Článek

Soutěž o okruhového šampiona nabírá obrátky, zapojilo se dalších 12 adeptů na titul

 
Soutěž Automotoklubu Most s podporou Autoklubu České republiky „Hledá se nový okruhový šampion“ pro mladé muže a ženy od 15 do 27 let nabírá po vlažnějším začátku ostré tempo. Zatímco premiéru klání o zajímavé ceny obstarala 7. července jediná odvážná slečna z Rakovníka Eva Trlicová a o týden později následovali jejího příkladu Martin Müller a Petr Novotný, v sobotu 23. července už se do areálu mosteckého autodromu sjelo 12 adeptů na vítězství.
25.07.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (323 článků) , Martin Müller (5 článků) , Martin Müller (8 článků) , Martin Müller (8 článků) , Petr Novotný (92 článků)
Podobné články

Soutěž o nového okruhového šampiona odstartovala

 
Nová soutěž Automotoklubu Most s podporou Autoklubu České republiky pro mladé muže a ženy ve věku 15 až 27 let „Hledá se nový okruhový šampion“ má za sebou první „ostré“ kilometry. Čtvrteční premiéru adrenalinového klání na malém závodním okruhu mosteckého autodromu si nenechala ujít sedmadvacetiletá sympatická blondýnka Eva Trlicová z Rakovníka. Zapsala si nejlepší čas, nejrychlejší kolo zvládla za 1,08,893 minuty.
08.07.2016 10:40 |

podobné články

Soutěž o okruhového šampiona si vyzkoušeli i mladíci z HC Verva Litvínov

 
Soutěž Automotoklubu Most s podporou Autoklubu České republiky „Hledá se nový okruhový šampion“ pro mladé muže a ženy od 15 do 27 let podpořilo v pátek 12. srpna také šest mladých extraligových hokejistů z klubu HC Verva Litvínov. Vyzkoušeli si zajet co nejrychleji jedno kolo malého okruhu mosteckého autodromu. Nepohrdli ani nabídkou posadit se za volant nového safety caru Renault Clio RS.
13.08.2016 13:35 |

podobné články

Soutěž o okruhového šampiona pro velký zájem pokračuje!

 
Soutěž Automotoklubu Most s podporou Českého olympijského výboru a Autoklubu České republiky „Hledá se nový okruhový šampion“ pro mladé muže a ženy od 15 do 27 let pro velký zájem pokračuje v září a říjnu dalšími jízdami prvního kola. Nejbližším termínem, kdy se amatérští jezdci mohou pokusit objet co nejrychleji malý závodní okruh mosteckého autodromu, je pátek 16. září od 15:00 do 18:00 hodin. Zbylé termíny organizátoři postupně zveřejní na webových stránkách www.autodrom-most.cz.
14.09.2016 15:30 |

podobné články

Kauza Homolka nabírá obrátky: Objednal si na mě nájemného vraha, tvrdí jeden ze svědků

 
Páteční soud v případu pražské nemocnice Na Homolce a jejího zkorumpovaného ředitele Vladimíra Dbalého dostal pořádné obrátky, když jeden ze svědků zaútočil na druhého. Padla i obvinění o nájemné vraždě!
12.03.2016 16:55 |

podobné články

Vinařské Litoměřice už mají svého šampióna

 
Soutěž vín, která je předskokanem Vinařských Litoměřic 2011, již má svého šampióna.
30.03.2011 19:25 |

podobné články

Chovanec brání svůj titul: Podle vedení ZČU jsem vystudoval v souladu s předpisy

 
Místopředseda ČSSD Milan Chovanec se v pátek vyjádřil ke spekulacím, které se objevují v souvislosti s jeho rozhodnutím neužívat při výkonu veřejných funkcí titul bakalář, který získal na Právnické fakultě Západočeské univerzity. Prezident Miloš Zeman během páteční tiskové konference poukázal, že jeden z adeptů na ministry má pochybně získaný titul z plzeňských práv.
10.01.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20493 článků) , Milan Chovanec (1384 článků)

Zlatíčka 2012: Souboj krajů! Vedou Středočeši! Moraváci zaspali?

 
Nejoblíbenější soutěž na českém internetu Zlatíčka nabírá obrátky. Do včerejšího večera jste do ní přihlásili už více než 1 000 dětí, které mají v galeriích už více než 1 500 fotografií a tempo se stále zvyšuje! Zatím vedou Středočeši. Dají jim Moraváci na frak?
15.10.2012 16:20 |

podobné články

StarDance..Když zadečky tančí! Bombarďáky vs. podvazky! Co mají tanečnice pod sukní?

 
Taneční soutěž StarDance nabírá obrátky a tanečníci začínají na parketu divočit. Do choreografie plné žhavého tance se připojily zvedačky a to byla pastva pro oči pánské společnosti. Krásky létaly vzduchem a s nimi i jejich sukně. Na diváky tak vystrčily své zadečky...
18.11.2013 16:41 |

podobné články

Práva v Plzni opouští jeden z adeptů na odebrání titulu

 
Učitel plzeňské právnické fakulty Jan Kavka, o němž se hovoří jako o jednom z adeptů na odebrání neoprávněně získaného titulu PhD., ze školy dobrovolně odchází. Právo to potvrdil děkan Jiří Pospíšil.
18.12.2009 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1832 článků) , Jiří Pospíšil (1832 článků)

