ŠPOTÁKOVÁ VYBOJOVALA BRONZ! Hejnová přišla o medaili až v závěru

Obhájit dvě olympijská zlata se jí sice nepodařilo, přesto neodjede česká oštěpařka Barbora Špotáková z Ria s prázdnou. V páté sérii se česká reprezentantka vyhecovala k pokusu dlouhému 64,80 metru a o pouhé 2 cm překonala do té doby bronzovou Polku Marii Andrejczykovou, která na tuto výzvu už odpovědět nedokázala. Obrovské zklamání naopak prožívá Zuzana Hejnová, které v závěru závodu na 400 metrů překážek vyfoukla bronzovou medaili Američanka Ashley Spencerová.
19.08.2016 04:10 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Máme šestou medaili! Skvělá Hejnová bere bronz

Zuzana Hejnová vybojovala bronzovou olympijskou medaili v běhu na 400 metrů překážek. Časem 53,38 sekundy se na devět setin přiblížila vlastnímu českému rekordu a získala první cenný kov z významné seniorské akce. Česká výprava má díky ní v Londýně šestou medaili. Denisa Rosolová byla sedmá.
09.08.2012 09:25 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Bravo! Skvělá Hejnová má bronz za 400 metrů překážek

Česká atletka Zuzana Hejnová vybojovala v disciplíně 400 metrů překážek senzační bronz. Za svým vlastním českým rekordem zaostala o pouhých devět setin a získala v pro Česko první atletickou medaili.
08.08.2012 21:55 |

Erbanová má první medaili z MS. Na kilometru vybojovala bronz

Rychlobruslařka Karolína Erbanová si poprvé v kariéře pověsila na krk medaili z mistrovství světa. V Heerenveenu vybojovala bronz v závodě na jeden kilometr. Česká reprezentantka zajela časem 1:15,26 svůj nejlepší výkon v sezoně, který nestačil jen na favorizované Američanky Heather Richardsonovou a vítězku Brittany Boweovou.
13.02.2015 20:01 |

Osobnosti: Karolína Erbanová (38 článků)

Nejradši jsme v posteli nebo na kolech, říká přítel Špotákové

Jednatřicetiletá oštěpařka Barbora Špotáková se příští rok stane maminkou. Se svým stejně starým přítelem Lukášem Novotným očekávají v létě narození prvního dítěte. Poprvé se potkali před deseti lety, do oka si ale padli až o tři roky později. Další články k tématu: Nastávající máma Špotáková: Návrat v Riu je mou největší motivací Oštěpařka Špotáková si dá na rok pauzu, s přítelem očekávají potomka Špotáková zvažuje: světový rekord, nebo pauza? Oznámí to dnes? Hlavně, že je večírek. Špotáková slavila s Wohnoutem a Třemi sestrami
13.11.2012 14:45 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků)

Hejnová o medaili před ME nemluví: "Nechci to zakřiknout"

Atletka Zuzana Hejnová letos prohrála s evropskou soupeřkou na trati 400 metrů překážek jen jednou, ale před mistrovstvím Evropy mírní optimismus. Letos posunula český rekord na hodnotu 54,13 sekundy, přesto jejím hlavním cílem v Barceloně je "pouze" postup" do finále. O medaili příliš nemluví, ačkoliv je v kontinentálních tabulkách roku druhá. "Nechci to zakřiknout," říká Hejnová.
23.07.2010 18:05 |

TO BYLA BITVA! ŠPOTÁKOVÁ v parádním souboji URVALA STŘÍBRO

Oštěpařka Barbora Špotáková vybojovala na MS atletů v korejském Tegu stříbrnou medaili. Zlato získala Ruska Maria Abakumovová. Třetí skončila Jihoafričanka Viljoenová. Závod oštěpařek nabídla strhující bitvu, v níž hrály hlavní roli právě Špotáková s vítězkou Abakumovovou.
02.09.2011 14:10 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Maria Abakumovová (10 článků)

Česká bojovnice Bára Špotáková opět medailová! Rio jí vyneslo vydřený bronz!

Radostná zpráva přišla v noci z olympijského Ria. Babora Špotáková totiž na třetích olympijských hrách v řadě zabodovala a přiveze domů medaili. Tentokrát sice nešlo o zlato, ale i bronz se počítá a je velkým úspěchem!
19.08.2016 06:50 |

Hejnová, Špotáková a Maslák brali v Oslu třetí místo

Na dalším mítinku Diamantové ligy v Oslu se čeští atleti rozhodně neztratili. Na třetím místě skončili shodně čtvrtkař Pavel Maslák, Zuzana Hejnová v běhu na 400 metrů překážek a oštěpařka Barbora Špotáková.
11.06.2015 22:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Pavel Maslák (10 článků)

