Článek

Splňte naše sliby, vyzval Kalousek vládu

 
Opoziční TOP 09 vyzvala vládu, aby dodržela pět let staré memorandum o zvyšování platů lékařů. Zdravotníci peníze potřebují, zdůraznil na dnešní tiskové konferenci bývalý ministr zdravotnictví Leoš Heger, který tehdy memorandum s Českou lékařskou komorou a Lékařským odborovým klubem podepsal. Odborový klub nedávno podal kvůli jeho splnění na Českou republiku žalobu.
05.04.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1256 článků)
Podobné články

Zůstáváme, splňte sliby. Nová akce nespokojených lékařů

 
Ministru zdravotnictví Leoši Hegerovi běží čas. O půlnoci mu vyprší ultimátu, které mu daly odbory. Pak chtějí lékaři slyšet, jak Heger zařídí zvýšení platů pro příští rok. K této příležitosti chytají odboráři protestní akci s úderným názvem Zůstáváme, splňte sliby.
04.11.2011 14:45 |

podobné články

Lékaři protestují. Přišli připomenout sliby ministra

 
Zhruba 150 zdravotnických odborářů dnes v poledne přišlo připomenout ministrovi zdravotnictví Leoši Hegerovi (TOP 09) jeho sliby ohledně platů. Přinesli mu před jeho úřad své prohlášení jako poslední ze série dárků, které ministrovi posílali v měsíční kampani Zůstáváme, splňte sliby. Heger nabídl růst platů od ledna o 6,25 procenta, to odborům nestačí. Situaci si chtějí vyjasnit s Hegerem za přítomnosti premiéra Petra Nečase (ODS). Schůzku jim prý Nečas slíbil na tento týden.
07.12.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9204 článků)

Odboráři přišli připomenout Hegerovi jeho platové sliby

 
Zhruba 150 zdravotnických odborářů ve středu v poledne přišlo připomenout ministrovi zdravotnictví Leoši Hegerovi (TOP 09) jeho sliby ohledně platů. Přinesli mu před jeho úřad své prohlášení jako poslední ze série dárků, které ministrovi posílali v měsíční kampani Zůstáváme, splňte sliby.
07.12.2011 14:05 |

podobné články

Splňte si sen: Šatna není luxus, je to nutnost!

 
Vždycky když otevírám skříň a vyvalí se na mě nepřehledná kupa oblečení, vzpomenu si na šatnu svojí kamarádky. Také závidíte těm, kdo mají prostor na šatnu? Teď už nemusíte! Vytvořit si šatnu jde do módy a přibývá způsobů, jak si ji dopřát i v menším bytě. Splňte si sen a uspořádejte konečně svoje věci v šatně!
15.10.2012 00:15 |

podobné články

Shoďte po Vánocích a splňte novoroční předsevzetí! Garance nejlepší ceny Green Coffee na trhu!

 
Nenechte se strašit povánočními kily, která jste nabrali. Ztraťte je jako mávnutím kouzelného proutku. Splňte si svá novoroční předsevzetí a s novým rokem získejte i novou, hříšně svůdnou a krásnou postavu. Chceme, abyste se sebou byli konečně spokojeni. Každý jednou zažil tento problém. Hubnutí rozumíme. Hubněte s námi zdravě za pomoci přírody.
07.01.2015 09:01 |

podobné články

Odborář Engel vyhrožuje, že bude v cizině pomlouvat vládu

 
S budíky nařízenými na pět minut po dvanácté se pět minut po dvanácté sešlo v Plzni pod sochou T. G. Masaryka 20 představitelů zdravotnických a lékařských odborů ke společnému happeningu Zdravotnické trojky v rámci kampaně „Zůstáváme, splňte sliby." Jednalo se již o 13 happening v českých městech. Ten poslední se uskuteční v úterý v Praze a očekává se bouřlivý průběh.
05.12.2011 22:35 |

podobné články

Platy se lékařům zvýší, ale jenom o šest procent, oznámil Heger

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger se už vyjádřil k požadavků odborů. A jeho slova je asi příliš nepotěšily. Lékaři dostanou přidáno pouze 6,25 procenta místo slibovaných deseti procent. Mzdy se budou zvyšovat až podle ekonomické situace. Lékařům se asi tato varianta nebude příliš líbit, protestní akce „Zůstáváme, splňte sliby“ je na spadnutí.
04.11.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1256 článků)

Zdravotnické odbory protestují pomocí dárků, nechtějí opět děsit lidi

 
Lékařské odbory zahájily novou protestní kampaň pod názvem „Zůstáváme, splňte sliby!“. Odboráři chtějí po třicet dní připomínat ministrovi zdravotnictví Leoši Hegerovi jeho závazky – na každý den jedním symbolickým dárkem. Péče o pacienty omezena nebude, šéf odborů Martin Engel už nechce nikoho děsit.
08.11.2011 19:25 |

podobné články

Lékaři se s Hegerem nedohodli, vyšší platy nedostanou

 
Ani po hodině a půl jednání se dnes odboráři neshodli s ministrem zdravotnictví Leošem Hegerem (TOP 09) na růstu platů zdravotníků. Ministr trvá na tom, že od ledna stoupnou o 6,25 procenta, na deset procent se navýší až během roku. Odbory je žádají hned. Budou proto pokračovat v happeningové kampani "Zůstáváme, splňte sliby".
09.11.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1256 článků)