Adeptů na ztrátu titulu JUDr. může být více, chybí i práce expremiéra Grosse

 
Dvanáctijmenný seznam adeptů na odebrání titulu JUDr. z plzeňských práv, o kterém Právo informovalo v sobotu, nemusí být konečný. Fakulta totiž podle zjištění deníku stále dohledává některé rigorózní práce.
08.06.2010 07:30 |

podobné články

Doktor Macek o Švejnarovi a malém hovínku

 
Prezidentských adeptů je po uzávěrce kandidatur celkem jedenáct, ovšem do poslední chvíle byl ve hře další z adeptů. Profesor Jan Švejnar, který svým nejasným postojem zpestřoval celou volební kampaň, se na poslední chvíli rozhodl zkusit sehnat podporu senátorů. Nepodařilo se mu to, a známý glosátor Miroslav Macek toho hluboce lituje. Málokdo v české politice prý dovede uválet kuličku z takového mála.
07.11.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Švejnar (296 článků)

SP: Nové manažery si firmy nejraději vychovávají samy

 
Firmy, zejména z průmyslových oborů, si stále více stěžují na nedostatek kvalifikovaných pracovníků, kvůli kterému musí brzdit často slibně se rozvíjející výrobu svých produktů. Ani při hledání adeptů na řídící pozice situace jejich manažerů nebývá o moc lehčí – nedostatek vhodných adeptů na místa manažerů pociťují dvě třetiny respondentů (65 %) ankety mezi finalisty loňského 22. ročníku prestižní soutěže MANAŽER ROKU. Nové tváře do managementu společností proto nejraději nacházejí přímo v řadách svých zaměstnanců.
25.03.2016 09:10 |

podobné články

Na místopředsedy ANO zbylo sedm adeptů, šéfka asociace krajů ne

 
Sněm ANO bude čtyři řadové místopředsedy hnutí vybírat ze sedmi kandidátů. Šéfka Asociace krajů a karlovarská hejtmanka Jana Vildumetzová se nominace vzdala. Ze seznamu adeptů se odhlásili i poslanci Martin Komárek, Zdeněk Soukup a také dosavadní místopředseda Jan Volný, který rezignoval ze zdravotních důvodů. Zprávu přinesla ČTK.
26.02.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Soukup (8 článků)

Stop vítačům, žádné kamaráčofty a IQ 156: Soupeři Zemana přitvrzují kampaň

 
S novým rokem se boj o post prezidenta republiky rozjíždí v Česku naplno. A Blesk Zprávy vám přinášejí spoty prezidentských kandidátů, které bude od 2. ledna vysílat Česká televize. Můžete se podívat na videa sedmi z devíti adeptů: stávající prezident Miloš Zeman do ČT nic neodevzdal, tým Pavla Fischera nám pak svůj příspěvek neposkytl. Ve spotech někteří z hradních adeptů sází na své vysoké IQ, další na minulost, rodinu nebo sbírku fotek. První kolo prezidentských voleb proběhne 12. a 13. ledna.
01.01.2018 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20493 článků) , Pavel Fischer (85 článků)

Zaplať, nebo vyhoříš. Aféra rozkradených peněz z EU nabírá obrátky

 
Korupční kauzu obžalovaného exšéfa Regionální rady soudržnosti Severozápad Petra Kušnierze nyní rozplétá Krajský soud v Ústí nad Labem. V pondělí o tom informovaly Lidové noviny (LN). Podle deníku soud v kauze před Vánoci rozebíral odposlechy ze sledování dalších obžalovaných. Ti mají být parťáky Kušnierze, který kdysi býval dokonce i náměstkem ministra zemědělství. Z odposlechů pak vyplynuly podrobnosti ke třem případům. Senátor Jaroslav Kubera se ale korupci kolem dotací z EU nediví. Vždyť to jsou peníze zadarmo, upozornil ParlamentníListy.cz.
28.02.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (591 článků)

Zaplať, nebo vyhoříš. Aféra rozkradených peněz z EU nabírá obrátky

 
Korupční kauzu obžalovaného exšéfa Regionální rady soudržnosti Severozápad Petra Kušnierze nyní rozplétá Krajský soud v Ústí nad Labem. V pondělí o tom informovaly Lidové noviny (LN). Podle deníku soud v kauze před Vánoci rozebíral odposlechy ze sledování dalších obžalovaných. Ti mají být parťáky Kušnierze, který kdysi býval dokonce i náměstkem ministra zemědělství. Z odposlechů pak vyplynuly podrobnosti ke třem případům. Senátor Jaroslav Kubera se ale korupci kolem dotací z EU nediví. Vždyť to jsou peníze zadarmo, upozornil ParlamentníListy.cz.
28.02.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (591 článků)

Největší kočičí soutěž na internetu: Podívejte se na kočky s nejvíce fanoušky!

 
Soutěž Blesk.cz Kočka Česka nabírá na obrátkách. Každý den přihlašují pyšní majitelé své kočky, kocoury a koťata a zápasí o titul nejkrásnější kočky Česka a lákavé ceny. Hlasování o vítězi sice ještě nezačalo, ale už teď si lze tipnout, která kočička by se jím mohla stát. Na stránkách soutěže www.kocka-ceska.cz jsou počty zhlédnutí profi - lů v řádech milionů. Toto je sedm nejprohlíženějších!
27.09.2013 10:45 |

podobné články

Komunální kampaň Svobodných jede na plné obrátky

 
Do komunálních voleb už zbývá jen 10 dní. Kontaktní kampaň Svobodných jede na plné obrátky.
02.10.2014 07:20 |

podobné články

Islamizace České republiky běží na plné obrátky. Sedmnáct důkazů z pera advokátky Samkové

 
Advokátka Klára Samková varuje, že v České republice běží na plné obrátky islamizace země. Tomu, kdo o tom pochybuje, předložila hned 17 bodů, které to podle právničky prokazují.
15.09.2016 20:31 |

podobné články