Spartu připravila o vítězství sporná penalta, Liberec se přiblížil postupu

České týmy si dnes v Evropské lize připsaly vítězství, remízu i prohru. Liberec potvrdil, že se mu letos v evropských pohárech venku daří a oplatil Groningenu smolnou domácí porážku.  Fotbalisté Sparty remizovali se Schalke 1:1 a navázali na dva týdny starý výsledek 2:2 z Gelsenkirchenu. Plzeň nezvládla domácí odvetu s Rapidem Vídeň a postup do jarní části Evropské ligy již nemá ve vlastních rukách.
05.11.2015 23:35 |

Třetí Jablonec porazil Spartu a přiblížil se jí na tři body

Jablonečtí fotbalisté potvrdili výbornou domácí bilanci se Spartou a pražského soupeře v dnešním utkání 22. kola porazili 2:1 po dvou trefách Jana Vošahlíka. Za Spartu vstřelil první ligový gól v kariéře Jakub Podaný. Třetí Jablonec se přiblížil dnešnímu soupeři na tři body.
02.04.2011 22:50 |

Osobnosti: Jan Vošahlík (8 článků)

Sparta se s Libercem trápila, rozhodla sporná penalta

Fotbalisté Sparty porazili v desátém kole první ligy na Letné 1:0 Liberec a minimálně do večerního zápasu Plzně s Teplicemi se posunuli na první místo tabulky. O výhře obhájce titulu rozhodl v 75. minutě z penalty Bořek Dočkal.
05.10.2014 19:20 |

Osobnosti: Bořek Dočkal (34 článků)

Liberec padl v Teplicích, promarnil tak šanci dotáhnout se na Spartu

Fotbalisté Teplic porazili v pátečním utkání 19. kola nejvyšší soutěže po brance Mahmutoviče doma Liberec 1:0 a připsali si první jarní vítězství. Slovan nevyužil možnosti dotáhnout se na vedoucí Spartu, které zůstal tříbodový náskok a sobotní zápas s Plzní k dobru.
03.03.2012 05:55 |

Liberec dobyl Košice a je blízko postupu. Rozhodla penalta

Fotbalisté Liberce zvítězili v úvodním duelu 2. předkola Evropské ligy v Košicích 1:0 a přiblížili se postupu. Slovan v prvním soutěžním zápase sezony dlouho spíš bránil, v 83. minutě ale skóroval z penalty Marek Jarolím.
17.07.2014 19:30 |

Osobnosti: Marek Jarolím (16 článků)

Bělobrádek: Sporné věci je potřeba vyřešit, ne odkládat na později

Nejdřív si vyřešme sporná témata, vyzývají lidovci ČSSD a ANO. Šéf strany Pavel Bělobrádek řekl, že osobně nepovažuje za dobré vytýkat před závorku sporná témata s tím, že se na nich strany budoucí možné koalice mohou dohodnout později. Bělobrádek to v neděli řekl v Otázkách Václava Moravce.
01.12.2013 15:20 |

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1186 článků) , Václav Český (394 článků)

Sporná práce politika CSU z Prahy je prý zčásti klasický plagiát

Doktorská práce generálního tajemníka bavorské vládní Křesťanskosociální unie (CSU) Andrease Scheuera, za kterou na Univerzitě Karlově získal takzvaný malý doktorát, je minimálně zčásti klasickým plagiátem. Nedělníku Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung (FAS) to řekl německý ombudsman pro vědu Wolfgang Löwer. Sporná práce by podle něj měla být přezkoumána a tento profesor práv z Bonnu očekává, že tak Univerzita Karlova také učiní. O to samé chce univerzitu požádat i sám Scheuer.
20.01.2014 16:30 |

Sněmovna bude schvalovat sporná pravidla pro národní parky

Sněmovna dnes bude schvalovat sporná pravidla pro všechny čtyři národní parky. Na programu je i podobně kontroverzní předloha, podle níž by už stát neplatil svým podnikům odškodnění za to, že je při hospodaření omezuje ochrana přírody.
02.12.2016 06:10 |

Sparta ani Slávia nebodovaly. Zato Liberec se přiblížil postupu

Vstup do play off Evropské ligy si Sparťané odbyli na hřišti  hřišti dánského pohárového nováčka Sönderjyske. Neodnesli si odtud jediný bod, utkání skončilo bezbrankovou remízou. Hůř dopadla Slavia, která si v úvodním utkání 4. předkola s Anderlechtem Brusel nechala nasázet tři branky a postup do skupiny má v nedohlednu. Zato Liberec má vyhlídky na postup dobré, přiblížila ho k němu výhra 1:0  na hřišti kyperského vicemistra AEK Larnaka.
18.08.2016 23:05 |

Rozzlobený kouč Baníku Marko: Hráči neplní své pokyny!

