Článek

Špatně parkující řidič našel za stěračem vtipný vzkaz

 
Na parkovištích u nákupních center se stává celkem často, že se některý z řidičů netrefí přesně na jedno parkovací místo a jeho auto pak zasahuje i do vedlejšího stání. Jak ale nechal zaparkovaný vůz jeden řidič či řidička v Rumunsku, to se hned tak nevidí. A jeho neumětelství nezůstalo bez odezvy.
19.01.2016 15:35 |

podobné články

Podobné články

Sojuz parkující u ISS samovolně nastartoval a vychýlil stanici z polohy

 
Motory ruské lodě Sojuz parkující u Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) z ničeho nic nastartovaly a vychýlily stanici z její polohy. Posádka ji musela vrátit zpátky do původního stavu. Šestice kosmonautů je ale v pořádku. Co způsobilo zapálení hnacího agregátu Sojuzu, se zatím neví. 
10.06.2015 09:56 |

podobné články

Známé moderátorce nabourali auto: Řidič druhého vozidla zbaběle ujel!

 
Moderátorka Eva Decastelo  (35) dorazila na včerejší focení se zpožděním. Důvod? Neznámý řidič jí naboural její vůz. "Vracela jsem se ke svému zaparkovanému vozu a celý předek měl v čoudu. Nějaký moc milý řidič vyparkovával, napálil mě a odjel. Neobtěžoval se ani nechat vizitku za stěračem," řekla Super.cz Decastelo.
25.02.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (709 článků)

Upřímnou soustrast! Dal někdo za stěrač Babišovu náměstkovi

 
Náměstkovi ministra financí Lukáši Wagenknechtovi někdo vyhrožuje. V pondělí totiž měl u auta propíchané pneumatiky a za stěračem měl vzkaz s nápisem "upřímnou soustrast."
22.12.2014 15:25 |

podobné články

Na Smíchově řádil vandal: Poškrábal 43 zaparkovaných aut

 
Škodu spáchal hned 43 majitelům aut neznámý vandal. Ten poškrábal zaparkované vozy v ulici Pod tratí na Smíchově. Policisté po něm pátrají. Na kolik vyšlo řádění pachatele, zatím vyčíslené nemají. Každému řidiči policisté nechali za stěračem vzkaz, kam se musí obrátit.
10.08.2017 14:50 |

podobné články

Špatně parkující řidič najel v Praze na strážníka městské policie

 
Ve čtvrtek odpoledne projížděl strážník – okrskář na jízdním kole Bucharovou ulicí v Praze 10, kde si všiml osobního vozidla stojícího na chodníku.
04.07.2014 12:30 |

podobné články

Důchodkyni naštval špatně parkující řidič, do auta proto vrazila dvoukolákem

 
Nervy na uzdě o víkendu neudržela jednaosmdesátiletá Břeclavanka. Tu rozlítil osobní automobil odstavený před vjezdem k jejímu domu. Zprvu žena své rozhořčení ventilovala telefonátem na policejní linku, posléze však přikročila k poněkud svérázné „vendetě“.
07.07.2014 11:25 |

podobné články

VIDEO: Řidič polského autobusu zkolaboval, vůz museli řídit cestující

 
Jen krůček od tragédie se nacházeli pasažéři na palubě polského autobusu. Uprostřed cesty totiž jejich řidič znenadání zkolaboval, a autobus se tak nekontrolovatelně řítil dál po silnici. Situaci zachránila dvojice žen, která se pohotově chopila volantu. Další články k tématu: Řidič autobusu boural kvůli mrtvici, tvrdí dopravce. Policie to prověří Za srážku drezíny s autobusem mohli řidič i výpravčí, zjistila policie Při srážce autobusů v Brně se zranilo devatenáct lidí, nejhůř řidič Dodávka dvakrát narazila do autobusu plného dětí, spolujezdec zemřel Oceněný řidič autobusu najel v Hradci 1,5 milionu kilometrů bez nehody Za nehodu českého autobusu může řidič, tvrdí chorvatská média Horší už je snad jen válka, říká o nehodách autobusů šéf záchranky
01.03.2013 18:20 |

podobné články

Strážníci si hrají s tříkolkou za statisíce

 
Muži z městské policie Praha pracují ve dne v noci. Jejich revírem je pěší zóna, jejich protivníky jsou špatně parkující řidiči, bezdomovci v centru. A jejich tempo teď bude vražedné... Aby se jim totiž svištělo po metropoli pohodlněji, nafasovali tříkolku za půl milionu!
16.07.2009 10:05 |

podobné články

To je Chovancova domobrana!

