Článek

Špinavá pasáž u Václaváku se změní v nejhezčí tržiště v Praze

 
Cestou z pražského Václavského náměstí na Národní třídu si nádherné budovy z roku 1897 téměř ani nevšimnete. Vchod je nevýrazný, uvnitř se nachází supermarket či asijská restaurace a prostor celkově působí ošuntěle. Staroměstská tržnice se ale přestaví do původní podoby. Jak zjistil Blesk.cz, v obrovské hale ve tvaru baziliky začne už brzy vznikat unikátní prostor pro celoroční trhy.
22.07.2015 05:11 |

podobné články

Podobné články

Česká pošta spouští e-tržiště

 
Česká pošta od 1. listopadu spustila do ostrého provozu Centrum veřejných zakázek, tzv. e-tržiště, které umožňuje elektronické zadávání veřejných zakázek ve stanovených zadávacích řízeních. E-tržiště je plně elektronický systém, všechny úkony v zadávacím řízení provádí zadavatel i dodavatel v elektronické podobě.
01.11.2012 13:10 |

podobné články

Zprůchodní se pasáž u metra Budějovická? Město musí prověřit, jestli je to možné

 
Praha musí prověřit, jestli je možné zpřístupnit pasáž na Budějovické do doby, než se vyřeší havarijní stav terasy, která ji zastřešuje. Rozhodlo o tom ministerstvo dopravy na základě odvolání, které podalo obchodní centru Dům bytové kultury (DBK) a další subjekty. Dnes o tom informovala radnice Prahy 4. Pasáž je uzavřena od konce ledna, magistrát připravuje demolici terasy.
01.06.2018 15:15 |

podobné články

Soutěž Nejhezčí holka má další sexy vítězku. Je to sestra první výherkyně!

 
Nedávno jsme vás informovali, že "Lenka Knoblochová":http://www.extra.cz/8-sexy-fotek-nejhezci-holky-na-internetu-podivejte-se-na-exkluzivni-video-z-foceni-dvojnice-ivanky-trump, která "vyhrála naši soutěž Nejhezčí holka":http://www.extra.cz/lenka-knoblochova-se-diky-nasi-soutezi-nejhezci-holka-dostala-do-prestizni-modelingove-agentury, je už v prestižní modelingové agentuře. Výhra, kterou za vítězství ve formě foto shootingu a finanční odměny 5000 Kč obdržela, motivovala i její starší sestru Niki.
24.10.2013 09:30 |

podobné články

Farmářská tržiště v Praze: živé ryby a české jahody

 
Farmářské trhy se rozrůstají, v Praze na nábřeží Vltavy přibude tržiště Náplavka. A bude mít co nabídnout.
12.06.2010 09:55 |

podobné články

V Praze otevřou tržiště s lahůdkami: Po vzoru Paříže a Mnichova

 
Nápad s gurmánským palácem v Praze na Václavském náměstí nevyšel. Pražanům se však již brzy naskytne jiná možnost, kam vyrazit pro lahůdky! Lidovější a příjemnější. 14. listopadu otevře své brány tržiště v Dlouhé ulici. Co v něm zákazníci najdou?
07.11.2014 09:05 |

podobné články

V O2 se zbláznili – Na Václaváku rozdávali kytky zdarma!

 
Na Václaváku se včera rozdávaly tisíce jarních kytek zdarma. A to nenechalo v klidu stovky Pražanů ani turistů. Různobarevné primulky v květináčích si odnášeli i po více kusech. Živý velký obrazec, který v dolní části Václaváku připravil pro kolemjdoucí k uvítání jara a svých nových výrazně zvýhodněných tarifů mobilní operátor O2, tak rychle měnil podobu. Lidé se přitom ale dobře bavili a nečekaný darem jim zjevně udělal velkou radost. Podívejte se na fotoreportáž, jak celá akce vznikala.
12.04.2013 00:20 |

podobné články

BOMBA NA ZASTÁVCE! Výbuch u tržiště zabil nejméně 6 lidí

 
Bomba umístěná v blízkosti tržiště v Matani asi 20 kilometrů od Péšávaru na severozápadě Pákistánu dnes zabila nejméně šest lidí a 11 dalších zranila. Oznámily to tiskové agentury s odvoláním na místní policii. Exploze se odehrála na autobusové zastávce.
05.06.2011 08:35 |

podobné články

Izrael zaútočil v Gaze během příměří. Na tržišti zabily rakety 15 lidí

 
Izrael podnikl letecký nálet na tržiště během příměří, které sám vyhlásil. Rakety z Židovského státu dopadly také na školu plnou uprchlíků, která je pod záštitou OSN. Izrael tvrdí, že pouze opětoval palbu. Hamas totiž používá civilní budovy jako úkryt. Dokládají to rakety nalezené ve škole, nebo ostřelovač v budově Červeného kříže. Civilisté v Pásmu Gazy vyrazili po vyhlášení příměří na tržiště. Na to vzápětí dopadly rakety a zabily několik lidí. Klid zbraní se totiž nevztahoval na místa, kde boje již zuří. Proto tento krok označili Palestinci za čistě mediální gesto.
30.07.2014 18:25 |

podobné články

Desetiletá teroristka zmasakrovala tržiště. Zabila 19 lidí, přes 40 zranila!

