Článek

Soutěž o nejlepšího regulovčíka zamotala pražským řidičům hlavu

 
Osmnáct dopravních policistů a jedna policistka se ve středu utkalo o titul nejlepšího regulovčíka. Tím se stane ten, kdo zvládne nejlépe řídit dopravu. Svým snažením ale dopravní policisté řidičům pěkně zamotali hlavy.
27.05.2015 17:36 |

podobné články

Podobné články

Soutěž o nejlepšího regulovčíka zamotala pražským řidičům hlavu

 
Sedmnáct dopravních policistů a policistek se utkalo o titul nejlepšího regulovčíka. Tím se stane ten, kdo zvládne nejlépe řídit dopravu. Svým snažením tak ve čtvrtek dopravní policisté pražským řidičům a nejen jim pěkně zamotali hlavy.
08.09.2011 18:40 |

podobné články

Uprchlý třímetrákový býk sestřelil na křižovatce regulovčíka

 
Neobvyklé pozdvižení zažili ve středu obyvatelé rumunského městečka Braila. Po ulicích tam pobíhal 300 kilogramů vážící býk, který na jedné místní křižovatce srazil regulovčíka. Poté se ho podařilo odchytit pracovníkům farmy, z níž uprchl, napsala ve čtvrtek agentura Reuters.
25.10.2013 05:20 |

podobné články

Mladík skočil z útesu, noha se mu zamotala do padáku

 
Šestadvacetiletý australský basejumper, který si říká Lucky Chance (Šťastná náhoda), si zvolil opravdu trefnou přezdívku. Při natáčení svého stého skoku ze skály v Blue Mountains se mu totiž zamotala noha do padáku. I přesto skok z výšky několika desítek metrů ve zdraví přežil, informoval server Daily Mail.
15.08.2011 13:55 |

podobné články

Modelka se na prestižní přehlídce zamotala do šatů, může ji to stát kariéru

 
Plavovlasá modelka, jejíž jméno se neuvádí, byla jednou z dívek, které předváděly během Londýnského týdne módy pro britskou návrhářku Amandu Wakeley modely na nastávající jarní sezónu. V jejím případě se však splnila noční můra všech modelek. Ve chvíli, kdy byla v záři reflektorů a středem pozornosti stovek lidí v publiku i mnoha fotografů, se mladá dívka zamotala vysokým podpatkem do dlouhých šatů z jemného materiálu a ačkoli se jí podařilo vyhnout pádu, její zaseknutí na molu ji podle lidí z branže může stát celou modelingovou kariéru.
23.09.2011 07:10 |

podobné články

Módní ikona se zamotala do šátku: Která herečka se nechala inspirovat šílenou Kratochvílovou?

 
Šedivá šála, kterou si herečka vzala jako módní doplněk, se stala atrakcí na křtu nové knihy Patrika Hartla (40). Chtěla si ji totiž sundat, ale zamotala se do ní. Chvíli tak vypadala jako vesmírná zpěvačka Jana Kratochvílová nebo také příslušnice ISIS. O koho jde?
02.11.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kratochvílová (88 článků) , Patrik Hartl (19 článků)

Z policie řídí nejlépe křižovatky žena. Je to někdy o život

 
Dopravní policisté z celého Moravskoslezského kraje soutěžili v pátek v umění řídit provoz na křižovatce, když se utkali o titul Regulovčíka roku 2010.
04.06.2010 21:45 |

podobné články

Šéf protokolu a pravá Zemanova ruka Jindřich Forejt: Prezident má regulovčíka!

 
Prezident Miloš Zeman (68) občas potřebuje ukázat, kudy jít po červeném koberečku, vedle kterého potentáta zasednout, nemluvě o pomoci ze schodů. I proto má na hradě svého reguovčíka.
16.07.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16385 článků)

Soutěž Nejlepší český řidič 2011 - Vyhrajte auto a 50 tisíc korun na benzin

 
Právě začíná soutěž o nejlepšího českého řidiče roku 2011. Na toho nejlepšího čeká nová Kia cee’d.
22.03.2011 10:45 |

podobné články

Jan si kulovnicí prostřelil hlavou vedle svého nejlepšího kamaráda!

