Článek

Soutěžte s Blesk křížovkami o 6x sladký balíček HARIBO!

 
HARIBO naděluje již nyní! Sladkou odměnu máme pro 6 šťastlivců. Stačí, když odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku formou SMS a výhra (balíček HARIBO, tričko a frisbee) může být vaše.
11.11.2015 06:15 |

podobné články

Podobné články

Soutěžte s Blesk křížovkami o 6x balíček Haribo

 
Pro šest z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, máme připraven balíček obsahující nejen zmíněné HARIBO Barenschule, ale třeba i oblíbené HARIBO Saft-Goldbaren, HARIBO Pico Balla nebo MAOAM Bloxx. Navrch každý obdrží krásný batoh HARIBO.
11.09.2015 10:03 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 6x balíček HARIBO

 
Soutěžte s námi a dostanete od společnosti HARIBO sladký balíček plný cukrovinek, který vám zpříjemní volné chvíle. Stačí poslat SMS se správnou odpovědí. Pro šest výherců máme sladkou odměnu.
11.06.2014 05:16 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 8x balíček HARIBO

 
Pro osm šťastlivců máme připraven balíček dárků od společnosti HARIBO. Nechybí v něm tričko, plyšový medvídek a pět balíčků Šmoulích a Funny cubes  laskomin. Hrajte s námi a posílejte SMS se správnou odpovědí na soutěžní otázku.
02.10.2013 00:15 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 6x balíček HARIBO

 
Chcete vyhrát chutné cukrovinky od společnosti HARIBO? Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a poslat řešení formou SMS. Pro šest šťastlivců máme balíček dobrot.
14.05.2014 05:05 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 6x balíček Haribo

 
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku, poslat řešení formou SMS, a balíček se třemi druhy bonbonů a deštníkem s logem HARIBO může být váš.
08.10.2014 05:15 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 6x balíček Haribo

 
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a poslat nám řešení formou SMS. Balíček s povlečením HARIBO, plyšovým medvídkem a 5 druhy cukrovinek máme připraven celkem pro 6 šťastlivců.
12.11.2014 05:15 |

podobné články

Soutěžte s Blesk křížovkami o 6x balíček Haribo

 
Haribo naděluje šesti šťastlivcům pod stromeček sladkou odměnu. Stačí, když odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku, a balíček cukrovinek i s povlečením a hracími kartami s medvídkem Goldbaren může být váš.
10.12.2014 13:50 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 6x balíček HARIBO

 
Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku, pošlete řešení formou SMS zprávy a 6 z vás si může vykoledovat nadílku od společnosti HARIBO – balíček sladkostí.
11.03.2015 05:20 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 6x balíček Haribo

 
Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte cukrovinky HARIBO Wummis na vaše prázdninové cesty. Balíček obsahuje i prima koupací osušku k vodě. Sladká výhra čeká na 6 šťastlivců, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a zašlou nám řešení formou SMS.
08.07.2015 06:15 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 10 balíčků dětské kosmetiky Biolane!

 
Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky. Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodně pečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšími vlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistě přírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémem či přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky.Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodněpečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšímivlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistěpřírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémemči přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázkua vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz
04.01.2012 00:15 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 6x balíček od HARIBA

 
Chcete vyhrát sladký balíček od společnosti HARIBO? Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a poslat řešení formou SMS. Pro šest šťastlivců máme sladkou odměnu.
13.08.2014 05:20 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 6x batůžek plný Hariba

 
Chcete vyhrát plný batůžek cukrovinek od společnosti HARIBO? Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a poslat řešení formou SMS. Šest soutěžících odměníme batůžkem a sladkostmi od společnosti HARIBO.
09.04.2014 05:15 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 3x balíček barev na batikování

 
Chcete si vytvořit nové kousky do vašeho šatníku a příjemně se pobavit s dětmi? Není nic jednoduššího, než si zahrát s Blesk Křížovkami o dárek od společnosti Druchema. Pro tři z vás máme baliček barev na batikování.
03.04.2013 00:10 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 5x balíček knih

 
Soutěžte o knihy Hravé tvoření s modelínou: O štěňátku a Hravé tvoření s modelínou: O berušce. Pro pět výherců máme připraven balíček těchto dvou interaktivních knih. Pošlete SMS se správnou odpovědí a výhry mohou být vaše.
08.01.2014 05:15 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 5x balíček Kunín

 
Hrajte s námi o 5 balíčků dárků od mlékárny Kunín. Každý obsahuje bílou keramickou láhev na mléko, hrnek a sadu praktických utěrek. Soutěžte s námi, odpovězte na otázku formou SMS a balíček do kuchyně může být váš! Nápovědu najdete na www.mlekarna-kunin.cz.
14.01.2015 05:11 |

podobné články

Soutěžte s Blesk křížovkami o 3x balíček láhev Dynybyl Ginu a Griotte

 
Soutěžte s námi o balíček DYNYBYL. Tři z vás získají jednu lahev Dynybyl Ginu a jednu lahev Dynybyl Griotte. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, poslat nám řešení SMS zprávou a mít kapku štěstí.
14.10.2015 10:50 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o balíček českých potravin

 
Rádi byste doma vařili jen z toho nejlepšího, co obchody nabízejí? Sáhněte po tradičních českých výrobcích nejvyšší kvality. Rozpoznat je pomáhá označení KLASA, které každoročně uděluje ministr zemědělství na základě pečlivého výběru. A my teď pro jednoho z vás máme připraven balíček potravin právě s označením KLASA! Balíček obsahuje: Sýr Gran Moravia od Orrero, čaj Dobrá nálada od Sonnentor, Božkov Tuzemský od Stock Plzeň-Božkov a med od Včelpo.
06.03.2013 00:05 |

podobné články

Soutěž s Blesk křížovkami o 5x dětské knížky od Fragmentu

 
Soutěžte s Blesk Křížovkami o balíček knih spisovatele Václava Čtvrtka od Nakladatelství Fragment. Na pět z vás čeká výhra za správnou odpověď na soutěžní otázku níže.
07.11.2012 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Čtvrtek (4 články)

Hrajte s Bleskem Křížovkami o 5 balíčků Modelitu!

 
Soutěžte s Blesk Křížovkami o balíček  Modelitu! Vyhrát může pět z vás. Stačí poslat správnou odpověď na soutěžní otázku formou SMS.
03.10.2012 00:05 |

podobné články