Článek

Soutěž jedlíků museli zrušit kvůli tragédii: Na místě zemřel pravidelný účastník

 
Soutěže jedlíků jsou i u nás velmi oblíbené. K těm nejpopulárnějším patří Borůvkobraní v Borovanech na Českobudějovicku. Letošní soutěž musela být ale zrušena kvůli tragické smrti jednoho z účastníků!
13.07.2015 14:20 |

podobné články

Podobné články

Letošní král jedlíků snědl 105 knedlíků za 20 minut. VIDEO

 
Česká republika má nového krále jedlíků. Tedy alespoň v disciplíně meruňkové knedlíky na čas.
19.07.2009 14:35 |

podobné články

Při nehodě zemřel řidič, kterého hasiči museli vystříhat z auta

 
Na následky zranění zemřel účastník dnešní srážky tří aut v pražských Komořanech. Další účastník nehody později zkolaboval a skončil v nemocnici.
11.05.2012 15:50 |

podobné články

Labilní účastník slovenských VyVolených, který terorizoval soutěžící i své blízké, nedávno zemřel ve strašných bolestech

 
V poslední řadě reality show "VyVolení":http://www.extra.cz/tema/vyvoleni na Slovensku se museli soutěžící vypořádat se svým kolegou "Martinem Boháčikem":http://www.extra.cz/tema/martin-bohacik (†33), který se během soutěže choval častokrát velmi agresivně, až se ho ostatní báli. V dubnu se v médiích objevila zpráva, "že se Boháčik polil benzinem a zapálil":http://www.extra.cz/agresivni-ucastnik-vyvolenych-se-psychicky-zhroutil-polil-se-benzinem-a-zapalil-co-se-presne-stalo.
18.05.2014 09:25 |

podobné články

Zemřel agresivní účastník VyVolených. Polil se benzínem a zapálil, měsíc pak umíral v krutých bolestech

 
Že někteří účastníci nejrůznějších reality show mají psychické problémy, o tom se diváci těchto televizních pořadů mohli častokrát přesvědčit na vlastní oči. Ještě nikdy však nedošlo k takové tragédii, která se nyní stala jednomu z VyVolených. Soutěž se vysílá i na Slovensku a v tamní verzi účinkoval i neskutečně agresivní muž se jménem Martin Boháčik, který vzbuzoval v ostatních účinkujících obavy o jejich život. Nyní zemřel v ukrutných bolestech!
18.05.2014 13:50 |

podobné články

Účastník odboje a čestný předseda ČSSD Klaban zemřel

 
Ve věku 87 let zemřel v sobotu účastník protinacistického odboje, čestný předseda ČSSD a spoluzakladatel obnovené polistopadové sociální demokracie Slavomír Klaban.
22.06.2010 15:20 |

podobné články

Sloni porazili v soutěži jedlíků lidi, snědli o stovky žemlí víc

 
Kuriózní soutěž se odehrála na brooklynském Coney Islandu v USA. V soutěži o to, jestli v časovém limitu spořádají víc žemlí lidé nebo sloni, na celé čáře vyhráli sloni, píše agentura AP.
04.07.2009 20:15 |

podobné články

Král jedlíků snědl při Meruňkobraní 75 knedlíků

 
Vrcholem tradičního Meruňkobraní v Miroslavi na Znojemsku byla oblíbená soutěž v pojídání meruňkových knedlíků. Své soupeře v netradiční disciplíně převálcoval favorit celého klání Kamil Hamerský, který opanoval už několik předchozích ročníků. Jeho vítězství sledovaly stovky lidí, které na sobotní Meruňkobraní dorazily. Podle místních ale letos úroda meruněk nedávala příliš důvodů k oslavě.
20.07.2014 18:30 |

podobné články

Britská vláda radí mládeži: Pravidelný milostný akt prospívá zdraví

 
Britská vláda se rozhodla podporovat zdravý sexuální život u mladistvých. V ostrovním království smějí mladiství souložit s dospělými od šestnácti let věku. Tamní všeobecná zdravotní pojišťovna NHS teď vydala letáky pro rodiče, učitele a všechny, kdo pracují s dětmi a mládeží, v nichž propaguje pravidelný sex jako prevenci onemocnění srdce a oběhové soustavy.
17.08.2012 22:15 |

podobné články

Nejkratší pravidelný let na světě: Trvá jen dvě minuty!