 
Pokud jste »osoba plnoletá, bezúhonná a příčetná«, můžete se stát Bezpečnostním dobrovolníkem. A pokud bude váš starosta pro, může si ještědo 20. března požádat o příslušnou dotaci. Vy budete coby »Chovancovadomobrana« hlídat přechody, pomáhat při sportovních a kulturních akcícha občas třeba bonzovat špatně parkující sousedy. »Odměnou« je jen jejichpochvala či nadávky – dotace jsou určené pouze na vybavení a pojištění!
15.03.2017 08:55 |

podobné články

Kamion vjel do sídliště mezi zaparkovaná auta: Vyproštění trvalo 4 hodiny

 
Novou navigaci si zřejmě pořídí portugalský řidič (60) španělského kamionu, který se ve čtvrtek večer zamotal na brněnském sídlišti. Zažil pořádné nervy, aby nepoškodil parkující auta. Vyproštění kamionu trvalo téměř 4 hodiny.
13.01.2017 12:30 |

podobné články

Prosinec 2010

 
Vtipný dudlík, recept na nejlepší tresku, jakou jste kdy jedli, poslední výkřik módy a spousta další zábavy Vtipný dudlík Zaručený recept na tresku Potřebujeme: tresku, olivový olej, papriku, česnek, cibuli, sůl, pivo a  ženu. Způsob přípravy: Postavíme ženu s ingrediencemi do kuchyně a zavřeme za ní dveře. Otevřeme si pivo a za hodinu je jídlo hotové. Je to chuťovka a nedá skoro [...]
06.12.2010 07:00 |

podobné články

Kylie Minogue: Muž musí být krásný, vtipný a dobrý v posteli

 
Španělský model Andreas Velencoso je nejen krásný, ale také vtipný a dobrý v posteli. Tedy měl by být, jinak by s ním totiž Kylie Minogue  (43) nežila. Na otázku novinářů, čemu dává u muže přednost, zda kráse, vtipu či skvělému sexu, odpověděla: „A mohla bych si vybrat kombinaci všech tří vlastností?“
17.02.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Minogue (349 článků)

Poslanec: Vtipný projev, pane prezidente. Ale...

 
Poslanec ČSSD Jiří Koskuba ParlamentnímListům.cz přiznal, že projev Miloše Zemana ve sněmovně považuje za kvalitní i vtipný. A naznačil některé momenty, které ho k tomu vedly.
18.02.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20461 článků) , Jiří Koskuba (205 článků)

Zeman kdysi býval vtipný aneb S budoucím prezidentem nad skleničkou vína

 
Současný prezident Miloš Zeman prý býval vtipný, zábavný, komunikativní. Z vlastní zkušenosti vím, že na tom něco je.
11.05.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20461 článků)

Na střeše auta našla nebezpečného škrtiče, zapomněli na něj při stěhování

 
Většina řidičů se asi shodne, že to nejhorší, co může na svém zaparkovaném voze najít, je pokuta za stěračem. Žena z Prahy 9 s tím od neděle rozhodně nesouhlasí. Vyděsil ji totiž zářivě zelený had na střeše její škodovky.
05.09.2011 20:00 |

podobné články

Klidná neděle vdovce Rychtáře? Dostal pokutu, utěšovala ho neteř a navštívila policie

 
Josef Rychtář  (56) se s Ivetou Bartošovu podle všech indicií rozloučí zítra. Ani den před pohřbem však neprožíval klidné nedělní chvíle. Už ráno k němu zavítala policie a nechala mu za stěračem auta pokutu. Rychtář totiž zaparkoval v obytné zóně na místě, kde se parkovat nesmí. Zřejmě proto, že před svým domem kvůli záplavě svíček a vzkazů parkovat nemůže.
11.05.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1326 článků)

Sexy Zina s vtípkem

 
Pan Novák zaparkoval auto na parkovišti a nechal za stěračem papírek kde bylo napsáno:
11.01.2015 05:11 |

podobné články

V Německu mají důsledné policisty: Dali pokutu uměleckému dílu, které porušovalo předpisy

 
To je tak, když někdo nedokáže pochopit moderní umění. Rakouský umělec Erwin Wurm vystavil v ulicích německého města Karlsruhe dílo, které nepřilákalo jen zvídavé kolemjdoucí, ale také příslušníky místní policie. Auto, které má zadní kola na stěně domu, mělo za stěračem pokutu za parkování.
28.06.2015 16:15 |

podobné články

Zmatky s modrými zónami na Praze 7. Pokuty za sváteční parkování bude platit starosta

 
Praha 7 se pyšnila, že přes svátky nechá přespolní řidiče parkovat na stáních pro rezidenty. Jenže někteří mimopražští motoristé nakonec za stěračem našli výzvu k zaplacení pokuty. Radnice totiž nepřeškrtala značky, a tak vše bylo na individuálním posouzení strážníků. Starosta městské části Jan Čižinský (KDU-ČSL) řekl, že takoví řidiči by měli vyváznout s domluvou, a pokud ne, pokutu za ně zřejmě uhradí on sám.
30.12.2015 19:50 |

podobné články