Článek

Spiknutí! Britský bulvár varuje před nápadem jedné baronky

 
Baronka Patience Wheatcroftová, členka horní komory britského parlamentu – Sněmovny lordů, nabídla v deníku The Times cestu, jak se Britové ještě mohou vyhnout odchodu z EU. Nevolená horní komora prý ještě může zablokovat spuštění článku 50 Lisabonské smlouvy. Slova baronky převzala řada britských i světových médií. Mezi nimi i server bulvárního deníku The Sun.
02.08.2016 21:55 |

podobné články

Podobné články

Na Sicílii vyšetřují vraždu baronky starou 450 let

 
Skoro 500 let starou vraždu baronky a jejího milence teď řeší na Sicílii mezinárodní tým expertů.
12.02.2010 07:55 |

podobné články

Tajemné spiknutí, o kterém se nahlas nemluví. V hlavní roli generál gestapa, který zběhl k CIA

 
JINÝMA OČIMA Konspirativní teorie dějin rozhodně mají jisté kouzlo přitažlivosti oproti oficiálním výčtům hospodářských sil, společenských a politických trendů. Jenomže vzhledem k jejich utajované povaze se nelze vyhnout jisté míře spekulací. Možná, že některé jsou zcela vymyšlené, jiné mají v mnohém pravděpodobně reálný základ. I proto se ParlamenntíListy.cz zaměřily tentokrát na jedno spiknutí - spiknutí Odessa. Co o něm víme?
08.06.2014 12:25 |

podobné články

Záhadná smrt baronky Marcely (39): Našli ji mrtvou v bazénu

 
Slovenskou baronku Marcelu von Kapffovou z Rimavskej Soboty, která žila dlouhá léta v Německu, našli mrtvou v bazéně před jejím domem. Nikdo zatím neví, co se stalo.
08.07.2014 19:30 |

podobné články

Britský bulvár News of the World sledoval i prince Williama

 
Mezi oběti telefonických odposlechů prováděných britským listem News of the World patřil i britský princ William a několik dalších vysoce postavených osobností. Zjistila to BBC. Detektiv sledoval, s kým a kdy se William sešel a co měl na sobě. Další články k tématu: Britský bulvární týdeník News of the World odposlouchával 5 795 lidí Cítil jsem se zahanben, vysvětlil konec bulvárního nedělníku Murdoch Murdochovi hrozí stíhání za odposlechy, britský tisk píše o nové Watergate
08.11.2011 22:00 |

podobné články

Bulvár se trefuje do Dalíka: I jeho bostonský teriér má víc odvahy

 
Bulvár detailně rozebírá jak Dalíkův stotisícový outfit, tak jeho byt v historické hradčanské vile. Tam bydlí s přítelkyní a svým psem. Ten má údajně více odvahy, než sám Dalík, píše bulvár.
13.10.2012 09:40 |

podobné články

Otec Zeman opět najde v novinách něco zajímavého o své dceři

 
Bulvár získal další zajímavé fotky prezidentské dcery Kateřiny Zemanové z jejího výletu s kamarádkami do Bratislavy. Na zveřejněném snímku vidíme „slečnu Kate“, jak bulvár Kateřinu nazývá, s kamarádkami na hotelovém pokoji. Bulvár, který se na prezidentovu dceru soustředí dlouhodobě, neopomněl celý výjev náležitě okomentovat.
09.04.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Zemanová (271 článků)

Bulvár píše o vyhledávači jedů pro Zemana, který stál milion

 
I bulvár už si povšiml zajímavého nákupu prezidentské kanceláře. Má být zakoupen takzvaný Ramanův spektrometr, který dokáže rozpoznat jed i v uzavřené láhvi. Primárně má sloužit k odhalování výbušnin, bulvár však poznamenává, že prezident si bude kdykoliv moci bez obav otevřít lahvinku.
23.04.2013 09:45 |

podobné články

Bulvár sledoval expremiéra Grosse. Nebyl to hezký pohled

 
Bulvár opět sledoval bývalého premiéra Stanislava Grosse a vůbec to prý není příjemný pohled. Někdejší ztělesněné mládí české politiky trpí značnými zdravotními obtížemi. Jeho rodina mluví o problémech s páteří, které dočasně omezují hybnost pravé ruky, bulvár však vidí situaci dramatičtěji.
10.04.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků)

Marta Kubišová a Aneta Langerová se setkají na jevišti Letní scény Ungeltu

 
Na prknech Letní scény Divadla Ungelt se představí komorní muzikál Touha jménem Einodis, který pojednává o životě baronky Sidonie Nádherné, poslední majitelky zámku Vrchotovy Janovice, mecenášky umění, přítelkyně básníka Rilka či dramatika Krause a také ženy, která se bila za svou svobodu a volnost.
14.06.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (493 článků) , Marta Kubišová (397 článků)

Baránek za soukromníky k levici: Ještě jste, synci, nevyhráli...

