Článek

Sprint na MS biatlonistkám nevyšel. Vítková byla patnáctá

 
Ženský sprint na mistrovství světa ve finském Kontiolahti Češkám příliš nevyšel. Závod poznemanely obtížné podmínky, vítr a sněžení. Veronika Vítková chybovala čtyřikrát a finišovala patnáctá, Gabriela Soukalová se třemi chybami bude do nedělní stíhačky vyrážet jako osmnáctá. 
07.03.2015 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (274 článků)
Podobné články

Českým biatlonistkám sprint nevyšel, zlato obhájila Slovenka Kuzminová

 
Českým biatlonistkám se úvodní start na olympijských hrách v Soči nevydařil. Ve sprintu nejlépe skončila Veronika Vítková na 16. místě, hlavní medailová naděje Gabriela Soukalová po třech chybách na úvodní střelbě obsadila 29. příčku. Zlato v závodu na 7,5 kilometru obhájila Anastasia Kuzminová a získala v Soči první medaili pro Slovensko. Původem ruská závodnice zvítězila o téměř 20 sekund před Olgou Viluchinovou z Ruska, pro bronz si dojela Ukrajinka Vita Semerenková. 
09.02.2014 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Anastasia Acosta (2 články) , Gabriela Koukalová (274 článků)

Norka Bergerová je mistryní světa v individuálním závodě, Vítková byla patnáctá

 
Norka Tora Bergerová ovládla na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu vytrvalostní závod na 15 kilometrů, druhá skončila Francouzka Marie Lauer Brunetová, třetí místo vybojovala Helena Ekholmová ze Śvédska. Veronika Vítková skončila patnáctá
07.03.2012 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Maria Berger (2 články)

Další české biatlonové zlato! Skvělá Vítková ovládla sprint

 
Poté, co jako finišmanka dotáhla české kvarteto k prvnímu místu ve štafetě, zazářila biatlonistka Veronika Vítková v německém Oberhofu také v individuálním závodě. Ovládla sprint a poprvé v kariéře slaví vítězství v závodě Světového poháru. Gabriela Soukalová obsadila slušné 6. místo.
09.01.2015 18:02 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (274 článků)

Sprint českým biatlonistkám sedl. Byl to nejlepší výkon

 
Vítková skončila v Pokljuce dvaadvacátá
19.12.2009 12:05 |

podobné články

Českým biatlonistkám zůstaly oči pro pláč. Dojely osmé

 
Pošesté už českým biatlonistkám štafeta nevyšla. Pětkrát během sezóny Světového poháru zářily, jenže tentokrát je potkala tři trestná kola, takže skončily osmé. Ve finském Kontiolahti tak zažily nejsmutnější letošní závod. 
13.03.2015 21:20 |

podobné články

Vítková předčila Soukalovou, českým biatlonistkám však medaile stále uniká

 
Vytrvalostní závod žen na 15 kilometrů ovládly francouzské biatlonistky. Novou světovou šampionkou se v norském Oslu stala  Marie Dorinová Habertová, která v běžeckém souboji zdolala svou reprezentační kolegyni Anais Bescondovou. České biatlonistky Veronika Vítková a Gabriela Soukalová se seřadily těsně pod stupni vítězů, v cíli závodu jim totiž patřilo čtvrté a páté místo. 
09.03.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (274 článků)

Záhrobská je po prvním kole slalomu na MS patnáctá

 
České lyžařce Šárce Záhrobské první kolo slalomu na mistrovství světa v Garmisch-Partenkirchenu nevyšlo. Úřadující světová šampionka je po odjetí nejlepších závodnic s velkou ztrátou 2,42 sekundy na vedoucí Rakušanku Marlies Schildovou až patnáctá.
19.02.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Strachová (208 článků)

Neunerová ovládla sprint biatlonistek, Vítková dojela třiadvacátá

 
Německá biatlonistka Magdalena Neunerová potvrdila svou pozici na čele Světového poháru, když ovládla také páteční sprint v rakouském Hochfilzenu.
09.12.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Magdalena Neuner (18 článků)

Biatlonistka Neunerová zničila v Oberhofu konkurenci. Z Češek bodovala Vítková

 
Německá biatlonistka Magdalena Neunerová suverénně ovládla sprint SP v německém Oberhofu. Do bodované čtyřicítky se vešla také sedmadvacátá Veronika Vítková.
06.01.2012 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Magdalena Neuner (18 článků)

SKVĚLÁ VERONIKA! Biatlonistka Vítková vyhrála sprint SP!

