Sparta je bod od postupu. Na remízu ale hrát neumíme, varuje Lafata

V podobných šancích se většinou nemýlí. V utkání Evropské ligy s Neapolí ale sparťan David Lafata pověst obávaného kanonýra nepotvrdil. V jasné gólovce nechal pouze vyniknout brankáře Rafaela Cabrala a po bezbrankové remíze dobře věděl, že odmítl zřejmě vítěznou trefu.
28.11.2014 09:42 |

Osobnosti: David Lafata (118 článků)

Velebný (ČSSD): Obchod se zbraněmi není prasárna, ale obchod

Jsou věci, které umíme, a jsou věci, které neumíme. Neumíme například pěstovat banány, neumíme těžit zlato a neumíme zařídit světový mír. Zato u některých věcí, které umíme docela slušně, si děláme sami sobě zbytečné překážky. Třeba u obchodu se zbraněmi.
28.05.2013 14:35 |

Bod G: skutečně existuje, nebo je to obyčejný mýtus?

Místo rozkoše a nepopsatelné slasti – pověstný bod G – je často rozporuplným tématem k debatě. Zatímco některé ženy nedají na jeho existenci dopustit, jiné by se zapřisáhly, že nic takového neexistuje. S touto novinkou, které zprvu nikdo moc nevěřil, přišel muž jménem Ernst Grafenberg, který v roce 1994 rozpoutal obrovskou aférku s ženským místečkem slasti. To se mělo nacházet na přední straně pochvy a mělo údajně navozovat nepopsatelnou rozkoš. V tu chvíli to všem přišlo absurdní a směšné, ovšem o pár let později bylo tohle tvrzení lékaři připuštěno jako „možná pravdivé“. I o tolik let dopředu představuje bod G kontroverzní téma, o kterém někdo hrdě hlásá, že existuje a jiný naopak zarytě tvrdí, že je to hloupost. A jak jste na tom vy? Co si představit pod pojmem „bod G“ ? Zaujala vás představa objevení místa, které by vás vyneslo až do sedmého nebe? Jestliže máte chuť vydat se na menší osobní průzkum, pak vás jistě zajímá, jakým směrem byste se tedy měli vydat. Pod bodem G si můžete představit jakýsi shluk nervových zakončení a žlázek, jež dosahují velikosti většího hrášku a nachází se někde v oblasti močové trubice. Rada pro vás: bod G možná objevíte snáze, budete-li jej hledat ve chvíli, kdy budete vzrušená. Zpravidla totiž v takové chvíli nabývá na svém objemu, tak proč toho nevyužít? Co vám přinese stimulace bodu G? Dalším velkým otazníkem je bezesporu otázka, co vám objevení a následná stimulace tohoto bodu může přinést. Zvědavost je lidská a rozhodně se není za co stydět. Jestliže si budete po onom tajemném místečku přejíždět či kroužit prstem, sama nejlépe poznáte, co vám tento kousek vašeho těla dokáže nabídnout. Odměnou tohoto sebepoznávání vám může být čirá tekutina, kterou muži milují – podle nich je to to nejhezčí, co jim žena během milování může nabídnout.  Nenechte se odradit typickým... Čtěte více Příspěvek Bod G: skutečně existuje, nebo je to obyčejný mýtus? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2016 14:55 |

Lafata na rozhodčího: Lafata: Jdi do pr***e, vole!

Fuj, to byla hodně peprná slovíč-ka. Že by je do jabloneckého fotbalového slušňáka nikdo neřekl. „Jdi do pr***e, vole,“ vypálil střelec David Lafata (29) na rozhodčího Romana Hrubeše při sobotním zápase se Spartou. A nemá problém s přiznáním.
06.04.2011 12:10 |

GL: Lafata rozstřílel Budějovice, Sparta loupila v Boleslavi

Sparta porazila Boleslav 2:1. Již třetí jarní hattrick si na své konto připsal jablonecký Lafata, který měl lví zásluhu na výhře Jablonce nad Českými Budějovicemi 5:0. Špatně je na tom Brno a Ústí - oba týmy prohrály a topí se v sestupovém bahně.
17.04.2011 17:00 |

Sparta - Plzeň 1:0! Lafata rozhodl ligový šlágr na Letné

Na Letné to byla bitva jako hrom. Na jejím konci se radovali fotbalisté Sparty, kteří porazili vedoucí tým tabulky Plzeň 1:0. O vítězství Pražanů rozhodl v 68. minutě nejlepší střelec soutěže David Lafata. Sparta se tak na svého soka bodově dotáhla, oba týmy nyní mají 44 bodů.
30.03.2013 21:30 |

Lafata sestřelil Boleslav a Sparta už zase dýchá Plzni na záda

Boj o titul se zase pořádně zdramatizoval. Sparta na Letné využila beze zbytku zaváhání Plzně, když smetla Mladou Boleslav 4:0 a stáhla náskok vedoucí Viktorie na dva body. Třemi góly se podílel na drtivém vítězství Sparty David Lafata.
12.05.2013 21:05 |

