Sparta přišla v derby o neporazitelnost. Jediný gól zápasu vstřelil Zmrhal

Slavia porazila v utkání osmého kola fotbalové ligy Spartu 1:0 a po třech letech a pěti porážkách v řadě se dočkala vítězství v pražském derby. O výhře sešívaných rozhodl už v prvním poločase Jaromír Zmrhal, který byl jediným střelcem zápasu.
27.09.2015 17:35 |

BÍDNÁ SPARTA. Za 300 minut dala v lize jediný gól!

Lehkost a neporazitelnost z úvodu sezony je pryč. Sparta neumí dávat góly, v lize za posledních 300 minut dala jen jediný! A i proto tápe a zapsala druhou prohru v řadě. Tentokrát na Dukle - opět 0:1.
25.08.2014 08:45 |

Sparta kraluje Praze i v hokeji! Dala 100. gól a derby vyhrála 3:0

Hokejisté pražské Sparty ovládli i druhé pražské derby se Slavií v této sezoně. Po výhře v O2 areně 6:0 vyhrál lídr extraligy i doma před rekordní návštěvou ročníku 3:0. Dvě branky vstřelil Petr Ton, gólman Tomáš Pöpperle udržel pošesté v sezoně čisté konto.
24.11.2013 22:32 |

Osobnosti: Petr Ton (30 článků) , Tomáš Pöpperle (20 článků)

Fotbalisté City porazili v derby United a vedou anglickou ligu

Dlouho očekávané manchesterské derby ovládli fotbalisté City, kteří po domácí výhře 1:0 nad United vystřídali městského rivala v čele anglické ligy. Svěřenci trenéra Roberta Manciniho vedou dvě kola před koncem před úřadujícím mistrem díky lepšímu skóre a mají šanci na první titul od roku 1968. Jediný gól vstřelil v nastavení prvního poločasu Vincent Kompany.
01.05.2012 00:05 |

Osobnosti: Vincent Kompany (5 článků)

Derby Slavia - Sparta bylo plné rasismu. Proč?

Fotbal připsívá na charitu - 9. ligové kolo, které v pondělí uzavřelo derby Slavia – Sparta (1:2) výrazně pomohlo nadaci Terezy Maxové. Skvělé! Pokud jde o proklamovaný boj proti rasismu, o tom se jen mluví. V derby byly hned dva nechutné momenty, které by si zasloužily přinejmenším pozornost (a v případě Řepkova gesta i vyšetření).
22.09.2010 05:15 |

Osobnosti: Tereza Maxová (405 článků)

Konec čekání! Jágr konečně vstřelil gól, po třinácti zápasech

Jaromír Jágr prolomil smůlu, která se na něj lepila v posledních třinácti zápasech a konečně vstřelil gól. Přidal i dvě asistence a přispěl tak k výhře Floridy 4:1 nad Ottawou. O vítězství Arizony nad San Jose 3:2 v prodloužení rozhodl po asistenci Radima Vrbaty Martin Hanzal, který zároveň na jeden gól přihrál a stal se díky tomu hvězdnou večera.
20.11.2016 09:55 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2360 článků) , Martin Hanzal (57 článků) , Radim Vrbata (96 článků)

Palát zářil! Dal dva góly, na třetí přihrál. Blýskl se i Hemský

Ondřej Palát vstřelil v pondělním utkání NHL dvě branky a na další přihrál, přesto neodvrátil porážku Tampy Bay 3:4 po samostatných nájezdech s Phoenixem. V dresu vítězů vstřelil po výměně z Washingtonu první gól Martin Erat a Radim Vrbata jako jediný uspěl v rozstřelu. V penaltovém rozuzlení dostal důvěru i Palát, první hvězda zápasu, ale neproměnil.
11.03.2014 06:45 |

Sparta pokračuje ve stíhání Plzně. V Ostravě ji spasil Kweuke

Kdepak! Do trháku vás nepustíme. To vzkázali sparťané do Plzně po vítězství nad Ostravou. Na hřišti Baníku to byl ale vydřený triumf. Pražané měli sice během zápasu velkou převahu, ale na gól čekali až do 76. minuty, kdy se postaral o jediný gól utkání střídající Leonard Kweuke. Díky jeho trefě se Sparta dotáhla na vedoucí Plzně, která si díky lepšímu skóre udržuje vedení.
20.04.2013 22:35 |

Kdo si odnese klíč od Prahy? Sparta a Slavia se chystají na DERBY

Pokud některý z týmů ovládne fotbalové derby Sparta - Slavia, bude se honosit do dalšího vzájemného zápasu titulem "Král Prahy". Fotbalové klání, už 279. v historii, od soboty ozvláštní nová motivace. Vítězné mužstvo totiž hned po utkání získá od primátora Bohuslava Svobody Klíč města Prahy, který bude mít v moci do příštího souboje.
09.04.2013 17:40 |