 
Prostřelil si kulovnicí hlavu vedle svého nejlepšího kamaráda! Byla to sebevražda nebo nešťastná náhoda? Obrovská tragédie otřásla slovenskou obcí Malé Kosihy pri Štúrove. Zemřel při ní dvaasedmdesátiletý myslivec.
04.01.2015 15:51 |

podobné články

Licenci na soutěž Miss Earth bude mít i v dalších letech Česká Miss

 
Bublina splaskla. Licenci na mezinárodní soutěž krásy měla, má a bude mít i nadále soutěž Česká Miss Michaely Maláčové. Mylné tvrzení prezidentky Miss ČR Taťány Kuchařové, že práva na mezinárodní klání vlastní její soutěž Miss ČR, musel korigovat její poradce Miloš Zapletal. Ten tehdy uvedl, že to Kuchařová popletla, dodal ale, že by práva měla Miss ČR získat na další roky. Ani to se však nepotvrdilo.
27.04.2010 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (908 článků) , Michaela Maláčová (252 článků)

Ukazovala řidičům prsa, jeden do ní najel!

 
18letá Cherelle Dudfield z novozélandského města Invercargill má netradiční zálibu – ukazuje projíždějícím řidičům svá prsa. Naposledy však málem přišla o život.
17.12.2009 14:35 |

podobné články

Žena pro zábavu ukazovala řidičům své poprsí, jeden ji v šoku srazil

 
Posílání zpráv mobilem je nejčastější činností, která narušuje soustředění řidičů. Přesto je však možné ztratit soustředění i jinými způsoby a ještě daleko jednodušeji. Osmnáctiletá Novozélanďanka Cherelle Dudfieldová měla zajímavé hobby, ráda totiž řidičům ukazovala své poprsí. Její koníček se jí ovšem vymstil.
18.12.2009 12:45 |

podobné články

Zimní pneumatiky mají být v budoucnu povinné všude

 
Značka 'zimní výbava', která na vybraných silnicích dovolovala řidičům jízdu pouze se zimními pneumatikami, skončí. Ministerstvo dopravy připravuje zákon, který by řidičům nařizoval použití zimních pneumatik na všech komunikacích v okamžiku, kdy bude silnice pokryta sněhem či ledem.
01.02.2010 08:00 |

podobné články

Policisté v Polsku čichají k řidičům, chybí jim testry na alkohol

 
Řidičům v polském Slezsku, které zastaví policie kvůli kontrole, se může stát, že je muži zákona budou očichávat. Chybí jim totiž peníze na pravidelné kontroly zařízení na měření alkoholu v dechu, někdy se proto musí řídit vlastními smysly, napsala Gazeta Wyborcza.
11.05.2010 17:50 |

podobné články

Řecká policie tvrdě zasáhla proti stávkujícím řidičům

 
Řecká policie v pátek zasáhla obušky proti stávkujícím čerpadlářům a řidičům u ropné rafinerie nedaleko Soluně. Nejméně dva lidé byli zraněni, informovala o tom agentura DPA.
30.07.2010 19:05 |

podobné články

Opilý David Hasselhoff mával nad dálnicí v Los Angeles řidičům

 
David Hasselhoff si opět přihnul a v rauši ho napadlo, že by mohl vyběhnout na nadchod nad dálnicí 101 v Los Angeles a mávat řidičům. A tak se také stalo. Viděla ho dokonce herečka a zpěvačka LeAnn Rimes. Sám Hasselhoff se pak k bizarnímu vystoupení přiznal.
05.10.2010 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David Hasselhoff (200 článků)

Přivaděč na D1 za miliardy v Ostravě. Řidičům moc neulehčí!

 
Nový silniční spoj začal v pátek sloužit ostravským řidičům. Stavba za dvě miliardy korun však podle magistrátu nemá smysl, pokud nebude dokončena i její druhá etapa. Na to si však řidiči ještě počkají.
03.12.2010 18:30 |

podobné články

STRÁŽNÍK DOBRÁK: Řidičům snižoval pokuty, hrozí mu vězení

 
Strážníkovi z Ostrova na Karlovarsku hrozí vězení za to, že řidičům snižoval pokuty za porušení zákazu vjezdu. Hrozí mu až půl roku ve vězení.
03.04.2011 18:50 |

podobné články

Řidičům se ve správním řízení přestanou sčítat trestné body

 
Řidičům se už v jednom správním řízení nebudou sčítat body za všechny projednávané přestupky, ale obodováni budou pouze za ten nejzávažnější z nich. Vyplývá to z novely zákona č. 361 o provozu na pozemních komunikacích, která nyní vyšla ve Sbírce zákonů a účinnosti nabude už 1. srpna.
27.05.2011 04:30 |

podobné články