Špotáková vyhrála, hodila své letošní maximum a cítí, že je opravdu zpátky

Oštěpařka Barbora Špotáková hodila na mítinku Diamantové ligy ve Stockholmu své letošní maximum a výkonem 65,66 závod vyhrála. Spravila si tak chuť po porážce o jediný centimetr z předchozího závodu v Londýně.
30.07.2015 23:35 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků)

Špotáková vybojovala vítězství v Lausanne a hodila letošní osobní rekord

Česká jednička mezi oštěpaři Barbora Špotáková vyhrála závod Diamantové ligy v Lausanne a hodila současně svůj nejlepší letošní výkon - 66,72 metru. Druhou příčku vybojovala Martina Ratejová ze Slovinska, která hodila 64,63 metru, třetí místo obsadila Australanka Kimberley Mickleová (64,20).
03.07.2014 21:00 |

Špotáková vyhrála v Římě hodem 68,65 m, skvělý Bolt běžel stovku za 9,76

Oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála závod Diamantové ligy v Římě. Vlastní letošní světové maximum posunula na 68,65 metru a zvítězila o 70 centimetrů před Jihoafričankou Sunette Viljoenovou. Mistryně světa Maria Abakumovová z Ruska skončila výkonem rovných 62 metrů až pátá. O vrchol mítinku se postaral jamajský sprinter Usain Bolt, který po nevýrazné stovce na Zlaté tretře v Ostravě (10,04) své zaváhání napravil a výkonem 9,76 sekundy vylepšil své letošní světové maximum o šest setin. Druhý doběhl do cíle se ztrátou 15 setin jeho krajan Asafa Powell.
01.06.2012 09:55 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Asafa Powell (38 článků) , Usain Bolt (366 článků) , Maria Abakumovová (10 článků)

Nejradši jsme v posteli nebo na kolech, říká přítel Špotákové

Jednatřicetiletá oštěpařka Barbora Špotáková se příští rok stane maminkou. Se svým stejně starým přítelem Lukášem Novotným očekávají v létě narození prvního dítěte. Poprvé se potkali před deseti lety, do oka si ale padli až o tři roky později. Další články k tématu: Nastávající máma Špotáková: Návrat v Riu je mou největší motivací Oštěpařka Špotáková si dá na rok pauzu, s přítelem očekávají potomka Špotáková zvažuje: světový rekord, nebo pauza? Oznámí to dnes? Hlavně, že je večírek. Špotáková slavila s Wohnoutem a Třemi sestrami
13.11.2012 14:45 |

Špotáková hodila letošní maximum a opět zvítězila

Barbora Špotáková vyhrála soutěž oštěpařek na Diamantové lize v Monaku a zůstává po návratu z mateřské dovolené neporažena.
19.07.2014 11:55 |

SKVĚLÁ BÁRA! Špotáková jasně vyhrála Diamantovou ligu

Oštěpařka Barbora Špotáková ovládla potřetí v kariéře celkové hodnocení Diamantové ligy. V dnešním závěrečném mítinku prestižního seriálu v Bruselu hodila nejlepší letošní výkon na světě 67,99 metru a s převahou vyhrála.
05.09.2014 19:55 |

Oštěpařka Špotáková vyhrála mítink na Krétě

Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála dnešní mítink EAA v řeckém Rethymnu. Olympijská vítězka a světová rekordmanka, která bude za měsíc v Berlíně obhajovat titul mistryně světa, hodila na Krétě 62,93 m.
20.07.2009 23:20 |

Špotáková vyhrála v Londýně, znovu se však ozval bolavý loket

Oštěpařka Barbora Špotáková se podařilo to, co si přála. Na mítinku Diamantové ligy v Londýně hodila jen v první sérii a vyhrála. O se postaral Američan Tyson Gay, který zaběhl nejrychlejší stovku sezony za 9,78 sekundy.
13.08.2010 21:40 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Tyson Gay (41 článků)