 
Biatlonistka Veronika Vítková triumfovala ve sprintu v německém Oberhofu a poprvé v kariéře vyhrála závod Světového poháru. I se dvěma trestnými okruhy zvítězila o téměř devět sekund před Dorotheou Wiererovou!
09.01.2015 16:01 |

podobné články

Sprint překvapivě vyhrála Podčufarovová. Soukalová i Vítková v elitní desítce

 
České biatlonistky se ve sprintu Světového poháru v italské Anterselvě na stupně vítězů nedostaly. Vedoucí žena Světového poháru Gabriela Soukalová zaznamenala svůj nejhorší výsledek v této sezoně, přesto se těsně vešla do elitní desítky. Střelecky bezchybná Veronika Vítková dojela osmá. 
21.01.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (274 článků)

Biatlonistkám se poslední závod na MS nepovedl, vyhrála Běloruska Domračevová

 
Chtěli se prát o desítku a možná dokonce o medaile. Nejlepší české biatlonistky Gabriela Soukala a Veronika Vítková ale v závodě s hromadným startem na MS v Novém Městě na Moravě skončily až na konci druhé desítky. Vyhrála Běloruska Darja Domračevová.
17.02.2013 13:55 |

podobné články

Rodině z Vítkova již dárci poslali 60 tisíc korun

 
Šedesát tisíc korun už poslali dárci na bankovní účet pro rodinu Romů z Vítkova, kterým neznámí žháři během předminulého víkendu podpálili dům. V pondělí o tom informoval starosta Vítkova Pavel Smolka. Veřejnou sbírku, která byla oficiálně spuštěna v neděli, zorganizoval právě jeho úřad.
28.04.2009 15:45 |

podobné články

Romové z Vítkova už dostali půl miliónu

 
Více než 444 tisíc korun už poslali dárci na konto dobročinné sbírky pro romskou rodinu z Vítkova, které dosud neznámí žháři podpálili koncem dubna dům. Informoval o tom v úterý starosta Vítkova Pavel Smolka. Dalších sto tisíc přitom rodina už dříve získala od ministra pro lidská práva Michaela Kocába.
12.05.2009 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (666 článků)

Rodina z Vítkova by mohla získat bydlení v novém domě

 
Romská rodina z Vítkova na Opavsku, která od dubnového útoku neznámých žhářů přebývá v azylovém domě, by mohla najít vlastní střechu nad hlavou v novém rodinném domku. Nemovitost by měla být postavena z peněz, které se sešly na kontě radnice pro oběti žhářského útoku. Řekl to v sobotu ministr pro lidská práva Michael Kocáb, který přijel do Vítkova zjistit aktuální situaci této rodiny.
28.06.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (666 článků)

Rodina z Vítkova: Dostanou mobilní dům?

 
V nedůstojných podmínkách stále žije rodina z Vítkova, které dosud neznámí žháři vypálili 18. dubna dům zápalnými láhvemi. Jejich otřesná životní situace nenechává spát ministra pro lidské práva Michala Kocába, který do Vítkova přijel s novou myšlenkou, jak zajistit rodině důstojné bydlení v mobilním domku.
03.07.2009 16:55 |

podobné články

Soud se žháři z Vítkova je odročen na čtvrtek

 
Soudce odročil proces se žháři z Vítkova na čtvrtek. Líčení se čtyřmi žháři z Vítkova na Opavsku bude pokračovat ve čtvrtek.
12.05.2010 07:10 |

podobné články

Bergerová vyhrála první zlato na MS, Vítková patnáctá

 
Česká biatonistka si připsala tři trestné minuty
07.03.2012 18:50 |

podobné články

Sprint dvojic vyhrály Němky, Kallaová má další medaili

 
Německá dvojice Nystadová, Sachenbacherová-Stehleová vyhrála pondělní týmový sprint žen. Za překvapivými vítězkami skončily druhé Švédky a pro bronz si dojely Rusky. České reprezentantky nestartovaly.
18.02.2010 18:30 |

podobné články