Špotáková skončila na MS devátá, Bába sedmý

Oštěpařka Barbora Špotáková neprošla na mistrovství světa do užšího finále, když její nejdelší pokus 60,08 metru ze třetí série nestačil na lepší než deváté místo. Jaroslav Bába obsadil ve finále mužské výšky sedmé místo výkonem 227 cm.
30.08.2015 15:15 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Barbora Špotáková (330 článků)

Nejradši jsme v posteli nebo na kolech, říká přítel Špotákové

Jednatřicetiletá oštěpařka Barbora Špotáková se příští rok stane maminkou. Se svým stejně starým přítelem Lukášem Novotným očekávají v létě narození prvního dítěte. Poprvé se potkali před deseti lety, do oka si ale padli až o tři roky později. Další články k tématu: Nastávající máma Špotáková: Návrat v Riu je mou největší motivací Oštěpařka Špotáková si dá na rok pauzu, s přítelem očekávají potomka Špotáková zvažuje: světový rekord, nebo pauza? Oznámí to dnes? Hlavně, že je večírek. Špotáková slavila s Wohnoutem a Třemi sestrami
13.11.2012 14:45 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků)

Špotáková i Bába skončili ve Světovém atletickém finále druzí

Druhá místa obsadili čeští zástupci Jaroslav Bába a Barbora Špotáková při prvním dnu Světového atletického finále v Soluni.
12.09.2009 21:10 |

Ivanka Devátá (81): Vážné komplikace při operaci!

Konečně to má za sebou! Herečka a spisovatelka Ivanka Devátá (81) musela kvůli rakovině tlustého střeva podstoupit operaci. „Jak dalece ale vyřešila moji nemoc, tak to se ještě uvidí,“ řekla Aha! Devátá.
25.05.2017 05:10 |

Osobnosti: Ivanka Devátá (26 článků)

Vrabcová-Nývltová zajela na MS skvěle. Skončila devátá

Česká reprezentantka v běhu na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová dojela ve švédském Falunu v závodu na 30 kilometrů s hromadným startem devátá. Pro Nývltovou je to nejlepší jízda na mistrovství světa v kariéře. Závod suverénně ovládla Therese Johaugová z Norska. Druhá skončila krajanka Marin Björgenová a třetí dojela Charlotte Kallaová ze Švédska.
28.02.2015 19:26 |

Osobnosti: Therese Johaugová (9 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

TO BYLA BITVA! ŠPOTÁKOVÁ v parádním souboji URVALA STŘÍBRO

Oštěpařka Barbora Špotáková vybojovala na MS atletů v korejském Tegu stříbrnou medaili. Zlato získala Ruska Maria Abakumovová. Třetí skončila Jihoafričanka Viljoenová. Závod oštěpařek nabídla strhující bitvu, v níž hrály hlavní roli právě Špotáková s vítězkou Abakumovovou.
02.09.2011 14:10 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Maria Abakumovová (10 článků)

Bába má rád brambory jen na talíři, přesto v Tegu bude slavit

Brambory má jinak výškař Jaroslav Bába rád, po mistrovství světa v korejském Tegu mu ale na talíři nejspíš zhořknou. V dnešním finále předvedl bojovný výkon, skočil 232 centimetrů na první pokus, přesto to na medaili nestačilo. Domů si odveze čtvrté místo, nepopulární "bramborovou medaili", a byť jde o jeho nejlepší výkon na světové akci od jeho bronzu na olympiádě v Aténách 2004, byl dnes Bába po závodu pořádně rozmrzelý.
01.09.2011 16:20 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků)

Agresivní "bába z metra" Júlia lže, jak když tiskne: Její vizitka je falešná a v metru ji nikdo neokradl, jak se snaží tvrdit

Video s "agresivní bábou z metra":http://www.extra.cz/tema/baba-v-metru už viděli úplně všichni včetně lidí, kteří nemají internet. Záběr z vagonu metra, kde starší žena neskutečně "sprostě řve":http://www.extra.cz/tema/sprosta-baba na spolucestující a následně je i agresivní a napadá všechny okolo, udělal z "Júlie Kuskové Klímové":http://www.extra.cz/tema/julia-kuskova-klimova-1 "hvězdu".
20.09.2013 07:50 |