Zápas Olomouce s Baníkem načala sporná penalta, ale lodivoda hostů více mrzel přístup jeho hráčů k utkání.
08.03.2011 09:50 |

Manchesteru United pomohla k výhře sporná penalta

Manchester United - Aston Villa 4:0
15.04.2012 19:40 |

Plzeň otočila zápas v Brně. Viktorii pomohla další sporná penalta

Fotbalisté Plzně, jenž hráli v Brně pod tlakem kvůli mediálnímu humbuku, který se rozpoutal kolem Viktorie kvůli odchodu trenéra Pavla Vrby, těžkou situaci zvládli a zvítězili 3:1.
22.11.2013 22:32 |

Osobnosti: Pavel Vrba (389 článků) , Pavel Vrba (383 článků)

Češi se proti Turecku trápili, o jejich prohře rozhodla sporná penalta

Poslední domácí zápas v kvalifikaci se českým fotbalistům vůbec nepovedl. Na Letné otevřel skóre v 62. minutě z penalty Selcuk Inan a v 79. minutě přidal druhý gól Hakan Calhanoglu. Reprezentanti utrpěli druhou porážku ve skupině a v tabulce ztrácejí bod na vedoucí Island, postup už ale měli před dnešním zápasem jistý.
10.10.2015 23:31 |

Město Liberec dostalo od státu pokutu 18 milionů

Liberec dostal od Úřadu pro věci zastupování státu ve věcech majetkových pokutu 18 milionů korun. Podle úřadu Liberec pochybil tím, že dal do zástavy kancelářskou budovu bývalého Uranu a tím porušil jedno ustanovení smlouvy o bezúplatném převodu ze státu na město. Dnes to řekl ekonomický náměstek primátorky Jiří Šolc (Liberec občanům).
07.08.2012 10:35 |

Předvýzva k předkládání projektových záměrů IPRÚ Liberec-Jablonec nad Nisou byla vyhlášena

Liberec jako nositel Integrovaného plánu rozvoje území (IPRÚ) Liberec-Jablonec nad Nisou vyhlásil soutěžní předvýzvu na zařazení projektových záměrů do IPRÚ Liberec - Jablonec nad Nisou. Záměry včetně těch z Jablonecka je třeba odevzdat do poledne 13. srpna na liberecký magistrát, oddělení rozvojové koncepce.
27.07.2015 17:21 |

ČSSD: Krédo současné liberecké koalice - rozhazovat, projídat, bavit se

Liberec na pokraji bankrotu. Předlužený Liberec. Tímto pojmenováním strašila Změna pro Liberec občany v době, dokud seděla v opozici. Jakmile se ale dostala k vládě, lidově řečeno „k lizu“, termín „předlužený Liberec“ vymizel z jejího slovníku. Místo úspor razí heslo „všechno projíme, po nás potopa, ať si je dluh vysoký jak chce, komu to vadí“?
22.12.2015 21:20 |

GL: Žižkov nestačil na Jablonec, Liberec remizoval s Bohemians

Kontroverzní vyloučení a penalta měly velký vliv na utkání Jablonce s Viktorií Žižkov, které domácí vyhráli 3:1. V dalších dnešních duelech remizoval Hradec v Mladé Boleslavi a Liberec na hřišti Bohemians.
25.09.2011 19:15 |

Prohru neškodné Ostravy v Olomouci ovlivnila i chybná penalta

Olomoučtí fotbalisté se po výhře 2:0 nad Ostravou vrátili na třetí místo tabulky. Osud utkání výrazně ovlivnila chybně nařízená penalta, z které vstřelil Janotka vedoucí gól. Druhý přidal devět minut před koncem střídající Přikryl, pro kterého to byla premiérová ligová trefa.
07.03.2011 20:00 |

Hitem internetu je chudák Sergio Ramos z Realu Madrid a jeho neproměněná penalta proti Bayernu. Díky lidové tvořivosti vznikají videa i vtipy, kterými se baví doslova celý svět.
27.04.2012 19:35 |

Osobnosti: Sergio Ramos (10 článků) , Sergio Ramos (9 článků)

Penalta v 98. minutě! A na sudího si vyšlápl rozzuřený šejk

Penalta v osmé minutě nastavení dokáže pořádně naštvat, a co teprve když je tak trochu vymyšlená a navíc vede k rozhodujícímu gólu? A když se to stane ve Spojených arabských emirátech a ve hře je rozzuřený šejk coby bafuňář poškozeného týmu....
29.12.2013 10:28 |