Pět minut po dvanácté řinčely lékařům budíky: Přidejte, ministře

 
Symbolicky pět minut po dvanácté začali lékaři na náměstí v Pardubicích demonstrovat. Během akce Zůstáváme, splňte sliby upozorňovali na nevyslyšené požadavky zvoněním budíků. Protesty v Pardubicích to teprve začíná, demonstrace budou pokračovat v dalších krajských městech.
10.11.2011 15:35 |

podobné články

Protesty zdravotníků začaly v Pardubicích

 
Premiérový happening odborové kampaně lékařů a zdravotníků "Zůstáváme, splňte sliby", se ve čtvrtek uskutečnil v Pardubicích. Šéf lékařských odborů LOK Martin Engel akci zahájil pod symbolickým morovým sloupem na Pernštýnském náměstí a symbolických pět minut po dvanácté. Ukončil ji deset minut poté.
10.11.2011 15:45 |

podobné články

Tomáš Cikrt drsně o lékařích, kteří vydírají ministra

 
Ve středu se na pražském Palackém náměstí uskuteční poslední ze čtrnácti happeningů pořádaných Lékařským odborovým klubem (LOK) pod názvem „Zůstáváme, splňte sliby". Lékaři se touto formou domáhají slibu, že pro příští rok vzrostou jejich mzdy o deset procent. Ministr zdravotnictví především neměl lékařům nic slibovat a měl využít toho, že lékaři protestovali a pustit ty, kteří chtěli jít, myslí si někdejší mluvčí resortu zdravotnictví Tomáš Cikrt.
06.12.2011 15:10 |

podobné články

Před Hegerovým úřadem vrcholí kampaň odborů za vyšší platy

 
Odbory lékařů, sester a dalších zdravotníků z nemocnic ukončí dnes před úřadem ministra Leoše Hegera (TOP 09) měsíční kampaň Zůstáváme, splňte sliby, ve které ministrovi připomínaly slib zvýšení platů v nemocnicích příští rok o deset procent. Heger nabídl od ledna 6,25 procenta, to odborům nestačí. Vytvořily Zdravotnickou trojku, dohromady zastupuje 48.000 odborářů, více než polovinu personálu nemocnic.
07.12.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1256 článků)

Hejtmanka Vildumetzová: Vše se zbytečně protahuje, hrají se politické hry

 
Kraje píší premiérovi: Splňte sliby a podílejte se na zvýšení mezd řidičů.
26.03.2017 20:20 |

podobné články

Velké účtování. Přečtěte si, jak strany splnily minulé sliby

 
Před každými volbami zaplaví zemi billboardy a plakáty politických stran, ze kterých na voliče hledí usměvavé tváře kandidátů, kteří se snaží získat hlasy lákavými sliby. Jak se změnily sliby od posledních sněmovních voleb v roce 2010 a co strany ze svých programů nakonec prosadily, zjišťoval on-line deník Týden.cz.
14.09.2013 13:20 |

podobné články

Kalousek: Nový řecký premiér je jako česká vláda, vzbuzuje naději nereálnými sliby

 
Bývalý ministr financí a předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek v reakci na výsledek voleb v Řecku přirovnal tamního nového premiéra k českým vládním lídrům. Spojovat je má snaha vzbudit naděje nereálnými sliby.
26.01.2015 10:52 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6018 článků)

Jako koncentrační tábor, vytáhl Kalousek děsivé přirovnání

 
Opoziční TOP 09 trvá na úplném zrušení zákona o elektronické evidence tržeb (EET). Předseda strany, bývalý ministr financí Miroslav Kalousek novinářům dnes řekl, že jeho strana chce systém, jehož účelem je „pouze buzerace“ zrušit nebo alespoň odložit jeho spuštění do voleb. Jak budou poslanci TOP 09 hlasovat o případných změnách navrhovaných ministrem financí Andrejem Babišem (ANO), nechtěl Kalousek komentovat. „Nevím, nevím ani, zda budou předloženy,“ uvedl. Vládu vyzval ke „zrušení toho cirkusu“.
29.11.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9066 článků) , Miroslav Kalousek (6018 článků)

Babiš představil svůj velký plán. A hned se do něho zakousl Kalousek

 
Lídr hnutí ANO Andrej Babiš ještě neprozradil, zda kývne na trojkoalici s ČSSD a KDU-ČSL, ale už představil tým ekonomických expertů, který má pomoci s lepším hospodařením státu. Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek vyzval předsedu ANO, ať vezme mandát od voličů a jde plnit své sliby. Upozornil však, že ne všechno, co je dobré pro Agrofert, bude dobré i pro Českou republiku.
06.11.2013 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9066 článků) , Miroslav Kalousek (6018 článků)

Přijel Kalousek. Vyslechl nářky podnikatelů na vládu, bránil demokracii a odepsal KDU-ČSL

 
REPORTÁŽ Do kavárny TOP 09 v Plzni zavítal na besedu s občany místopředseda strany a exministr financí Miroslav Kalousek. Hned na úvod si mu přítomní občané postěžovali na současnou vládu, která podle nich zničí stovky podnikatelů, kterým „napařila“ pětimilionovou garanci v rámci registrace obchodu s lihovinami a pohonnými hmotami. Na to Kalousek odpověděl, že jeho strana navrhovala částku od půl milionu, ale to nebylo vyslyšeno. Přítomní se pak pustili do ostrých výčitek vůči Andreji Babišovi, který záměrně skupuje média.
10.10.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6018 článků)