 
ROZHOVOR Snížení DPH a lepší podmínky pro soukromníky. To má v úmyslu Strana soukromníků České republiky, proti níž stojí jednotná politická fronta. Ostatně Evropský parlament ovládají bývalí radikálně levicoví studenti a rudé baronky. Nicméně naděje podle prvního místopředsedy zmíněné strany Rudolfa Baránka umírá jako poslední.
05.05.2013 06:15 |

podobné články

Přizná konečně svůj věk? Takhle se Dagmar Havlová ponořila do postavy znavené zbohatlické baronky

 
Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová  (61) se na divadelním jevišti představí v další dramatické roli.
19.08.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1142 článků)

Velkou Británii poprvé od dob Margaret Thatcherové povede žena. „Zrádce“ Gove neuspěl

 
Po včerejším závěrečném hlasování je jasné, že v čele britské vlády bude podruhé v historii stát žena. Následovnicí baronky Margaret Thatcherové se stane buď ministryně vnitra Theresa May nebo ministryně energetiky Andrea Leadsom.
08.07.2016 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Theresa Mayová (123 článků)

Spiknutí proti Kalouskovi? Zjistili jsme více o vzpouře v topáckých regionech

 
ROZHOVOR Za spiknutí proti předsedovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi, jehož cílem může být oslabování strany před parlamentními volbami, označila v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz jabloneckou výzvu a vystoupení libereckého krajského předsedy strany v médiích předsedkyně regionální organizace v Mladé Boleslavi a členka středočeské krajské organizace Jana Valentová. Jablonečtí vyzvali ke svolání celostátního sněmu a k rezignaci šéfa strany, protože podle nich straně škodí.
28.01.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Jan Vítek: Proč zavraždili prezidenta Kennedyho

 
Spekuluje se nad originalitou citace, kterou měl údajně Kennedy pronést sedm dní před atentátem v Dallasu: „V této zemi existuje spiknutí s cílem zotročit každého muže, ženu a dítě. Než opustím tento vysoký a vznešený úřad, mám v úmyslu toto spiknutí odhalit.
21.11.2017 20:10 |

podobné články

Gruzie zmařila vojenské spiknutí. Hrozil převrat

 
Gruzínské ministerstvo vnitra odhalilo vojenské spiknutí. Obviňuje Rusko z jeho podpory.
05.05.2009 11:05 |

podobné články

V případě našeho vítězství proti nám chystali spiknutí, tvrdí Paroubek

 
Předseda ČSSD Jiří Paroubek ve stranickém bulletinu tvrdí, že se chystalo v případě vítězství soc. dem. spiknutí. Paroubek tím vysvětluje krajským vůdcům, proč se rozhodl zamezit volbám a nepodpořit rozpuštění Sněmovny. Politické síly podle něj osnovaly „zrůdný“ plán na zpochybnění voleb u Ústavního soudu a obrácení společnosti proti vítězné ČSSD.
17.09.2009 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Sobotka opustil jednání ODS, když ho Topolánek osočil ze spiknutí

 
Předseda Senátu Přemysl Sobotka opustil zasedání výkonné rady ODS, která právě jedná o osudu šéfa strany Mirka Topolánka. Sobotka řekl, že nechce být na jednom místě s člověkem, který ho osočuje ze spiknutí.
25.03.2010 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Přemysl Sobotka (461 článků)

Krejčíř: Jsem nevinnou obětí politického spiknutí vlády, které jsem pomohl k moci

 
Uprchlý český podnikatel Radovan Krejčíř trvá na tom, že je obětí politického spiknutí české vlády, které v roce 2002 pomohl k moci.
06.09.2010 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (704 článků)

Kaddáfí: Svět nám nerozumí, je to spiknutí

 
Diktátor Muammar Kaddáfí vyzval OSN a NATO, aby vyšetřily události v Libyi, protože při nich podle něj šlo o spiknutí, jehož cílem byla kolonizace Libye a zmocnění se její ropy. Svět prý nerozumí libyjskému politickému systému.
02.03.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (143 článků)