Článek

Spisovatelka a režisérka Le Fay: Čechy ohrožuje Putin, ne Islámský stát

 
Ruský prezident Vladimir Putin je pro Čechy mnohem větším nebezpečím, než Islámský stát. Na serveru Svobodné fórum to píše režisérka a spisovatelka Monika Le Fay.
30.06.2015 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2650 článků)
Podobné články

Režisérka v ČT šokovala: Mohla bych říct, že Zeman je zdegenerovaný idiot

 
Spisovatelka a režisérka Monika Le Fay, která se v posledních dnech objevila jako aktivní účastnice protestů proti zvolení Miloše Zemana prezidentem, se v televizním studiu střetla se senátorem Vladimírem Drymlem, který zastupuje Zemanovu stranu SPOZ.
30.01.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (281 článků) , Miloš Zeman (16403 článků)

Spisovatelka účtuje: Nečas dopustil nástup nejhorší vlády od roku 1989 a otevřel dveře oligarchovi

 
Režisérka a spisovatelka Monika Le Fay se ve svém komentáři na Svobodném fóru rozepsala o Petru Nečasovi a kauze jeho ženy. Konec „pana čistého“ přirovnává k antickým tragédiím.
01.06.2015 22:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků)

Režisérka o Zemanově kampani: K vítězství se prolhal. Není můj prezident

 
Režisérka Monika Le Fay je zakladatelkou iniciativy, která nepřijíma Miloše Zemana za prezidenta. Podle ní zvítězil pomocí lží a nedemokratických metod. A se senátorem Vladimírem Drymlem se o tom hádali v Událostech, komentářích.
29.01.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (281 článků) , Miloš Zeman (16403 článků)

Režisérka urážela Zemana v ČT. Teď pokračuje v novinách

 
Režisérka Monika Le Fay, která v posledních dnech proslula svým výrazným postojem a aktivní účastí na protestech proti zvolení Miloše Zemana novým prezidentem České republiky, vysvětlila v komentáři pro MF Dnes, co pro ni a další signatáře iniciativy "Miloši Zemane, nejste a nikdy nebudete mým prezidentem," tato výzva ve skutečnosti znamená.
01.02.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16403 článků)

Duel o Michalákových: Dětem je líp, dřív strádaly. Ne, je to násilné odtržení

 
Chlapci Denis a David Michalákovi se mají u norských pěstounů lépe, než jim bylo u biologické matky. V debatě Blesk.cz to řekla režisérka a spisovatelka Monika Le Fay, jež se případem zabývá. Její oponent Aleš Hodina, předseda Mezinárodního institutu pro rodinu a dítě, naopak zkritizoval, že děti byly neoprávněně odtrženy a násilně umístěny do cizích rodin.
08.10.2015 15:30 |

podobné články

Osobnosti: David Denis (13 článků)

Muži prohráli boj pohlaví, proto se předělávají na ženy, tvrdí spisovatelka

 
Britská spisovatelka, esejistka a dramatička Fay Weldonová celý život zasvětila feminismu. Ve svých čtyřiaosmdesáti letech prohlásila, že se konečně dočkala velikého vítězství žen v souboji pohlaví. Muži si podle ní porážku dobře uvědomují. A důkazem je rostoucí počet těch, kteří se nechávají operativně přeměnit na ženy.
06.04.2016 20:05 |

podobné články

CVVM: Islámský stát pokládá za hrozbu pro ČR značná většina lidí

 
Naprostá většina tuzemských obyvatel pokládá takzvaný Islámský stát za hrozbu pro bezpečnost Česka, Evropy i pro mír ve světě. Vyplývá to z lednového průzkumu, který dnes zveřejnilo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Islámský stát podle průzkumu ohrožuje bezpečnost Česka více než situace na Ukrajině, která je mnohem blíž.
23.02.2016 21:40 |

podobné články

Žilková se distancovala od petice proti Zemanovi

 
Herečka Veronika Žilková nepodepsala petici nazvanou "Miloši Zemane, nejste a nikdy nebudete můj prezident". Podpis pod peticí, s kterou přišla režisérka Monika Le Fay, popřel i bývalý tajemník Václava Havla Vladimír Hanzel.
27.01.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků)

Žilková se distancovala od petice proti Zemanovi

 
Od iniciativy, která odmítá Miloše Zemana jako budoucího prezidenta, se dnes distancovala herečka Veronika Žilková. Petice údajně vznikla spontánně po sobotní prohře Zemanova protikandidáta, šéfa TOP 09 Karla Schwarzenberga. O iniciativě informovala v neděli režisérka Monika Le Fay. 
28.01.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3583 článků) , Miloš Zeman (16403 článků)

