 17:20 |

Cyklista Cavendish bude otcem, dítě prý počal při Tour de France

Cyklistická hvězda Mark Cavendish má po úspěšné sezoně další důvod k oslavám. Brzy se stane otcem. Potomka prý s přítelkyní počali během Tour de France, kde šestadvacetiletý britský spurtér vyhrál pět etap a získal zelený trikot pro vítěze bodovací soutěže.
22.10.2011 18:05 |

Cavendish bude po fantastické sezoně otcem. Dítě počal během Tour de France

Cyklistická hvězda Mark Cavendish má po úspěšné sezoně další důvod k oslavám, protože se brzy stane otcem. Potomka prý s přítelkyní počali během Tour de France, kde šestadvacetiletý britský spurtér vyhrál pět etap a získal zelený trikot pro vítěze bodovací soutěže.
22.10.2011 18:50 |

Cavendish na Giru d'Italia nepojede, šetří síly pro Tour de France

Mark Cavendish, britský cyklista, se letos na Giru d'Italia neobjeví. V tomto toce se chce elitní spurtér týmu Omega Pharma-Quick-Step zaměřit na Tour de France a zahájil proto intenzivní trénink. Vloni na slavném italském závodě vyhrál pět etap a získal červený trikot pro nejlepšího sprintera
18.04.2014 19:10 |

Contador má třetí titul z Tour, poslední etapu vyhrál Cavendish

Španělský cyklista Alberto Contador vyhrál po letech 2007 a 2009 potřetí v kariéře Tour de France. Závěrečné etapové vítězství získal po 102,5 km v Paříži stejně jako loni Brit Mark Cavendish a připsal si pátý letošní triumf.
26.07.2010 12:10 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků)

Kreuziger na Tour upadl, ztratil tři minuty. Sedmou etapu ovládl Cavendish

Ve finiši sedmé etapy Tour de France zvítězil Brit Mark Cavendish ze stáje HTC a získal své sedmnácté vítězství na Tour. Žlutý trikot pro celkového lídra uhájil popáté v řadě Nor Thor Hushovd, který dojel v čelní skupině. Roman Kreuziger ztratil po pádu tři minuty a v průběžném pořadí klesl na 57. příčku.
08.07.2011 19:15 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Druhou etapu Gira vyhrál Cavendish, Kreuziger s Bártou jsou ve třicítce

Britský cyklista Mark Cavendish vyhrál nedělní druhou etapu Giro d´Italia, když ve spurtu v dánském Herningu nedal šanci svým protivníkům.
06.05.2012 18:45 |

Rychlík Cavendish dovršil na Tour hattrick

Desátou etapu cyklistického závodu Tour de France vyhrál britský cyklista Mark Cavendish. Průběžné vedení udržel Rinaldo Nocentini z Itálie. Čech Roman Kreuziger dojel bez ztráty na 24. místě.
14.07.2009 18:15 |

Tour: Nedostižný Cavendish znovu vyhrál, už popáté

Britský cyklista Mark Cavendish ovládl 19. etapu cyklistické Tour de France. Český jezdec Roman Kreuziger obsadil 30. příčku. Žlutý trikot pro vedoucího jezdce udržel Alberto Contador.
24.07.2009 17:15 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků)

JATKA na Tour de France! Etapu plnou pádů vyhrál Cavendish

Britský závodník stáje HTC-Highroad Mark Cavendish si dojel v závěrečném spurtu středeční páté etapy pro premiérové vítězství v letošním ročníku Tour de France.
06.07.2011 18:05 |