Holuša splnil limit na MS, na Diamantové lize v Šanghaji doběhl sedmý

Na mítinku Diamantové ligy v Šanghaji zaběhl Jakub Holuša limit pro světový šampionát v Pekingu. Závod na 1500 metrů dokončil sedmý za 3:34,95, což je jeho vůbec nejlepší výsledek v rámci prestižního seriálu. Sedmé místo vybojoval také výškař Jaroslav Bába a na osmém místě skončila půlkařka Lenka Masná.
17.05.2015 19:06 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Jakub Holuša (25 článků) , Lenka Masná (11 článků)

Odložilův memoriál: Špotáková hodila letos NEJLÉPE, vyhrál i Bába s Hejnovou

Jaroslav Bába a Zuzana Hejnová dokonce překonali rekordy mítinku. Lustigová stanovila na trati 3000 metrů překážek nový český rekord, osobák si zaběhl iHoluša si navíc na trati 1500 metrů.
13.06.2011 20:45 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Diamantová liga: Hejnová s Bábou triumfovali, Špotáková druhá

Výkon 53,29 posunul českou běžkyni do čela letošních světových tabulek, navíc znamená nový český rekord. Z výhry se radoval i výškař Bába, oštěpařka Špotáková zaházela nejlépe v letošní sezoně.
08.07.2011 20:50 |

"Je to šílené, jak to letí!" Atletem roku se popáté v řadě stala Špotáková

Atletem roku 2011 se stala podle očekávání oštěpařka Barbora Špotáková a anketu Českého atletického svazu vyhrála už popáté za sebou. Světová rekordmanka získala jako jediný český atlet medaili na letošním mistrovství světa v Tegu, kde prohrála pouze s Ruskou Marií Abakumovovou. Druhý skončil v anketě výškař Jaroslav Bába a třetí místo obsadila překážkářka Zuzana Hejnová.
06.11.2011 10:05 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Barbora Špotáková (330 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Špotáková suverénně ovládla oštěp, výškař Bába splnil B-limit na olympiádu

Světová rekordmanka Barbora Špotáková zvítězila na atletickém Memoriálu Josefa Odložila v hodu oštěpem výkonem 65,88 metru.
11.06.2012 17:55 |

Pořádně se mi ulevilo, řekla Špotáková po kvalifikaci

Když se oštěpařka Barbora Špotáková před svým prvním kvalifikačním hodem svlékla z tepláků, její odhodový loket "zdobila" nepřehlédnutelná bandáž. Lékaři, maséři a fyzioterapeuti jí kloub zpevnili tejpem a obvazem. I soupeřky si toho všimly. Výkon světové rekordmanky ale překvapil možná i ji samotnou. Lepší průběh boje o postup do finále mistrovství Evropy si Špotáková nemohla přát.
28.07.2010 16:20 |

Na finále musí přijít jiná Bára, ví oštěpařka Špotáková

Do finále závodu oštěpařek na mistrovství světa v korejském Tegu postoupily ze čtvrteční kvalifikace obě české reprezentantky, Barbora Špotáková i Jarmila Klimešová. Světová rekordmanka Špotáková si účast ve finále zajistila prvním hodem (63,40 metru)
01.09.2011 08:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Jarmila Klimešová (4 články)

Barbora Špotáková je vyválčila zlato!

Oštěpařka Barbora Špotáková podruhé vyhrála olympijské hry. V londýnském finále vedla od prvního pokusu a triumf z Pekingu obhájila v letošním světovém maximu 69,55 metru. Špotáková získala pro českou výpravu osmou medaili a druhé zlato po veslařce Miroslavě Knapkové.
09.08.2012 23:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Miroslava Knapková (50 článků)

Barbora Špotáková vyválčila zlato!

10.08.2012 00:15 |

Bára Špotáková: Tyčinky na rekord!

Pohoda, klídek. Dvojnásobná olympijská vítězka v hodu oštěpem Bára Špotáková (31) dostala od svého sponzora houpací deku, 72 krabic müsli tyčinek a dalších 29 kousků k tomu. Že číslu nerozumíte? „Věřím, že osobní rekord 72,28 metru překonám ještě letos,“ věštila Špotáková.
07.09.2012 12:10 |