 
Devatenáct mrtvých, sedmačtyřicet zraněných. Taková je bilance nedělního atentátu na tržiště v nigerijském městě Damaturu ve státě Yobe. Vraždit prý měla teprve desetiletá dívka.
27.07.2015 11:56 |

podobné články

Kam pro ovoce a zeleninu? Už tradičně na Havelák!

 
Vážení a milí zákazníci Havelského tržiště a Havelské koruny, u příležitosti vydání přílohy deníku Blesk zaměřené na Prahu 1 bych vás chtěl blíže seznámit s historií Havelského tržiště, popsat vám, co mě k němu váže, odkrýt jeho zázemí a také vám přiblížit naše plány do budoucna.
09.10.2015 14:10 |

podobné články

Zábranský (Piráti): Firma postavila černou stavbu, Praha 1 jí přesto odpustila nájemné

 
Pražský zastupitel za Piráty Adam Zábranský podal trestní oznámení na členy rady městské části Praha 1 kvůli porušení povinnosti jednat s péčí řádného hospodáře. Rada Prahy 1 totiž odpustila nájemné ve výši 1,2 milionu Kč provozovateli tržiště Dlouhá 14 za dobu, kdy nebyl schopný tržiště provozovat v důsledku rekonstrukce objektu.
26.10.2016 05:30 |

podobné články

Výbuch v Mexiku smetl tržiště s pyrotechnikou. Zemřelo 36 lidí, desítky mají popáleniny po celém těle!

 
Jižním předměstím metropole Mexika v úterý otřásl mohutný výbuch, který smetl tržiště s pyrotechnikou. Vyžádal si nejméně 36 mrtvých a desítky zraněných. Informoval o tom prokurátor federálního státu Mexiko Alejandro Gómez.
21.12.2016 10:55 |

podobné články

Petice proti záměru rozhodnutí o výstavbě klidové zóny v prostoru bývalého tržiště

 
My, níže podepsaní občané, tímto žádáme v souladu se zákonem č. 85/1990 Sb., o právu petičním, ve znění pozdějších předpisů, zastupitele města, aby upustilo od záměru vybudovat z bývalého prostoru tržiště klidovou zónu.
04.02.2018 07:35 |

podobné články

Petice za změnu rozhodnutí o využití prostoru bývalého tržiště

 
My, níže podepsaní občané, tímto žádáme v souladu se zákonem č. 85/1990 Sb., o právu petičním, ve znění pozdějších předpisů, zastupitele města Ostrov, aby přehodnotili své rozhodnutí, vybudovat z bývalého prostoru tržiště klidovou zónu.
06.03.2018 18:05 |

podobné články

Podvod na fanoušky: Z knihy cenzurovali pasáž o zpěvákově milostném poměru s mužem!

 
Minulý rok vydali v USA životopis pětapadesátiletého zpěváka Stevena Patricka Morrisseyho, který vystupuje většinou jen pod svým příjmením. Bývalý člen skupiny The Smiths byl vykreslen věrohodně, ale před odesláním knihy do tisku editor vyjmul jednu pasáž. O jeho milostném poměru s mužem.
07.11.2014 08:40 |

podobné články

Pasáž Slunce rozšiřuje nabídku služeb!

 
Jedna z historických dominant Uherského Hradiště, Pasáž Slunce, přichází s rozšířenou nabídkou služeb pro zákazníky. Především díky jedinečné nabídce pomoci podnikatelům a drobným živnostníkům, kteří mohli využít možnosti nájmu prodejních ploch za historicky nejnižší ceny, získala řada prostor nové nájemníky.
06.02.2015 14:21 |

podobné články

Mahagonová vana za čtvrt milionu a další skvosty: Praha má svou »Pasáž českého designu«

 
Praha se postavila po bok dalších evropských metropolí, jako jsou Paříž, Berlín nebo Brusel. V samotném srdci metropole se totiž otevřela nová stálá výstava umění, která nese název Pasáž českého designu. Naleznete ji mezi Senovážným náměstím a ulicí Na Příkopě v Pasáži České národní banky. Co všechno v ní můžete obdivovat?
22.10.2016 10:45 |

podobné články

Česká národní banka otevřela svoji pasáž umělcům

 
Pasáž České národní banky mezi Senovážným náměstím a ulicí Na příkopě dostala novou tvář a nový název. Stala se „Pasáží českého designu“ a byla zkrášlena konceptuálně pojatými výlohami prezentujícími jak zavedené značky, tak začínající zajímavé designéry a tvůrce. Chce procházející lidi zaujmout, oslovit a inspirovat krásou české umělecké tvorby a užitého umění.
26.12.2016 10:30 |

podobné články

Bruselský Hlavák má omylem „pasáž duchů“. Nájemné stojí 90 tisíc měsíčně

 
Měl to být zlatý důl. Luxusní obchodní pasáž v místě největší koncentrace turistů i místních. Přímo na bruselském hlavním nádraží vyrostla v roce 2008 Galerie Horta. Místo tisíců nakupujících ale místo zeje prázdnotou. Důvod? Galerie si nikdo nevšiml…
05.03.2017 07:05 |

podobné články