Žilková se distancuje od petice umělců proti Zemanovi

 
Od iniciativy, která odmítá Miloše Zemana jako budoucího prezidenta, se v pondělí distancovala herečka Veronika Žilková. Petice údajně vznikla spontánně po sobotní prohře Zemanova protikandidáta, šéfa TOP 09 Karla Schwarzenberga. O iniciativě informovala v neděli režisérka Monika Le Fay.
28.01.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3583 článků) , Miloš Zeman (16403 článků)

V roce 2017 budou jižní Čechy opravdu pohodové

 
„Jižní Čechy pohodové“. To je název krajského projektu, který v návaznosti na předloňské „Jižní Čechy aktivní“, loňské „Jižní Čechy husitské“ a letošní „Jižní Čechy olympijské“, připravuje na příští rok v rámci podpory turismu v regionu Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR).
21.11.2016 22:20 |

podobné články

Boje v Iráku: Vzbouřenci vyhlásili islámský stát!

 
Boje mezi iráckou armádou a radikály ze skupiny Islámský stát v Iráku a Levantě (ISIL) se o víkendu soustředily hlavně na město Tikrít, jehož dobytí zpět má pro vládu v Bagdádu strategický i symbolický význam. Radikálové také údajně vyhlásili na obsazených územích v Iráku a Sýrii islámský stát.
29.06.2014 21:05 |

podobné články

Francouzští hackeři "zaútočili" na Islámský stát

 
Útok na Islámský stát slíbili členové francouzské odnože hackerské skupiny Anonymous už více než před měsícem. Do boje se pustili právě dnes. Hackeři skupiny napadli stovky twitterových účtů, e-mailových adres a facebookových stránek, které byly spojeny či podporují teroristický Islámský stát. Píše o tom na svých internetových stránkách časopis Reflex a odvolává se na informace z webu dazeddigital.com.
12.02.2015 12:46 |

podobné články

Porazit Islámský stát? Musíme ho odstřihnout od financí. Džihádisté jsou ale kámoši našich spojenců!

 
KOMENTÁŘ: Islámský stát se stále rozrůstá, verbuje nové a nové džihádisty a šíří strach. Už si troufá i na velké akce v Evropě. Kdo Islámský stát zastaví? A je vůbec možné odstřihnout tyto radikální islamisty od financí? Upozorňujeme, že toto nebude příjemné čtení.
28.06.2015 09:26 |

podobné články

Islámský stát prý mění taktiku. Teď chce světu místo řezání hlav ukázat, jak krásně se tam žije

 
Islámský stát se snaží Západu ukázat, že umí být nemilosrdný a trestá jeho údajnou zpupnost. Muslimům v okolních zemích ale posílají jiný vzkaz. Snaží se co nejvíce mužů, žen a dětí přesvědčit, že je Islámský stát takřka ideálním místem k životu, kde muži v poklidu pěstují melouny a děti se baví na kolotočích.
10.10.2015 20:36 |

podobné články

Islámský stát přišel o velitele. Druhý nejvlivnější muž zahynul při americkém náletu

 
Islámský stát potvrdil, že při srpnovém americkém náletu zahynul muž číslo dva ve vedení hnutí po abú Bakru Bagdádím, uvedla agentura AFP. Abú Mutaz Kuraší byl zabit nedaleko iráckého Mosulu, oznámili dnes radikálové na islamistických stránkách. Jejich mluvčí ve svém prohlášení rovněž pohrozil, že Islámský stát porazí Rusko, které na konci září zahájilo nálety v Sýrii.
13.10.2015 20:05 |

podobné články

Islámský stát zničen nebude, zvykněte si na jeho přítomnost! 7 důvodů, proč tomu tak je

 
Stále více odborníků si myslí, že Islámský stát už nikdy zničen nebude. Bude to něco jako heroin. Bude se proti němu bojovat, bude nelegální, ale pořád tu bude a nikdo s tím už nic nedokáže udělat. Francouzi nyní tvrdí, že Islámský stát zničí. Jenže je to možné?
15.11.2015 09:01 |

podobné články

Islámský stát zase úřadoval. Tentokrát zavraždil mladou aktivistku

 
Kritizovala Islámský stát a zaplatila za to životem. Džihádisté unesli třicetiletou Kurdku v červenci, o pár měsíců později ji zavraždili. Aktivistka Rukíja Muhammad si totiž dobírala Islámský stát svým suchým humorem a šla tvrdě proti němu. A to se džihádistům nelíbilo.
06.01.2016 17:45 |

podobné články

Islámský stát donutil 12letou dívku popravit 5 žen. Zabila i lékařku, která odmítla léčit teroristy

 
Islámský stát už nutí zabíjet ne jenom malé chlapce, ale i mladé dívky. Teprve 12letá dívka musela popravit pět žen včetně lékařky, která odmítla ošetřit zraněné teroristy. Je to první taková událost, kdy Islámský stát přinutil zabíjet mladou dívku.
04.03.2016 11:50 |

podobné články