Plzeň Izraelce přejela, Sparta uhrála bod. Na postup si musí počkat oba týmy

Fotbalisté Viktorie Plzeň zvládli zápas Evropské ligy proti Hapoelu Tel-Aviv a po jasné výhře 4:0 jdou do čela skupiny B. Jelikož ale portugalská Coimbra porazila Atlético Madrid 2:0, na definitivní jistotu postupu Západočeši ještě nedosáhli. Jsou už ovšem hodně blízko. Stejně jako Sparta, která uhrála se Šmonou remízu 1:1.
08.11.2012 21:25 |

Sparta remizovala v derby se Slavií, její náskok na čele se tenčí

Fotbalisté Sparty uhráli v 22. ligovém kole v pražském derby remízu 1:1 se Slavií. Sparta v Edenu musela dotahovat ztrátu, protože domácí tým poslal do vedení obránce Latka, bod hostům zajistil v druhém poločase Přikryl. Náskok Sparty v čele ligy před druhým Libercem se tak ztenčil na jediný bod, protože Severočeši doma porazili Bohemians 1905.
25.03.2012 03:42 |

ŽIVĚ: Sparta vybojovala v Palermu remízu 2:2 a postupuje

5. kolo EL: Palermo - Sparta 2:2. Sparta na sicilské půdě vybojovala potřebný bod a postupuje do jarní části Evropské ligy.
02.12.2010 20:40 |

Ostravští fotbalisté bod za bezbrankovou remízu na Slavii brali

Fotbalisté Ostravy vytěžili z pondělní dohrávky na Slavii bod za remízu 0:0 a po polovině soutěže jsou na 14. místě tabulky. Také proto hráči Baníku bodový zisk z pražského Edenu brali všemi deseti, zatímco slávisté v domácím prostředí poprvé pod koučem Strakou ztratili.
29.11.2011 01:10 |

Jablonec se vyšvihl do čela ligy, bod s Duklou trefil Lafata

Fotbalisté Jablonce remizovali v dohrávce 9. kola Gambrinus ligy doma s Duklou Praha 2:2 a jsou na špici soutěže o skóre před Viktorií Plzeň. Domácí spasil v nastavení kanonýr David Lafata.
01.10.2012 21:40 |

STŘELA ROKU! Asi trochu zafoukal vítr, smál se kanonýr Lafata

Fotbalový kanonýr David Lafata jako by dlouho nemohl uvěřit tomu, jakým způsobem zajistil Spartě bod v nedělním ligovém šlágru v Liberci. Jeho střela do šibenice v 87. minutě může směle kandidovat na nejhezčí trefu sezony, což je pro Lafatu další bonus k remíze 1:1.
29.10.2013 07:00 |

Superstřelec Lafata zničil Malmö! Sparta vydřela vítězství 4:2

Fotbalisté Sparty měli v boji o Ligu mistrů velké problémy! V prvním poločase domácího utkání se švédským Malmö FF prohrávali 1:2! Po půli ale svého soupeře zmáčkli a dokázali otočit na 4:2. Hattrick zaznamenal superstřelec David Lafata.
29.07.2014 20:35 |

Sparta vyhrála derby 2:0! A to ještě Lafata zahodil penaltu

Tradiční pražské fotbalové derby v české Synot lize přineslo vítězství Sparty 2:0. Po nudné první půli si vzal slovo David Lafata, který nejdřív po rohu dostal Spartu do vedení, pak zahodil penaltu, ale nakonec přidal ještě jeden gól.
27.09.2014 18:55 |

Sparta ve šlágru kola remizovala v Liberci

Fotbalisté pražské Sparty s vypětím všech sil uhájili neporazitelnost v sezoně, když v duelu 12. ligového kola v Liberci remizovali 1:1. Slovan byl blízko tomu, aby jako první tým Pražanům uštědřil první prohru, když vedl od 58. minuty brankou Jiřího Fleišmana. Spartě zachránil alespoň bod útočník David Lafata tři minuty před koncem. Sparta vede ligu o šest bodů před Teplicemi, Liberec je čtvrtý.
29.10.2013 13:40 |

Lafata: Zahraničí už mě neláká. Mým snem byla Sparta

Hostem online rozhovoru byl útočník Sparty David Lafata
15.02.2013 10:05 |

Spartu v Ďolíčku zachránil Lafata! Derby nedohrál Erich Brabec

Pražská Sparta si pěkně oddechla. V souboji posledního s prvním týmem tabulky porazila ve vršovickém Ďolíčku tým Bohemians 2:1, rozhodující gól dal 20 minut před koncem hlavou David Lafata. Letenští vedou ligu o osm bodů před Plzní!
01.03.2014 22:15 |

Osobnosti: David Lafata (118 článků) , Erich Brabec (30 článků)

Sparta se trápila v Příbrami. Výhru jí vystřelil z penalty Lafata

Fotbalisté Sparty ve 20. kole první ligy vydřeli výhru 1:0 na hřišti Příbrami. O jediný gól se deset minut před koncem postaral z penalty kapitán týmu David Lafata.
15.03.2014 22:30 |

Lafata se zranil! Sparta ho musela střídat už po 15 minutách

Fotbalový kanonýr a klenot pražské Sparty David Lafata nedohrál utkání v Jihlavě. Ze hřiště odešel po souboji s jihlavským bekem Lukášem Kryštůfkem. Co bude dál, se zatím neví.
01.12.2014 05:35 |