 
Je to světová kuriozita a unikátnost. Mezi skotskými ostrovy Papa Westray a Westray létá totiž pravidelný spoj. Letadlo uletí pouhých 2,8 km a let zabere většinou kolem dvou minut včetně vzletu a přistání.
21.08.2012 18:10 |

podobné články

Pravidelný sex vás zbaví vrásek: Tělesná vášeň vás udělá o sedm let mladšími!

 
Pravidelný sex, alespoň podle expertů, pomáhá lidem udržovat jejich mladistvý vzhled po dlouhá léta až do seniorského věku. Při častém milování můžete vypadat až o sedm let mladší! Nevěříte? Tak to aspoň vyzkoušejte, přesvědčte se…
24.07.2013 05:10 |

podobné články

Michael Rada: Stálý čtenář

 
Pro člověka, který publikuje, je pravidelný čtenář potvrzením skutečnosti, že napsané stojí za přečtení. V době internetové se pravidelný čtenář někdy identifikuje i tím, že dává k článkům komentáře. A tak i já, na Parlamentních listech, již po pár článcích mám toho svého.
17.09.2016 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (826 článků)

Soutěž Miss Europe se topí v dluzích, Chmelířová nikam nepojede

 
Tradiční soutěž Miss Europe řeší finanční problémy. Kvůli ekonomické krizi museli organizátoři další ročník úplně zrušit. Jestli dojde k obnovení, není zatím jasné. Odjezd II. Vicemiss České republiky 2007 Veroniky Chmelířové do Bejrútu se tak nekoná.
21.01.2010 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Chmelířová (69 článků)

Výlet skončil tragédií: Chlapečka (†2) zabila kláda!

 
Procházka v lese se pro rodinu se třemi dětmi změnila v  tragédii. K neštěstí došlo u Stříteže na Pelhřimovsku ve chvíli, kdy na nejmladší z dětí spadla kláda a na místě chlapce (†2) zabila. Kdo za tragédii nese vinu teď šetří policie.
16.03.2011 12:10 |

podobné články

VYHRÁL SOUTĚŽ V PITÍ VODKY A ZEMŘEL!

 
Soutěž v pití vodky, která se konala v Rusku, skončila tragédií. Vítěz totiž zemřel.
24.04.2011 08:25 |

podobné články

RECENZE: Drábkova mořská víla středního věku

 
David Drábek, umělecký šéf souboru královéhradeckého Klicperova divadla, dozrál v nejlepšího českého dramatika druhého desetiletí nového tisíciletí. Po Jedlících čokolády a Kouli přidal Velkou mořskou vílu navazující na příběh „tří sester“ Jedlíků. Sukces je slovo vlažné a slabé, na místě je přesnější. Triumf!
21.05.2014 12:40 |

podobné články

Hledáte inspiraci? Zdeněk Pohlreich prozradil, jaký bramborový salát má nejraději

 
Zdeněk Pohlreich  (58) má prý přípravu jídel na štědrovečerní tabuli plně pod svou kontrolou. Na nedávném vyhlášení Mattoni Restaurace roku 2015 před zraky všech přítomných připravil v rekordním čase svůj vyhlášený Vídeňský bramborový salát a hned na místě sklidil od přítomných jedlíků slova obdivu i chvály.
23.12.2015 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (423 článků)

VIDEO: Šampionát v saunování končí tragédií, finalista zemřel

 
Finále mistrovství světa v délce pobytu v sauně vytopené na 110 stupňů Celsia skončilo v sobotu tragédií. Oba finalisté po ukončení soutěže zkolabovali s jasnými známkami popálení. Ruský závodník zemřel na místě, jeho finský soupeř skončil v nemocnici.
08.08.2010 12:29 |

podobné články

Noční rande skončilo tragédií: Chlapec spadl ze střechy a zemřel

 
Chtěli se podívat na hvězdy, a tak v noci vyšplhali na střechu pražského domu. Romantický nápad dvacetiletého chlapce a dívky ale skončil tragédií. Mladík se zřítil do světlíku a na místě zemřel.
06.11.2015 12:25 |

podobné články

Petra Šeflů: Do 34 let byla otcem a manželem, teď je ženou

 
Na letošním prvním setkání majitelů trabantů v Jinolicích na Jičínsku se odehrálo veliké překvapení. Jeho pravidelný účastník Petr Štefl (34) ze Slaného u Kladna svým kamarádům totiž ohlásil, že letos nepřijede jako muž, ale žena. A nedělal si legraci.
11.05.2009 06:20 |

podobné články