Hejnová a Špotáková zakončily sezónu triumfem v Diamantové lize

Překážkářka Zuzana Hejnová i oštěpařka Barbora Špotáková vyhrály poslední závod Diamantové ligy v Curychu a zároveň se tak staly celkovými vítězkami svých disciplín.
03.09.2015 22:21 |

Špotáková vybojovala vítězství v Lausanne a hodila letošní osobní rekord

Česká jednička mezi oštěpaři Barbora Špotáková vyhrála závod Diamantové ligy v Lausanne a hodila současně svůj nejlepší letošní výkon - 66,72 metru. Druhou příčku vybojovala Martina Ratejová ze Slovinska, která hodila 64,63 metru, třetí místo obsadila Australanka Kimberley Mickleová (64,20).
03.07.2014 21:00 |

BRONZ: Šárka Záhrobská získala ve slalomu bronzovou medaili

Bronzovou medaili vybojovala v olympijském slalomu ve Whistleru česká lyžařka Šárka Záhrobská. Po prvním kole figurovala na druhé příčce, ve druhém si sice mírně pohoršila, ale vysněný bronz získala. Zlato získala Němka Maria Rieschová, stříbro Rakušanka Schildová.
26.02.2010 23:25 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků)

Střelkyně Sýkorová má bronz z malorážky! Česko slaví čtvrtou medaili

Česko má další olympijskou medaili. Ve střelbě z malorážky vybojovala bronz Adéla Sýkorová. Obhájkyně stříbra Emmons do finále nepostoupila.
04.08.2012 14:25 |

Osobnosti: Adéla Sýkorová (20 článků)

Sáblíková po triumfu na pětce získala na ME ve víceboji bronz

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ovládla závěrečný závod na 5000 metrů a na mistrovství Evropy ve víceboji v norském Hamaru získala bronzovou medaili. Vyhrála Nizozemka Ireen Wüstová, která se kontinentální šampionkou stala už potřetí. Šestadvacetiletá Sáblíková získala na ME již sedmou medaili v kariéře, bronz vybojovala potřetí.
12.01.2014 17:15 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (411 článků)

PRVNÍ MEDAILE: Oštěpařka Špotáková vybojovala bronz

Česká oštěpařka Barbora Špotáková v dramatickém závodě oštěpařek na mistrovství Evropy skončila třetí.
29.07.2010 22:35 |

ŽIVĚ Špotáková má další medaili. Lepší byla jen Abakumovová

Podívejte se na online reportáž z boje Barbory Špotákové o první českou medaili z MS v atletice v korejském Tegu. Olympijská vítězka a světová rekordmanka sice pátým pokusem překonala svůj letošní výkon hodem 71,58 metru, vzápětí však Ruska Maria Abakumovová opět překonala svůj osobní rekord, když jen o centimetr zaostala za hranicí 72 metrů. Špotáková však získala už šestou medaili ze šampionátů či olympijských her v řadě.
02.09.2011 10:30 |

Překážkářka Zuzana Hejnová má bronz: Konečně! Česko drží holky!

Chyba, Češi měli poslat na olympiádu jen samé holky! Tuhle pravdu potvrdila včera běžkyně Zuzana Hejnová (25), která na trati 400 m překážek získala bronzovou medaili. Ze šesti českých cenných kovů muži zařídili jen dva...
09.08.2012 12:05 |

Dojatá Zuzana Hejnová: Bronz slavila v náručí přítele Honzy

Na české olympijské nebe vylétla další hvězdička. Sprinterka Zuzana Hejnová (25) získala bronzovou medaili a slzy smutku z dřívějších závodů konečně vystřídala neutuchající radost! I za podpory přítele Honzy se sen stal realitou.
09.08.2012 17:05 |

"Je to šílené, jak to letí!" Atletem roku se popáté v řadě stala Špotáková

Atletem roku 2011 se stala podle očekávání oštěpařka Barbora Špotáková a anketu Českého atletického svazu vyhrála už popáté za sebou. Světová rekordmanka získala jako jediný český atlet medaili na letošním mistrovství světa v Tegu, kde prohrála pouze s Ruskou Marií Abakumovovou. Druhý skončil v anketě výškař Jaroslav Bába a třetí místo obsadila překážkářka Zuzana Hejnová.
06.11.2011 10:05 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Barbora Špotáková (327 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Bronz s příchutí zlata. Talisman Pída zase čaroval, radovala se Špotáková

Dlouho to vypadalo na nepovedený večer. Pak ale přišla pátá série, Barbora Špotáková ze sebe vydolovala zbytky sil a hodem dlouhým 64,80 metru se vyhoupla na stupně vítězů. Následně už se jenom modlila, aby jí žádná ze soupeřek nepokazila oslavy. Talisman Pída ale znovu zafungoval a česká oštěpařská královna si tak přiveze medaili i z třetí olympiády v řadě.
19.08.2016 06:45 |