Sparta vyhrála DERBY 3:1 a oplatila Slavii podzimní porážku

Fotbalisté Sparty vyhráli v pražském derby nad Slavií 3:1 a oplatili svému rivalovi podzimní porážku. Sparta protáhla sérii neporazitelnosti na 14 zápasů a ujala se vedení v tabulce o tři body před Plzní, která má nedělní zápas na Slovácku k dobru.
13.04.2013 20:30 |

Sparta remizovala v derby se Slavií, její náskok na čele se tenčí

Fotbalisté Sparty uhráli v 22. ligovém kole v pražském derby remízu 1:1 se Slavií. Sparta v Edenu musela dotahovat ztrátu, protože domácí tým poslal do vedení obránce Latka, bod hostům zajistil v druhém poločase Přikryl. Náskok Sparty v čele ligy před druhým Libercem se tak ztenčil na jediný bod, protože Severočeši doma porazili Bohemians 1905.
25.03.2012 03:42 |

DERBY PRO SPARTU! Sešívaní měli šance, rozhodl ale Vácha

Pražské derby v Edenu vyhrála Sparta poměrem 2:0, první gól zápasu dal z přísnému trestného kopu Lukáš Vácha, druhý si dal stoper Bortel v poslední minutě do vlastní brány. Slávisté dohráli zápas bez vyloučeného Karola Kisela.
28.09.2013 20:45 |

Osobnosti: Lukáš Vácha (44 článků) , Josef Bican (14 článků) , Maria Fernanda (2 články)

Malé pražské derby vyhráli Bohemians 2:0

Fotbalisté Viktorie Žižkov ani v šestém jarním utkání druhé ligy nezvítězili. V 23. kole podlehli v městském derby na hřišti Bohemians Praha 0:2 a ze tří zápasů po příchodu nového italského kouče Giancarla Favarina získali jediný bod. Na jaře Viktoria vstřelila jen jeden gól.
13.04.2013 14:00 |

Sparta v poháru porazila Jablonec, rozhodl mladík Krejčí

Fotbalisté Sparty Praha vyhráli ve středečním prvním semifinálovém duelu Poháru České pošty nad Jabloncem 1:0. Sparta vytěžila ze své převahy jediný gól, který v 17. minutě vstřelil Ladislav Krejčí.
11.04.2012 22:45 |

Osobnosti: Ladislav Krejčí (40 článků)

Plekanec vstřelil vítězný gól Montrealu na ledě Rangers

Český hokejový útočník Tomáš Plekanec si připsal vítězný gól v pondělním utkání NHL na ledě New Yorku Rangers, kde jeho Montreal vyhrál 2:0. Kladenský odchovanec ve 37. minutě otevřel skóre zápasu v přesilovce, druhý gól Canadiens přidal v 58. minutě Alex Galchenyuk.
29.10.2013 08:55 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků) , Alex Alex (386 článků)

Čelůstka: Bylo krásné přijet zpátky do Itálie a dát gól

Čelůstka vstřelil jediný gól zápasu na Interu
15.09.2011 13:25 |

Hejda přispěl brankou k výhře Colorada, Plekancův gól nestačil

Tomáš Plekanec vstřelil ve středečním utkání NHL jediný gól Montrealu, který prohrál na ledě Philadelphie 1:3. Kladenský odchovanec, který je po zraněném Tomáši Hertlovi druhým nejlepším českým střelcem v soutěži, uzavřel v oslabení čtrnáctým gólem sezony skóre zápasu.
09.01.2014 07:20 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků)

Francouzský útočník Henry vstřelil první gól v MLS

Francouzský fotbalista Thierry Henry vstřelil první gól v zámořské MLS. Bývalý reprezentační útočník jednou brankou přispěl k vítězství New Yorku 2:0 nad hostujícím San Jose a pomohl Red Bulls k třetí výhře v posledních čtyřech zápasech.
30.08.2010 19:15 |

Osobnosti: Thierry Henry (45 článků)

Eliáš vstřelil vítězný gól New Jersey

Český útočník Patrik Eliáš dovedl hokejisty New Jersey k výhře na ledě Anaheimu 2:1. Eliáš vstřelil vítězný gól, když v 42. minutě ranou bez přípravy zlomil nerozhodný stav 1:1 a připsal si druhou trefu v sezoně. Mezi střelce se v pátečních zápasech NHL zapsali také Tomáš Plekanec z Montrealu a Aleš Hemský z Edmontonu.
13.10.2010 18:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Aleš Hemský (83 článků) , Tomáš Plekanec (272 článků)

KRUTÝ OSUD! Hokejista vstřelil gól, padl na led a zemřel

Tragická událost se stala na Slovensku. Třicetiletý hokejista Radovan Viskup z týmu Stará Turá vstřelil na tréninku gól a bezvládně padl na led. Poté, co skóroval, dostal přímo na ledě mozkovou mrtvici a zemřel.
17.01.2012 14:15 |