Špotáková vyhrála v Londýně, Gay běžel nejrychlejší stovku sezony

Oštěpařka Barbora Špotáková splnila to, co si před odjezdem na mítink Diamantové ligy v Londýně předsevzala: hodila jen v první sérii a vyhrála. Stačil jí k tomu pokus dlouhý 63,50 metru a světová rekordmanka tak ušetřila zraněný loket. O vrchol prvního dne mítinku se postaral Američan Tyson Gay, který zaběhl nejrychlejší stovku sezony za 9,78 sekundy.
14.08.2010 14:00 |

Přišla, hodila a postoupila. Špotáková je bez větší námahy v olympijském finále

Oštěpařka Barbora Špotáková vykročila za obhajobou olympijského zlata impozantně. Prvním pokusem hodila kvalifikační limit 66,19 metru a mohla jít domů.
07.08.2012 12:05 |

SKVĚLÉ! ŠPOTÁKOVÁ v Monte Carlu dominovala. Hodila letošní rekord

Barbora Špotáková vyhrála v pátek na atletickém mítinku Diamantové ligy v Monte Carlu závod oštěpařek.
22.07.2011 22:30 |

Barbora Špotáková je vyválčila zlato!

Oštěpařka Barbora Špotáková podruhé vyhrála olympijské hry. V londýnském finále vedla od prvního pokusu a triumf z Pekingu obhájila v letošním světovém maximu 69,55 metru. Špotáková získala pro českou výpravu osmou medaili a druhé zlato po veslařce Miroslavě Knapkové.
09.08.2012 23:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Miroslava Knapková (50 článků)

Barbora Špotáková vyválčila zlato!

10.08.2012 00:15 |

Bravo, Báro! Špotáková má první zlato z mistrovství Evropy

Oštěpařka Barbora Špotáková poprvé vyhrála mistrovství Evropy. Ve finále v Curychu hodila pátým pokusem 64,41 metru a o 20 cm porazila Srbku Tatjanu Jelačovou.
14.08.2014 22:15 |

Špotáková vyhrála Zlatou tretru a vede letošní světové tabulky

Barbora Špotáková vyhrála na mítinku Zlatá tretra v Ostravě soutěž oštěpařek v nejlepším letošním světovém výkonu a rekordu mítinku 67,78 metru. Mistryně světa Maria Abakumovová z Ruska obsadila druhé místo, třetí skončila Australanka Kathryn Mitchellová stejným výkonem 64,34 metru.
25.05.2012 20:00 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Maria Abakumovová (10 článků)

Špotáková prohrála o jediný centimetr, v Diamantové lize si upevnila vedení

Oštěpařka Barbora Špotáková si výkonem 65,00 metrů vylepšila letošní maximum, ale na vítězství v podniku Diamantové ligy v Londýně to nestačilo. O pouhý jeden centimetr ji překonala Madara Palameikaová z Lotyšska.
25.07.2015 18:31 |

Špotáková zazářila v Římě, hodila letošní maximum

Češká oštěpařka ovládla podnik Diamantové ligy
31.05.2012 20:30 |

Strachová si vylepšila letošní maximum, v Semmeringu skončila šestá

Lyžařka Šárka Strachová obsadila šesté místo v slalomu Světového poháru v Semmeringu a o jednu příčku si vylepšila svoje letošní maximum. Od stupňů vítězů dělilo českou reprezentantku 52 setin sekundy. Závod vyhrála Američanka Mikaela Shiffrinová.
29.12.2016 19:50 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků)

Špotáková zase vyhrála. Ale stěžovala si na povrch

Špotáková vyhrála mítink na Krétě
20.07.2009 21:50 |

Hejnová zlepšila český rekord, Špotáková v Římě vyhrála oštěp

Světová rekordmanka Barbora Špotáková vyhrála na mítinku Diamantové ligy v Římě soutěž v hodu oštěpem. Zlatá olympijská medailistka a mistryně světa jasně zvítězila v druhém nejdelším hodu sezony 68,66 metru, lepší letos byla pouze o 23 centimetrů Ruska Maria Abakumovová. Pro Špotákovou je dnešní její výkon pátým nejdelším hodem v kariéře.
11.06.2010 12:55 |